1ste sorry ik dacht zelfs specifiek eind februariquote:
Ik dacht zelfs 13 januariquote:Op zondag 4 januari 2009 18:27 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
1ste sorry ik dacht zelfs specifiek eind februari
4 gigquote:Op zondag 4 januari 2009 19:53 schreef Dzy het volgende:
Hoeveel geheugen zit erin? Dat is het belangrijkste voor virtualisatie. Met 1 of 2 gb ga je dat niet echt lekker trekken.
probeer in plaats van dat microsoft virtual gedoetje anders eens het gratis programma 'virtualbox' van sun.quote:Op zondag 4 januari 2009 19:39 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
1 ding trouwens dat gevirtualiseer is zo traag als dikke stront ondanks dat ik een zeer snelle laptop heb (intel t9500 core 2 duo @2,5Ghz) zelfs met taskmanager heeft hij moeite
dat dacht ik ook echter kan ik niets instellen en als ik dan de taskmanager in vista zie doet 1 core bijna niets en de ander 50%quote:Op zondag 4 januari 2009 22:58 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Dan heb je vast iets fout gedaan jong.
En welk host OS heb je?quote:Op zondag 4 januari 2009 19:39 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
1 ding trouwens dat gevirtualiseer is zo traag als dikke stront ondanks dat ik een zeer snelle laptop heb (intel t9500 core 2 duo @2,5Ghz) zelfs met taskmanager heeft hij moeite
Vista.quote:Op maandag 5 januari 2009 10:37 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
En welk host OS heb je?
Dus welke windows versie gebruik je zelf?
Welke versie?quote:
Toen ik nog wel eens Vista virtueel draaide, zei die ook dat hij op 6Mhz liep, maar bij mij draaide alles gewoon normaal...quote:Op zondag 4 januari 2009 20:00 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
4 gig
waarvan ik momenteel 1,5 voor windows 7 heb gereserveerd
Ik denk dat de verklaring in dit plaatje zit
[ afbeelding ]
Hij zegt dat de proc maar op 6Mhz draait, ik bedoel wanneer ik taskmanager openzet neemt dat al 100% voor zijn rekening
bij mij dus niet zelfs de cursor haperdequote:Op maandag 5 januari 2009 16:22 schreef ThaRooP het volgende:
[..]
Toen ik nog wel eens Vista virtueel draaide, zei die ook dat hij op 6Mhz liep, maar bij mij draaide alles gewoon normaal...
nou, wat is het probleem dan? virtualbox is gewoon een superieur product tov virtual pcquote:Op maandag 5 januari 2009 12:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
vista 32 bit
Overigens met virtualbox doet hij het wel zeer goed
Halverwege 2009?!quote:Op zondag 14 december 2008 19:10 schreef Merkie het volgende:
- Release waarschijnlijk halverwege 2009
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |