1-1 werdt het.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:22 schreef versteegrob het volgende:
Wat een schande dat Ajax van Utrecht heeft verloren, bah! Hoe slecht zijn ze wel niet zeg.
Verloren?quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:22 schreef versteegrob het volgende:
Wat een schande dat Ajax van Utrecht heeft verloren, bah! Hoe slecht zijn ze wel niet zeg.
Top Carrotquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:24 schreef venomsnake het volgende:
Irritante kop heeft die rooie scheids.
quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:17 schreef Bierspier het volgende:
toch wel grappig om te zien hoe die ajacieden hier hun hoop leggen op utrecht omdat ze niet van hun eigen kracht uit kunnen gaan.
Zekerquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:24 schreef venomsnake het volgende:
Irritante kop heeft die rooie scheids.
Werdtquote:
O god, taalfoutje ontdekt?quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:25 schreef Rots het volgende:
[..]
Werdt
Oke genoeg afgezeken sorry.
Utrecht is echt 10x niks op het moment. Weer een levensgrote kans voor Ari, VORM
Grandel!quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:26 schreef Espabilado het volgende:
Met een andere keeper dan Vorm stond het nu al 3-0
quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:29 schreef paultjuhhh het volgende:
Volgens mij zongen ze ajacieden zijn homo
Op die momenten mis je Evertquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:30 schreef versteegrob het volgende:
Wat een kut commetaar, hou je bek eens!
Nou je begrijpt me in iedergeval. Daar gaat het om, wat kan mij dt nou schelen. Ik zit vandaag niet voor een dictee, dic-tee...quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:28 schreef Rots het volgende:
[..]
Haha foutje..
Gaat wel ver als je verleden tijd nog met dt schrijft.
ik verstond het ook nietquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:29 schreef vitessezuid113 het volgende:
Zingen ze nu '' alle stewards zijn homo ''
Dit had je dus niet moeten zeggenquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:30 schreef wolferl het volgende:
[..]
Nou je begrijpt me in iedergeval. Daar gaat het om, wat kan mij dt nou schelen. Ik zit vandaag niet voor een dictee, dic-tee...
Terwijl zij, diegene die het zongen, tot 4 jaar geleden ook Ajacieden waren.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:29 schreef paultjuhhh het volgende:
Volgens mij zongen ze ajacieden zijn homo
quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:31 schreef wolferl het volgende:
[..]
Terwijl zij, diegene die het zongen, tot 4 jaar geleden ook Ajacieden waren.
Iedereen bij FCU is junk kijk naar ons aller van Dijkquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:31 schreef BansheeBoy het volgende:
Kijk eens goed naar dat hoofdje van Scziommer, is verworden tot een simpele junk.²
Als je het heel plat bekijkt wel. maar...quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:25 schreef Fukjoeman het volgende:
[..]!!!! Volgens jouw logica zou het seizoen dus moeten worden beslist op onderlinge confrontaties? Ik hoop altijd dat concurrenten punten verspelen, heeft niks met eigen kracht te maken.
Hij heeft wel veel loopvermogen, hij rent constant van helft naar helft.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:30 schreef BansheeBoy het volgende:
De Zeeuw is meester van de professionele overtredingen.²
quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:31 schreef BansheeBoy het volgende:
Kijk eens goed naar dat hoofdje van Scziommer, is verworden tot een simpele junk.²
Ik geef je gelijk, Ajax speelt matig tot slecht. En ja wij zijn afhankelijk van wat anderen doen, dat is nou eenmaal het lot van dit Ajax. Het loopt voor geen centimeter.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:33 schreef Bierspier het volgende:
[..]
Als je het heel plat bekijkt wel. maar...
aan de start van de competitie begon az met 6 verlies punten, dus ze hadden een voorsprong van 6 punten en nu lopen ze er 3 achter, dus laat ajax eerst maar zorgen dat ze hun eigen wedstrijden winnen. dan hebben ze misschien nog een kans
Niet helemaal, wij verloren ook de 1ste wedstrijd! Dus we hadden 3 punten voorsprongquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:34 schreef wolferl het volgende:
[..]
Ik geef je gelijk, Ajax speelt matig tot slecht. En ja wij zijn afhankelijk van wat anderen doen, dat is nou eenmaal het lot van dit Ajax. Het loopt voor geen centimeter.
Hij mislukt toch buiten Nederland.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:38 schreef Cyberia18 het volgende:
Hamlap is inderdaad 20 miljoen waard.
Ik zou niet weten waarom, het blijft een goede spits en hij is fysiek redelijk sterkquote:Op vrijdag 19 december 2008 21:38 schreef wolferl het volgende:
[..]
Hij mislukt toch buiten Nederland.
Ik zou je mond maar houden.... 16 miljoen voor kamperboy anyone?quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:38 schreef Cyberia18 het volgende:
Hamlap is inderdaad 20 miljoen waard.
Dat is waar. Maar Ik zie bij Ajax geen team. Alles en iedereen doet maar wat. Van Basten heeft meer oog voor zijn klaverjasclub dan voor de spelers.quote:Op vrijdag 19 december 2008 21:38 schreef Pieter-utd het volgende:
[..]
Niet helemaal, wij verloren ook de 1ste wedstrijd! Dus we hadden 3 punten voorsprong
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |