Ik word nu al strontziek van mijn zusje. Ik heb trouwens wel stiekem Slayer op haar mp3speler geschoven.quote:Op zondag 14 december 2008 02:04 schreef Darkestrah het volgende:
Laat het in ieder geval niet zo zijn dat mn (hopelijk..) toekomstige kinderen met de Rihanna-van-die-tijd aan komen zetten, want dan gaan er klappen vallen!
Gelukkig heb ik het getroffen qua zus. Veel Yes, the Who, Pink Floyd e.d.quote:Op zondag 14 december 2008 02:06 schreef Quir het volgende:
[..]
Ik word nu al strontziek van mijn zusje. Ik heb trouwens wel stiekem Slayer op haar mp3speler geschoven.
goude ouden....quote:Op zondag 14 december 2008 01:46 schreef Quir het volgende:
[..]
Maar volgens mij is 't niet echt iets dat mensen zich nog zullen herinneren. Muziek uit een ander genre is niet per definitie inferieur, het probleem is smaak. Niet iedereen kan het waarderen.
Hier ook wel Yes, maar er staat een R achter.quote:Op zondag 14 december 2008 02:08 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik het getroffen qua zus. Veel Yes, the Who, Pink Floyd e.d.
Is dit een mini-aanval?quote:Op zondag 14 december 2008 02:10 schreef MiVer het volgende:
[..]
goude ouden....
pfffff
wordt er schijt ziek van
leuk als je dement bent
blijft het nieuw
klassieke muziek
paar eeuwen oud
doe me een lol
lekker los gaan zeker daarop
hahaha
maar ja, house is vergangelijk
alhoewel een paar altijd groenen
Ikke laatst glunderen toen mijn dochter van 4 Search & Destroy een leuk nummer vond toen ik dat in de auto draaidequote:Op zondag 14 december 2008 02:04 schreef Darkestrah het volgende:
Laat het in ieder geval niet zo zijn dat mn (hopelijk..) toekomstige kinderen met de Rihanna-van-die-tijd aan komen zetten, want dan gaan er klappen vallen!
Of om juist niet los te gaan. (Rustgevend, heet dat.)quote:Op zondag 14 december 2008 02:11 schreef Quir het volgende:
[..]
Is dit een mini-aanval?
En sommigen luisteren geen muziek om "lekker" los te gaan, maar omdat het een boodschap heeft, het herinnerigen oproept of een boodschap overbrengt.
Bedoel je nou dat house geen inhoud heeft?quote:
Jazeker, maar het gaat voornamelijk om het los gaan.quote:Op zondag 14 december 2008 02:18 schreef FictionalFenna het volgende:
[..]
Bedoel je nou dat house geen inhoud heeft?![]()
Het kan wel degelijk een boodschap overbrengen en dus inhoud hebben.
nee, geen aanvalquote:Op zondag 14 december 2008 02:11 schreef Quir het volgende:
[..]
Is dit een mini-aanval?
En sommigen luisteren geen muziek om "lekker" los te gaan, maar omdat het een boodschap heeft, het herinnerigen oproept of een boodschap overbrengt.
doe ik in andere topics ookquote:Op zondag 14 december 2008 02:21 schreef Quir het volgende:
Even tussendoor, je kunt overdrijven met de enter.
Ieder heeft daar zijn eigen kijk op.
zij met hun ikquote:Op zondag 14 december 2008 02:25 schreef Quir het volgende:
Even een (serieuze) vraag, kun je dat laatste uitleggen?
Heb je het nu niet gewoon over Chelsea Dagger?quote:Op zondag 14 december 2008 15:29 schreef frame-saw het volgende: Veel mensen kennen het deuntje van The White Stripes door voetbalwedstrijden of van die kroegliedjes die er een nieuwe tekst overheen hebben geplakt![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |