FOK!forum / Brave New World / Kritisch: 'De 13 satanische bloedlijnen'
Draidenvrijdag 12 december 2008 @ 12:50
Hoi,

Dit is de eerste keer dat ik in dit forum van Fok.nl post.

Ik ben zojuist begonnen met het lezen van het boek "De 13 Satanische bloedlijnen" (2008 editie).
Ik ben redelijk onder de indruk geraakt door dit boek en heb enkele onderdelen al tegen het licht gehouden (via het internet en dergelijke).

Ik vraag mij daarentegen af of meer mensen dit boek aan het lezen zijn of hebben gelezen en hoe zij er tegenover staan.

Ook zou ik het leuk vinden om wellicht enkele onderdelen van het boek te onderzoeken naar een bepaalde kern van waarheid. Volgens de schrijver (die op een forum heeft gepost (ik zal de link later posten) bestaat dit boek voor 99% uit feiten. Hier ben ik dus benieuwd naar.

Ik maak geen reclame voor dit boek. Ik wil gewoon kijken naar de geloofwaardigheid van dit boek en dit wellicht onderzoeken.

Ik hoor het graag!

Achterzijde:
quote:
Dit boek gaat over de ontwikkeling van een Nieuwe Wereldorde die ten doel heeft de hele mensheid te onderwerpen. Dit boek, uitgebracht in meer dan honderd landen, heeft wereldwijd veel teweeg gebracht en is onlangs in Frankrijk verboden.

We worden opgevoed in een traditie om onze regeringen te vertrouwen, en zijn ervan overtuigd dat deze zich om ons lot bekommeren. Dit is echter een grote misvatting. Onder het oppervlak van de officiële politiek speelt zich een ingewikkeld maatschappelijk en intellectueel proces af.

De wereld wordt door heel andere personen geregeerd, dan degenen die zichtbaar op het wereldtoneel staan. Circa driehonderd mannen, die elkaar kennen en zelf hun opvolgers benoemen, bestemmen het lot van deze wereld. Hun macht bestaat bij de gratie van absolute geheimhouding.

Tijdens een lezing in het Waldorf Astoria Hotel in New York op 27 april 1961, sprak John F. Kennedy ook van een geheime regering achter de schermen van de wereldpolitiek: "Wij worden over de hele wereld tegengewerkt door een gigantische meedogenloze samenzwering."

We worden geregeerd, ons brein wordt gekneed, onze smaak gevormd, onze ideeën gesuggereerd, grotendeels door mensen waarvan we nog nooit hebben gehoord. In praktisch elke handeling in het dagelijkse leven, of dit nou is binnen de politiek of zakensfeer, in onze sociale omgang of ons ethisch denken, worden we gedomineerd door een relatief kleine groep mensen.

Wij hebben te maken met de opkomst van een nieuwe geopolitieke supernationale kracht op het wereldtoneel. Deze geopolitieke kracht bestaat uit de rijkste families op deze planeet. Samen met de machtigste multinationale bedrijven oefenen zij de controle uit over alle landen en alle coalities van landen. Het werkelijke doel van deze elite is complete zeggenschap over Planeet Aarde.
SnookieMJvrijdag 12 december 2008 @ 13:03
bladiebla, conspiracy-theorie enzovoorts. Zijn al tig topics over en ik heb nog steeds geen sterke argumenten voor het bestaan gehoord. Heb jij die wel?
Draidenvrijdag 12 december 2008 @ 13:05
Dat is juist mijn vraag. Het is juist mijn vraag of mensen wellicht ook willen kijken naar de 'geloofwaardigheid' van dit boek. Zaken aan de kaak stellen en dergelijke. Ik ga niet met conclusies lopen gooien die nergens op gebaseerd zijn.
RedDevil085vrijdag 12 december 2008 @ 13:11
Uit een willekeurige recensie:
quote:
Het is schokkend om dit boek te lezen,maar het heeft mij nog meer geschokt dat dit allemaal beweerd kan worden, zonder te zorgen voor een deugdelijke onderbouwing en bronvermelding (eenmaal verwijst hij zelfs naar het weekblad Privé!). De Ruiter spreekt vele malen over ‘zeer grote geheimen’, maar nergens wordt duidelijk hoe hij er in geslaagd is om deze geheimen boven water te krijgen. Toch vrees ik dat de ‘onthullingen’ in dit boek er desondanks bij veel christenen ingaan als koek. Mijn advies zou zijn:niet doen. Laat de heer De Ruiter eerst zijn huiswerk maar eens overdoen.
Bron

Lijkt mij niet veel soeps terwijl ik over het algemeen wel te porren ben voor een goede complottheorie.
Draidenvrijdag 12 december 2008 @ 13:14
Die heb ik inderdaad ook gelezen ja, dat is wel van zijn vorige boek die een paar jaar eerder uitgekomen is (rode kaft), hij heeft dit jaar een nieuwe versie uitgegeven (blauwe kaft) met recentere 'speculaties', ik heb daarentegen nog geen verwijziging gevonden naar de prive in dit boek.
het_fokschaapvrijdag 12 december 2008 @ 13:34
het is natuurljk altijd makkelijk om een uiterst geheimgehouden zaak openbaar te maken. duidelijke bronnen zijn niet aan te geven, want die zijn veel te bang dat het uitkomt dat ze geen geheim kunnen bewaren
Draidenvrijdag 12 december 2008 @ 13:41
Inderdaad ja, en op die manier zal je nooit na kunnen trekken of iets klopt met de werkelijkheid. Sommige stukken uit het boek zijn bijvoorbeeld ook voor een deel overgetypt van een stuk dat op internet stond.
het_fokschaapvrijdag 12 december 2008 @ 14:58
je gelooft het of je gelooft het niet. het is net als met religies. NWO is ook een vorm van religie.
KoosVogelsvrijdag 12 december 2008 @ 17:10
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 14:58 schreef het_fokschaap het volgende:
je gelooft het of je gelooft het niet. het is net als met religies. NWO is ook een vorm van religie.
Heb je helemaal gelijk in. En net als met religie vind ik dat het NWO-gedoe nogal moeilijk te geloven. Het slaat namelijk nergens op, net als godsdienst
Resonancervrijdag 12 december 2008 @ 19:42
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 14:58 schreef het_fokschaap het volgende:
je gelooft het of je gelooft het niet. het is net als met religies. NWO is ook een vorm van religie.

Ik denk dat er voldoende ex free masons/illuminatie/etc zijn die daar anders over denken.

http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/chapter_3.htm
Moondreamervrijdag 12 december 2008 @ 21:31
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 14:58 schreef het_fokschaap het volgende:
je gelooft het of je gelooft het niet. het is net als met religies. NWO is ook een vorm van religie.
Het is misschien een geloof voor de NWO, maar de wereldbevolking wordt elke dag met de keiharde feiten geconfronteerd, die zichtbaar en voelbaar zijn, dus wetenschappelijk bewijs genoeg, want dat is toch wat jullie willen, BEWIJS. Lees het nieuws maar !
Slaap maar lekker verder enne.........wie niet voelt, moet maar leren!

[ Bericht 0% gewijzigd door Moondreamer op 12-12-2008 21:51:08 ]
Moondreamervrijdag 12 december 2008 @ 21:39
Recensie !

http://www.vergadering.nu/boekruiter13satanischebloedlijnen.htm
http://home.wanadoo.nl/mufooz/BFRecensie/bloedlijn.html (heftig)


[ Bericht 20% gewijzigd door Moondreamer op 12-12-2008 21:45:24 ]
Elegywoensdag 17 december 2008 @ 12:08
Lijkt me een leuk boek om te lezen. Lekker sensatiebelust enzo. Maar of ik het serieus neem... Dat er aan de top van de voedselketen maar een klein groepje staat geloof ik zo ook wel. Toch heb ik niet het idee dat het nu allemaal zo slecht is.

En gezien de traagheid waarin ze schijnen te opereren ben ik er niet bang voor dat het binnen afzienbare tijd gaat gebeuren.
teamleadwoensdag 17 december 2008 @ 13:18
tvp

het boek zegt me verder helemaal niks. Samenvatting anyone
Echo99woensdag 17 december 2008 @ 16:06
quote:
Op woensdag 17 december 2008 12:08 schreef Elegy het volgende:

En gezien de traagheid waarin ze schijnen te opereren ben ik er niet bang voor dat het binnen afzienbare tijd gaat gebeuren.
Illuminati: Gee, Freemasons, what are we going to do tonight?
Freemasons: The same thing we do every night, Illuminati - try to take over the world!

En dat dan al 2000 jaar lang...
RM-rfwoensdag 17 december 2008 @ 16:11
quote:
Tijdens een lezing in het Waldorf Astoria Hotel in New York op 27 april 1961, sprak John F. Kennedy ook van een geheime regering achter de schermen van de wereldpolitiek: "Wij worden over de hele wereld tegengewerkt door een gigantische meedogenloze samenzwering."

Dat had Sjors Bush jr. ook kunnen zeggen; dat de VS tegengewerkt worden door een samenzwering van wereldwijde terroristen die uit zijn op de wereldheerschappij en de VS willen vernietigen...

iedere politicus spreekt ook graag over 'samenzweringen' om zn eigen gebruik van machtsmiddelen te legitimeren.

de vraag is mestal waar men de dreiging neerlegt en van wie men verwacht dat die de bevolking 'beschermen' tegen het 'gevaar' van buiten.

een stukje van de speech van kennedy (die hij uitsprak tegenover de verzamelde eigenaren en hoofdredacteuren vand e amerikanse meda en ging over media-controle maar ook de plicht van de media in het belang van het amerikaanse volk te berichtten: ofwel zelf-censuur toe te passen):
quote:
Today no war has been declared–and however fierce the struggle may be, it may never be declared in the traditional fashion. Our way of life is under attack. Those who make themselves our enemy are advancing around the globe. The survival of our friends is in danger. And yet no war has been declared. no borders have been crossed by marching troops, no missiles have been fired.
John F. Kennedy Waldorf-Astoria Hotel Speech 27/4/61
ToTwoensdag 17 december 2008 @ 20:56
quote:
Op woensdag 17 december 2008 16:06 schreef Echo99 het volgende:

[..]

Illuminati: Gee, Freemasons, what are we going to do tonight?
Freemasons: The same thing we do every night, Illuminati - try to take over the world!

En dat dan al 2000 jaar lang...
They're Freemasons, they're Freemasons and the Illuminati, Illuminati, Illuminati, Illuminati!
Elegywoensdag 17 december 2008 @ 21:07
quote:
Op woensdag 17 december 2008 16:06 schreef Echo99 het volgende:

[..]

Illuminati: Gee, Freemasons, what are we going to do tonight?
Freemasons: The same thing we do every night, Illuminati - try to take over the world!

En dat dan al 2000 jaar lang...
Je kan zeggen dat het spreekwoord "regeren is vooruitzien" in elk geval wél op hun van toepassing is
Da_Ripperwoensdag 24 december 2008 @ 09:39
David Icke had/heeft het ook over 'bloedlijnen' die teruggaan tot de tijd waar Venetië de handelshoofdstad van de wereld was oid. En vanuit daar trokken ze Europa in (Koningshuizen) en naar de US (presidenten/machthebbers).
Beetje vergezocht imo om het tegenwoordig nog op 'familie' te gooien.
fruityloopwoensdag 24 december 2008 @ 11:16
quote:
Op woensdag 17 december 2008 20:56 schreef ToT het volgende:

[..]

They're Freemasons, they're Freemasons and the Illuminati, Illuminati, Illuminati, Illuminati!
Je vraagt je toch af waarom het maar niet wil lukken..
teknomistwoensdag 24 december 2008 @ 11:24
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 14:58 schreef het_fokschaap het volgende:
je gelooft het of je gelooft het niet. het is net als met religies. NWO is ook een vorm van religie.
Klopt, het heeft ook te maken met het feit dat mensen graag zien dat alles in een groter geheel past en dat niet alles gewoon op een toevallige samenloop van omstandigheden is berust. Dat is heel normaal en daarom zijn er religies en voor de mensen met ook nog eens een achterdochtige inborst zijn er conspiracy's.
ron1872woensdag 24 december 2008 @ 12:55
Ben nu net een ander boek van de Ruiter aan het lezen. De 13 satanische bloedlijnen staat zeker op mijn verlanglijstje. Binnenkort maar eens bestellen voordat die in Nederland ook verboden gaat worden.
ron1872woensdag 24 december 2008 @ 12:58
quote:
Op woensdag 24 december 2008 09:39 schreef Da_Ripper het volgende:
David Icke had/heeft het ook over 'bloedlijnen' die teruggaan tot de tijd waar Venetië de handelshoofdstad van de wereld was oid. En vanuit daar trokken ze Europa in (Koningshuizen) en naar de US (presidenten/machthebbers).
Beetje vergezocht imo om het tegenwoordig nog op 'familie' te gooien.
Google maar eens op The City en kijk maar eens waar de machtigste familie ter aarde vertoeft. Zover is dat niet eens gezocht als je maar weet waar je wat moet zoeken dan is het vrij eenvoudig te achterhalen.
ron1872woensdag 24 december 2008 @ 12:59
quote:
Op woensdag 17 december 2008 16:06 schreef Echo99 het volgende:

[..]

Illuminati: Gee, Freemasons, what are we going to do tonight?
Freemasons: The same thing we do every night, Illuminati - try to take over the world!

En dat dan al 2000 jaar lang...
Zo lang bestaan de Illuminati niet eens
ron1872woensdag 24 december 2008 @ 13:01
quote:
Op woensdag 17 december 2008 13:18 schreef teamlead het volgende:
tvp

het boek zegt me verder helemaal niks. Samenvatting anyone
Een samenvatting van dergelijke boeken zegt echt drie keer niks. De samenvatting is het boek zelf. Gewoon lezen dus en je eigen opinie vormen. Desnoods vergelijken met wat andere schrijvers daarover zeggen.
Draidendinsdag 6 januari 2009 @ 12:31
Inderdaad, veel wat in het boek staat is bijna letterlijk gekopieerd van het web of van andere personen die over deze theorieen schrijven. Onderaan elke pagina staan de verwijzingen waarnaar hij de informatie vandaan heeft gehaald.

Sommige zeiden dat hij ook delen uit de prive had gehaald, maar dit ben ik nog niet tegengekomen.