SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een ander moeilijk thema als hoofddoekjes wordt ook behandeld. Zo gek is het dus niet dat Torsten aan Aids lijdt.quote:Op donderdag 5 maart 2009 20:38 schreef roelvano het volgende:
Thorsten heeft aids in de serie??
Dat is tch niet serieus of wel?! Tis 'n 'kinderserie'...?!
Ik vind het zo schattig van Thorstenquote:Op vrijdag 6 maart 2009 23:53 schreef Ici-Paris het volgende:
Thotrsten die verliefd is op Avalanch.
Ik wil ze wel eens zien zoenen
Mja, dat is ook weer zo idd, niet bij stilgestaanquote:Op donderdag 5 maart 2009 22:12 schreef jmac het volgende:
Aids
Nuja, zolang die na 2 weken maar niet uit z'n graf opstaat, een affaire begint met miss match, jochem ontmaskert als pedoseksueel, de school in brand steekt en daarna vanwege de dood van van Hamel tijdens de Brand de nieuwe schooldirecteur wordt na de sollicitatiecommissie gechanteerd te hebben.. Maar gelukkig is het geen GTST,
langer dan 10min lijkt me ondoenlijk. Meeste studeren ook nog dus ze kunnen niet full-timer zijn. Daarnaast is dat niet rendabel op dit timeslot. Daarnaast kan de doelgroep nooit zo lang zijn aandacht erbij houden..
Terwijl we allemaal buiten de doelgroep vallen.quote:Op maandag 9 maart 2009 13:33 schreef SMutzskii het volgende:
(Het valt me trouwens op dat er hiet op FOK! toch best veel mensen zitten die het kijken, had ik niet verwacht....)
Hahah, inderdaad... er kwam trouwens toch een Spangas film, iemand daar nog iets van gehoord? Of is die er al geweest?quote:Op maandag 9 maart 2009 13:59 schreef vencodark het volgende:
[..]
Terwijl we allemaal buiten de doelgroep vallen.
Nee, niet geweest en ze zijn ook nog niet begonnen met opnames oid.quote:Op maandag 9 maart 2009 14:01 schreef SMutzskii het volgende:
[..]
Hahah, inderdaad... er kwam trouwens toch een Spangas film, iemand daar nog iets van gehoord? Of is die er al geweest?
Ja, ben ik het mee eens. Ik vind af en toe dat mensen echt heel irritant gemaakt worden, doordat ze zolang met iets stoms bezig zijn. Zo vond ik Irmak ook een stom wijf geworden door dat gedoe met Marjana, of Tobias toen met dat homo-gedoe met Flip. En nu Lana en Flip die te lang doorzeiken over Hel 1.... kom op zeg. Tobias heeft het toch ook leuk met ze!quote:Op dinsdag 10 maart 2009 11:07 schreef Meike26 het volgende:
Dat gezeik met Lana en Flip over Hell 1 is nu ook al genoeg geweest, tijd om te accepteren dat die roodhaar bij hun vader hoort, plus die 2 ettertjes van kinderen.
Jij hebt echt geen smaakquote:Op dinsdag 10 maart 2009 10:58 schreef tho_Omas het volgende:
Kan iemand mij vertellen wanneer Lana geraped wordt? Dan kijk ik wel. Lelijk dom kind.!
nee jolee moet geraped worden, on-screen, fullbody shot.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 10:58 schreef tho_Omas het volgende:
Kan iemand mij vertellen wanneer Lana geraped wordt? Dan kijk ik wel. Lelijk dom kind.!
Ze spelen idd 13 - 16 ofzo. Ik weetniet precies, maar de meeste acteurs zijn wel een stuk ouder hoor.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 16:48 schreef frame-saw het volgende:
Ik zag Flip laatst tijdens het uitgaan, hoe oud speelt ie eigenlijk? 13?
Was toch echt 18+ daar
Volgens mij is die al iets van 20, 19 ofzo hoor,,,,quote:Op dinsdag 10 maart 2009 17:07 schreef SMutzskii het volgende:
[..]
Ze spelen idd 13 - 16 ofzo. Ik weetniet precies, maar de meeste acteurs zijn wel een stuk ouder hoor.
Ja, hij is 19, wordt in mei 20. Maar ze spelen in de serie jongens van 13 - 16 in die leeftijd volgens mij ergens.quote:Op dinsdag 10 maart 2009 19:40 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
Volgens mij is die al iets van 20, 19 ofzo hoor,,,,
En wat betreft die kinderwet... Volgens mij is niemand meer onder de 16. tenminste degene die een vaste rol hebben dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |