Wapens is een zwaar woord. "ja maar je kan iemand verwonden of doden met een mes". Ja dat kan met een schroevedraaier ook. Die lui hebben vergunningen etc. Je moet wat verder kijken dan je neus lang is. Volgens mij zit jij vol vooroordelen. Dumpstore is foei want ze verkopen "wapens". Boefuckinghoe. Ik vind CLD een hippe winkel voor erotischere lingerie dan wat je bij de Miss Etam vind. Maar ja its up to her.quote:Op woensdag 10 december 2008 11:36 schreef SHE het volgende:
Ik ben niet gelovig.
En nee, dat zou ik ook geen bijster slimme keuze vinden. Het verkopen van wapens vind ik namelijk ook niet zo fraai.
Overigens ligt de nadruk in een sexwinkel doorgaans ook op sex. Ze verkopen er geen Multatuli.
Je verdraait mijn uitspraak. Ik zeg dat je niet altijd van een onbevooroordeelde behandeling kunt uitgaan tijdens een sollicitatie. Jij zegt dat het niets moet uitmaken of een dergelijk baantje al dan niet op je CV staat. Een chef zou hier onbevooroordeeld in moeten zijn. Dat klopt.quote:Op woensdag 10 december 2008 11:13 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Zoveel mensen, zoveel meningen. Dat iemand een andere mening heeft dan jij heeft niks met tekortkomingen te maken.
Wel eens erotische lingerie bij de CLD gekocht? Niet bepaald hip. Of erotisch, maar dat is persoonlijk.quote:Op woensdag 10 december 2008 11:38 schreef OxygeneFRL het volgende:
Wapens is een zwaar woord. "ja maar je kan iemand verwonden of doden met een mes". Ja dat kan met een schroevedraaier ook. Die lui hebben vergunningen etc. Je moet wat verder kijken dan je neus lang is. Volgens mij zit jij vol vooroordelen. Dumpstore is foei want ze verkopen "wapens". Boefuckinghoe. Ik vind CLD een hippe winkel voor erotischere lingerie dan wat je bij de Miss Etam vind. Maar ja its up to her.
Dat denk ik wel ja.quote:Op woensdag 10 december 2008 12:00 schreef speknek het volgende:
[..]
Wel eens erotische lingerie bij de CLD gekocht? Niet bepaald hip. Of erotisch, maar dat is persoonlijk.
t is geen onguur wijkje. De winkel zit direct aan de straatweg, niet ergens achteraf waar de vieze ouwe rukkers komen ofzo. Ik kijk er zelf ook graag rond omdat juist al die andere zaken onguur zijn.quote:Op dinsdag 9 december 2008 10:10 schreef OxygeneFRL het volgende:
Praten praten praten. Ga gewoon eens zitten met haar. Ik snap haar goed mede omdat die zaak in een onguur wijkje zit.
quote:Op maandag 8 december 2008 20:19 schreef latexpiepbeestje het volgende:
. Toen ik haar voorzichtig vertelde dat ik een sollictatie heb donderdag in een aparte winkel die ook nog in een niet zo beste buurt ligt in Utrecht ...
Laat ik eerst even zeggen dat ik je een slimme meid vind en dat ik dan maar plaatsvervangend trots op je benquote:Op woensdag 10 december 2008 21:19 schreef latexpiepbeestje het volgende:
Ik heb uiteindelijk besloten het niet te doen, voor nu althans. Maar er zullen wel dingen gaan veranderen en dat heb ik ze ook gezegd. Ik hou mijn ouders nu echt overal buiten, zodat ik sowieso meer zelf kan bepalen zonder vooraf gezeik te krijgen. Mijn moeder maakte me duidelijk dat ik kon oprotten als ik de baan had aangenomen ('dan pas je niet meer in ons gezin, want dit gaat te ver') en dat ze er 'niks maar dan ook niks meer over wilde horen.' Oh ja en ze vond het ook nog nodig om te melden dat ik als dochter haar ben tegen gevallen en ze vroeg me waarom ik zo raar ben en niet normaal kan doen..![]()
Ja?quote:Op woensdag 10 december 2008 22:00 schreef SHE het volgende:
Maar ik ben er wel van overtuigd dat ze het beste met je voor hebben, ook al komt het er wat knullig, of beter gezegd KUT uit.
Is dat 'normaal' wat TS normaal vindt; of 50% van de mensen + 1, of wat ze zelf 'normaal' vindt?quote:Oh, en je moet natuurlijk ook normaal doen. Of althans de suggestie wekken dat je normaal doet.
ja vooral dat laatste heb ik ook tegen mn moeder gezegd. Ik zei tegen haar dat ze eens moet nadenken over wat normaal eigenlijk is. Zei ze dat ik niet zo bijdehand moest doen.quote:Op woensdag 10 december 2008 22:20 schreef mgerben het volgende:
[..]
Ja?
Of geeft moeder vooral om wat mensen van haar en haar gezin denken?
Met wie heeft moeder het beste voor?
[..]
Is dat 'normaal' wat TS normaal vindt; of 50% van de mensen + 1, of wat ze zelf 'normaal' vindt?
Wie bepaalt voor TS wat voor TS 'normaal' is? En heeft TS daar nog inspraak in?
Idd. Als ik één ding waardeer aan mijn ouders is het dat ze mij mijn eigen fouten hebben laten maken, ook al waren ze het lang niet altijd eens met mijn beslissingen. Ik vind dit ook wel erg cru hoor.quote:Op donderdag 11 december 2008 07:26 schreef OxygeneFRL het volgende:
OMFG. Het is toch niet normaal dat je eigen moeder tegen je zegt dat je tegenvalt? Ik was per direct het huis uit gegaan.
Ja en waarom ben je zo raar?quote:Op woensdag 10 december 2008 22:27 schreef latexpiepbeestje het volgende:
[..]
ja vooral dat laatste heb ik ook tegen mn moeder gezegd. Ik zei tegen haar dat ze eens moet nadenken over wat normaal eigenlijk is. Zei ze dat ik niet zo bijdehand moest doen.
Ik heb er gewoond, ik vond het altijd goed te doen. Ook 's avonds. En de CLD daar is een hele nette winkel, ja.quote:Op maandag 8 december 2008 21:59 schreef latexpiepbeestje het volgende:
[..]
Ja het is ook een druk punt daar, dat scheelt. Hoewel je niet wil weten wat daar s'avonds rond loopt...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |