WTF is dit voor een onzinquote:Vader trapt spelende kinderen
DEN HAAG/BOSKOOP - Ondanks dat andere leden uit zijn christelijke geloofsgenootschap zich over hem hadden ontfermd, bleef een 34-jarige Boskoper zich schuldig maken aan kindermishandeling. Uiteindelijk moest de strafrechter eraan te pas komen.
Honderd uur werkstraf waarvan de helft voorwaardelijk kreeg hij opgelegd. Ook moet hij een agressieregulatietraining ondergaan onder toezicht van de reclassering, zo heeft de Haagse politierechter bepaald.
Op 25 februari sloeg en trapte de Boskoper zijn buitenspelende zoontjes (10 en 12) in elkaar, omdat ze te veel lawaai maakten. Een vrouw die langskwam schrok van het geweld waarmee dat gepaard ging. ,,Hij schopte zo hard dat het leek of hij penalty’s aan het nemen was.’’ De huilende kinderen zaten na deze ‘strafschoppen’ onder de blauwe plekken.
Het Meldpunt Kindermishandeling bemoeide zich ermee maar de Boskoper wilde toen nog geen hulp aannemen van professionele instanties. ,,Ik werd geholpen in mijn eigen kring,’’ aldus de verdachte, doelend op zijn geloofgenoten met wie hij erover had gesproken.
Op 10 april ging de man opnieuw in de fout. Hij was toen met zijn kinderen bezig een zeil op te vouwen. Toen hij zag dat ze scheef vouwden, gaf hij de jongste een geduchte rotschop. Het kind trok bij zijn school aan de bel. Hij bleek gebukt te gaan onder de gespannen sfeer thuis. „Ik was toentertijd erg vermoeid van m’n werk,’’ aldus de man. Zijn vrouw was niet bij machte om de geweldserupties te voorkomen. Ze was bang zelf klappen te krijgen.
De Boskoper wil nu wel meewerken aan een profesionele gezinsbehandeling bij kliniek De Waag. Zijn vrouw wil daaraan echter niet meedoen. Rechter Verbeek nodigde de man uit te proberen zijn vrouw alsnog over te halen om me te doen.
Waarna jij 5 tot 10 jaar mag brommen of zijn vrouw jou je hersenpan inslaatquote:Op maandag 24 november 2008 10:14 schreef ArnoKlaassen het volgende:
Ik mag hopen dat ik die kerel tegenkom. Zo'n kerel moet je compleet in elkaar schoppen. Jammer dat de buurt zelf geen maatregelen neemt, dat zou ik wel degelijk doen.
Mensen die op dit soort berichten deze misplaatste opmerking makenquote:Op maandag 24 november 2008 10:19 schreef zquing het volgende:
mensen die geweld willen bestrijden met nog meer geweld
misplaatst?quote:Op maandag 24 november 2008 10:27 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Mensen die op dit soort berichten deze misplaatste opmerking maken
quote:Op maandag 24 november 2008 10:01 schreef Murloc het volgende:
Ophangen aan zn kloten die vent.
Daarna met een botte roestige schaar steeds stukjes van hem afknippen. Kijken of het dan nog steeds zo'n grote vent is...
quote:Op maandag 24 november 2008 10:14 schreef ArnoKlaassen het volgende:
Ik mag hopen dat ik die kerel tegenkom. Zo'n kerel moet je compleet in elkaar schoppen. Jammer dat de buurt zelf geen maatregelen neemt, dat zou ik wel degelijk doen.
quote:Op maandag 24 november 2008 10:18 schreef Addict72 het volgende:
Die vent moeten ze ophangen, met dat wijf ernaast! Dat hebben ze wel vaker gedaan, als je de bijbel moet geloven. Of is er nu opeens overdreven veel sprake van naastenliefde bij die mafkezen...
Je vind het walgelijk om te zien dat mensen geweld met geweld veroordelen maar wat is de oplossing volgens jou? Die zie ik namelijk ook niet.quote:
Ik hou zelf helemaal niet van geweld. Ben zelf soort pacifistisch te noemen.quote:Op maandag 24 november 2008 10:19 schreef zquing het volgende:
mensen die geweld willen bestrijden met nog meer geweld
een oplossing heb ik niet. Mischien 't 2 maal de straf die gegeven is icm met verplichte behandeling voor de ouders. Wat ik wel weet is dat meer geweld niet helptquote:Op maandag 24 november 2008 10:34 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Je vind het walgelijk om te zien dat mensen geweld met geweld veroordelen maar wat is de oplossing volgens jou? Die zie ik namelijk ook niet.
quote:Op maandag 24 november 2008 10:37 schreef Murloc het volgende:
[..]
Uit je reactie begrijp ik dat je zelf geen kinderen hebt. Anders zou je dit soort dingen niet eens denken.
quote:Op maandag 24 november 2008 10:37 schreef Murloc het volgende:
[..]
Wat wil je dan doen? Het Nederlandse rechtsysteem zijn werk laten doen?
Als ik kinderen zou hebben, zou ik juist extra gemotiveerd zijn om voor een geweldloze samenleving te zijn.quote:Op maandag 24 november 2008 10:37 schreef Murloc het volgende:
Uit je reactie begrijp ik dat je zelf geen kinderen hebt. Anders zou je dit soort dingen niet eens denken.
2 maal straffen voor hetzelfde feit is hier helaas onmogelijk.quote:Op maandag 24 november 2008 10:39 schreef zquing het volgende:
[..]
een oplossing heb ik niet. Mischien 't 2 maal de straf die gegeven is icm met verplichte behandeling voor de ouders. Wat ik wel weet is dat meer geweld niet helpt
Als je kinderen had, dan had je die man in elkaar gerost.quote:Op maandag 24 november 2008 10:44 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
2 maal straffen voor hetzelfde feit is hier helaas onmogelijk.
Een verplichte behandeling voor de ouders zou geen kwaad kunnen, icm het uitzetten van de ouderlijke macht.
Je weet geen oplossing, maar je weet dat meer geweld niet helpt...
Of je zelf kinderen hebt weet ik niet, maar uitgaande van je reactie denk ik van niet.
Dan had je wel anders gereageerd.
Noem je: ,,Hij schopte zo hard dat het leek of hij penalty’s aan het nemen was" , corrigerend?quote:Op maandag 24 november 2008 10:42 schreef S1nn3rz het volgende:
tsjonge jonge, die man geeft zijn kinderen een corrigerende tik en half fok denkt het weer beter te weten en staat op zijn kop. kleinzieligheid ten top.
Dan wil ik van jou de definitie van kindermishandeling wel eens willen weten.quote:Op maandag 24 november 2008 10:42 schreef S1nn3rz het volgende:
tsjonge jonge, die man geeft zijn kinderen een corrigerende tik en half fok denkt het weer beter te weten en staat op zijn kop. kleinzieligheid ten top.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |