Lach je me nu uit omdat ik een rode gitaar heb?quote:
Zonder je verder te willen afzeiken, ik mix al 20 jaar bandjes en heb inmiddels monitors&front gemixt bij bandjes als Fear Factory, Sepultura, Discipline, The Exploited, Direct, Hans Dulfer, GBH, DRI en mix nu vooral Sinister en NG-Pro dus ik weet wat ik bandjes noemquote:Op vrijdag 21 november 2008 21:27 schreef Witchfynder het volgende:
Ja, maar ik vind het een beetje irritant als zo'n website het over een "bandje" heeft.
Uh, jouw reactie heeft werkelijk geen moer te maken met waar ik het over had, maar bedankt voor je CV.quote:Op vrijdag 21 november 2008 22:45 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Zonder je verder te willen afzeiken, ik mix al 20 jaar bandjes en heb inmiddels monitors&front gemixt bij bandjes als Fear Factory, Sepultura, Discipline, The Exploited, Direct, Hans Dulfer, GBH, DRI en mix nu vooral Sinister en NG-Pro dus ik weet wat ik bandjes noem![]()
Ik heb heilig respect voor iedereen die meer met muziek doet dan z'n iPod afluisteren dus voel je vooral niet aangevallen
Gelukkig niet neequote:
quote:Op vrijdag 21 november 2008 22:50 schreef Witchfynder het volgende:
Uh, jouw reactie heeft werkelijk geen moer te maken met waar ik het over had, maar bedankt voor je CV..
*slingert google aan en laat jullie snarenplukkers weer met rust, bedankt!quote:Op vrijdag 21 november 2008 23:00 schreef The_Dean het volgende:
EMG, Seymour Duncan, Dimarzio, Bare Knuckle...
Hehe, och, geen probleem hoorquote:Op vrijdag 21 november 2008 23:03 schreef YuckFou het volgende:
[..]
*slingert google aan en laat jullie snarenplukkers weer met rust, bedankt!
quote:Op vrijdag 21 november 2008 22:58 schreef YuckFou het volgende:
ben ik gewoon al 2 posts lang op jou aan t reageren terwijl het daar niet over ging
*sorry*
Neeee, niet je originele V!quote:Op vrijdag 21 november 2008 23:06 schreef The_Dean het volgende:
Iemand mogelijk interesse in een zwarte Dean VX met EMG H3's en koffer?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ach, in hoeverre origineel... die transburst had ik eerder, en die is ook al wegquote:Op vrijdag 21 november 2008 23:19 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
Neeee, niet je originele V!.
Ik ben bezig hun hele archief te downen, a VERY BIG thank you!quote:
vet! voor Sinister ben ik bezig een nieuw gitaar concept uit te denken, t is een death metal band met 1 gitarist die op zich veel herrie maakt, maar ik ben voor mezelf aan het uitdenken hoe ik zijn geluid verder in de breedte en diepte kan trekken zonder aan definitie in te boeten of z'n eigen geluid geweld aan te doen, hij moet immers hetzelfde blijven klinken maar ik hou ervan een muur van gitaar neer te zetten als dat op z'n plek is.quote:Op vrijdag 21 november 2008 23:07 schreef The_Dean het volgende:
Alles gitaargerelateerd is hier welkom
Breek me de bek niet los, niet alleen willen ze er dan "zo'n bandje" bij, graag willen ze dan van een PA verhuur bedrijf een proffesionelle insttallatie (met dubbel ff&ll&ttquote:Op vrijdag 21 november 2008 23:17 schreef Witchfynder het volgende:.
Ik had het over van die zalen en stichtingen enzo die allerlei dingen organiseren en dan willen ze "er wel ff zo' n bandje" bij, zonder ook maar enige waardering voor al de moeite die zo'n band wellicht steekt in hun product.
Onze zanger is ook een live geluidstechnicus uit voornamelijk de theaterwereld. Hij gaf toen op het Hofpleintheater ook weleens rondleidingen en dan ging hij ook de PA uitleggen. Waren er altijd wel mannetjes die iets zeiden in de trant van "ja ik ken het, ik ben ook DJ"quote:Op vrijdag 21 november 2008 23:28 schreef YuckFou het volgende:
Breek me de bek niet los, niet alleen willen ze er dan "zo'n bandje" bij, graag willen ze dan van een PA verhuur bedrijf een proffesionelle insttallatie (met dubbel ff&ll&tt) voor weinig, maar dan wel eentje die genoeg geluid voor 1000 man levert
en nog wat lampen...
damn, verleidelijk, maar ik denk dat mn ouders drie gitaren wel genoeg vinden... En stiekem wil ik ook eerst n betere versterker en n bandjequote:Op vrijdag 21 november 2008 23:37 schreef The_Dean het volgende:
Nja, die Dean hoeft niet voor duur weg hoorHad hem voor 200, voor dat geld mag jij hem ook hebben. Incl de koffer en de later geïnstalleerde EMG's. En uiteraard nieuwe snaren en goed afgesteld.
Zijn dat die EMG's van mij?quote:Op vrijdag 21 november 2008 23:06 schreef The_Dean het volgende:
Iemand mogelijk interesse in een zwarte Dean VX met EMG H3's en koffer?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De pest voor je PA systeem, DJ's...zelfs de pro's snappen niet dat rood op de mixer te hard betekend .quote:Op vrijdag 21 november 2008 23:36 schreef Witchfynder het volgende:
Onze zanger is ook een live geluidstechnicus uit voornamelijk de theaterwereld. Hij gaf toen op het Hofpleintheater ook weleens rondleidingen en dan ging hij ook de PA uitleggen. Waren er altijd wel mannetjes die iets zeiden in de trant van "ja ik ken het, ik ben ook DJ".
Ik ben vandezomer in de baroeg geweest en hun mixer is een toffe vent, hun limiet ligt bij 100dB maar zonder limiter, als je als band erover gaat en je bent goed bezig laat ie je met rust, als je bezig bent de zaak naar de klote te draaien grijpt ie in, t is sowieso een minizaaltje maar ze hebben fijne spullen en t klonk erg prettig!quote:Op vrijdag 21 november 2008 23:36 schreef Witchfynder het volgende:
Goed nieuws voor hen die onze gig willen bezoeken in de Baroeg. We proberen een eigen geluidsman te regelen. We vinden het namelijk fijn wanneer ons publiek onze muziek kan horen en niet de volgende dag naar de KNO-arts moet..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |