Peter, telefoon voor je, ze willen hun zelfverheerlijkingskloon terugquote:Op dinsdag 18 november 2008 18:55 schreef petervb het volgende:
Maar die Elixabete waarom is die verbannen?
zo'n mooie meid ban je toch niet.
Geef me jouw account dan ook maar terug.quote:Op dinsdag 18 november 2008 19:02 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Peter, telefoon voor je, ze willen hun zelfverheerlijkingskloon terug
neequote:Op dinsdag 18 november 2008 19:03 schreef petervb het volgende:
[..]
Geef me jouw account dan ook maar terug.
Ik zou daar gewoon vanuit gaan. Maar dat ben ik.quote:Op dinsdag 18 november 2008 19:09 schreef Wisheh het volgende:
Ik zou het er niet op gokken maar dat ben ik
Petervb is wel dezelfde persoon als die achter die computer zit.quote:Op woensdag 19 november 2008 10:39 schreef zuchtje het volgende:
Ik vermoed dat petervb petervb niet is, maar iemand die petervb niet moet. Hij post het hele internet af met hetzelfde verzoek.
In [dig] en [gc] heeft hij gewoon een slotje gekregen..
quote:Op donderdag 20 november 2008 14:51 schreef RealZeus het volgende:
Die naam zegt me iets.
gaf hij ook geen "ontspanningsmasages"aan vrouwen en zijn daar toen geen FOK!kers heen geweest?
* RealZeus de betreffende FOK!ster even een berichtje gaat sturen.
Wtf.quote:Op donderdag 20 november 2008 15:00 schreef Agletnek het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 20 november 2008 21:31 schreef opencomputer het volgende:
Nou die Peter ben ik niet. Ik houd niet van massage maar van mensen die mn computer overnemen,
Maar ik vind jou niet geinigquote:Op vrijdag 21 november 2008 20:47 schreef opencomputer het volgende:
Er zijn er al een paar voorgeweest en die vonden het wel geinig.
Ja weetje, ik heb er nooit op gezocht... En dat ga ik ook niet doen...quote:Op maandag 17 november 2008 18:22 schreef Agiath het volgende:
[..]
als je kinderporno zou willen vinden is het denk ik helaas niet heel moeilijk het te vinden.
Ik ken wel perversere fetisjismen hoorquote:Op zondag 23 november 2008 12:54 schreef moby92 het volgende:
Jezus wat een vage vent. Zeer pervers fetisjisme.
Wat kan jij liegenquote:Op vrijdag 28 november 2008 09:50 schreef petervbg het volgende:
Goed, even alles op een rijtje zetten.
Die peter die in die mailtjes wordt genoemd ben ik dus NIET.
Het is heel simpel :
- ik zoek mensen die in mn PC willen rondstruinen
- die daar vrijwel onbeperkt hun gang mogen gaan
- die na een tijdje, als ze betrouwbaar blijken te zijn, de administrator-account mogen overnemen en mij
tot beperkt gebruiker mogen degraderen.
Even duidelijk stellen : Ja, ik kick daar op en nee, ik heb GEEN sexuele bijbedoelingen of wat dan ook.
Wie dat denkt moet vooiral niet reageren.
Voor de serieuzen onder ons : als je interesse hebt stuur ff een privemail hier.
Vertel!quote:Op vrijdag 28 november 2008 10:13 schreef Elixabete het volgende:
[..]
Wat kan jij liegen
Ik zal de logjes bekend maken bij het bedrijf waar je werkt.
Oh en je kind, zou die het ook tof vinden?
MIsschien dat ik hem ook alle dingen toestuur, leugenaar.
Daar kwam ik net nog een topic over tegen...quote:Op dinsdag 25 november 2008 11:44 schreef patty het volgende:
[..]
Ik ken wel perversere fetisjismen hoor
Hoi Roi,quote:Op dinsdag 18 november 2008 17:41 schreef Roi het volgende:
Hoi (yo)sander,
De eigenaar is duidelijk niet toerekeningsvatbaar.
Maar goed, dat is een zaak die de politie zelf mag uitzoeken.
Groetjes, Roi
kop eens snel een trein.quote:Op woensdag 17 december 2008 18:55 schreef petervbg het volgende:
Tjeeeeeeeeeeeetje nog an toe !!! Wat zetten jullie dit zwaaar aan zeg !!! Alsof ik iets crimineels of staatsgevaarlijks doe zeg! Wat een serieus gedoe !!
benieuwd naar hoe lang je moet wachten voor jij aan de beurt bent?quote:Op woensdag 17 december 2008 18:58 schreef schatje het volgende:
Hoeveel mensen hebben hem in dit topic geholpen met het krijgen van een stijve piemel?
quote:Op woensdag 17 december 2008 18:56 schreef DR0L het volgende:
Hoi Peter,
Ik heb wel interesse.
Stuur mij je teamviewer codes gedoe maar![]()
Net even gekeken, en je moet nog iets van 30 euro betalen op je ClickAndBuy-account!!quote:Op woensdag 17 december 2008 20:53 schreef petervbg het volgende:
Drol. ID =147 071 981
password is : heelgeheim
quote:Op woensdag 17 december 2008 21:02 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Net even gekeken, en je moet nog iets van 30 euro betalen op je ClickAndBuy-account!!
toe nou, vertel het wachtwoordquote:Op woensdag 17 december 2008 20:53 schreef petervbg het volgende:
Drol. ID =147 071 981
password is : heelgeheim
Ja inderdaadquote:Op woensdag 17 december 2008 21:12 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
[..]
toe nou, vertel het wachtwoord
ja daar kom ik een beetje te laat achterquote:Op woensdag 17 december 2008 20:53 schreef petervbg het volgende:
Drol. ID =147 071 981
password is : heelgeheim
En dan deze week een topic in KLB openen: "quote:Op woensdag 17 december 2008 23:09 schreef TheZapster het volgende:
Kan ik weer inloggen lekkere jongen?
Volgens mij snap je het niet.quote:Op donderdag 18 december 2008 00:32 schreef petervbg het volgende:
Nee. "Gelukkig, ik ben eindelijk gehackt"
Met jou moet ik zaken doen. Ik ken nog sites die dezelfde behandeling verdienen.quote:Op maandag 17 november 2008 18:16 schreef Wunny het volgende:
Ik kan hem natuurlijk ook gebruiken als Bot, dan pleur ik er een DDOS progamma op en DDOS ik de site van me school
fransbreda heeft kinderpornoquote:Op maandag 17 november 2008 18:03 schreef fransbreda het volgende:
Volzetten met kiddiepron en de politie bellen!
Kijken hoe geil die wordt.
Ziekelijk.quote:Op donderdag 18 december 2008 18:54 schreef petervbg het volgende:
Tja das lastig om zomaar ff uit te leggen. Als iemand in mijn computer rondneust, in privegegevens en die ook kopieëert en in mn telebanking zit, dan ervaar ik een ongekende spanning. Wat gaat de ander doen, wat vraagt ie van je, is het een eenmalige passant of iemand die meer van plan is, zoals nog wel eens voorkomt. Het is verslavend en tja, ik krijg er een enorme kick van. Sommigen zijn erg creatief en verzinnen leuke dingen om te doen met mij en mn gegevens.....
Natuurlijk, mij mag jij altijd een PM sturen.quote:Op donderdag 18 december 2008 19:03 schreef petervbg het volgende:
mag ik je dat pm-en ?
Zou het niet kunnen zijn dat jij andere mensen dupeert?quote:Op donderdag 18 december 2008 19:09 schreef petervbg het volgende:
maar wie zegt dan dat ik die NU nog heb ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |