Te koop aangeboden is mijn prachtige, en in perfecte staat verkerende Rolex Datejust ref. 16030 uit 1982.
Het is echt met pijn in mijn hart dat ik deze Datejust verkoop, maar ik ben gewoon te voorzichtig met het horloge...
![]()
![]()
Naar mijn mening een van de mooiste Datejust uitvoeringen; Zwarte wijzerplaat met dikke sticks, engine turned lunette, plexiglas en Jubileeband.
Maar juist door het plexiglas en de prachtige band ben ik er te voorzichtig mee, en een horloge is toch om te dragen

Ik heb deze 16030 in augustus gekocht bij
Classicwatches, en voorafgaand aan de verkoop is het horloge bij Rolex Köln volledig geserviced a ¤ 340,-. Er zit dus niet alleen van Classicwatches, maar ook van Rolex zelf nog bijna een jaar garantie op (bij Rolex vanaf 2 juli, bij CW vanaf 18 augustus). Ook erg leuk, is dat het
originele garantiecertificaat erbij zit, uitgegeven door Wempe in
september 1982.
De 16030 is de eerste Datejust met datum snelverstelling (kaliber 3035), en de datum van deze verzet echt precies middernacht!
![]()
![]()
![]()
![]()
De staat is ook perfect te noemen. Op de sluiting en de laatste 2 schakels enkele, echt minimale, krasjes. Plexiglas heeft ook superlichte krasjes en de kast is nagenoeg krasvrij. Zoals gezegd; perfect!
De leveromvang omvat: horloge (duh), orginele garantiecertificaat, garantiecertificaat Classicwatches, servicepapieren Rolex, Rolex service-etui, 2 losse schakels en chronometertag.
Voor de volledigheid nog even de feiten op een rijtje.
1. Merk: Rolex
2. Model: Datejust 16030
3. Diameter: 36mm
4. Conditie, krasjes, recent geserviced?: Perfecte staat, in juli bij Rolex Köln volledig geserviced!
5. Vraagprijs: ¤ 2100,-6. Leeftijd: september 1982
7. Aanwezigheid van papieren en doos: orginele garantiecertificaat, garantiecertificaat Classicwatches, servicepapieren Rolex, Rolex service-etui
8. Kosten verzending: Persoonlijke afhandeling geniet sterk de voorkeur!
9. Uurwerk: Rolex kaliber 3035
10. Bandaanzet: 20mm
Mijn vraagprijs is dus ¤ 2100,-. Hij is het meer dan waard door de recente service a ¤ 340,- en de prachtige staat. Inruil mag ook, denk hierbij aan Omega Seamaster Planet Ocean of een ander leuk voorstel. Geen bijbetaling van mijn kant in ieder geval

.
Voor meer foto's:
http://www.dezinvanluxe.nl/forum/viewtopic.php?f=2&t=10311Bij serieuze interesse graag mailen:
steef(at)rolexforum(dot)nl
Bedankt voor het kijken!
Ever higher. Ever better.