quote:Op donderdag 11 december 2008 11:08 schreef ZwarteMagika het volgende:
Er schijnt onderhandeld te worden over Pinkpop
http://www.nuvideo.nl/ach(...)r-valse-kaarten.html
Pinkpop was vorige keer in iets van 3 dagen uitverkocht, en dat was een recordtijd (met een monster line-up), dus denk dat dat geen probleem wordt.quote:Op donderdag 11 december 2008 11:43 schreef CherryLips het volgende:
[..]![]()
.
Kak, hopelijk wordt het niet vechten om een kaartje. Ik wilde sowieso al gaan.
De vrijdag was vlug uitverkocht ja. 3 dagen kaarten volgde 1 of 2 weken later dacht ik.quote:Op donderdag 11 december 2008 11:50 schreef Apfelsaft het volgende:
[..]
Pinkpop was vorige keer in iets van 3 dagen uitverkocht, en dat was een recordtijd (met een monster line-up), dus denk dat dat geen probleem wordt.
KILLERS OP PINKPOP YEAH
Ook, ja. Beide nummers. Zie: http://en.wikipedia.org/wiki/When_You_Were_Youngquote:Op maandag 8 december 2008 18:09 schreef LeonH het volgende:
ik neem aan dat je niet WYWY bedoelde maar Mr. Brightside?![]()
Ik had de vorige keer m'n driedagenkaartje de maandag na de start van de voorverkoop besteld en dinsdag was het uitverkochtquote:Op donderdag 11 december 2008 12:03 schreef LeonH het volgende:
[..]
De vrijdag was vlug uitverkocht ja. 3 dagen kaarten volgde 1 of 2 weken later dacht ik.
Maar normaal gesproken kun je op de zaterdag zelf of maandag na de start nog rustig kaartjes krijgen. Woon er 10 minuten rijden van af en vorig jaar is me 3 dagen behoorlijk goed bevallen![]()
Zou helemaal top zijn als The Killers dan nu echt zouden komen na 3 jaar hopen! Helemaal mooi als ze zouden afsluiten op vrijdag of voor Depeche Mode op zondag staan. Als het maar donkerder/schemerig is![]()
Lowlands niet geweest maar is een band uit Vegas he dus dan is zoiets te verwachtenquote:Op donderdag 11 december 2008 13:20 schreef MOETIG het volgende:
Ik heb The Killers ooit n keer op Lowlands gezien en vond t kleine tegenvaller... heerlijk meegezongen, maar hun vertoning had naar mijn mening een te hoog quizmaster-gehalte... glitterpakken bloemetjes om t drumstel. Dat soort geneuzel. Ook was het live niet erg sterk. In mijn opinie dus meer een leuke studioband ipv liveband.
Maaarrrr met het nr 'human' hebben ze me toch getriggerd om ze nog eens live te gaan bekijken.. dus ik ga naar Duitsland!
Waarom diequote:Op donderdag 11 december 2008 12:29 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ik heb 'm vandaag voor het eerst sinds een week weer geluisterd, vond 'm opeens een stuk beter. I can't stay vind ik nu een van de leukste nummers![]()
Omdat het gewoon een ontzettend fout nummer isquote:
Ik zie het probleem niet.quote:Op zaterdag 13 december 2008 12:50 schreef ZwarteMagika het volgende:
Omdat het gewoon een ontzettend fout nummer isBeetje zoals toegeven dat je fan van Abba bent ofzo
Daarom valt het zo tegen.quote:Op zaterdag 20 december 2008 18:42 schreef Thijsssss het volgende:
The Killers hebben ook niks meer met rock
quote:Op vrijdag 19 december 2008 10:59 schreef Asskicker14 het volgende:
12 maart 2009 in de HMH.
Ik heb de 4 kaarten voor me liggen, lees dit topic anders eens door.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |