FOK!forum / Vraag & Aanbod / [TK] Kleding en schoenen
Ewelinadinsdag 11 november 2008 @ 16:40
Aangezien ik deze spullen toch nooit meer draag en ik het liever niet meeverhuis, zet ik het maar hier neer. Alles is bijna nooit gedragen, en derhalve dus in zeer goede staat Bieden excl. verzendkosten.

Jurk, rood, slechts 1 x gedragen. Maat 44, rits in de achterkant, geen rekbare stof. Rok valt overigens niet zo wijd als op de foto. Nieuwprijs was 60,-. Prijsindicatie 20-25 euro.




Jurk, zwart met petticoat, met heel subtiele glittertjes. Maat 40, maar is rekstof en kan dus gemakkelijk gedragen worden door iemand met maat 38 ofwel maat 42-44. Niet echt geschikt voor vrouwen met kleine borsten denk ik. Prijsindicatie: 20 euro. Eigenlijk nooit gedragen.




Schoenen, zilver, met punt en glittertjes op de hakken. Officieel maat 38, valt als 36. Niet alle glittertjes zitten er meer op, maar dat valt nauwelijks op. De schoenen zijn 1x gedragen, nieuwprijs was 50,-. Prijsindicatie: 25 euro




Gilet, maat 42. Is van spijkerstof, rekt niet mee. 1 of 2 x gedragen. Nieuwprijs was iets van 40,- . Prijsindicatie 15-20 euro.




Topje/corset (al is het niet zo stevig als een corset en je kan ook niet ingesnoerd worden). 1 x gedragen, zit toch niet helemaal goed. Maat 38, nieuwprijs was 50,-. Prijsindicatie: 25-30 euro.


achterkant:


Misschien komt er nog wat meer bij, ik zal mijn kledingkast nog eens goed bekijken. Onderhandelen is natuurlijk altijd mogelijk

[ Bericht 8% gewijzigd door Ewelina op 11-11-2008 16:54:17 ]
VampiricDemondinsdag 11 november 2008 @ 16:45
Zou je voor elk kledingstuk even een vraagprijs toe willen voegen? Dat is namelijk verplicht
Ewelinadinsdag 11 november 2008 @ 16:47
Oh, ik wist niet dat dat moest Ik ga wel even indicatieprijzen verzinnen dan
lovelidinsdag 11 november 2008 @ 16:53
De schoenmaat zou ook handig zijn.
Ewelinadinsdag 11 november 2008 @ 17:13
Schoenmaat toegevoegd + nieuw kledingstuk.