Dat doe je dus nog even zelf?quote:Op zaterdag 8 november 2008 13:27 schreef Gunner het volgende:
* Deurhendels zitten los (kleinigheid om te repareren)
Geen idee, maar laten we niet doen alsof dat zaligmakend is.quote:Op zondag 9 november 2008 12:20 schreef wwwer het volgende:
Komt je auto: http://www.nationaleautopas.nl hier door? of te wel is de KM stand gegarandeerd?
Wat verwacht je van een auto van 13 jaar oud, dat er al die jaren de onderhoudsboekjes zijn bijgehouden of dat ze er nog zijn uberhaubt, auto is waarschijnlijk al 5 keer van eigenaar verwisseld. Zodra de auto niet meer door een dealer zijn onderhouden wordt er ook geen onderhoudsboekje onderhoudenquote:Op zondag 9 november 2008 12:20 schreef wwwer het volgende:
Geen onderhouds boekjes... das heel zonde.
Komt je auto: http://www.nationaleautopas.nl hier door? of te wel is de KM stand gegarandeerd?
Verwacht je voor dat geld een auto met deze opties?quote:Op zondag 9 november 2008 17:07 schreef krimpenrik het volgende:
het bod is inderdaad serieus.
hij heeft wel stuurbekrachtiging toch? en hoe zit het met elektrische ramen? centrale deurvergendeling?
nee, nee en nee.quote:Op zondag 9 november 2008 17:07 schreef krimpenrik het volgende:
het bod is inderdaad serieus.
hij heeft wel stuurbekrachtiging toch? en hoe zit het met elektrische ramen? centrale deurvergendeling?
Waarom zou het niet kunnen? ik heb zelf me clio uit 95 van de hand gedaan voor 850 euro, deze had dus wel stuurbekrachtiging, elektramen en cv met afstandsbediening origineel renault.quote:Op zondag 9 november 2008 17:11 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Verwacht je voor dat geld een auto met deze opties?
Klinkt dan dat je er niet zoveel voor gevangen hebtquote:Op zondag 9 november 2008 17:26 schreef krimpenrik het volgende:
[..]
Waarom zou het niet kunnen? ik heb zelf me clio uit 95 van de hand gedaan voor 850 euro, deze had dus wel stuurbekrachtiging, elektramen en cv met afstandsbediening origineel renault.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |