Ach, duitsers op festivals zijn over het algemeen best wel tof. Behalve die eikel die vorig jaar mijn baco omtraptequote:Op maandag 10 november 2008 13:03 schreef Witchfynder het volgende:
Tja, die Duitsers ook altijd he... Zij en de Noren, die kunnen er echt wat van..
Wat is je budget en wat moet hij sowieso kunnen?quote:Op maandag 10 november 2008 13:58 schreef Triforce_Courage het volgende:
Haha, nee zat te denken aan een algemeen ding. Speel nu op een Aria strat. met een Fender Frontman 212R amp. Lekker rauw natuurlijk, maar wil iets meer kunnen dan dat.
als ik nie omval van de slaapquote:Op maandag 10 november 2008 14:00 schreef Litpho het volgende:
Ares komt een dezer dagen met soundclips van de Line6 M13. Dus ik zou daar even op wachten.
Dronken Duitsers: luidkeels "zingen"quote:Op maandag 10 november 2008 14:00 schreef brother52 het volgende:
[..]
Ach, duitsers op festivals zijn over het algemeen best wel tof. Behalve die eikel die vorig jaar mijn baco omtrapte![]()
Noren heb ik nog nooit meegemaakt op festivals maar als ze net zo zijn als de zweden, dan zijn ze alleen maar dronken en lastig.
"Gek maken" = bijv die Prophesy die ik noemde. Ontzettend uitgebreidde jetser van 1000,-.quote:Op maandag 10 november 2008 14:06 schreef Triforce_Courage het volgende:
budget = sparen
kunnen = I actually don't care, ben een beetje aan het bekijken wat er op de markt verkrijgbaar is. Je kan het natuurlijk zo gek maken als dat je zelf wilt.
Prima. Nog meer stimulatie van de economiequote:Op maandag 10 november 2008 14:06 schreef Aresdreams het volgende:
maar dat is dan in combie met een GT-8
Nah het wordt toch iets in het straatje van o.a.:quote:Op maandag 10 november 2008 14:08 schreef Witchfynder het volgende:
[..]
"Gek maken" = bijv die Prophesy die ik noemde. Ontzettend uitgebreidde jetser van 1000,-..
Maar dat was ook een geintje..
als je voor een boss pedaal gaat kan je beter iets meer investeren zodat je een GT-8 of GT-10 hebt, vooral als je met bandjes aan de slag gaat.quote:Op maandag 10 november 2008 14:16 schreef Triforce_Courage het volgende:
[..]
Nah het wordt toch iets in het straatje van o.a.:
RP 500 Modeling Preamp Multi Effekt
Toneworks AX 5 G
RP 350 Modeling Effektpreamp
ME-20 Gitarren Multieffektgerät
Maarja, omdat ik er de ballen verstand van heb en toch ergens moet beginnen weet ik niet wat het beste zal passen bij mij.
Zit al in een bandjequote:Op maandag 10 november 2008 14:25 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
als je voor een boss pedaal gaat kan je beter iets meer investeren zodat je een GT-8 of GT-10 hebt, vooral als je met bandjes aan de slag gaat.
een ME20 of een ME50 is leuk speelgoed, maar het switchen van banken is bij die pedalen gewoon gelimiteerd, bij de ME50 kan je dan nog wel een extra dubbel control pedal aansluiten, maar dan ben je toch weer iets meer kwijt...
Mwa er is op zich niks raars aan, maar een alternatief bandje met 2 gitaristen en geen toetsen is toch een beetje behelpen op zijn tijd.quote:Op maandag 10 november 2008 14:32 schreef Witchfynder het volgende:
Wat is er raar aan twee gitaristen?.
en daar heb je een goede te pakken, dat goedkoop duurkoop blijkt.quote:Op maandag 10 november 2008 14:29 schreef Triforce_Courage het volgende:
[..]
Zit al in een bandjemaar we hebben 2 gitaristen (rare situatie) en ik ben niet de leadgitarist. Dus rare effecten heeft geen voorrang (maar is natuurlijk altijd leuk om mee te experimenteren). Ik weet in ieder geval wel dat het me zo rond de 300 a 400 eu gaat kosten wil ik een beetje fatsoenlijk materiaal aanschaffen. Goedkope dingen zijn altjid wel leuk, maar op langere termijn blijkt het toch duurkoop.
Die RP 500 die erbij staat zit rond de 250 euro, dan moet een ME-50 ook kunnen.quote:Op maandag 10 november 2008 14:23 schreef Aresdreams het volgende:
echt he?
maar dan zou ik dnek ik de GT-10 aan gaan raden, is ie zo rond de 800 a 900 euro kwijt
Op mijn amp zit al standaard een mooie reverb knop en heb 3 distortion standen (niks, distortion, extra distortion) Het zou dus ook zo kunnen zijn dat jullie zeggen, laat zo'npedalenbak zitten en koop wat losse effect pedalen. En dan maar met kabeltjes zitten pielen :pquote:Op maandag 10 november 2008 14:36 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
en daar heb je een goede te pakken, dat goedkoop duurkoop blijkt.
als je een effectenbak koopt rond de 400 a 500 euro, dan heb je iets waar je echt lang plezier aan zult beleven, en mocht je ooit iets van een 'raar' effect willen gebruiken, dan heb je het alvast. maar als je iets zoekt voor mogelijke cleane stukken met delay of reverb, of net een ander scheur geluid, dan is misschien een aantal stomboksen beter, of zoiets als een Line 6 M13...
Zeker bij ritmepartijen zou ik het kunnen schakelen van meerdere effecten met één knop (dus zonder tapdansen) op prijs stellen. Zo gauw je meer dan twee effecten gebruikt (om maar te zwijgen over dezelfde effecten met duidelijk verschillende instellingen) is multieffect > stompbox. Mits de geluidskwaliteit gewaarborgd blijft en dat is bij de huidige multieffecten allang het probleem niet meer.quote:Op maandag 10 november 2008 14:36 schreef Aresdreams het volgende:
als je iets zoekt voor mogelijke cleane stukken met delay of reverb, of net een ander scheur geluid, dan is misschien een aantal stomboksen beter, of zoiets als een Line 6 M13...
Lijkt me meer dan logisch. Link naar de amp die ik gebruik, met zijn kunnenquote:Op maandag 10 november 2008 14:44 schreef Litpho het volgende:
[..]
Zeker bij ritmepartijen zou ik het kunnen schakelen van meerdere effecten met één knop (dus zonder tapdansen) op prijs stellen. Zo gauw je meer dan twee effecten gebruikt (om maar te zwijgen over dezelfde effecten met duidelijk verschillende instellingen) is multieffect > stompbox. Mits de geluidskwaliteit gewaarborgd blijft en dat is bij de huidige multieffecten allang het probleem niet meer.
Even de hals nakijken? Speel je electrisch of akoestisch? Heb dit namelijk eerder gehad bij een akoestische gitaar. Bleek dat ze hals zo krom als een hoepel was.quote:Op maandag 10 november 2008 14:44 schreef Moozze het volgende:
Nogmaals...
Mijn G snaar op mn electrische gitaar ontstemt al als ik er naar kijk, tips?
ging om de combi gt-8 M13quote:Op maandag 10 november 2008 14:40 schreef brother52 het volgende:
[..]
Die RP 500 die erbij staat zit rond de 250 euro, dan moet een ME-50 ook kunnen.
Dat zijn wel fijne versterkers, ja. Prettig clean geluid.quote:Op maandag 10 november 2008 14:46 schreef Triforce_Courage het volgende:
[..]
Lijkt me meer dan logisch. Link naar de amp die ik gebruik, met zijn kunnen
En niet te vergeten snoeihard. Ik mag hem nooit harder zetten dan 4quote:Op maandag 10 november 2008 14:50 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dat zijn wel fijne versterkers, ja. Prettig clean geluid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |