Als je in de boeken bij Skin Models zou kunnen kijken zou je waarschijnlijk een transactie van Paparazzi naar Skin vinden waarmee Skin betaald wordt voor een aanleveren van Doutzen bij Paparazzi. Ergens rond de jaarwisseling 2003-2004.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:51 schreef Toeps het volgende:
TS heeft zijn pilletjes niet genomen?
Doutzen zat niet bij Skin, dus dat kan iig niet.
Hoe kun je niet 100% zeker zijn over de naam van iemand die klaarblijkelijk zo'n grote impact op je leven hebt gehad? Hoe kun je niet zeker zijn over het uiterlijk van die persoon; nota bene een model. Daarnaast, je naïeve ideeen over 'echte liefde' en de verbitterdheid waarmee je over haar 'gestolen' carriere praat doen bij mij alarmbellen rinkelen.quote:Op dinsdag 4 november 2008 10:48 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
[..]
Het is geen hersenspinsel, ik weet haar naam maar houdt de mogelijkheid open dat ik verkeerd zit, ik weet hoe ze er uit zag.
En voor de rest ben ik vrij realistisch, dacht ik. Ik wil dit alleen heel graag uitzoeken, ik vindt dat ook leuk, ik houdt van dingen uitzoeken.
Juist, bij mij rinkelen ze ook. Volgens mij kan TS lekker gaan babbelen met een professional.quote:Daarnaast, je naïeve ideeen over 'echte liefde' en de verbitterdheid waarmee je over haar 'gestolen' carriere praat doen bij mij alarmbellen rinkelen.
Jezus, als ik voor elk advies in mijn leven beloond was, dan was ik nu rijk en lag iedereen aan mijn voeten. Dat is iets normaals om te doen, bovendien ben jij niet degene die die stappen hebt gemaakt. Het wordt gewoon tijd dat iemand je van je wolk afschiet.quote:Op dinsdag 4 november 2008 11:05 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
Kijk, ik heb een soort van mondelinge overeenkomst gesloten met haar en die jongen die de hele dag bij haar was, volgens mij Mo Karadag, dat we na deze 5 jaar weer contact zouden zoeken. Een rare afspraak, weet ik, maar wel een afspraak.
We zouden dan kijken of de liefde tussen ons nog bestond of anders zou ze me op een andere manier bedanken voor mijn inzet. Al is het maar erkenning voor het feit, dan zou ik dat kunnen vertellen bij sollicitaties. Ik kan wel een leukere baan gebruiken.
Ga anders je daar even langs, misschien weten zij nog hoe hun dochter heet?quote:Op maandag 3 november 2008 21:23 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
<..>
Ik bracht haar naar een dorpje onder Burgum, waar ze met haar ouders woonde. Op het erf bij haar ouders
<..>
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |