En toen ze je na 3 jaar belde heb je nóg niet haar naam gevraagd, en een telefoonnummer, of emailadres.. rightquote:Op maandag 3 november 2008 23:30 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
Geen foutje, Pickup, en bedankt voor de serieuze reactie. Op dat moment was dat al bekend, iemand zou daar een geintje mee kunnen uithalen. Ja, ik ken mensen die zoiets doen, helaas.
Edit: ze vroeg naar het meisje waar ik dan mee lunchte. Dus moet het (via) iemand geweest die in hartje Amsterdam werkte. Mijn andere verdachte kan dat niet zijn. Skin zit op de Brouwersgracht, vlak bij mijn werk toen, en dat grachtje is erg geschikt voor kleine wandelingetjes. Ik vermoed dat iemand mij herkend heeft. Anyway, het was het mooiste telefoontje dat ik ooit ontvangen heb. Ik hoop op nog 1 mooiere.
tegen wie heb je het?quote:Op maandag 3 november 2008 23:44 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
Waar was jij trouwens die dag? Je hebt je ermee bemoeit nietwaar? Het was nooit de bedoeling dat we samen in een auto zouden zitten, maar alles liep anders van verwacht. Jaja, kom maar uit de kast!
No shit Sherlock !!quote:Op maandag 3 november 2008 22:53 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
Maar als zij het dus niet is, is het iemand anders.
Natuurlijk heb ik dat gevraagd. Maar ons beider gevoel was dat we beter geen contact konden hebben dat vrijblijvend contact via SMS en telefoon. Ik heb best wel eerder liefdes meegemaakt, en ben de afgelopen jaren ook niet "trouw" gebleven. Maar dit gevoel was overweldigend, groter dan alles wat ik had gevoeld. Daarom zoek ik ook het juiste meisje, en niet per se Doutzen.quote:Op maandag 3 november 2008 23:44 schreef TheDenialTwist het volgende:
[..]
En toen ze je na 3 jaar belde heb je nóg niet haar naam gevraagd, en een telefoonnummer, of emailadres.. right
1. we hadden na een half uurtje in de auto al toekomstplannen. Ooit echte liefde meegemaakt?quote:Op maandag 3 november 2008 23:54 schreef Karammel het volgende:
Begrijp ik het goed dat je haar maar één dag hebt mee mogen maken, maar dat jullie wel direct toekomstplannen hebben gemaakt?
Waarom ga je niet langs het huis waar je haar toentertijd hebt afgezet om na te vragen wie het was? Dan weet je in ieder geval wie je zoekt. Of je dan nog haar gegevens krijgt is nog maar de vraag, maar dan ben je verder dan dat je nu bent.
Waarom hebben jullie het contact volledig verbroken? Ondanks dat ze dan aan de andere kant van de wereld zou zitten zijn er tegenwoordig zat manieren om contact te houden. Die waren er 5 jaar geleden ook al.
Hoe ben je er op gekomen dat het Doutzen Kroes zou zijn waar het om gaat? Je moet dat idee toch ergens vandaan gehaald hebben lijkt me. Hoe heb je Doutzen Kroes al geprobeerd te benaderen?
Mooi verhaal, maar het rammelt aan alle kanten.
oh het is een quasi-serieuze opmerkingquote:Op maandag 3 november 2008 23:44 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
Waar was jij trouwens die dag? Je hebt je ermee bemoeit nietwaar? Het was nooit de bedoeling dat we samen in een auto zouden zitten, maar alles liep anders van verwacht. Jaja, kom maar uit de kast!
Nee, want je wist eerst niet hoe ze heette... Maar een vaag vermoeden had dat het Doutzen was.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:03 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
[..]
1. we hadden na een half uurtje in de auto al toekomstplannen. Ooit echte liefde meegemaakt?
2. Ik kan toch bellen met haar ouders? Hun contactgegevens staan links en rechts op het Internet. Ik begreep van haar vader dat er al genoeg gekken rond het huis struinen de laatste tijd. Goede vent, trouwens.
3. Als ik met dat meisje contact had gehouden, er van uit gaande dat het Doutzen is, dan had de wereld niet van Doutzen gehoord maar hadden we samen een gezinnetje gehad in Friesland. Maar de wereld moest Doutzen echt zien, die is zo bijzonder. De doet het ook niet voor het grote geld, ze wilde gewoon zo goed als mogelijk worden. Dat is in haar geval briljant goed.
4. Ik heb een meisje gebracht naar een dorpje onder Burgum Daar is de laatste jaren maar 1 model vandaan gekomen; Doutzen. Vandaar dus en omdat ik die naam onthouden had.
Nee, zo'n gezicht onthou je nietquote:Op dinsdag 4 november 2008 00:11 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
Nee, want je wist eerst niet hoe ze heette... Maar een vaag vermoeden had dat het Doutzen was.
En een naam als doutzen onthoud je toch wel?
Ja, maar die wordt enorm afgeschermd inmiddels en mijn verhaal en naam doen geen belletje rinkelen daar. Ik weet ook niet of ze het verteld heeft toen, wat ze voor me voelde. Ze had toen ook een vriend. Die is ze ook trouw gebleven, voor zover ik weet. Dus ik twijfel over die naam. Die naam is ook niet zo belangrijk, nogmaals. Ik zoek het juiste meisje. Maar omdat er geen belletje bij ze gaat rinkelen twijfel ik dus over die naam. Ik weet wel zeker dat het een dorpje onder Burgum was. Dat zijn er niet zoveel.quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:11 schreef Ici-Paris het volgende:
[..]
Nee, want je wist eerst niet hoe ze heette... Maar een vaag vermoeden had dat het Doutzen was.
En een naam als doutzen onthoud je toch wel?
Of anders beantwoord je de vraag die je quotequote:Op dinsdag 4 november 2008 00:14 schreef De_Rossige_Fries het volgende:
[..]
Ja, maar die wordt enorm afgeschermd inmiddels en mijn verhaal en naam doen geen belletje rinkelen daar. Ik weet ook niet of ze het verteld heeft toen, wat ze voor me voelde. Ze had toen ook een vriend. Die is ze ook trouw gebleven, voor zover ik weet.
En ja, alleen in NY is wel alleen in NY. Ik zou ook wat entertainment zoeken. Heb ik hier ook gedaan. Allemaal besproken, geen probleem.
Aangepast!quote:Op dinsdag 4 november 2008 00:16 schreef Xennia het volgende:
[..]
Of anders beantwoord je de vraag die je quote
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |