Zou ik nog niet zo zeker van zijn:quote:Op vrijdag 23 januari 2009 13:16 schreef Doffy het volgende:
[..]
De kennis van het Grieks was (tot en met ongeveer 1300) praktisch uitgestorven in Europa, dus het lezen van Plato werd wat moeilijk. Hooguit werden er Latijnse versies en/of commentaren erop gelezen, maar nooit het origineel.
Christelijk Europaquote:Op donderdag 30 december 2010 12:24 schreef ATON het volgende:
[..]
Zou ik nog niet zo zeker van zijn:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Averroes
Ten eerste, dit is een antwoord op volgende bewering:quote:Op donderdag 30 december 2010 12:37 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Christelijk Europa
degene die jij aanhaalt is moeilijk Christen te noemen
Ten tweede, ik doe niet aan vakjes-denken en deze man was een wetenschapper in de eerste plaats. En omdat die klootzakken van het Christendom hem hebben doodgezwegen wil dit nog niet zeggen dat het Grieks en het Platonisch denken niet meer bestond he ! Het is verdomd die katholieke clerus die de middeleeuwen ' donker ' hebben gemaakt.quote:De kennis van het Grieks was (tot en met ongeveer 1300) praktisch uitgestorven in Europa, dus het lezen van Plato werd wat moeilijk. Hooguit werden er Latijnse versies en/of commentaren erop gelezen, maar nooit het origineel.
vergeet niet dat de koningen en andere leiders deden wat ze altijd deden vechten voor eer en macht en niet veel gaven om andere kennisquote:Op donderdag 30 december 2010 13:12 schreef ATON het volgende:
[..]
Ten eerste, dit is een antwoord op volgende bewering:
[..]
Ten tweede, ik doe niet aan vakjes-denken en deze man was een wetenschapper in de eerste plaats. En omdat die klootzakken van het Christendom hem hebben doodgezwegen wil dit nog niet zeggen dat het Grieks en het Platonisch denken niet meer bestond he ! Het is verdomd die katholieke clerus die de middeleeuwen ' donker ' hebben gemaakt.
Maar weer minder kanker, minder stress (denk ik) , minder luchtvervuiling, geen files maar goed alles heeft ook zijn voor en nadelen. Hygiene was slechter, warm stoken van je hut was niet te doen, je had weer zorgen of je oogsten niet mislukten of dat er een inval zou komen van een buurland etc etc.quote:Op dinsdag 20 januari 2009 00:40 schreef zhe-devilll het volgende:
Mooie tijd behalve inzake tandarts gebeuren en ziek worden.
Longontsteking ging je gewoon dood aan...
Virusjes idem...![]()
Geen plee geen cv..geen pc...geen fok?
Is dat een persoonlijke visie of heb je daar een bron voor ?quote:Op donderdag 30 december 2010 13:32 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
vergeet niet dat de koningen en andere leiders deden wat ze altijd deden vechten voor eer en macht en niet veel gaven om andere kennis
Er was geen markt voor kennis meer dus de enige filosofen die er nog waren maakte deel uit van de kerk en hielden zich vooral bezig met niet aardse dingen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |