Het is een rasechte Bussummer, dus pas maar op met je Volendammerquote:Op zondag 2 november 2008 15:59 schreef Cyberia18 het volgende:
Vandaag weer goed voor een doelpunt en brengt daarmee de teller op 3. Bespreek hier alles rondom deze talentvolle Volendammer, die tevens ook in Engeland erkend is.
quote:
Hmm volgens voetbalnext een Vollendammer. Klopt geen hol van dus.quote:Op zondag 2 november 2008 16:10 schreef TheArt het volgende:
[..]
Het is een rasechte Bussummer, dus pas maar op met je Volendammer
Jep, klopt inderdaad geen hol van. Die sites moet je ook niet vertrouwen. Hij heeft bij mijn neefje op de basisschool in de klas gezeten en zat hier ook ergens op de middelbare school. Is pas een paar jaar geleden naar Volendam gegaan, maar woont nog steeds in Bussum. Iedereen lachte hem eigenlijk uit dat hij de overstap maakte van SDO (voetbalclub hier) naar Volendam, maar hij lijkt het toch te gaan redden.quote:Op zondag 2 november 2008 16:18 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Verhoeven.
[..]
Hmm volgens voetbalnext een Vollendammer. Klopt geen hol van dus.
Volgens die site speelt Gijs Luirink weer bij Volendam....quote:Op zondag 2 november 2008 15:59 schreef Cyberia18 het volgende:
Bespreek hier alles rondom deze talentvolle Volendammer, die tevens ook in Engeland erkend is.
Qua inzet en opportunisme wel, een 2 spitsen systeem zou misschien beter zijn voor Platje. Kan hij constant lekker de hoeken induiken.quote:Op zondag 2 november 2008 17:30 schreef methodmich het volgende:
[..]
Volgens die site speelt Gijs Luirink weer bij Volendam....
Platje beetje een type Dirkie Kuijt toch?
Hij kwam niet al slim over inderdaadquote:Op zondag 2 november 2008 22:04 schreef Stofje het volgende:
Dat interview met Platje op Studio Sport net... Dat vond ik dan wel weer tenenkrommend ernstig.
quote:Handballers nodigen Platje uit voor training
FC Volendam-aanvaller Melvin Platje scoorde afgelopen week tweemaal met de hand zonder dat de scheidsrechter het zag. Tegen Willem II (2-2) en tegen De Graafschap (3-1) maakte hij de 1-0. Beide keren gebruikte hij zijn hand.
Marco Beers, sterspeler van de Volendamse handbalvereniging, vond het een knappe handbeweging van de rechtsbuiten van Volendam. "Hij flikte 't dinsdag tegen Willem II ook al: hands maken zonder dat de scheidsrechter het ziet. Dat is knap."
"Platje nam de bal mooi mee met zijn arm, het leek wel een handbalbeweging. Of wij hem stiekem tips hebben gegeven? Nee hoor, maar hij mag best eens met ons meetrainen", grapt de handballer in het Noordhollands Dagblad.
Na afloop van de wedstrijd tegen De Graafschap, waar Volendam zijn eerste zege van het seizoen behaalde, stond Platje lichtelijk geïrriteerd de pers te woord. "Wat maakt 't nou uit? Hij telt toch? Hij zat er lekker in. Dat vond ik veel belangrijker."
Ach, 'De hand van God' of 'De hand van Platje' is natuurlijk een wereld van verschil. Wel mooi dat hij het twee weken achter elkaar doet.quote:Op maandag 3 november 2008 13:26 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
kutvoetballer die zn handen nodig heeft om te kunnen scoren.
Had 'm nog niet gezien maar nu ik het zojuist heb bekeken is het volgende wel op zijn plaats:quote:Op zondag 2 november 2008 22:04 schreef Stofje het volgende:
Dat interview met Platje op Studio Sport net... Dat vond ik dan wel weer tenenkrommend ernstig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |