Ach, ik was toen in ee melige bui en probeerde eens wat anders. Maar goed, dat was toch een beetje téquote:Op vrijdag 7 november 2008 11:37 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Het recht voor z'n raap principe werkt eigenlijk ook alleen maar in het échte leven, niet via internet. Het lijkt mij dat je gewoon niet té moet zijn in berichtjes die je stuurt via dat soort sites.
Ligt eraan op welke manier en wat voor grap je maakt. Ik heb ook wel eens iemand gezegd dat ik mijn mandarijnen opeet en niet met ze praat, toen ze beweerde Mandarijns te kunnen spreken. Die kon dat grapje toen wel waarderenquote:Sowieso grappig proberen te zijn via een mail die je stuurt naar mensen die je helemaal niet kentdat kan zó verkeerd worden opgevat.
Ik heb net even je fotoboek doorgespit en je komt iig over met meer cahones dan onze TSquote:Op vrijdag 7 november 2008 11:40 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ach, ik was toen in ee melige bui en probeerde eens wat anders. Maar goed, dat was toch een beetje té..
[..]
Ligt eraan op welke manier en wat voor grap je maakt. Ik heb ook wel eens iemand gezegd dat ik mijn mandarijnen opeet en niet met ze praat, toen ze beweerde Mandarijns te kunnen spreken. Die kon dat grapje toen wel waarderen.
Dude, ik zie daarin alleen maar dat ze juist willen dat je een vriendin krijgt en ze het jammer vinden dat je er nog niet een hebt ..quote:Op vrijdag 7 november 2008 11:40 schreef Schrander het volgende:
[..]
Nou is niet helemaal raar in mijn geval. De vriendin van een vriend geeft les op een dansschool. Laatst bij een verjaardag of iets was de vraag "En hoe is het met jouw vriendin?" schertsend. Kom ook dansen misschien lukt het dan.
Dus van daar dat ik zelf dansen opperde.
Dat weet ik juist ook wel. Dat het goed bedoelt is maar het brengt je in verlegenheid als opeens alle aandacht op jouw is gericht.quote:Op vrijdag 7 november 2008 11:49 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Dude, ik zie daarin alleen maar dat ze juist willen dat je een vriendin krijgt en ze het jammer vinden dat je er nog niet een hebt ..
quote:Stap eens een dansschool binnen meld je aan en doe gewoon lekker mee. En als je bang bent dat je bekenden tegenkomt pak je toch de auto en doe je dat ergens anders ? Wat maakt het jou toch uit als andere echt zoiets hebben wtf doet die gast? .. je zult er namelijk altijd wel vrouwtjes tussen hebben die het weten te appreciëren:Y
Hoezo breng het je in verlegenheid ?quote:Op vrijdag 7 november 2008 12:21 schreef Schrander het volgende:
[..]
Dat weet ik juist ook wel. Dat het goed bedoelt is maar het brengt je in verlegenheid als opeens alle aandacht op jouw is gericht.
[..]
quote:Op vrijdag 7 november 2008 11:31 schreef DaMart het volgende:
[..]
Als je ziet dat iemand je profiel al tig keer bekeken heeft de afgelopen dagen moet je alleen geen berichtje sturen waarin je grappig wil zijn en haar recht voor z'n raap vraagt of ze je aan het stalken is... dan kun je wel een reactie verwachten, maar dan eentje waarin je een engerd wordt genoemd.
En ja, dat weet ik uit eigen ervaring.
zij ging met hem mee naar bed?quote:Op vrijdag 7 november 2008 11:26 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ha, daar heb je nog gelijk in ook. Iemand van onze vriendenkring voelde zich nogal 'alleen' en had wat 'genegenheid' nodig. Dus wij sturen daar zo'n meid op af om te kijken of hij uberhaupt z'n bek durft open te trekken, zegt die knurft basically dat hij met d'r naar bed wil, zij was totaal verrast en ging met hem mee, we hielden het niet meer![]()
![]()
![]()
quote:Op vrijdag 7 november 2008 12:26 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hoezo breng het je in verlegenheid ?wees een vent en zeg dat je opzoek bent naar een vrouwtje!
![]()
Ik was vroeger ook behoorlijk verlegen ( middelbare school presentaties enzeau) .. maar als je op een gegeven moment vaak wisselt van school, woon plek, en zelfs in het buitenland gaat wonen heb je er op een gegeven moment schijt aan
Iedereen weet zo'n beetje wel als je niks doet .. en blijft klagen over het internet je je kansen op een vrouwtje of vrouwelijk gezelschap niet verhoogt gast.. doe d'r wat aan >_<
denk dat het wel een retorische vraag is ...quote:Op vrijdag 7 november 2008 17:09 schreef Lápiz het volgende:
TS: Misschien heb ik het gemist, maar heb je ooit wel 'ns een vriendin gehad?
Ik ga een poging wagen. Je moet altijd met iets origineels beginnen, om ertussenuit te springen.quote:Op vrijdag 7 november 2008 09:32 schreef Schrander het volgende:
[..]
Schaaf maar bij. Heb in de afgelopen maanden verscheide verhaaltjes gehad. Niets helpt om een hogere replies te bewerkstelligen.
Of gewoon iets in die trant, maak er maar een mooi kakverhaal van, verzin de hele boel bij elkaar, leuke vrouwen kunnen hier misschien best op reageren en lelijke stomme wijven schrikt dit behoorlijk af.quote:YO LEES DIT EN MAAK KANS OP 1000 EURO BIJ HET LEZEN VAN MIJN CONTACTBERICHT!
(vrouwen denken: Wat is dit voor rare mongool/vreemde snoeshaan/grappige snuiter die dit nu weer schrijft!? Je hebt de aandacht)
Je zult je nu wel afvragen '1000 euro, hoe dan?'. Heel makkelijk, koop een staatslot! Deze tip is gratis.
(je kunt ook een leuk grapje verzinnen trouwens, punt is: trek de aandacht)
Hallo, ik ben Schrander! In de wandelgangen 'de meest begeerde vrijgezel van Nederland'. Je zult je afvragen, waarom heb je dan geen vriendin? Het antwoord is logisch, als ik een vriendin heb kan ik nooit meer de meest begeerde vrijgezel van Nederland zijn. Maar wat wil het toeval: Ik ben er klaar mee.
Klaar met die hoogblonde vrouwen die het enkel voorzien hebben op m'n lekkere lichaam, die alleen afgaan op m'n vlotte babbel, of louter kijkend naar m'n gevulde portemonnee. Ik wil een vrouw ontmoeten die weten wie ik werkelijk ben: een rijke én lekkere gozer, mét een vlotte babbel!
Ik kom die types dagelijks tegen bij mijn werk in de ict, vrouwen die het puur doen voor de glitter en de glamour. Daar ben ik klaar mee.
Ik ben op zoek naar een vrouw waarmee ik ook eens op niveau kan praten, waarmee ik kan filosoferen over diepzinnige onderwerpen zoals bijv. het paringsritueel van de naakte molrat en andere belangrijke zaken des levens. Ook stel ik het op prijs als je elke dag de keuken schoonmaakt. Maar dit wil ik eventueel soms zelf ook wel doen.
Ik ben altijd enthousiast en vrolijk. Behalve als het regent en als FC Volendam heeft verloren. Verder altijd.
Ik zoek dus ook iemand die zelf ook een beetje positief in het leven staat en niet een teveel zeikt. Dat doe ik ook niet!
Zo nu en dan lekker uitwaaien op het strand, of een wandeling over het Incapad in Peru en bij zonsopgang Machu Pichu bekijken. Je ziet, een thrillseeker als ik moet ook af en toe z'n rust pakken.
Wat ik met mijn betoog duidelijk wil maken is: Ik ben op zoek naar een interessante, knappe en leuke vrouw die nog veel van de wereld wil zien en geen zin heeft om elke avond thuis op de bank naar de herhaling van Life&Cooking te kijken.
Reageren dus met je donder!
Hopende een leuke contactadvertentie te hebben geschreven verblijf ik,
Schrander
'de held'
'hij die interessant is'
Op die 1000 euro na is het nog niet eens zo'n heule slechte tekstquote:Op vrijdag 7 november 2008 19:58 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik ga een poging wagen. Je moet altijd met iets origineels beginnen, om ertussenuit te springen.
Niemand gaat verder lezen na 'wat ik zoek is een aardige vrouw'. (Oh joh, ik ben juist op zoek naar een zeikende klotemuts! Dingen die voor zichzelf spreken hoef je niet te noemen, zeg dus ook niet dat je van 'leuke dingen doen houdt')
Verder mis ik zoals gezegd een beetje de spanning en humor in je verhaal. Geen vrouw zal na het lezen van dit stukje denken dat ze met een lekkere zelfverzekerde gozer te maken heeft die de wereld wel effe aankan.
Je komt op basis van dit profiel (en dit is niet persoonlijk bedoeld, ik ken je verder immers niet) over als een saaie lul-de-behanger die nooit tegengas durft te geven en wiens spannendste activiteiten het zijn om een boswandeling te maken. Dit terwijl iedereen weet dat een boswandeling wel ongeveer het allersaaiste is wat je kunt doen in je leven. (Stel dat je boswandelingen écht leuk vind, vertel dit nooit aan anderen.)
Pak het woord 'boswandeling' dus iets anders in. Verzin er wat bij. Met dit profiel heb je hoogstens succes bij bebrilde grijze muisjes met 'een maatje meer' en rood stekeltjeshaar. Pas op dat je hier niet intrapt, anders is je leven gedoemd te mislukken en voor je het weet heeft dat mormel twee kinderen van je gebaard en is je leven voorbij.
Schrap de zin 'Ook op de vroege ochtend en dat wil ik met alle plezier van de wereld delen'. Als een vrouw dat in haar profiel heeft staan krijg ik al angstvisioenen van een blije mongool die elke morgen op je bed staat te springen en roept 'HALLOOOO DEZE ZONNIGE MORGEN, WHIEHOEEE'. *schling pets!*, aan dit soort blij gedoe op 'de vroege ochtend' heeft een tof mens natuurlijk een broertje dood.
Met een paar aanpassingen ben ik ervan overtuigd dat je, zéker op RP, toch vrouwen moet kunnen verleiden tot een date. Zo moeilijk zijn ze daar niet.
Komt ie:
[..]
Of gewoon iets in die trant, maak er maar een mooi kakverhaal van, verzin de hele boel bij elkaar, leuke vrouwen kunnen hier misschien best op reageren en lelijke stomme wijven schrikt dit behoorlijk af.
Ik heb ooit ergens een profiel gehad zonder foto met alleen de tekst 'Ik zou graag willen dat alleen knáppe vrouwen reageren. Ik blijf niet aan de gang'. Dat was het.
Daar kreeg ik vier reacties op, drie van leuke knappe vrouwen die moesten lachen en benieuwd waren wie erachter zat en één van een dik lelijk wijf die mij een arrogante onrespectvolle lul vond. Die mailwisseling met haar lees ik soms nog wel eens door, heerlijk leesvoer.
Nou, succes en zet 'm op!
hmmz...over the top...schreeuwerig...objectief beschouwd vrij kansloos...maar ongetwijfeld werkt het beter dan het origineel...quote:Op vrijdag 7 november 2008 19:58 schreef Silenus het volgende:
Met een paar aanpassingen ben ik ervan overtuigd dat je, zéker op RP, toch vrouwen moet kunnen verleiden tot een date. Zo moeilijk zijn ze daar niet.
Komt ie:
[..]
Of gewoon iets in die trant, maak er maar een mooi kakverhaal van, verzin de hele boel bij elkaar, leuke vrouwen kunnen hier misschien best op reageren en lelijke stomme wijven schrikt dit behoorlijk af.
Ik heb ooit ergens een profiel gehad zonder foto met alleen de tekst 'Ik zou graag willen dat alleen knáppe vrouwen reageren. Ik blijf niet aan de gang'. Dat was het.
Daar kreeg ik vier reacties op, drie van leuke knappe vrouwen die moesten lachen en benieuwd waren wie erachter zat en één van een dik lelijk wijf die mij een arrogante onrespectvolle lul vond. Die mailwisseling met haar lees ik soms nog wel eens door, heerlijk leesvoer.
Nou, succes en zet 'm op!
Als ik vrouw was geweest had ik hetzelfde gedaan.. af vragen waarom anderen geen moeite doen op het internet .. dudequote:Op vrijdag 7 november 2008 20:58 schreef Schrander het volgende:
Ik heb voor de gein eens bekeken wie nu daadwerkelijk mijn profiel hebben bekeken. Er heeft wel geteld eentje van de ~15 verstuurden berichtjes heeft daadwerkelijk de moeite genomen om op mijn profiel te kijken.
Dus het maakt niet eens uit wat voor onzinnigheid ik als oproep plaats. Ze lezen het toch niet. Wat is het nu voor moeite om toch even vluchtig te kijken als iemand interesse toont. Terwijl hun profielen zeggen dat ze het zullen gaan doen.
De ene wordt overstelpt met berichtjes en heeft handen te kort en de andere zit zich te verbazen in wat laksheid die vrouwen zich gedragen op een datesite.
hehe ik had een smile op m'n gezicht. Beetje aanpassen en kijken wat het oplevert. Alvast bedankt.quote:Op vrijdag 7 november 2008 19:58 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik ga een poging wagen. Je moet altijd met iets origineels beginnen, om ertussenuit te springen.
Niemand gaat verder lezen na 'wat ik zoek is een aardige vrouw'. (Oh joh, ik ben juist op zoek naar een zeikende klotemuts! Dingen die voor zichzelf spreken hoef je niet te noemen, zeg dus ook niet dat je van 'leuke dingen doen houdt')
Verder mis ik zoals gezegd een beetje de spanning en humor in je verhaal. Geen vrouw zal na het lezen van dit stukje denken dat ze met een lekkere zelfverzekerde gozer te maken heeft die de wereld wel effe aankan.
Je komt op basis van dit profiel (en dit is niet persoonlijk bedoeld, ik ken je verder immers niet) over als een saaie lul-de-behanger die nooit tegengas durft te geven en wiens spannendste activiteiten het zijn om een boswandeling te maken. Dit terwijl iedereen weet dat een boswandeling wel ongeveer het allersaaiste is wat je kunt doen in je leven. (Stel dat je boswandelingen écht leuk vind, vertel dit nooit aan anderen.)
Pak het woord 'boswandeling' dus iets anders in. Verzin er wat bij. Met dit profiel heb je hoogstens succes bij bebrilde grijze muisjes met 'een maatje meer' en rood stekeltjeshaar. Pas op dat je hier niet intrapt, anders is je leven gedoemd te mislukken en voor je het weet heeft dat mormel twee kinderen van je gebaard en is je leven voorbij.
Schrap de zin 'Ook op de vroege ochtend en dat wil ik met alle plezier van de wereld delen'. Als een vrouw dat in haar profiel heeft staan krijg ik al angstvisioenen van een blije mongool die elke morgen op je bed staat te springen en roept 'HALLOOOO DEZE ZONNIGE MORGEN, WHIEHOEEE'. *schling pets!*, aan dit soort blij gedoe op 'de vroege ochtend' heeft een tof mens natuurlijk een broertje dood.
Met een paar aanpassingen ben ik ervan overtuigd dat je, zéker op RP, toch vrouwen moet kunnen verleiden tot een date. Zo moeilijk zijn ze daar niet.
Komt ie:
[..]
Of gewoon iets in die trant, maak er maar een mooi kakverhaal van, verzin de hele boel bij elkaar, leuke vrouwen kunnen hier misschien best op reageren en lelijke stomme wijven schrikt dit behoorlijk af.
Ik heb ooit ergens een profiel gehad zonder foto met alleen de tekst 'Ik zou graag willen dat alleen knáppe vrouwen reageren. Ik blijf niet aan de gang'. Dat was het.
Daar kreeg ik vier reacties op, drie van leuke knappe vrouwen die moesten lachen en benieuwd waren wie erachter zat en één van een dik lelijk wijf die mij een arrogante onrespectvolle lul vond. Die mailwisseling met haar lees ik soms nog wel eens door, heerlijk leesvoer.
Nou, succes en zet 'm op!
Raap me opquote:Op vrijdag 7 november 2008 19:58 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik ga een poging wagen. Je moet altijd met iets origineels beginnen, om ertussenuit te springen.
Niemand gaat verder lezen na 'wat ik zoek is een aardige vrouw'. (Oh joh, ik ben juist op zoek naar een zeikende klotemuts! Dingen die voor zichzelf spreken hoef je niet te noemen, zeg dus ook niet dat je van 'leuke dingen doen houdt')
Verder mis ik zoals gezegd een beetje de spanning en humor in je verhaal. Geen vrouw zal na het lezen van dit stukje denken dat ze met een lekkere zelfverzekerde gozer te maken heeft die de wereld wel effe aankan.
Je komt op basis van dit profiel (en dit is niet persoonlijk bedoeld, ik ken je verder immers niet) over als een saaie lul-de-behanger die nooit tegengas durft te geven en wiens spannendste activiteiten het zijn om een boswandeling te maken. Dit terwijl iedereen weet dat een boswandeling wel ongeveer het allersaaiste is wat je kunt doen in je leven. (Stel dat je boswandelingen écht leuk vind, vertel dit nooit aan anderen.)
Pak het woord 'boswandeling' dus iets anders in. Verzin er wat bij. Met dit profiel heb je hoogstens succes bij bebrilde grijze muisjes met 'een maatje meer' en rood stekeltjeshaar. Pas op dat je hier niet intrapt, anders is je leven gedoemd te mislukken en voor je het weet heeft dat mormel twee kinderen van je gebaard en is je leven voorbij.
Schrap de zin 'Ook op de vroege ochtend en dat wil ik met alle plezier van de wereld delen'. Als een vrouw dat in haar profiel heeft staan krijg ik al angstvisioenen van een blije mongool die elke morgen op je bed staat te springen en roept 'HALLOOOO DEZE ZONNIGE MORGEN, WHIEHOEEE'. *schling pets!*, aan dit soort blij gedoe op 'de vroege ochtend' heeft een tof mens natuurlijk een broertje dood.
Met een paar aanpassingen ben ik ervan overtuigd dat je, zéker op RP, toch vrouwen moet kunnen verleiden tot een date. Zo moeilijk zijn ze daar niet.
Komt ie:
[..]
Of gewoon iets in die trant, maak er maar een mooi kakverhaal van, verzin de hele boel bij elkaar, leuke vrouwen kunnen hier misschien best op reageren en lelijke stomme wijven schrikt dit behoorlijk af.
Ik heb ooit ergens een profiel gehad zonder foto met alleen de tekst 'Ik zou graag willen dat alleen knáppe vrouwen reageren. Ik blijf niet aan de gang'. Dat was het.
Daar kreeg ik vier reacties op, drie van leuke knappe vrouwen die moesten lachen en benieuwd waren wie erachter zat en één van een dik lelijk wijf die mij een arrogante onrespectvolle lul vond. Die mailwisseling met haar lees ik soms nog wel eens door, heerlijk leesvoer.
Nou, succes en zet 'm op!
Als je je berichtjes op dezelfde manier schrijft als je profieltekst, heb ik wel een vermoeden waar dat aan ligtquote:Op vrijdag 7 november 2008 20:58 schreef Schrander het volgende:
Ik heb voor de gein eens bekeken wie nu daadwerkelijk mijn profiel hebben bekeken. Er heeft wel geteld eentje van de ~15 verstuurden berichtjes heeft daadwerkelijk de moeite genomen om op mijn profiel te kijken.
Dus het maakt niet eens uit wat voor onzinnigheid ik als oproep plaats. Ze lezen het toch niet. Wat is het nu voor moeite om toch even vluchtig te kijken als iemand interesse toont. Terwijl hun profielen zeggen dat ze het zullen gaan doen.
De ene wordt overstelpt met berichtjes en heeft handen te kort en de andere zit zich te verbazen in wat laksheid die vrouwen zich gedragen op een datesite.
mensen die zich te goed voelen om aan datingsites te doenquote:
Hou je er wel effe rekening mee dat je op RP in kan stellen of de ander ziet of je zijn profiel hebt bekeken. Ik heb op RP gestaan het had het zo ingesteld. Ik zal vast niet de enige zijn! Dus trap je ego niet om deze reden de grond in.quote:Op vrijdag 7 november 2008 20:58 schreef Schrander het volgende:
Ik heb voor de gein eens bekeken wie nu daadwerkelijk mijn profiel hebben bekeken. Er heeft wel geteld eentje van de ~15 verstuurden berichtjes heeft daadwerkelijk de moeite genomen om op mijn profiel te kijken.
hey! doe nou niet zo! hij is zichzelf net zo fijn een kleine depressie en een forse vrouwenhaat aan het aanpratenquote:Op zaterdag 8 november 2008 10:59 schreef zea het volgende:
[..]
Hou je er wel effe rekening mee dat je op RP in kan stellen of de ander ziet of je zijn profiel hebt bekeken. Ik heb op RP gestaan het had het zo ingesteld. Ik zal vast niet de enige zijn! Dus trap je ego niet om deze reden de grond in.
hoho .. ik wil alleen wat waarde en normen. Er moet toch wel iemand zijn die een conversatie aan wil. Maar eerst eens kijken wat voor response komt op mijn aangepaste oproep.quote:Op zaterdag 8 november 2008 11:05 schreef Abbadon het volgende:
[..]
hey! doe nou niet zo! hij is zichzelf net zo fijn een kleine depressie en een forse vrouwenhaat aan het aanpratenfascinerend om te zien...
alsof je ergens recht op hebt...alsof het feit dat je een aardige jongen bent, vrouwen op de één of andere manier verplicht om verder dan de oppervlakte te kijken...quote:Op zaterdag 8 november 2008 12:18 schreef Schrander het volgende:
[..]
hoho .. ik wil alleen wat waarde en normen. Er moet toch wel iemand zijn die een conversatie aan wil. Maar eerst eens kijken wat voor response komt op mijn aangepaste oproep.
Pff. het werkt dus z'n over de top verhaal. Overigens is dit een persoon die ik zelf niet heb aangeschreven (voor de duidelijkheid).quote:Schrander, ondanks dat we geen match zijn, toch even melden: wat een geWELdig verhaal! Heb het met een steeds groter wordende grijns gelezen!
Mooie zaterdag met je donder! :-)
Volgens mij heb ik hier nooit onder stoelen of banken geschoven dat ik lichtelijk gefrustreerd ben dat vrouwelijk schoon mij links laten liggen. Terwijl ik toch echt geen Erik Snippe ben.quote:
helaas helpen botte opmerkingen vaak beter dan vriendelijke woordenquote:Op zaterdag 8 november 2008 13:41 schreef Schrander het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik hier nooit onder stoelen of banken geschoven dat ik lichtelijk gefrustreerd ben dat vrouwelijk schoon mij links laten liggen. Terwijl ik toch echt geen Erik Snippe ben.
Maar deze discussie hier heeft me wel wat verder geholpen denk ik zo.
Wakker schudden was misschien wel nodig. Zal het dan ooit nog goed komen met deze pechvogel.quote:Op zaterdag 8 november 2008 13:44 schreef Abbadon het volgende:
[..]
helaas helpen botte opmerkingen vaak beter dan vriendelijke woorden
zelfvertrouwen is het enige dat je nodig hebtquote:Op zaterdag 8 november 2008 13:46 schreef Schrander het volgende:
[..]
Wakker schudden was misschien wel nodig. Zal het dan ooit nog goed komen met deze pechvogel.
Ja dat snap ik ook wel. Maar als de eerste fase al geen response komt in RL en op internet. Dan begin je wel aan jezelf te twijfelen. Wat het meeste frustreert is niet eens dat ik niemand thuis op de bank heb, maar dat ik niet eens de mogelijkheid heb gehad om mezelf te profileren en iemand een leuke avond te bezorgen (ONS of niet).quote:Op zaterdag 8 november 2008 13:48 schreef Abbadon het volgende:
[..]
zelfvertrouwen is het enige dat je nodig hebt![]()
maar een berichtje terug krijgen is pas de eerste stap....op de eerste date begint het pas echt...
Hoewel ik je frustratie begrijp, verwijs ik nog even naar iets wat hier eerder is geschreven: alsof jouw credentials ook maar garant zouden staan voor het recht op een leuke vriendin. Zo werkt het (helaas?) niet en al helemáál niet op datingsites als je het mij vraagt. Je bent bij lange na niet de enige die 30 is en nog nooit een vriendin heeft gehad, in mijn directe omgeving kan ik er al drie noemen die 30+ zijn en zo'n beetje in hetzelfde schuitje zitten...en dat zijn heus niet allemaal wereldvreemde weirdo's. Gewoon doorzetten dus en de geboden kansen aangrijpen.quote:Op zaterdag 8 november 2008 13:54 schreef Schrander het volgende:
[..]
Ja dat snap ik ook wel. Maar als de eerste fase al geen response komt in RL en op internet. Dan begin je wel aan jezelf te twijfelen. Wat het meeste frustreert is niet eens dat ik niemand thuis op de bank heb, maar dat ik niet eens de mogelijkheid heb gehad om mezelf te profileren en iemand een leuke avond te bezorgen (ONS of niet).
ik bedoel niet dat ik recht heb. Ik denk alleen dat ik een aardigere vriend ben dan menigeen als je zo vaak (vaak?) leest dat er weer een ruzie lelijk uit de hand loopt. Of dat je gesprekken opvangt in de trant van ZO vriendin maar weer mooi afgewimpeld. Het is dus een beetje unfair in deze wereld. I don't know. Ik wil mijn romantisch, genegeheid kant ook eens aanspreken ...quote:Op zaterdag 8 november 2008 14:08 schreef Lápiz het volgende:
[..]
Hoewel ik je frustratie begrijp, verwijs ik nog even naar iets wat hier eerder is geschreven: alsof jouw credentials ook maar garant zouden staan voor het recht op een leuke vriendin. Zo werkt het (helaas?) niet en al helemáál niet op datingsites als je het mij vraagt. Je bent bij lange na niet de enige die 30 is en nog nooit een vriendin heeft gehad, in mijn directe omgeving kan ik er al drie noemen die 30+ zijn en zo'n beetje in hetzelfde schuitje zitten...en dat zijn heus niet allemaal wereldvreemde weirdo's. Gewoon doorzetten dus en de geboden kansen aangrijpen.
Hij heeft wel gelijk hoor, je komt eerder over als een cry-baby dan ipv een vent met lef.quote:Op zaterdag 8 november 2008 15:23 schreef Schrander het volgende:
[..]
Niet te hard zeggen meningeen dweept met Depp
stuk of 5 maar die zijn dus al gesetteld.quote:Op zaterdag 8 november 2008 15:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk hoor, je komt eerder over als een cry-baby dan ipv een vent met lef.
Hoeveel vrienden heb je eigenlijk ? Of vrouwelijke vrienden?
quote:Op zaterdag 8 november 2008 16:12 schreef Synthesist het volgende:
Wat een rare advertentie uit pagina 6 hier.
Iets met 1000 euro voor het lezen van je stukje ofzo. (ben je een pooier opzoek naar personeel vraag ik je dan?)
En als maar vertellen wat je niet zoekt ipv wél. Een vaak gemaakte fout. Je moet laten zien wat jou passie is, dingen waar een ander zich mee zou kunnen vinden. Alleen zo wek je interesse op.
Een vrouw kent jou niet en ziet nu al een man voor zich die haar mishandeld omdat een stom voetbalclubje heeft verloren. Zo komt het wel over als je schrijft over je humeur bij een verliezende club
Yep dat moet. Als je namelijk eerlijk er voor uit komt dat je een saaie droplul bent dan krijg je geen reakties. Net als dat alle vrouwen avontuurlijk, eigenwijs en de heeeeele wereld willen rondreizen. En oh ja, ze zijn ambitieus & hebben een erg druk sociaal leven (heb je dan wel tijd voor een relatie?)quote:Op zaterdag 8 november 2008 16:12 schreef Synthesist het volgende:
Afsluiting die oproept gewoon te reageren bij interesse. Dat dit voor sommige mannen zo moeilijk is: onvoorstelbaar. Als je al die verhalen leest op datingsites denk je dat alle mannen superman, cabaretier én strandwacht in één zijn. Is dat de manier om jezelf te introduceren aan je doelgroep...
Mensen die zich slecht genoeg voelen om aan datingsites te doenquote:Op zaterdag 8 november 2008 10:05 schreef petitlapin2 het volgende:
[..]
mensen die zich te goed voelen om aan datingsites te doen
Of je aardig bent is geen unieke eigenschap... Er zijn zat aardige mensen. Vrouwen willen helemaal geen 'aardige' vent. Ze willen een interessante vent die hun kan verrassen. Ze willen iemand waar ze niet helemaal aales van weten, ze willen er achteraan hollen.quote:Op zaterdag 8 november 2008 15:22 schreef Schrander het volgende:
[..]
ik bedoel niet dat ik recht heb. Ik denk alleen dat ik een aardigere vriend ben dan menigeen als je zo vaak (vaak?) leest dat er weer een ruzie lelijk uit de hand loopt. Of dat je gesprekken opvangt in de trant van ZO vriendin maar weer mooi afgewimpeld. Het is dus een beetje unfair in deze wereld. I don't know. Ik wil mijn romantisch, genegeheid kant ook eens aanspreken ...
Mwah, het hoort in het begin een beetje bij het spel. Maar wanneer je elkaar wat beter kent hoef je je als aardige vent heus niet in allerlei bochten te wringen om bot of onvoorspelbaar te zijn hoor.quote:Op zondag 9 november 2008 13:25 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Of je aardig bent is geen unieke eigenschap... Er zijn zat aardige mensen. Vrouwen willen helemaal geen 'aardige' vent. Ze willen een interessante vent die hun kan verrassen. Ze willen iemand waar ze niet helemaal aales van weten, ze willen er achteraan hollen.
Voor een vrouw is 'aardig' hetzelfde als saai.
Dit is de reden dat een botte opmerking best vaak succes heeft, omdat a) de vrouw het niet verwacht, en b) je aantoont dat je niet als een hondje achter háár aan zult lopen.
Ondanks de vele feminisatiebewegingen willen veel vrouwen toch een man die een man is en geen metroseksueel.
Ik ook. Die hebben elkaar dan wel gewoon in het normale leven ontmoet en zijn naar elkaar toe gegroeid. Ik kan me voorstellen dat het op internet en bij versieren in de kroeg, het 'snelle scoren' zeg maar, anders werkt. Dan is slagvaardigheid belangrijk, terwijl als je gewoon op het werk of bij de sportclub langere tijd met elkaar omgaat, je een vrouw langzaam voor je kunt winnen door gewoon 'sympathjek en normaal' te zijn.quote:Op zondag 9 november 2008 13:32 schreef Hephaistos. het volgende:
maar ik ken er genoeg die dolgelukkig zijn met hun sympathieke normale gozer.
precies...het helpt zeker om er een beetje uit te springen bij een eerste ontmoeting, of een eerste date...maar op de langere termijn is dat hoogstwaarschijnlijk niet de reden dat iemand bij je blijft...quote:Op zondag 9 november 2008 13:38 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Ik ook. Die hebben elkaar dan wel gewoon in het normale leven ontmoet en zijn naar elkaar toe gegroeid. Ik kan me voorstellen dat het op internet en bij versieren in de kroeg, het 'snelle scoren' zeg maar, anders werkt. Dan is slagvaardigheid belangrijk, terwijl als je gewoon op het werk of bij de sportclub langere tijd met elkaar omgaat, je een vrouw langzaam voor je kunt winnen door gewoon 'sympathjek en normaal' te zijn.
is er een andere manier dan? Klinkt mij heel normaal in de oren hoor? Tuurlijk moet er een eerste soort van klik zijn, maar als er interesse van beide kanten is, dan lijkt me naar elkaar toe groeien een veel betere basis te geven. Waarbij langzaam natuurlijk relatief is, het moet geen process van jaren zijn natuurlijk.quote:Op zondag 9 november 2008 13:38 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Ik ook. Die hebben elkaar dan wel gewoon in het normale leven ontmoet en zijn naar elkaar toe gegroeid. Ik kan me voorstellen dat het op internet en bij versieren in de kroeg, het 'snelle scoren' zeg maar, anders werkt. Dan is slagvaardigheid belangrijk, terwijl als je gewoon op het werk of bij de sportclub langere tijd met elkaar omgaat, je een vrouw langzaam voor je kunt winnen door gewoon 'sympathjek en normaal' te zijn.
Als een vrouw niet van voetbal houdt (zijn er velen) en leest dat jij uit het lint gaat wanneer een voetbalclubje verliest zullen ze mijlenver uit je buurt blijven.quote:Op zaterdag 8 november 2008 16:47 schreef Silenus het volgende:
[..]
![]()
Het is ook helemaal niet de bedoeling dat er autisten reageren die het serieus nemen als ik zeg dat ik een kuthumeur heb als FC Volendam verliest. (Die club verliest elke week, dat is juist de grap eppo)
Met iemand die je via een datingsite kent en die niet door die eerste 'keuring' is gekomen, zul je misschien nog weleens afspreken 'gewoon als vrienden', maar je zult er over het algemeen geen intensief contact mee houden. Een 'gewone jongen' die er op het eerste gezicht niet direct uitspringt maakt dus veel meer kans bij vrouwen die hij als vanzelf al heel vaak ziet, zoals collega's en clubgenoten, dan bij een vrouw van een datingsite.quote:Op zondag 9 november 2008 15:58 schreef kwaakvaak het volgende:
Meestal weet je vrij snel of iemand potentie heeft tot het worden van een goede vriend, vage bekende of nieuwe liefde. En waar de initiele ontmoeting dan plaats heeft gevonden is eigenlijk niet zo gek spannend. Datingsite's hebben het imago van snel scoren, en moeten scoren. Terwijl het gewoon niet veel meer is als elke andere ontmoetingsplek.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |