Jaquote:Op maandag 27 oktober 2008 21:15 schreef Vincpod het volgende:
en trouwnesnog metallicagangers hier ?
Je hebt sowieso Mexicaanse, Japanse en Amerikaanse, maar dat is nog maar een hoofd indeling. Er zijn echt zooo veel typen...quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:32 schreef -Disturbed- het volgende:
Ik heb al een tijdje een Fender stratocaster, maar zijn er nou verschillende stratocasters of zijn ze allemaal hetzelfde? :p
quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:15 schreef Vincpod het volgende:
en trouwnesnog metallicagangers hier ?
Als iemand er nou ook ticketmaster in gooit is het drama weer compleetquote:
Ik heb sowieso geen japanse, want dat is squier toch?quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:34 schreef Daantke het volgende:
[..]
Je hebt sowieso Mexicaanse, Japanse en Amerikaanse, maar dat is nog maar een hoofd indeling. Er zijn echt zooo veel typen...
Nee Fender kan ook Japans zijn.quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:35 schreef -Disturbed- het volgende:
[..]
Ik heb sowieso geen japanse, want dat squier toch?
Ja! Daar heb ik veel van gehoord, maar geen idee hoe je dit nou kan uitvinden welke je krijgt als je 'n startersset o.d. zou kopen.quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:34 schreef matjuhhh007 het volgende:
Je hebt de Tele en de Stratocaster wat zeer verschillende gitaren zijn 'Google' er maar is op, en verder heb je natuurlijk altijd de japanse,mexicaanse en amerikaanse die ook weer van kwaliteit verschillen, dan heb je ten slotte van de Tele en Strat ook nog aftakkingen, de zogenaamde 'B-merken'.
quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:15 schreef Vincpod het volgende:
en trouwnesnog metallicagangers hier ?
Fender heeft toch geen startersets? Mexico heeft de minste kwaliteit, volgens mij is USA het best.quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:37 schreef Jep. het volgende:
[..]
Ja! Daar heb ik veel van gehoord, maar geen idee hoe je dit nou kan uitvinden welke je krijgt als je 'n startersset o.d. zou kopen.
Je kan geloof ik als beste de Japanse hebben? Ik dacht dat de mexikaanse tegenviel.
Opzich niet nee, iig niet de 'echte' Fenders. Squiers integendeel wel: Music-store.dequote:Op maandag 27 oktober 2008 21:39 schreef Daantke het volgende:
[..]
Fender heeft toch geen startersets? Mexico heeft de minste kwaliteit, volgens mij is USA het best.
Wat voor stijl wil je spelen en wat is je budget?quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:31 schreef Jep. het volgende:
Ahoy, ik had 'n vraag.![]()
Ik wil na 'n tijdje oefenen mijn eerste gitaar aanschaffen, heb al rondgekeken voor 'n startersset of 2e handse op marktplaats.
En ik krijg toch de Ibanez GRX-70-set ( http://www.musik-service.(...)-prx395761649en.aspx ) en de Squier Stratocaster-set ( http://www.rockpalace.com(...)-HSS-Blue-150-Bullet ) als advies, die hebben 'n degelijke startersset voor 250~290 euro.
Ik weet dat 't geen topkwaliteit is, maar voor beginnersding kan dit toch wel?![]()
Ik heb al was videos gekeken waarbij ze de gitaren vergelijken en erop spelen, en heb wat reviews gelezen.
Welke zou 'n goede startersset zijn en wat zijn jullie ervaringen?
Ik neig naar rock, alternatief. volgens 'n vriend is een Squier Stratocaster dan 'n betere keuze.quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:44 schreef brother52 het volgende:
[..]
Wat voor stijl wil je spelen en wat is je budget?
Gaaf hoor!quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:47 schreef matjuhhh007 het volgende:
Ik ben geen grote Malmsteen fan maar van deze gitaar wordt je haast geil
http://www.fender.com/yngwie/english/guitar.php
Zoals ik al zei: Yamaha, is wat veelzijdiger dan een Squier door de (te splitsen) humbucker in de brug, had hier niet nog iemand eentje te koop, of was die al verkocht? Ik heb zelf een enorme hekel aan Squier, maar goed, luister niet teveel naar mijquote:Op maandag 27 oktober 2008 21:48 schreef Jep. het volgende:
[..]
Ik neig naar rock, alternatief. volgens 'n vriend is een Squier Stratocaster dan 'n betere keuze.
Budget hangt rond de 250 euro, meer dan 300 euro wil ik eigenlijk niet kwijt voor 'n startersding.
quote:Op maandag 27 oktober 2008 21:34 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
[..]
Als iemand er nou ook ticketmaster in gooit is het drama weer compleet
Ja, dat ben ikquote:Op maandag 27 oktober 2008 21:53 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Zoals ik al zei: Yamaha, is wat veelzijdiger dan een Squier door de (te splitsen) humbucker in de brug, had hier niet nog iemand eentje te koop, of was die al verkocht? Ik heb zelf een enorme hekel aan Squier, maar goed, luister niet teveel naar mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |