Ik kijk op money.cnn.com >market>pre-marketquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 15:22 schreef Tokamak het volgende:
[..]
-1.1% nu wel -1,7% (de grafiek van beursplaza klopt niet helemaal)
Ik heb ze iets te vroeg gekocht (TL250 voor 2.75). Maar de dow begeeft zich al richting positief terrein. Ik heb er wel vertrouwen in dat ze morgen de deur uit kunnenquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 15:57 schreef ijsblokjes het volgende:
Om 15.06 (aex laagste punt ongeveer van vandaag) nog even wat turbo long AEX ingekocht, jammer dat de Dow niet echt lekker doordrukt richting de plus.
Ik hou ze nog even vast, en anders morgen ochtend er weer uit als de AEX positief opent.
En weer omlaagquote:
Bron? Volgens yahoo staan we met 269.38 nipt in de minquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:10 schreef ijsblokjes het volgende:
Bij mij blijft die omhoog gaan hoor
273 bijna.
bugje blijkbaarquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:12 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Bron? Volgens yahoo staan we op 269.53
Mits de order niet gedeeltelijk is uitgevoerd, betaal je volgens mij geen kosten.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:28 schreef ijsblokjes het volgende:
Kost een niet uitgevoerde transactie eigenlijk ook geld?
Heb het idee van niet maar weet het niet zeker. Ik verander nogal is me limiet, maar als ik dan straks 100 euro aan transacties betaal is het moeilijk om nog winst te maken
Daat gaat om de fondsen denk ik.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:21 schreef ijsblokjes het volgende:
Yahoo is delayed, keek ik eerst ook altijd.
http://finance.yahoo.com/exchanges
Daar staat dat de AEX 15 min delay heeft. In werkelijkheid denk iets van 4 minuten ongeveer.
Uiteraard nietquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:28 schreef ijsblokjes het volgende:
Kost een niet uitgevoerde transactie eigenlijk ook geld?
Heb het idee van niet maar weet het niet zeker. Ik verander nogal is me limiet, maar als ik dan straks 100 euro aan transacties betaal is het moeilijk om nog winst te maken
Mjah dat is niet het probleemquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 16:33 schreef star_gazer het volgende:
Er zijn ook twee AEX-en op yahoo: de ^AEX en de AEX.AS
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |