Edit:quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:06 schreef Marsyas het volgende:
Hi, Moidzio en kln/All
Weinig creativiteit..Sufgeshopt en leeggetrkken
Het illusstreert wel perfect de afgest
mpheid waaraan ik jullie (blijkbaar)
naangenaam herinner...Probeer het nou eens te onthouden, krijgen de gr
te
plichters ook eens wat tegengas van enige pr
p
rtie. ..
Het enige wat ik nu lees is, op een enkel "blaatje" na, is een soort 'silence off the lambs'..Maar als je wilt horen of geld STOMweg de maat aller dingen is...Ja, IDD, dat is zo. Enndanks dat leven we nog lang en gelukkig, WTF
! Happy n
w/ again ? Het leven is m
![]()
i...
Grtn
![]()
quote:Op maandag 20 oktober 2008 04:31 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Omdat newbie Marsyas diverse kwaliteitstopics bevuild met zijn ideologische gezwets, een diarree aan smileys en een berg oeverloos niet te begrijpen gezwam.
Leuke topics (waaronder een van mij) hebben een hele andere wending gekregen door zijn offtopic geneuzel en zijn anti kapitalistische protesten.
Banaanvragen doen we niet aan op FOK!, naamtopics ook niet, maar laat eenieder die een topic vervuild ziet worden door onze eigen Karl Marx in spé hem a.u.b. doorverwijzen naar dit topic om daar de discussie voor te zetten.
Zo maar een greep uit een van zijn anekdotes:
Wel een wonderbaarlijke text, kan iemand dat naar het Nederlands vertalen?quote:Op maandag 20 oktober 2008 04:42 schreef Manono het volgende:
[..]
Ok je hebt een kloon aangemaakt en hij krijgt te weinig aandacht?
Nooit van die user gehoord namelijk dus veel kan het niet zijn.
quote:Op maandag 20 oktober 2008 04:50 schreef BasOne het volgende:
[..]
Wel een wonderbaarlijke text, kan iemand dat naar het Nederlands vertalen?
De afwijking staat er al bij, dyslectische Engel.quote:Op maandag 20 oktober 2008 04:54 schreef Apollyon het volgende:
Brainwave over authisme [Asperger syndroom] <- Van toepassing ? ... 'n 'afwijking' ?
quote:Op maandag 20 oktober 2008 04:59 schreef Marsyas het volgende:
[..]
De afwijking staat er al bij, dyslectische Engel.
grtn
Bipolair is zo'n 'afwijking'/stok om mee te slaan die je zocht..quote:Op maandag 20 oktober 2008 05:03 schreef Apollyon het volgende:
[..]... ik snap er geen kl*te van ...
Ik zoek geen stokken om mee te slaan, maar verklaringen !quote:Op maandag 20 oktober 2008 05:20 schreef Marsyas het volgende:
Bipolair is zo'n 'afwijking'/stok om mee te slaan die je zocht..
En bedankt Man., voor die typfout, you're my hero..
Grtn
quote:Op maandag 20 oktober 2008 05:20 schreef Marsyas het volgende:
[..]
Bipolair is zo'n 'afwijking'/stok om mee te slaan die je zocht..
En bedankt Man., voor die typfout, you're my hero..
Grtn
Hi, Timmmmm/ Allquote:Op maandag 20 oktober 2008 09:48 schreef timmmmm het volgende:
nou, wat ik hier lees, zegt mij al dat het een vervelend betweterig mannetje is, maar hebben we daar de ignore knop niet voor, Ts?
quote:Op maandag 20 oktober 2008 14:56 schreef Marsyas het volgende:
[..]
Hi, Enlightened One/All
Voor alle in het woord geplaatste smiley's een 'O' lezen. Voor verdere vertaling woordenboek erbij pakken, of google'en... Voor de rest geldt hetzelfde, ik bedenk geen woorden..En diagnostiek in de psychologie verdeelt ons grofweg in 3 basis-categorieën, paranoïde-shizofreen, borderline en bipolair. Normaal/abnormaal blijft ondefinieerbaar...Of het dus fijn is om borderline te hebben is niet alleen specifiek, maar ook in het algemeen, een domme vraag, gesteld dat je weet waar je het over hebt....Ignorence is no excuse..Syntyche.nl. Praten we daarna weer verder, K ?
grtn
kut-mousepad, nou loop ik mezelf te quoten, onbedoeld..quote:
Je doet te hard je best.quote:Op maandag 20 oktober 2008 17:16 schreef Marsyas het volgende:
Hi, Cerror
Precies. Alleen over wie de troll(s) is/zijn verschillen we van mening..Als je in het topic van F4T4L_3RROR terugleest zie je dat het pas goed fout ging toen ik het min of meer, en ongevraagd welliswaar, opnam voor de zienswijze van Ik Ben Stoer. Die stoorde zich ws o.a. ook aan het 'poenerige'("pauper" e.d..) commentaar van sommigen. Blijkbaar was dat als boren op een blootliggende zenuw, altijd een goed teken als je een wortelkanaalbehandeling moet doen.
Don't shoot me, I'm only the dentist on duty...Ik kan iemand die al onder 'narcose' is niet nog verder verdoven, sry... "Consuminder", volgevreten consudementerende 'trolls'.
Heeft de rest ook weer wat te vreten en ik geen reden Japie Krekel te spelen. Kan ik ook eens populair doen....
Grtn
En jij te weinig..Weer H, T & K sarcasme.quote:
Jij zoekt een argument dat aantoont dat jij betweterig bent? Heb je de verhalen gelezen die je typt? Dat zegt al een hele hoop.. Je best doen oké, maar dit is over de top!quote:Op maandag 20 oktober 2008 12:54 schreef Marsyas het volgende:
[..]
Hi, Timmmmm/ All
Iemand die iemand die het beargumenteerbaar niet met hem eens is betweterig noemt, moet het zelf wel zijn....
Zeker als tegenargumentatie achterwege blijft. Gebruik je ignore-kop maar, Timmmmmy-boy. Of beargumenteer mijn betweterigheid.....
BLA BLA BLA BLA BLA
Hi,quote:Op maandag 20 oktober 2008 18:19 schreef Tiggerqman het volgende:
[..]
Jij zoekt een argument dat aantoont dat jij betweterig bent? Heb je de verhalen gelezen die je typt? Dat zegt al een hele hoop.. Je best doen oké, maar dit is over de top!
Nee, jij wil graag het onderwerp zijn i.p.v. het leidend voorwerp. TS had de intentie om met jou in discussie te gaan, terwijl jij alles wat gezegd word op jezelf betrekt. Daarnaast is iemand woorden in de mond leggen, niet netjes. Als jij beter weet wat wij bedoelen met onze argumenten, ben jij toch betweterig?quote:Op maandag 20 oktober 2008 19:00 schreef Marsyas het volgende:
[..]
Hi,
Nee, ik ben a.h.w. dat argument. Een Japie Krekel a.k.a. betweter. Maar iedereen die het oneens is per definitie 'beterwetend/betweter'. Eigenwijsheid, dat bedoelen jullie eigenlijk, is toch echt wat anders.
Moet ik nou alles uitleggen...?
Grtn
quote:Op maandag 20 oktober 2008 19:23 schreef Tiggerqman het volgende:
[..]
Nee, jij wil graag het onderwerp zijn i.p.v. het leidend voorwerp.( Ik ben hier ook het onderwerp, dyslecticus.
Een persoon kan nooit het antwoord op de vraag:'wat? zijn)' TS had de intentie om met jou in discussie te gaan, terwijl jij alles wat gezegd word op jezelf betrekt. ( TS had de intentie om van mij af te komen en omdat hij dat , naar Fok! standaarden, fatsoenlijk vroeg, heb ik daaraan meegewerkt, dat andere 'argument' ga ik niet eens op in..)Daarnaast is iemand woorden in de mond leggen, niet netjes. Als jij beter weet wat wij bedoelen met onze argumenten, ben jij toch betweterig? (Welke argumenten? En ik heb al gezegd dat ik een eigenwijze,betweter ben, een wijsneus IDD.
Maar heb ik ongelijk? En jullie dus gelijk? Iets relevanter, dunkt mij. Of ben ik nou weer eigenwijs?)
A) bet·we·ter de; m,v -s iem die alles beter wil weten; wijsneus
B) ei·gen·wijs bn, bw; -wijzer, -t 1 niet luisterend naar goede raad 2 eigenaardig-grappig
Onder het B genoemde, 2e betekenis is bij voorbaat niet op jou van toepassing. Daarnaast wil niemand proberen jou goede raad(wie o wie dan wel..?) te geven, maar proberen Fok!-ers reacties uit te lokken. Dat lukt aardig, want je corrigeert iedere post. ( dacht dat de kunst hier juist was om niet op mij te reageren.." Don't feed a troll" en zo..Ik reageer wel, geen kunst aan..)Omdat onder het B genoemde 1e betekenis dus ook niet op jou van toepassing is, houden we A over. Aangezien jij ons probeert te corrigeren loop je de betweter uit te hangen zijn. ( Jij hebt gelijk, dat probeer ik,. Beter dan alleen willen weten wat je uitkomt. Liever een betweterige wijsneus dan een imbeciele struisvogel.)
Grtn![]()
![]()
Hoi Marysas, Hoiiiquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
verkeerd accountjequote:Op maandag 20 oktober 2008 22:11 schreef Vodkadruppel het volgende:
Hi, Dumpcanquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 17:47 schreef Duncan-Death het volgende:
Een simpele discussie, en Marsyas heeft het gelijk over communisme, a Clockwork orange , de economie en andere vage dingen die er geen ene flikker mee te maken hebben.
Jezus man, zit je aan zware medicijnen ofzo?
Hi, Bubblebrainquote:Op dinsdag 21 oktober 2008 18:05 schreef zarGon het volgende:
Gaat dit nog ergens over of wat?
geen idee? te lui om te lezen.quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 18:05 schreef zarGon het volgende:
Gaat dit nog ergens over of wat?
Thx, Manquote:
quote:Op dinsdag 21 oktober 2008 17:44 schreef Marsyas het volgende:
Hi, Pumz/All
"Dat lezen zit normaal gesproken wel goed" is wellicht juist binnen dit forum, maar uit onderzoek is gebleken dat de helft van de normale Nederlanders de taal feitelijk niet voldoende beheerst om een krant begrijpend te lezen..Waarom de 'Fokkertjes' al na 1 zin stoppen is dus open voor discussie. Ook ben ik niet te beroerd meer text en uitleg te geven..Sommigen hier hebben n.l. nog nooit gehoord van de Sputnik, Mir, Lunachod, Energia etc. en denken dat communisten dom zijn omdat ze een economische, koude oorlog hebben "verloren"
IDD Mensen, kijk eens verder dan je neus lang is.. als je je verder zou verdiepen in deze woorden, onderwerpen, of in wat dan ook,(waar jullie waarschijnlijk geen zin/tijd oid voor hebben) zouden jullie een stuk wijzer tegen de wereld(en alles wat zich daarin afspeelt) aankijken..En zouden jullie op iemand die dat wel doet niet lopen bitchen, maar mee kunnen praten over het onderwerp.
.
Gewoon FF die kop uit het zand trekken, want anders doe ik het voor je, kortom.![]()
Mensen die mij persoonlijk kennen hebben dan ook smakelijk gelachen om jouw typering van mij, Hamster90. Maar ons door jouw toegewenste pleziertje hebben wij gehad... "Typisch geval van projectie, dat 90je"..(je IQ?) Ik heb idd in de scheur gelegen...bedankt nog voor de lachstuip
![]()
Hi, Leoborderlinedancequote:
Quote on thatquote:Op woensdag 22 oktober 2008 10:29 schreef Pumz het volgende:
[..]
/skip![]()
*wachtende op de volgende lap tekst die je voor al jouw trouwe lezers zal schrijven
Hi, Allquote:
Ga jij eens heel gauw naar de psychiater zegquote:Op woensdag 22 oktober 2008 19:34 schreef Marsyas het volgende:
[..]
Hi, Leoborderlinedance
Zet jij me FF op de rails dan..?
Of ben je te druk met je cowboylaarjes poetsen en je voorgekauwde pasjes oefenen,
voicecontroled lappenpop? Do-Si-Do your partner ! Your out of your league, cowboykadaver..
Grtn
Hypocriet. Een beetje last van een godcomplex?quote:Op donderdag 23 oktober 2008 16:42 schreef Marsyas het volgende:
Mensen vertellen wat wel en niet kan, daarbij niet gehinderd door enige kennis van zaken ?
Hi, xrrwrquote:Op donderdag 23 oktober 2008 17:52 schreef xrrwr het volgende:
Nu weet ik het zeker, in een TBS-kliniek mag je internetten.
Tuurlijk plaats ik me voor jou. Maar dat mag een weldenkende rivierzandkorrel ook.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 16:42 schreef Marsyas het volgende:
Hi, 'Spooky & Pumz'/ All
Dat zeggende besef je niet Spooky, dat jij je dus weer vóór mij plaatst, anders kan je nooit bepalen of iets voor iemand met mijn intellect(>150) al dan niet begrijpelijk dan wel onmogelijk zou MOETEN zijn..
En nu je het er toch over hebt, wat is jouw levensdoel ? Leechen 2 the max ? Mensen vertellen wat wel en niet kan, daarbij niet gehinderd door enige kennis van zaken ? Het maakt trouwens helemaal niet uit of men dit serieus neemt, elke keuze daarin is denkbeeldig..Losers..Voor wie niet denkt, wordt gedacht..
Grtn
Niet gaan slapen!quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 00:36 schreef Marsyas het volgende:
Zo ken ik er nog wel een paarquote:Op zaterdag 25 oktober 2008 00:36 schreef Marsyas het volgende:
[..]
Ben het btw gewend...Men haat wat men vreest, en men vreest wat men niet begrijpt..
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hi,Cerror/DdD/Allquote:Op zaterdag 25 oktober 2008 00:38 schreef cerror het volgende:
[..]
Niet gaan slapen!
Je bent briljant! Zo hard lachen gebeurt zelden in ONZ.
Dus, wakker blijven en ga door.
Wat is daar mis mee?quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 12:44 schreef CantFazeMe het volgende:
Wil niet lullig doen, maar wat probeer je nou hiermee te bereiken? Het is een win-win situatie. Niemand wint, het is gewoon elkaar opjutten achter een computer op het internet.
Het heeft niet veel zin, niet? - Ieder probeert zijn laatste woord te krijgen waardoor het topic toch nooit zal eindigen totdat het gesloten wordt.
Grtnquote:Op zaterdag 25 oktober 2008 15:31 schreef timmmmm het volgende:
Dus volgens jou moeten we de hype niet geloven, volgens mij ben jij degene die de hype volgt, het enige verschil is dat wij het niet zo irritant doen. Voor de duidelijkheid, met de hype bedoel ik het : "er is niets aan de hand, we hebben het onder controle, don't worry, be happy." Ik pas dat aan tot "' Be happy, but worry, and stay happy..Irritant, "an inconviniant truth" maar er zit wat in ,,
Dat hele gezeik over het milieu is alleen maar een hype, 80 jaar geleden zeiden ze ook dat we binnen 50 jaar de hele aarde opgebruikt zouden hebben, toen zijn er ook makkelijk beinvloedbare mensen als jij op in gegaan..
Feitelijk is alleen het tijdstip verkeerd aan die predictie, en gaan gemakkelijk beinvloedbare mensen zoals jij (ik val toch écht niet in die categorie zullen zelfs mijn meest fervente tegenstanders met mij eens zijn..) gewoon door, kop in het zand, niks aan de hand. als kleutertjes bij Balkenende aan de hand..
Verder las ik dat jij (jullie, als je goed leest)het een goed idee vindt om een dictatuur in te stellen:
''Deze wereld is maar op één manier uit de stront te trekken. Stemmen voor een dictatuur''
Ben je werkelijk zo dom? Je weet best dat ik dat niet ben.. Zo is Hitler(M/D) aan de macht gekomen, en Stalin(M/D) ook! (Stalin niet, tenzij je een politburo democratische 'kwaliteiten' toekent )
Jij wilt ook graag miljoenen doden voordat je je ongelijk toegeeft? Nee, ik wil onnatuurlijke doden voorkomen doordat de consudement zijn ongelijk toegeeft, en consumindert
Je hangt mij inmiddels best wel de keel uit. Wat is er nodig om jou behoorlijk te zieken? Bij deze danquote:
quote:Op zondag 26 oktober 2008 08:32 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Wat een diepzinnig antwoordHeb het zo simpel mogelijk gehouden, Iemand die de klimaatproblematiek bagatelliseert loopt 25 jr. achter de 'inconviniant' feiten aan. FF updaten, dan terugkomen, Timmmmmy...
Dat bewijst maar weer wat ik eerder zei.. Je bewijst alleen maar dat je een typische consudement bent, met bijbehorende algemene ontwikkeling (imcomplete info m.a.w.), die, btw, in een vingerhoed past. En ik heb een hele emmer, savvy ?..
VDV draai ik de zaken FF om, Ik voel me dus te goed om jou adequaat te woord te staan, hier moet je het mee doen Timmmmy. Absence of malice is geen excuus als je het VTV had kunnen weten, problemchild..
Nu kan je weer niet inhoudelijk op mijn argumenten ingaan hè. Verwachtte ik ook al, kijk maar naa de laatste regels. Wel fijn dat je nu toegeeft dat je er inhoudelijk niets op te zeggen hebt, dan haal je voor iedereen je standpunten onderuitquote:Op zaterdag 25 oktober 2008 18:55 schreef timmmmm het volgende:
Blijf eens van mijn bericht af, type gewoon je antwoord,
In een inconvenient truth zit wel wat, omdat het verschrikkelijk eenzijdig en kortzichtig is. Incomplete informatie lijkt altijd waarheid, omdat je dan geen andere geluiden hoort. Het is een bewezen feit dat de aarde niet nu voor het eerst opwarmd, dat gebeurde grofweg 500 jaar geleden ook, maar toen hoorde je er niets over, en nu wordt meteen het einde van de wereld voorspeld, als we niet snel wat doen
Milieuactivisten zijn gewoon de nieuwe doemdenkens, maar verder ga ik geen woorden meer aan je vuil maken, je bent nu tot een klein bekrompen weggetje overgehaald, en je weigert gewoon naar argumenten te luisteren die niet met jouw kleine visie stroken, en anderen hebben bij voorbaat ongelijk, dus tegen jou praten heeft gewoon geen enkel nut
quote:Op zondag 26 oktober 2008 11:59 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nu kan je weer niet inhoudelijk op mijn argumenten ingaan hè. Verwachtte ik ook al, kijk maar naa de laatste regels. Wel fijn dat je nu toegeeft dat je er inhoudelijk niets op te zeggen hebt, dan haal je voor iedereen je standpunten onderuitIk ben er, zover als ik er wetenschappelijk verantwoord, op in kon gaan, op in gegaan. Zal ik je een Greenpeace kleurboek sturen, lieve Timmmmmmy ? Kan je spelend wat leren, en ik serieus te nemen mensen van het vege lijf houden. You're out of your league, ééncellige...
Heerlijk, sta jij gewoon voor lul, én bevestig je dat er in mijn standpunten waarheid zitten, terwijl ik er nauwelijks iets voor hoef te doen! Je hebt nauwelijks iets gedaan en daarom zit er veel onwaarheid in je standpunten. En laat de beslissing wie er voor lul staan maar aan de mensen zelf over, dictatortje..
Zo goed..? Dat kan toch iedere boerenlul,,en is , op one-linertjes na, het enigste wat jij kan, thyfusdebielquote:Op zondag 26 oktober 2008 15:10 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Gast, leer eens quoten, tyfushippie
Nutteloze kick, laat hem nou maar in de vergetelheid wegzakken, dan kan ook over een jaar of 5 mijn AT eens doorbladeren en denken, tja, de marsyas, die had toch ongelijkquote:
Hi, timmmmm/Allquote:Op donderdag 30 oktober 2008 09:56 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Nutteloze kick, laat hem nou maar in de vergetelheid wegzakken, dan kan ook over een jaar of 5 mijn AT eens doorbladeren en denken, tja, de marsyas, die had toch ongelijk
i love youquote:Op donderdag 30 oktober 2008 16:40 schreef Marsyas het volgende:
[..]
Hi, timmmmm/All
Onheilsprofeten hebben bij voorkeur ongelijk..
Grtn
Deo volentequote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |