abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 5 april 2002 @ 22:47:05 #201
8092 Hoekie
Play ball
pi_3738655
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:45 schreef calvobbes het volgende:

[..]

Nee ze moesten bedenken wat jantien dacht in afl 2!

Dus niet wat zelf op dat moment dachten.


En dat is inderdaad ook wat ze al de hele tijd denkt.... wel toevallig, niet?
"Walking about in the bush down under"
pi_3738668
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:41 schreef Hoekie het volgende:
Ik heb de engels 'De Mol' gezien en daar moest de mol de interviews doen.....

Toch blijf ik bij George omdat hij in de nep test "ellen = de mol" schreef terwijl hij aan het eind zegt dat hij op jantien stemt. Komt dus niet overeen...


Even opletten in het vervolg, ze moesten de antwoorden geven zoals zij dachten dat Jantien ze gegeven had in de tweede aflevering, dus niet hun eigen antwoorden geven.
A mind with a heart of it's own
pi_3738688
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:44 schreef Hoekie het volgende:
Weet iemand iest over het stelen van prijzengeld?

Zowel bij John (als 1e) als bij Jantien (als 2e)kwam in beeld dat de mol prijzengeld heeft gestolen.


Dat slaat misschien op de geldloper-opdracht in de 2e (?) aflevering. Er was toen al een vermoeden dat De Mol geld zou hebben weggemoffeld. George is degene die dat had kunnen doen; Jantien leidde de opdracht en haalde dus geen geld op en John was (net) te laat.

Er was ook na de "meezing-avond" geld verdwenen uit de pot. De pot werd toen beheerd door Harry die met het geld heeft lopen strooien. Misschien dat de mol toen een paar biljetjes heeft opgeraapt?

[Dit bericht is gewijzigd door QBZZ op 05-04-2002 22:54]

  vrijdag 5 april 2002 @ 22:52:17 #204
8092 Hoekie
Play ball
pi_3738717
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:49 schreef QBZZ het volgende:

Dat slaat misschien op de geldloper-opdracht in de 2e (?) aflevering. Er was toen al een vermoeden dat De Mol geld zou hebben weggemoffeld. George is degene die dat had kunnen doen; Jantien leidde de opdracht en haalde dus geen geld op en John was (net) te laat.


Weer George....

In de vorige aflevering (8) kwam ook ergens in beeld het cijfer 4 in combinatie met Jantien
George was nummer 4 in het rijtje aankondigingen en stemde ook op Jantien als Mol

* Hoekie is een beetje erg ver aan het doordenken (sorry )

"Walking about in the bush down under"
pi_3738736
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:44 schreef Hoekie het volgende:
Weet iemand iest over het stelen van prijzengeld?

Zowel bij John (als 1e) als bij Jantien (als 2e)kwam in beeld dat de mol prijzengeld heeft gestolen.


Er was toch ook geld verdwenen tijdens het feestje na het liedjeszingen? Dit is alleen niet goed in beeld gekomen. Je zag toen alleen Harry geld tellen en we weten inmiddels dat hij de mol niet is.
A mind with a heart of it's own
pi_3738738
Ik heb deze aflevering weinig mollegedrag kunnen zien, de mol hield zich vrij rustig. Dus dan maar de andere kant op redeneren:
- John deed slim door het nummer op de motorkap te schrijven. Ook gaf hij relatief weinig info door. Hij is dus voor mij geen Mol.
- George: had een makkelijk begin (beetje eten, 3 glazen wijn drinken). Heel fijn voor een Mol. Alleen moest hij dus de koffer in de arena pakken. Lastig, maar wat doe je dan als je wel een Mol zou zijn? Kappen? Lijkt mij niet, dan is de Mol meteen duidelijk. Toen nog de combinaties maken met de sloten. Dat ging een beetje knullig in het begin, maar de opdracht werd niet verklooid. Hij sloeg wel als eerste door bij het verhoor. Dat zou verdacht kunnen zijn. Aan de andere kant, ook John ging enigzins door de knieen. Wat win je en wat verlies je door info te geven. Je geeft Jantien de kans op een vrijstelling. Maakt voor een George als hij de Mol is dus niks uit of het Jantien zal lukken. Dus alleen het feit dat Jantien het toch niet lukt geeft de groep de gelegenheid om geld te winnen. Kan dus een mollestreek van George zijn.
- Jantien: is voor mij nog steeds verdacht. Soms knullig, soms doortastend. De kanotocht deed ze toch goed, de cijfers doorgeven deed ze in ieder geval correct. Je kan hooguit zeggen dat ze via de ezelsbrug misschien wat verwarring bracht bij Ellen (is dat een mollestreek). Verhoor deed ze goed. De vrijstelling heeft ze verspeelt, maar dat was niet haar schuld, ze ging af op foute info van John. Nu is de vraag wel of geen vrijstelling niet van belang voor een Mol, maar het resultaat was dus wel dat het team geld won. En Jantien gaf de antwoorden die ze wist, de fouten wist ze niet. Dus dat leek dus geen mollestreek.

Zucht, deze reeks is wel heel maf. Mijn gevoel zegt nog steeds Jantien, maar iets zegt mij dat George gewoon een fantastische Mol is. Onherkenbaar. Schiet mij maar lek.

Beter een baas onder je duim, dan tien bovenop
Trekt bij warm weer een poncho aan
pi_3738801
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:55 schreef Lucille het volgende:
Schiet mij maar lek.
pi_3738804
Ik heb bij George juist het idee dat die de anderen probeert te laten denken dat die de mol is...
  vrijdag 5 april 2002 @ 23:02:00 #209
8092 Hoekie
Play ball
pi_3738808
Ik zal even alle woorden/dingen op schrijven die in beeld zijn geweest tijdens de testen e.d. die ik heb gezien en kon opschrijven.

Waaghals (gespelde woord in afl 6)
Omelet (7)
Telde schapen verkeerd (7)
Niet waar (7)
09 HG HJ (nummerbord auto, 8)
Mol moest overgeven (8)
Nee, popcorn eten (8)
4) Jantien (8)
ellen --> hulpmiddel (9)
john --> prijzengeld gestolen (9)
george --> ellen = mol (9)
ellen --> mol saboteerde met? (9)
jantien --> prijzengeld gestolen (9)
john --> george = mol (9)

"Walking about in the bush down under"
pi_3739007
Er zijn twee mensen die geld weggefrommeld kunnen hebben. John miste het en Jantien coordineerde het. George kan het gedaan hebben en Ellen met haar 50 euro, maar die is exit.

George de mol, ik kan het nog steeds niet geloven. En ik maar denken dat ie echt bang was bij het abseilen, was het dus toch fake. Hulde aan George!

  vrijdag 5 april 2002 @ 23:27:25 #211
8092 Hoekie
Play ball
pi_3739039
De nummers die ze moesten onthouden in deze aflvering waren achtereenvolgens:

John 857
Jantien 8726
Ellen 930
George 613

Als je op de site kijkt staat daar "Memory...8579308562613"

het nummer 8726 is dus daar 8562 --> erg vreemd

"Walking about in the bush down under"
pi_3739068
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 23:27 schreef Hoekie het volgende:
De nummers die ze moesten onthouden in deze aflvering waren achtereenvolgens:

John 857
Jantien 8726
Ellen 930
George 613

Als je op de site kijkt staat daar "Memory...8579308562613"

het nummer 8726 is dus daar 8562 --> erg vreemd


Op die site staan vaker fouten, dus dat zegt niks denk ik.
  vrijdag 5 april 2002 @ 23:31:37 #213
8092 Hoekie
Play ball
pi_3739082
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 23:30 schreef CrazyDaisy85 het volgende:

Op die site staan vaker fouten, dus dat zegt niks denk ik.


thanx, was me nog niet eerder opgevallen
"Walking about in the bush down under"
  vrijdag 5 april 2002 @ 23:32:56 #214
3904 Koos Voos
teringhond
pi_3739096
ik begrijp er geen reet van... issut leuk ?
  vrijdag 5 april 2002 @ 23:34:39 #215
8092 Hoekie
Play ball
pi_3739112
Ik vind het echt een supercool programma, ben ook alle afleveringen alles aan het opschrijven zodat ik straks bij de slot aflevering kan zien of m'n theorien kloppen en of ik een hint wel of niet gezien had.
"Walking about in the bush down under"
pi_3739124
Ja, zo leuk dat ik nu pas de mol gevangen heb
  vrijdag 5 april 2002 @ 23:37:22 #217
8092 Hoekie
Play ball
pi_3739141
Mijn mol was eerst Prince, maar we weten waar die nu is

Jojo denkt al vanaf afl 2 dat het George is dus ben ik er extra op gaan letten

"Walking about in the bush down under"
  zaterdag 6 april 2002 @ 00:27:39 #218
1986 Jane
agnostic dyslexic insomniac
pi_3739538
Toch George! Ja, ik ben nu helemaal overgestapt. Ze ontliepen elkaar al niet veel bij mij, John en George, en John stond tot vanavond nog steeds op 1, maar de wijzer is nu helemaal doorgeslagen naar George w.m.b.! Geweldig!
Al vanaf het begin heb ik gehoopt dat hij zou winnen óf de mol zou blijken te zijn.

Hij maakte halverwege (of zo) het programma ook nog een opmerking waar ik even mijn oren bij spitste:
Het is misschien niet heel opvallend, maar hij zij iets in de trant van 'John is als kandidaat een hele zware tegenstander'. Ik weet niet hoor, maar dat klonk een beetje alsof hij zelf geen kandidaat is.

Ja, die ondervragingsopdracht was wel heel opvallend, niet? Hij sloeg wel erg snel door, terwijl ik hem juist inschat als iemand die zich erg sterk zou kunnen houden. Waarschijnlijk had hij erop gegokt dat als hij iets zou loslaten, de andere 2 de rest van de informatie wel zouden aanvullen. Maar ja, Ellen was erg sterk en John wist Jantien op het laatst toch nog om de tuin te leiden. Errug onmols van John!

Over dat verdwenen geld: Ja, al sinds afl. 2 (geldwagenopdracht) wordt er gespeculeerd dat George geld heeft weggegooid. Op de video lijkt het namelijk dat hij 3 of 4 briefjes krijgt van de kassiere, terwijl hij er maar 1 of 2 inlevert.

Maar er is ook ergens geld verdwenen dat al in de pot zat. We hebben het Angela allemaal horen zeggen na de jeugdfoto/jeugdkwaal opdracht. Maar later zei o.a. Karen in haar exit-interview dat ze niet dacht dat er geld verdwenen was en ook de kandidaten leken zich niet erg druk te maken over de opmerking.
Omdat dit me niet lekker zat, heb ik vorige week alle afleveringen t/m afl. 8 nog eens snel nagekeken en opgeschreven hoeveel met elke opdracht verdiend werd en wat werd opgegeven als bedrag in kas. En wat bleek? Voor de dag van de vliegopdracht en de jeugdfoto-opdracht had er 28.800 Euro in kas moeten zitten. Na de opdracht vraagt Angela aan Harry hoeveel ze 'gisteren' geteld hadden. Harry zegt na wat peinzen '23.800 Euro'. M.a.w., als Harry goed geteld heeft, dan is er inderdaad 5.000 Euro verdwenen.
Wanneer dat gebeurd is weten we echter niet. Het kan op de avond van het zingen gebeurd zijn, maar ook al daarvoor.

Tenslotte dan mijn voorspelling:
George is de mol
John wint
Jantien verliest

Lying awake, wondering if there is a Dog...
Tijn won het Morlvision Songfestival 2023
pi_3739959
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:49 schreef QBZZ het volgende:

[..]

Dat slaat misschien op de geldloper-opdracht in de 2e (?) aflevering. Er was toen al een vermoeden dat De Mol geld zou hebben weggemoffeld.


Dat was heel duidelijk te zien ik vertelde het al een hele poos geleden maar toen zei een grapjas : dat kan niet want george was eerder thuis niet dus Hij is de mol.

met het geld in de kroeg dat Harry zat te tellen is sjors gaan dansen en strooide het rond

pi_3739976
quote:
Op vrijdag 05 april 2002 22:44 schreef jessie het volgende:
Wel leuk dat deze 3 over zijn. Als je Dick, Harry en Ellen had gehad was het maar saai geweest enne het oog wil ook wat he
Vind ik niet Harry was wel erg lachen met zijn droge humor.
Ik vond het jammer dat ie weg moest. van Jantine krijg ik de kriebels of ze moet de mol zijn maar dan freet ik mijn computer op
  zaterdag 6 april 2002 @ 08:37:55 #221
2643 EyE
probeert iets nieuws
pi_3740516
weet iemand nog welke 'punten' de drie bij het fake-testen haalden. geeft misschien aan hoe goed ze in testen zijn, weten wie meer kans maakt om te winnen...

en nog ff paranoia: toen het programma gisteren begon (logo/introfilmpje) was er een of ander vaag achtergrond geluid, dat ik niet eerder dacht te horen. heeft iemand dit opgenomen en kan die dat versneld of achteruit spelen? of maak er een .wav van dan kan ik ff spelen

p.s. George is de mol

pi_3740524
George is een slimme knaap die goed kan combineren en observeren, en blijkt (ineens) het slechste geheugen te hebben (kan wel natuurlijk maar toch een tikkie vreemd).
Dit klopt echter als je uitgaat van de volgende gedachte:

Het "stierenspel" is (volgens mij) tot nu toe best 1 van de gevaarlijkste opdrachten (hoogste risico dat er echt wat met je kan gebeuren). De mol echter kan hieral wat op voorbereid zijn geweest (oefenen...) en moet zich dus als "domste" presenteren om dit ook uit te mogen voeren.

Verder is George aardig tijd aan het winnen door zijn optreden (wacht lang met naar de koffer rennen, laat deze nog eens een keer schieten, loopt vervolgens helemaal door naar de overkant en moet dan nog maar weer terug zien te komen...).
Hierdoor natuurlijk grotere kans dat Ellen de cijfers vergeet of dat er net niet genoeg tijd overblijft om alle sloten te openen.

Een echte mol dus !

  zaterdag 6 april 2002 @ 10:14:54 #223
8092 Hoekie
Play ball
pi_3740756
quote:
Op zaterdag 06 april 2002 08:53 schreef LOST het volgende:
George is een slimme knaap die goed kan combineren en observeren, en blijkt (ineens) het slechste geheugen te hebben (kan wel natuurlijk maar toch een tikkie vreemd).
Dit klopt echter als je uitgaat van de volgende gedachte:

Het "stierenspel" is (volgens mij) tot nu toe best 1 van de gevaarlijkste opdrachten (hoogste risico dat er echt wat met je kan gebeuren). De mol echter kan hieral wat op voorbereid zijn geweest (oefenen...) en moet zich dus als "domste" presenteren om dit ook uit te mogen voeren.

Verder is George aardig tijd aan het winnen door zijn optreden (wacht lang met naar de koffer rennen, laat deze nog eens een keer schieten, loopt vervolgens helemaal door naar de overkant en moet dan nog maar weer terug zien te komen...).
Hierdoor natuurlijk grotere kans dat Ellen de cijfers vergeet of dat er net niet genoeg tijd overblijft om alle sloten te openen.

Een echte mol dus !


Klinkt aannemelijk Leuke theorie, bevestigt ook mijn idee van George als mol weer
"Walking about in the bush down under"
pi_3740832
Ook wel grappig is dat George bij de stierenopdracht een rood t-shirt aanhad, maarja hij pakte wel dat koffertje.

Maar wie de Mol nou is, ik weet het niet meer, mijn eerste Mol was Prince en mijn tweede Mol Ellen, en die zijn er nu allebei uit.

Dan toch maar George denk ik, of toch John, of of ..... Jantien

Hier had uw advertentie kunnen staan :P
pi_3740962
quote:
Op zaterdag 06 april 2002 10:38 schreef easy-going het volgende:
Ook wel grappig is dat George bij de stierenopdracht een Dan toch maar George denk ik, of toch John, of of ..... Jantien
Ja, ik denk wel dat het in ieder geval één van deze drie is!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')