Ik hoorde overigens zeer recentelijk dat zij wel het concept van deze serie zou hebben bedacht... Dus dan wel een meer dan gemiddeld getalenteerde visstick.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 09:07 schreef RSie het volgende:
En wat is die Pauline een verschrikkelijk neppe Gooische meid. met haar aangeleerde accent en haar wannabee interessante gedrag. Dat kind heeft het IQ van een visstick en is er zelf van overtuigd dat haar manier van doen werkelijk is zoals het hoort. Typisch nieuw-geld gedrag.
Ik las dat Pauline stage liep bij het bedrijf dat het programma maakt. Daar zat ze de hele dag aan de telefoon te beppen met vriendinnen en ruzie te maken met haar vriendje en zo ontstond het idee bij een medewerker.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:48 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik hoorde overigens zeer recentelijk dat zij wel het concept van deze serie zou hebben bedacht... Dus dan wel een meer dan gemiddeld getalenteerde visstick.
Precies dat heb ik ook gelezen. Gewoon een goois mokkeltje wat via via stage liep bij eyeworks en daar de hele dag zat te bellen.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:55 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ik las dat Pauline stage liep bij het bedrijf dat het programma maakt. Daar zat ze de hele dag aan de telefoon te beppen met vriendinnen en ruzie te maken met haar vriendje en zo ontstond het idee bij een medewerker.
voor een programma'idee hoef je niet intelligent te zijn! dit is gewoon een serie gebaseerd op een al bestaand idee getransformeerd naar een (gemaakt) real-life concept.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 10:48 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik hoorde overigens zeer recentelijk dat zij wel het concept van deze serie zou hebben bedacht... Dus dan wel een meer dan gemiddeld getalenteerde visstick.
Maar voor visstick is het meer dan gemiddeld.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 11:06 schreef RSie het volgende:
voor een programma'idee hoef je niet intelligent te zijn!
Het is natuurlijk onzin dat je een privé-chauffeur moet hebben.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 11:28 schreef Adidah het volgende:
Ik vind het maar een beetje overtrokken en gemaakt overkomen. De ouders zullen best geld hebben, maar zo extravagant en bijzonder vind ik het allemaal niet. De echte elite lacht zich waarschijnlijk rot bij het zien van de serie (een tijdelijke (pauper) huurauto nemen in plaats van een privé chauffeur).
Mag ze het dan ineens niet haar ouders noemen, of heeft ze daarom ineens minder rechten? Beetje bekrompen, nietwaar?quote:Op zondag 2 november 2008 20:11 schreef Noshiba het volgende:
Wel leuk trouwens, dat die negerin op bezoek gaat bij dat meisje die achter in de tuin bij der ouders woont.
Ja ik kom al m'n hele leven bij .. mijn ouders kenden haar ouders, mijn opa en oma kenden haar opa en oma.
Terwijl ze geadopteerd is
Juist omdat ze geadopteerd is. Je verwart adoptieouders met pleegouders ...quote:Op zondag 2 november 2008 20:11 schreef Noshiba het volgende:
Wel leuk trouwens, dat die negerin op bezoek gaat bij dat meisje die achter in de tuin bij der ouders woont.
Ja ik kom al m'n hele leven bij .. mijn ouders kenden haar ouders, mijn opa en oma kenden haar opa en oma.
Terwijl ze geadopteerd is
Stiekem wonen we allemaal in ut gooiquote:Op zondag 2 november 2008 20:32 schreef SHE het volgende:
Allemaal kenners van de elite hier
De kift!
ze mag ze alles noemen, maar voor mij zitten haar ouders in verweggistan en haar opa en oma ook?quote:Op zondag 2 november 2008 20:35 schreef TheSilverSpoon het volgende:
[..]
Mag ze het dan ineens niet haar ouders noemen, of heeft ze daarom ineens minder rechten? Beetje bekrompen, nietwaar?
hoe moet ze ze dan noemen? haar huisdieren?quote:Op zondag 2 november 2008 21:24 schreef Noshiba het volgende:
[..]
ze mag ze alles noemen, maar voor mij zitten haar ouders in verweggistan en haar opa en oma ook?
quote:....de helft is al in scene gezet en extra overdreven gespeeld omdat dat tevens onderdeel is van hun getekend contract! Ook als ze gaan winkelen krijgen ze de helft gratis vanwege sponsering.
De echte Gooische meisjes die ook daadwerkelijk in die buurten woonden en van zogenaamd 'oud geld' komen,hebben "nee" gezegd tegen het programma tijdens de eerste huisbezoeken van RTL.Bijna niemand was het eens met het script dat men voorstelde en men wilde ook niet gefilmd geworden.Dus moesten de RTL medewerkers op zoek naar wanabee Gooische types die een beetje aan het scriptbeeld konden voldoen zodat men toch weer het vooroordeel bevestigd kon krijgen over "Gooische kakkers e.d."
Daarom niet minder lachwekkend!quote:Op donderdag 6 november 2008 20:37 schreef thloreg het volgende:
Ja, en als het al niet eerder is gezegd: Gooische meisjes de reality-serie is gewoon nep! volgens deze bron
[..]
No shit Sherlock.quote:Op donderdag 6 november 2008 20:37 schreef thloreg het volgende:
Ja, en als het al niet eerder is gezegd: Gooische meisjes de reality-serie is gewoon nep! volgens deze bron
[..]
Moet het nieuws zijn dat oud geld niet meedoet aan dit soort zaken? Komt nog bij dat het minder interessante t.v. is, want nieuw geld is nu eenmaal een stuk uitbundiger en poeniger. En dat is toch wat de paupers willen zien, nietwaar?quote:Op donderdag 6 november 2008 20:37 schreef thloreg het volgende:
Ja, en als het al niet eerder is gezegd: Gooische meisjes de reality-serie is gewoon nep! volgens deze bron
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |