Oh echtquote:Op donderdag 16 oktober 2008 11:46 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Dat is niet toegestaan zolang het spel duurtStaat in de OP
quote:
Nee hoor, je mag 'm laten natuurlijk maar houd er even rekening meequote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:14 schreef MaJo het volgende:
[..]
Oh echtKan het me voorstellen van maffia maar dat ben ik niet
Weer terugveranderen dan? Vind deze alleen zo tof
Vorige keer was er ook zo'n splitsing en toen waren beiden kandidaten geen maffia. Toen was ik maffia en probeerde we hetzelfde als wat de maffia nu doet. Door de tegenstanders van de burgemeester te killen. Het is alleen gunstig voor de maffia dat er zo'n splitsing onstaat.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:51 schreef SiestaGuru het volgende:
De hints gaan het meest richting majo,
maaarrrrr, Die enorme splitsing tijdens de verkiezingen betekend bijna zeker dat of hara of sheep maffia is, hara was het niet dus ja sheep dan maar he, misschien denk ik nu te dom over de maffia maar toch:
#sheepcidus
Ja, het punt is dus dat in het geval dat Sheep wél dorp is, hij zijn mededorpsgenoten natuurlijk nog een kans zou geven op die dubbele lynch voordat we hem per abuis lynchen. Nu verdedigt ie zijn zaak nou ook weer niet zo sterk, wat natuurlijk doet vermoeden dat ie toch Mafia is.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 06:01 schreef Susi het volgende:
[..]
Mwoah, denk dat dat niet zo verstandig is. Kun je beter doen als we wat zeker weten.
Vrees niks schatje, iedereen stemt op Sheepquote:Op donderdag 16 oktober 2008 12:15 schreef MaJo het volgende:
[..]Ik ben heul geen maffia
Ik ga even tukken
Maffia stemt toch ook mee... Er wordt geen eens echt gezocht naar hints alleen maar beschuldigingen over dat ik maffia ben omdat mijn burgemeester tegenstander dood is. Ook nog eens beschuldigingen naar majo alleen omdat ze haar icoontje heeft veranderd. Ik vertrouw het niet omdat de maffia probeert een splitsing te maken en dan kunnen ze een dubbele lynch even goed zo gebruiken. Liever dat ik alleen dood ga dan nog een dorp.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:37 schreef Lekiamh het volgende:
Ja, het punt is dus dat in het geval dat Sheep wél dorp is, hij zijn mededorpsgenoten natuurlijk nog een kans zou geven op die dubbele lynch voordat we hem per abuis lynchen. Nu verdedigt ie zijn zaak nou ook weer niet zo sterk, wat natuurlijk doet vermoeden dat ie toch Mafia is.
Verder zijn 'we' natuurlijk onze dubbele lynch kwijt vanaf morgen als het zo doorgaat, dus wat jij voorstelt zou niet eens kunnen. En dat op zichzelf maakt jou weer verdacht.
Wat waren er voor hitns gericht op haar plaatje dan? We hadden het meende ik vooral over die sig.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:11 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Maffia stemt toch ook mee... Er wordt geen eens echt gezocht naar hints alleen maar beschuldigingen over dat ik maffia ben omdat mijn burgemeester tegenstander dood is. Ook nog eens beschuldigingen naar majo alleen omdat ze haar icoontje heeft veranderd. Ik vertrouw het niet omdat de maffia probeert een splitsing te maken en dan kunnen ze een dubbele lynch even goed zo gebruiken. Liever dat ik alleen dood ga dan nog een dorp.
Als jij echt dorp had geweest had je jezelf wel beter verdedigd. Nu lijkt het er meer op alsof jij geslachtofferd word door de mafia.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:11 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Maffia stemt toch ook mee... Er wordt geen eens echt gezocht naar hints alleen maar beschuldigingen over dat ik maffia ben omdat mijn burgemeester tegenstander dood is. Ook nog eens beschuldigingen naar majo alleen omdat ze haar icoontje heeft veranderd. Ik vertrouw het niet omdat de maffia probeert een splitsing te maken en dan kunnen ze een dubbele lynch even goed zo gebruiken. Liever dat ik alleen dood ga dan nog een dorp.
Als er voor 17:00 iemand wordt gevonden waar hints duidelijk op slaan wil ik best dubbele lynch instellen. Dan heeft iedereen genoeg tijd om te stemmen voor die dubbele lynch en gaat die niet verloren.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:30 schreef Lekiamh het volgende:
Als jij echt dorp had geweest had je jezelf wel beter verdedigd. Nu lijkt het er meer op alsof jij geslachtofferd word door de mafia.
Indien jij echt dorp bent, zou je juist wel een dubbele lynch instellen. Dood ga je namelijk toch al wel. Maar de dubbele lynch is voor de rest van het spel weg als jij dood gaat! De enige die hierbij baat heeft is de mafia.
Verder maakt het niet uit of de mafia mee stemt... Want het dorp heeft nu nog een groter aantal dan de mafia. Ik geef wel toe dat we een groot aantal inactieven hebben (nu al) waardoor de waarde van de stemmen van de mafia van grotere invloed zou kunnen zijn. Wat dan ook inhoud dat de meer actieve mensen hier mafialid zijn.
Mwoah, andere keren wist je volgens mij ook al snel hoe en wat ;-)quote:Op donderdag 16 oktober 2008 15:13 schreef Harajuku. het volgende:
Silentalarm en ik weten toch niets, joh.
Dat zeg ik niet, ik moet gewoon lachen om jullie reacties op elkaar. Er is werkelijk niemand die een ander vertrouwt, en iedereen probeert zich wanhopig onder verdenkingen uit te lullen, het is gewoon heel grappigquote:Op donderdag 16 oktober 2008 15:11 schreef Susi het volgende:
Door Hara, Ladidadida en Silentalarm lijkt het zowat alsof we fout zitten
quote:Op donderdag 16 oktober 2008 14:36 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Als er voor 17:00 iemand wordt gevonden waar hints duidelijk op slaan wil ik best dubbele lynch instellen. Dan heeft iedereen genoeg tijd om te stemmen voor die dubbele lynch en gaat die niet verloren.
Als er alleen maar vage redenen worden gegeven stel ik hem niet in.
quote:Op donderdag 16 oktober 2008 13:37 schreef Lekiamh het volgende:
Ik heb verder nog wat zitten zoeken naar hints... Schiet eens:
Het getal 12 komt 2 keer voor in de profielen. Bij PrincePolly (geregistreerd op 12 juli 2006 om 12:12) en Hawaii_Tim, die zich om exact 12 uur heeft geregistreerd. PP heeft imho de schijn tegen, met al die 12'en.
MaJo heeft dr sig vol met concertdata staan, dat zou kunnen slaan op 'muziek'.
Dat zijn inderdaad redelijke hints vind ze nog niet zo sterk, maar als er meer mensen mee eens zijn om dubbele lynch in te stellen wil ik dat best doen.quote:Op donderdag 16 oktober 2008 15:32 schreef Lekiamh het volgende:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |