abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62551282
quote:
Op dinsdag 21 oktober 2008 09:25 schreef releaze het volgende:
aangezien je niet binnen een avond (of een paar) gelijk van je verlegenheid af komt is het denk ik het handigst jezelf voor te bereiden en te bedenken dat je niet gelijk hoeft te scoren in het openbaar en dat je voor je gevoel best mag falen. Want dat ga je gegarandeerd, aangezien je spontaan en open zijn nog moet leren. En leren gaat met vallen en opstaan. Het is denk ik heel belangrijk dat je beseft dat het falen NIET erg is en dat het nare gevoel dat erbij komt kijken erbij hoort, maar verdwijnt naarmate je het (veel) vaker doet. Het is het gebrek aan comfort-zone waar je doorheen moet en die voelt nou eenmaal altijd raar.

Daarnaast moet je ook af van het idee dat alles vlot en perfect hoort te gaan zonder dat je erbij moet nadenken. Tuurlijk zou dat geweldig zijn, maar dat kan je voorlopig nog wel even op je buik schrijven. Dat is niet om je te ontmoedigen, maar als je het niet voorheen aangeleerd heb gekregen moet je het helemaal zelf doen en je weet hoe het gaat met leren...nooit in een keer perfect.

als je houding wat relaxter is, als je bereid bent tegenslagen te incasseren (ze zijn niet levensbedreigend, weet je) dan zullen gedachtes als 'wat zullen mensen wel niet van me denken? ze vinden me vast een loser. jezus wat bent ik een slappe zak, ik kan niet eens (...) ' een stuk minder worden en daardoor dus ook de drang terug te trekken in je schulp.
dit verwoord het het beste.
Wat ook helpt is een gek ding doen dan spreken mensen je vanzelf aan en zullen ze je langer onthouden.
(maak het echter niet te bont )
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_62557585
Geloof me dat wordt minder zodra je ouder bent. Je bent nog een tiener, geen wonder dat je onzeker en verlegen bent. Het helpt trouwens wel jezelf soms gewoon te dwingen tegen mensen te praten, kom je over die barriere heen. En dat je je schaamt omdat je nog geen vriendin hebt gehad op je 17e is natuurlijk compleet onnodig, niks om je voor te schamen.
Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
pi_62559297
quote:
Op zaterdag 11 oktober 2008 02:32 schreef Chuck_Norris het volgende:
"Wees jezelf"
Ja, als we dat nou in ieder topic gaan zeggen kan R&P opgedoekt worden

Uiteindelijk kan je het forum aan klikken en staat er 1 topic "wees jezelf".
Lambo of Rekt
  dinsdag 21 oktober 2008 @ 17:38:29 #29
33631 RedDevil085
NEIN, NEIN, NEIN
pi_62559487
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 22:36 schreef Tahiti80 het volgende:

[..]

Dat is ook mijn advies. Als ik veel klanten heb moeten bellen/ spreken voor mijn werk merk ik dat ik makkelijker mensen zomaar aanspreek bv in de supermarkt etc
Same here... Kan me zelf er af en toe amper toe dwingen om m'n grote klep dicht te houden
When I die, I want to die like my grandfather - peacefully asleep - and not screaming like the passengers in his car...
Arguing on the Internet is like competing in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
pi_62566689
De enige manier om van je verlegenheid af te komen is deze niet te vervloeken, maar te omarmen. Mensen met verlegenheid zien het als een last, terwijl het gewoon een onderdeel is van wie je bent. Mensen van buitenaf geven er niet zoveel om. Edit - je komt er dus niet letterlijk vanaf, maar je maalt er ook niet om .
quote:
"Wees jezelf"
Ik denk dat 'Ken jezelf' daar aan vooraf gaat.
Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
  dinsdag 21 oktober 2008 @ 22:11:52 #31
227435 heartz
Illusion 4 Confusion
pi_62567172
En ervaring in contacten. Dan raak je gewend aan de gang van zaken en heb je meer inzicht in de omgang met anderen. Dat zal je (hopelijk) nog wel ontwikkelen. Ga je wel uit en zo? Doe je dingen met vrienden? Kan je ervaringen delen met vrienden enzo?
Volg je hart, gebruik je verstand.
pi_62611126
Herman Finkers:
Ze zeggen dan: 'wees jezelf.''
Maar dat ligt niet zo in mijn aard ......
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')