FOK!forum / Lifestyle / Vage medische klachten
Noodlezdinsdag 7 oktober 2008 @ 16:10
Sinds een week of twee heb ik last van een aantal medische klachten, trillende oogleden, vermoeidheid en ook een snelle hartslag op bepaalde momenten. Mijn hartslag kan ineens omhoog gaan zonder dat ik bijvoorbeeld aan het sporten ben. Het verband tussen vermoeidheid en trillende oogleden is al vaak gelegd, ik heb wel eens eerder gehad maar nooit zoals nu. Het vervelende is dat ik soms troebel zicht erdoor krijg. Die 'hartklachten' zijn niet eerder voorgekomen.
Nu ben ik de laatste tijd wel druk geweest, waarbij ik mezelf bijna voorbij liep. Een bezoek aan de huisarts kan waarschijnlijk geen kwaad, of misschien een gevolg van drukte/stress/niet helemaal lekker in je veld zitten?
TheYoung1dinsdag 7 oktober 2008 @ 16:13
Ik heb nog nooit niet lekker in mn veld gezeten, maar als je het zo ernstig vind... Maak ff een afspraak met je huisarts.
Dacht je soms om hier een antwoord te vinden?

Sterkte.
Noodlezdinsdag 7 oktober 2008 @ 16:24
Hehe, nee een antwoord niet. Nooit veel medische klachten gehad, dus was wel benieuwd naar reacties. Snellere hartslag ineens is niet iets bekends voor mij. Maar goed, voor een antwoord moet je toch echt bij de dokter wezen . .