Oh, oké, zoiets vermoedde ik alquote:
Ik was lekker door blijven snijden!quote:Op donderdag 23 oktober 2008 00:50 schreef Specularium het volgende:
Wat een uitzending.![]()
Ik begin een lichte hekel te krijgen aan Sylvana met haar temperament.
Ze weet precies hoe het moet en haar 'streek' is altijd net iets beter dan de rest.
En dat 'Stop!' was een beetje de druppel. Ik had dan ook gevraagd of ze zich zou willen
gedragen aan tafel.
Dat gemekker over Eefje en Wiebe (ranzige kerel maar ok) vond ik verder niet zo raar, ze ligt immers
zelf in scheiding.
Emilia zit daar alleen voor self-exposure. Een andere show was beter voor haar geweest.
En ze zei ook nog dat ze er goed uitzag.![]()
Goed voor een geïmporteerde Oezbeekse hoer misschien.
Ben benieuwd wat Robert morgen gaat maken, hij komt als enige 'normaal' over.
quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:43 schreef NoCigar het volgende:
Ik zie al helemaal voor me dat wanneer Eefje langskomt bij Wybe, hij gezellig en heel natuurlijk onder de douche staat met de gordijnen open, teneinde zo een lekkere en ongedwongen sfeer te creëren.
Die Robert is saaaaaai!quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:55 schreef -Peach het volgende:
Ik hoop eigenlijk dat Robert gaat winnen, die is tenminste normaal!
Haha, dat zou wel mooi zijn ja. Glaasje bubbels erbij en neuken maar.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 19:43 schreef NoCigar het volgende:
Ik zie al helemaal voor me dat wanneer Eefje langskomt bij Wybe, hij gezellig en heel natuurlijk onder de douche staat met de gordijnen open, teneinde zo een lekkere en ongedwongen sfeer te creëren.
ben benieuwd. die owe mag op Eefje geilen, ik denk dat Emilia de gasten gaat verbazen.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 20:22 schreef -Peach het volgende:
OMG. Zo kitsch dat huis van Emilia in de voorstukjes. Morgen geen Smaken verschillen maar 'The big Emilia show!'
Ook met creatine groeien je spieren niet vanzelf hoor. Zijn spieren zijn niet het resultaat van alleen het in je spieren vochtvasthoudende effect van creatine.quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 05:58 schreef WammesWaggel het volgende:
En die spiertjes zijn niet helemaal van hem zelf maar van die pot creatine
Daarom schreef ik ook [niet helemaal]quote:Op vrijdag 24 oktober 2008 09:09 schreef TheSilverSpoon het volgende:
[..]
Ook met creatine groeien je spieren niet vanzelf hoor. Zijn spieren zijn niet het resultaat van alleen het in je spieren vochtvasthoudende effect van creatine.
Nee, hier spreekt geen gebruiker.![]()
Crap, waarom doet ie t bij mij dan niet!quote:
Ik heb soms ook problemen, maar even op een ander tijdstip kijken, dan doet hij het misschien wel.quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 17:56 schreef -Peach het volgende:
Hebben jullie dat ook, met de uitzendig terugkijken op internet, dat ie t niet doet? Bij mij krijg je eerst die reclame van inventum en dan doet ie drna niks
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |