quote:
Big Brother vind ik het slechtste script dat ooit is geschreven. Er wordt gedaan alsof het echte leven betrapt wordt, maar er wordt zo ontzagwekkend in gemanipuleerd. Het is niet het echte leven en geen drama, dus is het niets.
Hoor je het ook eens van iemand die er echt verstand van heeft!
1) h-e-t p-r-o-g-r-a-m-m-a w-a-a-r i-k e-e-r-s-t m-e-t o-n-t-z-e-t-t-e-n-d v-e-e-l p-l-e-z-i-e-r n-a-a-r k-e-e-k b-l-i-j-k-t d-o-o-r-g-e-s-t-o-k-e-n k-a-a-r-t t-e z-i-j-n.
2) t-i-e-n-d-u-i-z-e-n-d-e-n m-e-n-s-e-n h-e-b-b-e-n g-e-b-e-l-d e-n g-e-l-d b-e-t-a-a-l-d o-m A-n-o-u-k w-e-g t-e s-t-e-m-m-e-n t-o-e-n a-l l-a-n-g b-e-p-a-a-l-d w-a-s d-a-t z-e z-o-u w-e-g-g-a-a-n
3) d-e w-i-n-n-a-a-r i-s a-l l-a-n-g b-e-p-a-a-l-d
4) b-i-n-n-e-n-k-o-r-t k-o-m-e-n S-a-b-i-n-e e-n M-a-r-t-i-n t-e-r-u-g i-n h-e-t h-u-i-s o-m h-e-t n-o-g w-a-t s-p-a-n-n-e-n-d-e-r t-e m-a-k-e-n.
5) d-e b-e-w-o-n-e-r-s w-o-r-d-e-n m-i-s-b-r-u-i-k-t e-n n-a a-f-l-o-o-p w-e-g-g-e-w-o-r-p-e-n a-l-s o-u-d a-f-v-a-l. M-i-n-s-t-e-n-s v-i-e-r v-a-n h-e-n m-a-k-e-n g-e-e-n e-n-k-e-l-e k-a-n-s o-p d-e h-o-o-f-d-p-r-i-j-s o-m-d-a-t d-i-e a-l v-e-r-g-e-v-e-n i-s.
6) V-e-r-o-n-i-c-a (e-n d-e t-v-w-e-r-e-l-d i-n h-e-t a-l-g-e-m-e-e-n) b-e-d-o-n-d-e-r-e-n d-e b-o-e-l e-n v-e-r-d-i-e-n-e-n d-a-a-r g-r-o-f g-e-l-d m-e-e, t-e-n k-o-s-t-e v-a-n h-e-t p-u-b-l-i-e-k e-n d-e b-e-w-o-n-e-r-s.
D-u-i-d-e-l-i-j-k z-o?
Mzzl, opa.
quote:
op 11-27-1999 om 08:18 PM schreef Hunter het volgende:1) h-e-t p-r-o-g-r-a-m-m-a w-a-a-r i-k e-e-r-s-t m-e-t o-n-t-z-e-t-t-e-n-d v-e-e-l p-l-e-z-i-e-r n-a-a-r k-e-e-k b-l-i-j-k-t d-o-o-r-g-e-s-t-o-k-e-n k-a-a-r-t t-e z-i-j-n.
2) t-i-e-n-d-u-i-z-e-n-d-e-n m-e-n-s-e-n h-e-b-b-e-n g-e-b-e-l-d e-n g-e-l-d b-e-t-a-a-l-d o-m A-n-o-u-k w-e-g t-e s-t-e-m-m-e-n t-o-e-n a-l l-a-n-g b-e-p-a-a-l-d w-a-s d-a-t z-e z-o-u w-e-g-g-a-a-n
3) d-e w-i-n-n-a-a-r i-s a-l l-a-n-g b-e-p-a-a-l-d
4) b-i-n-n-e-n-k-o-r-t k-o-m-e-n S-a-b-i-n-e e-n M-a-r-t-i-n t-e-r-u-g i-n h-e-t h-u-i-s o-m h-e-t n-o-g w-a-t s-p-a-n-n-e-n-d-e-r t-e m-a-k-e-n.
5) d-e b-e-w-o-n-e-r-s w-o-r-d-e-n m-i-s-b-r-u-i-k-t e-n n-a a-f-l-o-o-p w-e-g-g-e-w-o-r-p-e-n a-l-s o-u-d a-f-v-a-l. M-i-n-s-t-e-n-s v-i-e-r v-a-n h-e-n m-a-k-e-n g-e-e-n e-n-k-e-l-e k-a-n-s o-p d-e h-o-o-f-d-p-r-i-j-s o-m-d-a-t d-i-e a-l v-e-r-g-e-v-e-n i-s.
6) V-e-r-o-n-i-c-a (e-n d-e t-v-w-e-r-e-l-d i-n h-e-t a-l-g-e-m-e-e-n) b-e-d-o-n-d-e-r-e-n d-e b-o-e-l e-n v-e-r-d-i-e-n-e-n d-a-a-r g-r-o-f g-e-l-d m-e-e, t-e-n k-o-s-t-e v-a-n h-e-t p-u-b-l-i-e-k e-n d-e b-e-w-o-n-e-r-s.D-u-i-d-e-l-i-j-k z-o?
Hunter, heb je echt ooit de illusie gehad dat alles eerlijk en open zou worden gespeeld door uitgerekend Veronica?
Ik begrijp je niet!
Ik blijf met een heleboel vragen zitten:
Waar staat dat Sabine en Martin terugkomen en hoe wil Veronica dat voor elkaar krijgen volgens jou?
Waar of hoe is bekend wie die winnaar wordt?
Dus ik vind dat Barry mij schitterend heeft gequote (in zijn "gaat Willem voor het geld?" thread en ik sluit me in dit geval bij hem aan .......
Ja ........ en ?
quote:
op 11-27-1999 om 08:26 PM schreef barry het volgende:
Knul..
quote:
daar heb ik geeneens zin in...
quote:
ik ga lekker BB kijken..dus mzzl loser
PS: On-topic: Hunter, waardevol citaat, enne... la-je-nie-gek-make!
[Dit bericht is gewijzigd door Moor (Datum 28 November 1999).]
PS: On-topic: Hunter, waardevol citaat, enne... la-je-nie-gek-make!
Best lief hoor...
quote:
op 11-28-1999 om 02:04 PM schreef voyeur het volgende:
Tsja Phileine,
Ik ben geheel het met je eens dat dit topic op deze manierweinig bijdraagt en niet uitnodigt tot een inhoudelijke reactie.
Ik begrijp alleen niet waarom nu juist Barry gewaarschuwd wordt. Ik zie niets kwaads in zijn reactie. Hunter is ook vrij fel en Moor reageert volstrekt buiten proportie. (Moor, je kunt met smileys niet wegnemen wat je woorden zeggen)
Als er dan toch gewaarschuwd moet worden zou ik het niet op de persoon spelen.
De basisfout lag deze keer in feite bij Hunter (mag hoor op >700 meestal prima bijdrages) Hij citeert een stukje en verbindt daar direkt een stellige mening aan. Da's prima, maar dan moet je accepteren dat je andere meningen ontmoet. In dit geval is het niet zo gek dat Barry, maar ook Guus en anderen zich afvragen wat dit topic toevoegt. Hunter's mening over dit onderwerp is na zoveel posts inmiddels iedereen bekend; hij heeft alle recht die te herhalen maar per aanleiding een topic en dan niet kunnen hebben dat er kritiek komt, dat werkt niet. Het is al met al jammer omdat het onderwerp, mits in een wat opener sfeer besproken, erg boeiend is.
Ach, er komt wel weer een nieuwe aanleiding voor discussie
1) Je hebt misschien gelijk dat ik niet weer een topic over het zelfde onderwerp had moeten openen. Het was dit keer echter voor het eerst dat ik deze geluiden bij een gerespecteerd iemand uit de tv-wereld tegenkwam. Tot nu toe hield iedereen (zowel publieken als commercielen) V. een hand boven het hoofd.
Dat zit me nu eenmaal dwars en elke keer als ik daar aanleiding toe wil ik jullie daar graag in laten delen. Ik ben zo fel op dit onderwerp omdat het er mij om gaat dat daar vijf mensen zitten die geen enkel reeel idee hebben van wat hen nog boven het hoofd hangt, en omdat dat zij geen eerlijke strijd onderling kunnen voeren vanwege de manipulatie door VOO.
Dat het publiek vervolgens ook nog eens besodemietert wordt is minder belangrijk, maar ik stel het wel aan de kaak wanneer dat mogelijk is. Daarvoor was de FOKzine-site toch oorspronkelijk ook bedoeld? Wat iedereen daarmee doet is iets anders. Het gros van het publiek (en zelfs van de forumleden) kan het kennelijk toch niet schelen. Sterker nog: ze willen het helamaal niet weten.
2) Wat betreft Barry. Deze personen (het zijn meerdere leden van de C.O.C.K.-club, die ook onder de namen Beau en BVD2k gepost hebben) maken er een gewoonte van bepaalde topics meteen dood te maken door een groot aantal niet terzake doende opmerkingen te posten. En die woef-woef meneer van boven is waarschijnlijk hun vriendje Mastino.
Waarom ze herhaaldelijk mij als doelwit hebben uitgekozen weet ik ook niet, maar het begint me erg te irriteren. Toch probeer ik altijd netjes te blijven. Ga er dan niet op in, zeggen anderen dan. Ja maar, dan verdwijnt het eigenlijke topic ook zo weer van tafel, en dan bereiken de vervuilers precies hun doel.
Ik heb overigens geen moeite met andere meningen, zoals jij schrijft. Als ze het niet eens zijn met wat ik schrijf hoor ik dat graag, maar dan wel onderbouwd. Ik heb ze herhaaldelijk tot een discussie uitgenodigd maar daar gaan ze nooit op in.
Tot slot: als iedereen onderhand mijn mening zo goed kent, dan weet men ook dat de boute beweringen die ik boven heb uitgespeld een samenvatting zijn van een groot aantal eerdere topics. En, nu moet ik wel even lachen, was juist jij niet degene die op een gegeven moment een stellige mening verkondigde en die op inside-information baseerde zonder de bron te noemen?
OK, het is me duidelijk. Ik zal er nu over op houden. Ik beloof bij deze dat ik zal proberen me wat in te houden met mijn gedram en gekritiek , en Barry en consorten zal (proberen) te negeren.
Het is nu aan anderen om mijn kruistocht voort te zetten. Ik ga proberen weer wat meer plezier aan BB te beleven.
Wat mij betreft kan dit topic dus ook gesloten worden.
Voordat de dingen helemaal verkeerd begrepen worden:
Je schrijft:'
En, nu moet ik wel even lachen, was juist jij niet degene die op een gegeven moment een stellige mening verkondigde en die op inside-information baseerde zonder de bron te noemen?'
Nee, dat heeft zich niet afgespeeld. Je verwart me met een andere poster of je hebt mijn teksten ergens verkeerd geinterpreteerd.
Overigens zou ik het geen ramp vinden als iemand dat gedaan zou hebben. Bronbescherming is een goed recht in de journalistiek als je er zuiver mee omgaat.
------------------
voyeur is watching
[Dit bericht is gewijzigd door voyeur (Datum 28 November 1999).]
Dat het hier om de BELEEFDHEID ging, ontgaat blijkbaar sommigen:
"Ik begrijp alleen niet waarom nu juist Barry gewaarschuwd wordt. Ik zie niets kwaads in
zijn reactie."
Hier wat smeuige details van die 'reactie' oftwel 'mening':
"Stop gewoon met dit ontzettend nutteloze topic.."
"Knul.." , "mzzl loser" , "Hunter.....hahaha je bent geblaft" , enz.
Maar.... dat laten we voor het gemak even buiten beschouwing, hoor, het gaat tenslotte om een véél groter kwaad: "iemand is zómaar 'stellig' geweest ! Foei, daar vullen we weer even een paar regels mee, dat kàn toch niet ?
Beleefdheid, wie praat daar nou nog over in de 90-ies ? "Volstrekt buiten proportie", toch ? En vooral: 'zo op de man gespeeld' ! Dubbel foei !
En dat terwijl de betrokkenen niets anders deden dan: "zich afvragen wat dit topic toevoegt.". Dat de TOON waarop dit gebeurt alle grenzen van wellevendheid overschrijdt, en duidelijk laat zien dat hier geen van de reageerders in kwestie zich überhaupt iets afvraagt naar aanleiding van Hunters MENING, dat laten we voor het gemak weer even buiten beschouwing, hoor. Wat toon ? Moet toch kunnen ? Was toch maar 'een mening' ?
Vreemd, dat een nog véél meer op de persoon(-en) gerichtte mening, ook tot de lezers van dit forum gericht, door:
"degene die op een gegeven moment een stellige mening verkondigde en die op inside-information baseerde zonder de bron te noemen?",
nu plotseling 'nooit geplaatst heet te zijn':
"Nee, dat heeft zich niet afgespeeld. Je verwart me met een andere poster of je hebt
mijn teksten ergens verkeerd geinterpreteerd. "
Daar zou ik dan nog graag weer eens een topic over terugzien, want velen weten nog maar al te goed waarop hier gedoeld wordt.
Leve de hypocrisie, dus, zolang het maar niet "stellig" is, want dàt kan in nederland niet hoor ! Elkaar verrot schelden, topics saboteren met onzin: moet kunnen, geruchten 'met de eigen forum-reputatie ondersteunen zonder bron-vermelding' ook al zijn deze potentieel zeer 'op de man'-kwetsend: moet kunnen. Daar niet meer op terugkomen: ieders eigen beslissing.
Maar dan wel steeds de vinger leggen op 'stelligheid', of 'dit wisten we al', of 'Hunter wordt geïrriteerd van kritiek' hoor,
want dàt zijn pas echt "zonden" in de 90-ies!
Nou - voor de liefhebbers, nog wat stelligheid om op in te hakken:
Moor's 'buiten-proportionele reactie' richt zich tot de ONGEHOORDE ONBESCHOFTHEID die dit Forum (na een korte, gezellige tijd van levendige discussies) weer binnensluipt.
En zal daar ook NIMMER tolerant zijn, óók niet als anderen dit willen verdoezelen met drogredenen over 'meningen' die 'niets kwaads inhielden', en alleen als 'kritiek' bedoeld waren - maak dat de kat wijs !
En voor wie bovengenoemd 'afzeiken van Hunter' werkelijk niet is opgevallen: jammer dan, leef rustig verder in 2000, leer van Bart, die werd vroeger ook gepest, en is nu, als hij het nodig vindt, 'de meester-stanger' van het huis - prima toch ? favoriet van de generatie-genoten. Maar laat het vooral niet worden gesanctioneerd als 'terechte kritiek' - een dergelijke kromme tolerering is werkelijk beschamend voor het béétje beschavings-gevoel dat sommigen hier nog hebben.
Stellig genoeg zo ? Dan kan er weer een aan de schandpaal. Leef je maar uit, Barry !
(misschien kan iemand een 'stellige smiley' ontwerpen, dan plaats ik die als waarschuwing bij mijn volgende posts - bij voorbaat dank)
Fijn hé zo'n vrije zondag!
Weetje...je kan beter net zoals Doordevil dagelijks van dit soort hoogst lachwekkende stukjes schrijven...leuk man...
veel succes ermee!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |