Dwimquote:Op zaterdag 8 november 2008 16:53 schreef alwaysthebest het volgende:
Zover ik me kan herinneren was Michael wel heel sterk in het verkopen van papier. Wat dat betreft kan ik dus ook wel begrijpen dat hij zoiets serieus neemt.
Maar de manier van hoe hij het Dwim wilt leren maakt het dan weer leuk.
quote:
quote:Business Trip
Michael is thrilled when he learns that David Wallace is sending him to Canada for a business trip, and wants to bring both Andy and Oscar with him. Jim misses Pam and he can't wait until she returns from art school.
Oe! Ben benieuwd! Dat van Jam krijgt vast nog een staartje.quote:Op vrijdag 14 november 2008 10:34 schreef DaFrenk het volgende:
Let op: geen spoilertags![]()
Zo, dat was best een.. ja.. verhaal i.p.v. 20 minuten grappenMichael met z'n emoties aan het worstelen en dat uitleven op die "conciërge", grappig en treurig te gelijk
Andy en Oscar waarbij Andy dronken ineens inziet dat het met Angela zo niet werkt. En Pam die haar studie opgeeft om weer terug bij Jim te zijn. Prachtig
De nieuwe TT?quote:Op vrijdag 14 november 2008 15:57 schreef JelleS het volgende:
"you will thank me when they spank thee"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |