Ohhh, wacht. Ik las 'pas een keer' als in 'recent een keer', maar je bedoelt 'pas één keer'quote:
Neem die zonder bot en koop er wat diepvries pannenkoekjes bij. Samen met wat lente ui, komkommer en hoisin saus.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 13:54 schreef ColdFeet het volgende:
Ik wil sowieso nog eens pekingeend klaarmaken. Zo'n diepvriesding, van de toko
Mijn tip is: fietspomp!!quote:Op woensdag 8 oktober 2008 13:27 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Enkelvoud, ik ben dus minder. Minder wat?
Ik wil trouwens ook binnenkort eens eend gaan maken; er liggen mooie wilde eenden bij de Delhaize, zag ik. Maar dan in hun geheel. Dus, iemand nog tips?
Daar kwam die fietspomp bijkijkenquote:Op donderdag 9 oktober 2008 14:43 schreef missy_c het volgende:
Peking eend thuis klaar maken kan niet.. of je moet een staande hete lucht oven hebben in huis en techniek beheersen om het vel van de eend los te halen.
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 14:53 schreef motorbloempje het volgende:
en TS is gestorven na het eten van de eend denk ik
RIP aan de nabestaanden dan maar
Nee hoor, kan wel. Ik heb dit boek, van Ken Hom, en daar staat het gewoon in. Ik heb overigens de NL'se uitgave.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 14:43 schreef missy_c het volgende:
Peking eend thuis klaar maken kan niet.. of je moet een staande hete lucht oven hebben in huis en techniek beheersen om het vel van de eend los te halen.
dat klinkt heel niet moeilijk.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:33 schreef conleche het volgende:
Hoe ik het maak:
Snij het vet kruiselings in tot op het vlees. En dan maak ik ze onder de grill. Dus met het vet naar boven net zo lang dat dat bruin en krokant is. Dan omdraaien en nog heel even de andere kant. Dan in dunne mooie plakjes snijden en direct serveren. De saus kan je dan al van te voren maken. Ik vind een eendenborst pp wel teveel overigens, ik denk dat je met z'n tienen aan 6 borsten wel genoeg hebt...
Verse vijgen?quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 10:35 schreef DarkElf het volgende:
[..]
dat klinkt heel niet moeilijk.
Vind eend wel vet altijd... maar wel lekker
met vijgen bijvoorbeeld
zag ze vanmorgen bij de appie... maar laatst haalde ik ze bij de turkquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 14:41 schreef Innocence het volgende:
[..]
Verse vijgen?![]()
Waar koop je die dingen?!
Sorry hoor maar Ken Hom...quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 09:32 schreef verita het volgende:
[..]
Nee hoor, kan wel. Ik heb dit boek, van Ken Hom, en daar staat het gewoon in. Ik heb overigens de NL'se uitgave.
http://www.amazon.co.uk/K(...)ookery/dp/056355133X
Even off topic:
Ow als ik die foto zie dan kan ik zo terugverlangen naar de meest zalige Peking Duck ever, gegeten ineen onooglijk maar authentiek Chinees restaurantje in London. Mannn mannn![]()
Nooit hebben we lekkerder uit gegeten dan daar, in dat kleine restaurantje.
Peking Duck
Of je bent een beetje arrogantquote:Op zondag 12 oktober 2008 21:28 schreef missy_c het volgende:
Leer maar eerst wat Peking eend is. Je hebt een verschil tussen Chinese geroosterde eend en Peking eend. Als je niet weet wat het verschil is, hoe weet je dan wat Peking eend is?
Of je leest even wat ik eerder schreef in het bericht. Maar speciaal voor jou in de herhaling: Wij hebben in London, in een klein Chinees authentiek restaurantje, Peking Duck gegeten. Ik vertelde erbij dat het de beste versie ooit was.quote:Wat ook vaak gebeurd in "Chinese" restaurants is dat ze "Peking eend" verkopen en vlees sliertjes van eend in de mandarin pancakes rollen met hoisinsaus.. Het is altijd de huid van eend met weinig tot geen vlees.. niet vlees sliertjes.
Dat zou best kunnen, maar dat was de vraag niet. Iemand stelde dat je het thuis niet kon maken, dat kan dus wel. Of het dan 100% authentiek is, daar kun je aan twijfelen.quote:Ken Hom's gerechten zijn gericht en aangepast op Westerse keuken en smaak.
Ja goh, jammer dat smaak zo subjectief isquote:Kan varianten op Chinese keuken niet zo waarderen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |