Mja want "Pocho" Lavezzi is meer de Cultvoetballer in Napoliquote:Op zaterdag 27 september 2008 21:52 schreef Maravilla het volgende:
Lijkt me een cultvoetballer, alleen al om z'n haardracht.
Die tattoos zijn echtquote:Op zaterdag 27 september 2008 21:20 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik ken hem eigenlijk enkel nog van naam, leuk om via dit topic meer over hem te weten te komen. Die tatoeages zijn vrij lelijk, bijzaak uiteraard.
Pannenkoek. Zeg dan niets.quote:Op zaterdag 27 september 2008 21:53 schreef tong80 het volgende:
Vorig seizoen 9 doelpunten.
Dat moet wel een gigant zijn.
Nu al 3.
Die maakte van der Vaart in één wedstrijd afgelopen woensdag.
Doet 'ie erg netjes inderdaadquote:Op zondag 23 november 2008 15:26 schreef pfaf het volgende:
Zojuist weer gescoord.
Yep, na een goeie aanval met een welgemikte schuiver. Was 1 van de besten op het veld gistermiddagquote:Op zondag 23 november 2008 15:26 schreef pfaf het volgende:
Zojuist weer gescoord.
Hij zal toch wel zo slim zijn om niet naar West Ham te gaanquote:Op vrijdag 12 december 2008 20:39 schreef DIGGER het volgende:
Staat nu flink in de belangstelling bij Real Madrid (grote voordeel is dat hij in de CL inzetbaar zou zijn) en West Ham Utd waar ex Napoli speler Zola trainer is.
Afblijven!
Hamsik reist overigens wel mee naar Turijn, maar spelen zal hij waarschijnlijk niet.quote:Hamsik suffers daylight robbery
Napoli midfield ace Marek Hamsik was mugged close to the Stadio San Paolo this afternoon.
The Slovak sensation was in his car when he was approached by two men with helmets on scooters.
One of the men broke the window of Hamsik's car with the butt of a gun and threatened him with the weapon.
The men stole the former Brescia man's watch and a bag containing around £650.
Hamsik, who was reportedly visibly shaken by the ordeal, had been on a shopping trip after training but his afternoon ended in a trip to the police station to report the crime.
The mugging comes just weeks after Napoli striker Andrea Russotto was attacked in the city late at night.
Vandaag was de uitreiking: Hamsik is gekozen tot meest talentvolle speler van Italie over het jaar 2008.quote:Op dinsdag 25 november 2008 19:23 schreef DIGGER het volgende:
De AIC (Associatie van Italiaanse voetbalspeler) heeft vandaag de nominaties bekend gemaakt voor de zogenoemde `Oscars` van het Italiaanse voetbal, jaargang 2008.
Hamsik is 1 van de 3 genomineerden voor de prijs van beste jongere, naast Balotelli (Inter) & Giovinco (Juve).
quote:Hamsik bovenaan verlanglijstje Juventus
Door Mike Boeschoten
Donderdag, 26 maart 2009, 09:12
Juventus wil zich komende zomer graag versterken met Marek Hamsik. De 21-jarige Slovaak, die in Turijn de opvolger van Pavel Nedved moet worden, zou bovenaan het verlanglijstje van de Oude Dame staan.
Jean-Claude Blanc, de algemeen directeur van Juventus, heeft al laten weten flink te willen investeren met het oog op volgend jaar. Nadat eerdere onderhandelingen met Antonio Cassano van Sampdoria vastliepen, hoopt Juve nu op de komst van Hamsik, zo meldt La Gazetta dello Sport.
De aanvaller is momenteel bezig aan zijn tweede seizoen bij Napoli, de club voor wie hij al 18 treffers in de Serie A maakte. Voor zijn komst naar Napels, speelde Hamsik voor Brescia en Slovan Bratislava.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |