FOK!forum / Can't Buy Me Love / De ex-Gouden Kooi bewoners in de media #5
Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 10:06
  • Brian heeft Tamara besprongen en die is daarna zwanger geworden

  • Amanda kwam hier achter en Brian heeft haar bijna het ziekenhuis in geslagen

  • Brian is overigens gevlucht en wil geen contact meer via hyves en zijn websites zijn afgesloten

  • Huub is nog steeds aan het werk bij CMBL, maar was deze week wel een dagje ziek

  • Jaap leeft nog steeds, ondanks de kredietcrisis

  • Claire is ook nog steeds bezig met koken en haar studio en zoekt een gastvrouw
    quote:
    Gouden Kooi-Amanda doet aangifte
    Amanda (gouden kooi) mishandeld?
    AMSTERDAM - Amanda zegt dat ze in elkaar geslagen is door haar ex-Gouden Kooi-geliefde Brian. „Hij heeft me ook bedreigd en mijn keel dichtgeknepen”, vertelt de voormalig bewoonster van de miljonairsvilla.

    Vervolgt: „En eigenlijk begon dat al tijdens het programma. Maar ik heb er nooit met iemand over gesproken. Ik hoopte dat alles anders zou worden als we eenmaal uit het huis zouden zijn. Niet dus. Brian is nog erger dan ik dacht.”

    Amanda zit er helemaal doorheen. „Ik slaap slecht en eet nauwelijks meer. Ik snap nu opeens waar de uitdrukking ’ik kots van je’ vandaan komt. Ik heb werkelijk gespuugd van ellende. Maar nu ben ik strijdbaar. Ik heb aangifte gedaan. Iedereen mag weten hoe de echte Brian is!”

    „Had ik na die eerste klap maar meteen een punt achter onze relatie gezet”, zegt Amanda. „Ik weet het nog goed. Brian en ik zaten in De Gouden Kooi en lagen in bed. Op een zeker moment was ik het ergens niet mee eens. Hierop greep hij me bij de keel. Ik kon geen adem meer halen. Ik ben de badkamer ingevlucht en ging vervolgens over mijn nek.” Amanda zucht. „Zelfs het productieteam zette vraagtekens bij de manier waarop Brian met me omging, maar ik heb hem nooit verraden. In De kooi waren we immers allemaal concurrenten van elkaar, en ik wilde me niet zwak tonen.” 'Verontschuldigend: „Ik was smoorverliefd op die jongen. Nam zijn commanderende manier van praten en agressieve buien voor lief. Ik was er heilig van overtuigd dat Brian, als we eenmaal ’buiten’ waren, heel anders zou zijn.”

    Na de finale gingen de twee samenwonen in Almere. „En al in de eerste week ging het mis. Bij het minste of geringste vloog Brian me aan of begon hij met meubels te* gooien. En er zijn nog wel ergere dingen gebeurd, zoals een kussen op mijn gezicht duwen of keihard aan mijn haren trekken. Eén keer ben ik zelfs in shock geraakt. Ik liep blauw aan en begon te klappertanden. Toen wist ik: ik moet bij je weg… Ik heb nu alleen mijn paspoort en wat andere papieren meegenomen. Meubels, schilderijen, alles staat er nog. 'Ik hoef níéts meer van hem.”

    Claire's hyves:
    quote:
    Ik ben bezig met de opening.... Adressen verzamelen als NOOIT tevoren. Leuk werkje, wat een lijst haha. Maar het wordt een spectaculaire opening, we zijn er alvast erg druk mee. Is er iemand die zich aanbiedt als gastheer/ gastvrouw??! Ik kan wel wat extra handen gebruiken..................

    Mail me maar even op info@studioclaire.nl ...

    Nou, ik MOET snel verder, nog heel wat voor de boeg. Wilde even laten weten dat ze beneden nog steeds erg druk bezig zijn, en dat de vloer er al bijna inligt!!!!!!!!!! Dus ben geweldig blij... Ze zeggen dat het vrijdag klaar is qua voorbereiding meubilair... ZOHEE! Dus dat hoop ik maar.

    Ohja, weekend was geweldig! Huub met zn motor... helemaal gaaf. Bij Ome toine zijn opning geweest van het nieuwe pand... Zo mooi! Bij Theo geweest in Limburg land... Wat een huis! Zo leuk! Was erg gezellig allemaal.

    Joris en Annemarijn lekker gezien, zie ze morgen avond weer

    Fijne dag
    xx
    quote:
    Het moest er toch een keertje van komen,

    gisteren was ik dus ziek, misschien kou gevat op de motor, misschien toch ff chronisch te weinig geslapen, hing er een paar dagen tegenaan, maar toen ik gistermorgen bij het gemeentehuis was voor een nieuw paspoort (wat een drama is dat maar goed dat is weer een ander verhaal) donderde ik bijna omver toen ik van de fiets afstapte (ja eerste ritje op een fiets in jaren)

    toen dacht ik ja, ik moet maar thuis blijven verder, heb dat ook gedaan, maar dat is helemaal niets voor mij. Eerst denk je mooi ff bijslapen maar dan ben je om 11 uur toch echt wakker en dan hang je maar een beetje ziek te voelen, dus zit nu weer lekker achter mijn computertje, snotterend en ziek voelend, maar ben dan liever op mijn werk dan thuis.

    Het zal wel heersen denk ik, vnvnd feestje in Amsterdam (weet nog niet of ik ga) dit weekend naar Celebbing, http://www.celebbing.nl/ dat wordt wel lachen,


    spreek jullie allen later!

    grtz

    Huub
    quote:
    Terror Jaap ontsnapt aan kredietcrisis

    Terror Jaap, de vriend van het Groningse Panacea, de man die nog steeds eens moet afstuderen en met RTL onderhandelt over een talkshow, gaat morgen om drie uur naar het ziekenhuis van de Nijmeegse Radboud-universiteit om speelgoed te verstrekken aan bedlegerige kinderen. ‘Ik ben bezig om mijn zachte kanten verder te ontwikkelen.’

    De volslanke winnaar van pestprogramma De Gouden Kooi laat Campus TV weten dat hij 2500 euro aan speelgoed en dvd’s af gaat leveren in het hospitaal. ‘Via een groothandel heb ik 40 spellen los weten te praten en bij een andere club een heleboel cd’s’ , laat de meesterpestkop vanaf de Veluwse camping weten, waar hij tijdelijk verblijft.

    Jaap Amesz, die aan de Erasmus Universiteit een studie human resources volgde, won dit jaar een miljoen euro, nadat hij met het groep mensen een jaar vrijwillig bivakkeerden in een villa in het Gooi. ‘Maar ik ben niet geraakt door de kredietcrisis, want ik heb niks uitstaan. Het geld staat op een deposito-rekening. Ik huur nu. Als deze crisis voorbij is, dan stap ik in.’


    [ Bericht 59% gewijzigd door Manu82 op 26-09-2008 11:11:43 ]
  • Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 10:06
    Jij was eerder. Leef je uit op de OP!
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 10:12


    En Brian reageert:
    quote:
    „Amanda is jaloers”


    „Ik weet helemaal niets van een aangifte. Wel kan ik zeggen dat ik het jammer vind dat Amanda haar dreigementen nu echt uit gaat voeren. Toen ik haar vertelde van het hernieuwde contact tussen mij en Tamara was me meteen duidelijk dat Amanda zich afgewezen voelde. Ze zei dat ze alles in het werk zou stellen om mij in een kwaad daglicht te zetten.
    Of Tamara en ik samen een kindje verwachten? Nee! Ik begrijp dat het zuur voor Amanda is dat ik mijn leven heb opgepakt, maar het is beter zo. Toen we er vorige maand een punt achter zetten, hebben we samen een enorme huilbui gehad. Maar het werkt tussen ons gewoon niet.

    Nee, ik ben niet bang voor haar aangifte tegen mij, want ik heb niets te verbergen. Ik heb Amanda nooit geslagen of kwaad gedaan. Ze is een heel lief, aardig en trouw meisje. Ze maakt nu alleen heel handig gebruik van het imago dat ik aan De Gouden Kooi heb overgehouden. Als ik boos ben, ontplof ik inderdaad. En dan sla ik bijvoorbeeld een deur kapot. Maar dan is de druk van de ketel en is het klaar. Net zoals Jaap nooit meer van het kotsincident afkomt, zo zal aan mij altijd blijven kleven dat ik soms flink uit de hoek kan komen. Maar ik ben beslist geen monster.”
    Het heetste nieuws over de ex-bewoners.
    eleusisvrijdag 26 september 2008 @ 10:13
    Serioesoe over die aangifte?
    Kaat38vrijdag 26 september 2008 @ 10:16
    Manu: wat eten we vandaag en wat heb jij aan?
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 10:16
    En Kaat brengt het allemaal weer in perspectief.
    -moi-vrijdag 26 september 2008 @ 10:20
    Op de een of andere manier geloof ik het verhaal van Amanda toch meer dan dat van Brian. Volgens mij kan Brian met een stalen gezicht zeggen dat er niks gebeurd is..
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 10:21
    Op een dag als deze mis ik Jewscky

    Die wist vast nog wel iets kernachtigs te zeggen over deze situatie met De RAT
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 10:23
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:20 schreef -moi- het volgende:
    Op de een of andere manier geloof ik het verhaal van Amanda toch meer dan dat van Brian. Volgens mij kan Brian met een stalen gezicht zeggen dat er niks gebeurd is..
    Ik geloof Amanda ook, in a heartbeat. Niet omdat het Amanda is maar omdat iedere zot heeft kunnen zien hoe Brian is.
    Kaat38vrijdag 26 september 2008 @ 10:24
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:16 schreef Copycat het volgende:
    En Kaat brengt het allemaal weer in perspectief.
    ben ik goed in he, tweede natuur zeg maar.
    Maar eigenlijk wil ik lekker doorkwekken over deze sensationele ontwikkelingen
    Leedvermaak is te gek!
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 10:25
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:23 schreef noekje het volgende:
    Ik geloof Amanda ook, in a heartbeat. Niet omdat het Amanda is maar omdat iedere zot heeft kunnen zien hoe Brian is.
    Sensatiezoeker als ik ben, snuffel ik wat op andere sites en de meningen zijn toch aardig verdeeld. Het is een lage wraakactie van Amanda. Brian koelt zijn woede alleen op dingen af en heus niet op mensen. En dan nog, dan is het haar verdiende loon.
    Ietwat gechargeerd, ik geef toe, maar het is vrijdag.
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 10:27
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:25 schreef Copycat het volgende:

    [..]

    Sensatiezoeker als ik ben, snuffel ik wat op andere sites en de meningen zijn toch aardig verdeeld. Het is een lage wraakactie van Amanda. Brian koelt zijn woede alleen op dingen af en heus niet op mensen. En dan nog, dan is het haar verdiende loon.
    Ietwat gechargeerd, ik geef toe, maar het is vrijdag.
    Ik voel VOLledig je sensatiezucht.
    Kaat38vrijdag 26 september 2008 @ 10:28
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:25 schreef Copycat het volgende:

    [..]

    Sensatiezoeker als ik ben, snuffel ik wat op andere sites en de meningen zijn toch aardig verdeeld. Het is een lage wraakactie van Amanda. Brian koelt zijn woede alleen op dingen af en heus niet op mensen. En dan nog, dan is het haar verdiende loon.
    Ietwat gechargeerd, ik geef toe, maar het is vrijdag.
    Geweldig he, deze sensatiebitch doet hetzelfde, prachtig te zien dat mensen nu nog brian verdedigen en amanda slechts als oliedom en wraakzuchtig bestempelen.
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 10:32
    Plaats hier even wat leuke quotes dan
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 10:33
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:16 schreef Kaat38 het volgende:
    Manu: wat eten we vandaag en wat heb jij aan?
    Ga denk ik wraps eten
    En denk dat ik voorlopig in sportkleding blijf rondlopen, geen zin om naar college te gaan en straks even uurtje hardlopen denk ik
    humberto.tanvrijdag 26 september 2008 @ 10:36
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:28 schreef Kaat38 het volgende:

    [..]

    Geweldig he, deze sensatiebitch doet hetzelfde, prachtig te zien dat mensen nu nog brian verdedigen en amanda slechts als oliedom en wraakzuchtig bestempelen.
    Dat mensen Amanda als oliedom bestempelen vind ik niet zo moeilijk te verklaren. Dat mensen fan worden van mensen die niets anders kunnen dan dagelijks op tv komen vind ik wel moeilijk te bevatten. Dat iemand de behoefte heeft gehad om de bewoners post te sturen kan ik me nog iets bij voorstellen, maar bij cadeaus werd dat al moeilijker. Dat mensen zelfs zo idolaat zijn dat ze blind zijn voor alle negatieve karaktereigenschappen bij iemand die helemaal niets gepresteerd heeft snap ik echt niet.
    Kaat38vrijdag 26 september 2008 @ 10:39
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:32 schreef Manu82 het volgende:
    Plaats hier even wat leuke quotes dan
    zit elders te lezen maar zal ik maar niet kopieren, geeft zo'n toestand maar ik zit met mijn ogen te knipperen en dat gebeurd niet gauw.

    1 quotje dan: en ach t rot me ook niks, als ie d'r geslagen heeft, lekker belangrijk... als er 1 persoon is bij wie ik er geen medelijden mee heb is t Amanda..

    Zo reageren er dus ook mensen, onvoorstelbaar.
    Rens_Wildersvrijdag 26 september 2008 @ 10:41
    Het is weer smullen, tvp dan maar
    Kaat38vrijdag 26 september 2008 @ 10:43
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:36 schreef humberto.tan het volgende:

    [..]

    Dat mensen Amanda als oliedom bestempelen vind ik niet zo moeilijk te verklaren. Dat mensen fan worden van mensen die niets anders kunnen dan dagelijks op tv komen vind ik wel moeilijk te bevatten. Dat iemand de behoefte heeft gehad om de bewoners post te sturen kan ik me nog iets bij voorstellen, maar bij cadeaus werd dat al moeilijker. Dat mensen zelfs zo idolaat zijn dat ze blind zijn voor alle negatieve karaktereigenschappen bij iemand die helemaal niets gepresteerd heeft snap ik echt niet.
    Amanda is bepaald niet een van de slimste, zonder meer waar en overigens was ik geen fan, wel heb ik meegedaan aan wat acties voor Huub, vond ik leuk om te doen maar ik idealiseer hem ook niet.
    Het was een leuke tijd om te volgen, het was leuk om wat actie te doen (honkballen in mijn geval) maar verder hoop ik dat ze allemaal blije mensjes worden alhoewel ik Brian wel een paar maandjes leed gun na alles waar hij mee is weggekomen en nog probeerd weg te komen.
    Kaat38vrijdag 26 september 2008 @ 10:44
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:33 schreef Manu82 het volgende:

    [..]

    Ga denk ik wraps eten
    En denk dat ik voorlopig in sportkleding blijf rondlopen, geen zin om naar college te gaan en straks even uurtje hardlopen denk ik
    Klinkt lekker wraps, misschien iets voor morgen. Ik ga aan de penne die spinazie, overheerlijk en ondertussen zit ik gehuld in witte jeans met een blauw/paarse oversised blouce en paarse slippers.
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 10:46
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:39 schreef Kaat38 het volgende:

    Zo reageren er dus ook mensen, onvoorstelbaar.
    Of dat het wel een publiciteitsstunt zou zijn .
    Waarvoor? Voor dat singletje dat ze samen gaan uitbrengen?
    Men zegt wel 'There is no such thing as bad publicity', maar believe you me: mishandeling is de uitzondering die de regel bevestigt.
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 10:47
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:43 schreef Kaat38 het volgende:

    [..]

    Amanda is bepaald niet een van de slimste, zonder meer waar en overigens was ik geen fan, wel heb ik meegedaan aan wat acties voor Huub, vond ik leuk om te doen maar ik idealiseer hem ook niet.
    Het was een leuke tijd om te volgen, het was leuk om wat actie te doen (honkballen in mijn geval) maar verder hoop ik dat ze allemaal blije mensjes worden alhoewel ik Brian wel een paar maandjes leed gun na alles waar hij mee is weggekomen en nog probeerd weg te komen.
    Een paar maandjes maar?
    Van mij mag het leed wel wat langer duren hoor voor Brian
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 10:47
    Op zijonline staat ook al dat Tamara zwanger is

    En ik weet wie ze getipt heeft
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 10:50
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:47 schreef Manu82 het volgende:
    Op zijonline staat ook al dat Tamara zwanger is
    Verder dan dit kom ik niet op die site:
    quote:
    GOUDEN KOOI-REL! VRIENDIN AMANDA: BRIAN KRIJGT BABY BIJ EX TAMARA!

    De werkelijke reden van de breuk tussen De Gouden Kooi bewoners Brian en Amanda is dat Brian zijn ex-vriendin, Tamara, zwanger heeft gemaakt en daarna Amanda mishandeld heeft. Dit zegt Samantha, die zegt een van Amanda's beste vriendinnen te zijn! Amanda zelf doet vandaag ook een boekje open over ..
    Scandalousvrijdag 26 september 2008 @ 10:51
    Goh, jeetje, dit nieuws zag toch echt niemand aankomen
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 10:51
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:50 schreef Copycat het volgende:

    [..]

    Verder dan dit kom ik niet op die site:
    [..]
    Ik ook niet, ga niet voor die zooi betalen
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 10:52
    quote:
    Ene Amanda, voormalig sletje in de psychopatenvilla De Gouden Kooi, gaat aangifte doen tegen ene Brian. Brian was een van de mannelijke psychopaten en nog geen zeventien keer per dag agressief. Volgens Amanda heeft Brian haar mishandeld, bedreigd en haar keel dichtgeknepen. En dat begon al tijdens het programma, zegt Amanda nu in de Telegraaf.

    In de betrouwbaarste en gezaghebbendste krant van Nederland laat Amanda optekenen: “Ik slaap slecht en eet nauwelijks meer. Ik snap nu opeens waar de uitdrukking ’ik kots van je’ vandaan komt. Ik heb werkelijk gespuugd van ellende. Maar nu ben ik strijdbaar. Ik heb aangifte gedaan. Iedereen mag weten hoe de echte Brian is!”.

    Iedereen, dus ook u. Is dat niet fijn? Eindelijk weet u hoe de ECHTE Brian is! Nou willen we alleen nog weten hoe de ECHTE Terror Jaap is (en of hij dagelijks of wekelijks door zijn eigen kots rolt) en we zijn weer he-le-maal bij.

    Amanda is inmiddels weg bij Brian dus heren, grijp uw kans. Wat met Lieke van Lexmond niet lukte, lukt bij Amanda misschien wel.
    Bron
    Ripleyvrijdag 26 september 2008 @ 10:53
    Ik geloof amanda zeker. Ten eerste omdat ze te dom is om een verhaal dat niet waar is te onthouden, ten tweede omdat Brian al ruimschoots bewezen had zijn handjes niet thuis te kunnen houden en zijn agressie niet in bedwang te kunnen houden. Amanda lijkt voorbestemd voor dit soort mannen, typisch een vrouw die denkt dat het bewijst dat je van haar houdt als je zo boos kan worden dat je haar een paar klappen geeft.

    Denk wel dat ze er nu pas over naar buiten treedt omdat Brian haar aan de kant geschoven heeft. Maar dat verandert nog niks aan het feit dat ook zij niet verdient om in elkaar geslagen te worden en zeker niet door iemand van wie ze hield.
    Kaat38vrijdag 26 september 2008 @ 10:53
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:47 schreef -Blurk- het volgende:

    [..]

    Een paar maandjes maar?
    Van mij mag het leed wel wat langer duren hoor voor Brian
    Maken we er toch een jaar of tien van, zal mij een zorg zijn, agressieve mannetjes mogen bij mij eeuwig ophoepelen trouwens, lang genoeg?
    Fargovrijdag 26 september 2008 @ 10:53
    Haha prachtig zo'n nieuwsbericht. Wat een figuur, die Brian.
    humberto.tanvrijdag 26 september 2008 @ 10:56
    Liefde is... Brian en Amanda!
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 10:56
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:56 schreef humberto.tan het volgende:
    Liefde is... Brian en Amanda!
    Ik heb 't wel een beetje te doen met Alex. Zo'n mooie spreuk verzinnen die dan zo door de realiteit wordt ingehaald.
    Ningvrijdag 26 september 2008 @ 11:01


    www.zijonline.nl
    Mylenevrijdag 26 september 2008 @ 11:06
    Zelfs voorpaginanieuws op de papieren versie van de Telegraaf.

    markyvrijdag 26 september 2008 @ 11:13
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 11:06 schreef schatje het volgende:
    Zelfs voorpaginanieuws op de papieren versie van de Telegraaf.

    [ afbeelding ]
    Ja dat was lollig toen ik vanmorgen met mijn slaperige kop de telegraaf uit de bus pakte.
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 11:17
    Als brian haar inderdaad heeft mishandeld (wat in de kooi ook wel een gebeurde en daar zijn wel zeker bewijzen van in de vorm van filmpjes) dan verdiend hij een behoorlijke straf van de rechter. En ik krij weer het gevoel van het goed lullen van hem met zijn reacties. Zoals brian in de kooi zich gedroeg is dus wie hij werkelijk ook is. Die man is dus levensgevaarlijk voor vrouwen die geen slaaf van hem zijn. Hoop dat het allemaal serieus wordt uitgezocht.
    Veel andere spelers van de kooi hebben dus altijd gelijk gehad dat het alleen een relatie voor dekking was van brian zijn kant.
    En weet je wat mij nog erg beangstigd is het idee dat die idioot van een brian met zijn agressie nu lekker getraind wordt door die Hans Nijman.
    Goede reclame voor de kickboks wereld he zo een sporter als Brian.
    pronkjewailvrijdag 26 september 2008 @ 11:22
    Ah, een gevalletje: Jij naait je ex, ik naai jou?

    Lekkere wraakactie van Amanda!

    Edit: alhoewel het voor Amanda zelf stukken beter zou zijn geweest als ze aangifte had gedaan omdat ze inziet dat het gedrag van Brian richting Amanda echt niet kan en niet omdat ze pissig is omdat hij vreemdgaat....
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 11:32
    http://www.clipser.com/watch_video/220487
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 11:35
    quote:
    Oké, ik voel medelijden. Arm kind.
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 11:37
    quote:
    WEBLOG REACTIES: NET ALS JE DACHT DAT HET NIET ERGER KON WORDEN


    tja veel dingen aan de hand tussen Amanda en Brian,

    http://www.telegraaf.nl/p(...)__.html?pageNumber=2

    kan nu heel veel dingen gaan zeggen en gaan roepen maar ik hou maar even wijselijk mijn mond.

    Het is een aangifte en die is in behandeling, en daar zullen dus de instanties naar kijken en het recht zal zijn beloop hebben. Mochten de aantijgingen waar zijn, dan vind ik het veschrikkelijk nieuws, en dat gun ik niemand. Amanda al helemaal niet. Wat ik dan van Brian vind...dat hou ik dan maar even voor mij.

    Heb vanmorgen Amanda aan de telefoon gehad en had een Amanda aan de telefoon die ik lang niet gehoord heb.Heb haar gebeld omdat ik vond dat ik haar moest bellen, en ben nu heel erg blij dat ik het heb gedaan.

    Zoals ik al eerder heb verklaard vind ik het voor zowel Brian als Amanda heel erg dat het zo allemaal loopt. Deze affaire is alleen nog maar een extra hoofdstuk wat niet had hoeven worden toegevoegd.

    dus dat....

    Huub
    Bron.
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 11:38
    quote:
    Ik kan hier toch zooooo link om worden hè? Waarom heeft de redactie nooit ingegrepen, onbegrijpelijk.
    sunny16947vrijdag 26 september 2008 @ 11:48
    Omdat er misschien in het hokje mensen zaten te kwijlen.........Daarom kreeg hij als beloning extra contactpunten. Hij beschermde alles en iedereen daar toch?
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 11:50
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 11:38 schreef beequeen het volgende:

    [..]

    Ik kan hier toch zooooo link om worden hè? Waarom heeft de redactie nooit ingegrepen, onbegrijpelijk.
    Zoals hij dat zendertje afdoet en dan onder de dekens een stomp uitdeelt, gadverdamme, wat een laffe klootzak

    kissavrijdag 26 september 2008 @ 11:53
    Het kwartje is dus eindelijk gevallen bij Amannie....
    Canisfirevrijdag 26 september 2008 @ 12:05
    Haha die Brian wat een drif kikker is het ook,
    Toch is het niet echt schokkend of onverwacht nieuws
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 12:21
    Inmiddels staat Brian's verweer ook pontificaal, met foto, op de voorpagina van de internetversie van De Telegraaf.
    easy-goingvrijdag 26 september 2008 @ 12:22
    Ik naar aanleiding van dit topic even op de telegraafsite gekeken, zie ik dit:

    mooi, hij is dus gearresteerd

    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 12:23
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:22 schreef easy-going het volgende:
    Ik naar aanleiding van dit topic even op de telegraafsite gekeken, zie ik dit:

    mooi, hij is dus gearresteerd

    LOL
    Scandalousvrijdag 26 september 2008 @ 12:24
    ook LOL
    Mika25vrijdag 26 september 2008 @ 12:26
    Op internet staan genoeg bewijzen van Brian's gedrag richting Amanda in de gouden kooi bij 3 incidenten. Maar daarnaast had je ook nog wat incidenten die niet op camera te zien waren. Het zou leuk zijn als er een rechtszaak zou komen waar de redaktie-leden onder ede verhoord worden ;-)

    Want de verantwoordelijkheid ligt imho nog steeds bij die debielen van de redaktie, ze hadden al die aggressieve acties in een vroeg stadium moeten bestraffen. Als ze meteen na het eerste incident actie hadden ondernomen zou het nooit zo uit de hand gelopen zijn.
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 12:29
    http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)0926-06.wma?start=02:00:00:000

    Vanaf 43 minuten Giel erover.
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 12:33
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:29 schreef Copycat het volgende:
    http://cgi.omroep.nl/cgi-(...)0926-06.wma?start=02:00:00:000

    Vanaf 43 minuten Giel erover.
    Die Giel, hij heeft gewoon een hond/crimineel aan de telefoon gehad.

    Ook weer zo'n nikszeggend gesprekje met Kally. Giel is het meer dan zat en wil de telefoon uit dat hok.
    Mylenevrijdag 26 september 2008 @ 12:34
    VOL lijkt als ik het zo snel lees meer op de hand van Brian te zijn.
    AnTjUhvrijdag 26 september 2008 @ 12:36
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:34 schreef schatje het volgende:
    VOL lijkt als ik het zo snel lees meer op de hand van Brian te zijn.
    goh wat verrassend!!
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 12:37
    vr 26 sep 2008, 12:00 | 22 reacties Gouden Kooi-Brian reageert: 'Amanda is jaloers'


    AMSTERDAM - ;Ik weet helemaal niets van een aangifte. Wel kan ik zeggen dat ik het jammer vind dat Amanda haar dreigementen nu echt uit gaat voeren. Toen ik haar vertelde van het hernieuwde contact tussen mij en Tamara was me meteen duidelijk dat Amanda zich afgewezen voelde. Ze zei dat ze alles in het werk zou stellen om mij in een kwaad daglicht te zetten."

    Of Tamara en ik samen een kindje verwachten? Nee! Ik begrijp dat het zuur voor Amanda is dat ik mijn leven heb opgepakt, maar het is beter zo. Toen we er vorige maand een punt achter zetten, hebben we samen een enorme huilbui gehad. Maar het werkt tussen ons gewoon niet.

    Nee, ik ben niet bang voor haar aangifte tegen mij, want ik heb niets te verbergen. Ik heb Amanda nooit geslagen of kwaad gedaan. Ze is een heel lief, aardig en trouw meisje. Ze maakt nu alleen heel handig gebruik van het imago dat ik aan De Gouden Kooi heb overgehouden. Als ik boos ben, ontplof ik inderdaad. En dan sla ik bijvoorbeeld een deur kapot. Maar dan is de druk van de ketel en is het klaar. Net zoals Jaap nooit meer van het kotsincident afkomt, zo zal aan mij altijd blijven kleven dat ik soms flink uit de hoek kan komen. Maar ik ben beslist geen monster.
    bron http://www.telegraaf.nl/p(...)aloers___.html?p=1,1
    Desiivrijdag 26 september 2008 @ 12:38
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:34 schreef schatje het volgende:
    VOL lijkt als ik het zo snel lees meer op de hand van Brian te zijn.
    dus zij vinden het oke dat Amanda een pak rammel heeft gehad

    wat een debielen dan
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 12:39
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:34 schreef schatje het volgende:
    VOL lijkt als ik het zo snel lees meer op de hand van Brian te zijn.
    Ach inmiddels houden ze daar een wat verminderde moraal op na
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 12:41
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:26 schreef Mika25 het volgende:
    Op internet staan genoeg bewijzen van Brian's gedrag richting Amanda in de gouden kooi bij 3 incidenten. Maar daarnaast had je ook nog wat incidenten die niet op camera te zien waren. Het zou leuk zijn als er een rechtszaak zou komen waar de redaktie-leden onder ede verhoord worden ;-)

    Want de verantwoordelijkheid ligt imho nog steeds bij die debielen van de redaktie, ze hadden al die aggressieve acties in een vroeg stadium moeten bestraffen. Als ze meteen na het eerste incident actie hadden ondernomen zou het nooit zo uit de hand gelopen zijn.
    Ze zijn ook regelmatig naar het hokje geroepen na deze dingen onder hun twee. Maar amanda was echt verliefd op brian en was ook wel gewend om klappen in een relatie te krijgen. Dat heeft ze weleens verteld in de kooi tegen nadia. Haar zusje werd ook in elkaar geslagen door haar vriend Die meiden vinden het misschien als normaal af en toe een klap te krijgen. Daarom hoop ik zo dat amanda goede begeleiding krijgt om dit te kunnen plaatsen en te leren dat ze nooit in haar leven moet toestaan dat ze geslagen wordt door een man. Hoop dat de filmpjes op clipser enzo genoeg bewijs zijn voor een rechter. Naderhand bewijzen zonder dat er nog plekken zichtbaar zijn lijkt mij heel moeilijk. Hoop wel dat brian een dauw krijgt voor zijn gedrag richting amanda. Al is het maar therapie verplicht dat mishandelen van vrouwen een misdaad is.
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 12:47
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:38 schreef Desii het volgende:

    [..]

    dus zij vinden het oke dat Amanda een pak rammel heeft gehad

    wat een debielen dan
    Brian nam Amanda toch tegen zichzelf in bescherming?
    Gertvrijdag 26 september 2008 @ 13:06
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:41 schreef lies1958 het volgende:
    Maar amanda was echt verliefd op brian en was ook wel gewend om klappen in een relatie te krijgen. Dat heeft ze weleens verteld in de kooi tegen nadia. Haar zusje werd ook in elkaar geslagen door haar vriend Die meiden vinden het misschien als normaal af en toe een klap te krijgen.
    Haar zusje is een keer van de trap gegooid door haar vriend, terwijl Amanda toekeek. Onderaan de trap bleef ze roerloos liggen. Amanda wilde 112 bellen, maar dacht mocht niet van die vriend, anders zou Amanda zelf ook van de trap gegooid worden. Pas na een tijdje kreeg ze toestemming om te bellen. Aldus Amanda, die dit zelf een keer heeft verteld.

    Je zou verwachten dat zo'n gebeurtenis een omslag vormt. En dat Amanda vanaf toen elke vent die haar slaat, de ogen uitkrabt. Maar nee dus. Fysieke dominantie, inclusief af en toe een "corrigerende tik", geeft haar blijkbaar geborgenheid. Ze heeft inderdaad weleens gezegd dat ze "een man nodig heeft die haar in het gareel kan houden."

    Maar..... misschien was dat ook simpelweg het rechtlullen van Brian's daden, omdat ze verliefd op hem was.
    Suikeroomvrijdag 26 september 2008 @ 13:08
    whaha nu gaat een rechter zich ook buigen over de Brian is een wifebeater youtube filmpjes
    Fargovrijdag 26 september 2008 @ 13:08
    Het enige wat zij nodig heeft is professionele hulp. Hij ook, daar niet van.
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 13:09
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 10:53 schreef Ripley het volgende:
    Ik geloof amanda zeker. Ten eerste omdat ze te dom is om een verhaal dat niet waar is te onthouden, ten tweede omdat Brian al ruimschoots bewezen had zijn handjes niet thuis te kunnen houden en zijn agressie niet in bedwang te kunnen houden. Amanda lijkt voorbestemd voor dit soort mannen, typisch een vrouw die denkt dat het bewijst dat je van haar houdt als je zo boos kan worden dat je haar een paar klappen geeft.

    Denk wel dat ze er nu pas over naar buiten treedt omdat Brian haar aan de kant geschoven heeft. Maar dat verandert nog niks aan het feit dat ook zij niet verdient om in elkaar geslagen te worden en zeker niet door iemand van wie ze hield.
    Ik geloof Amanda ook meer in dit verhaal dan Brian.
    1. Bij Brian hebben we allemaal al gezien dat hij moeite met zelfbeheersing heeft.
    2. Hij heeft in DGK Amanda al eerder hardhandig aangepakt

    Alle tijd dat we Amanda gevolgd hebben in DGK, heeft ze nooit dit soort rare verhalen rondgestrooid. Ik denk dat het niet in haar opkomt om dit soort dingen uit haar duim te zuigen. Heb haar er niet op kunnen betrappen in ieder geval.

    Ik ga er daarom vanuit dat zij de waarheid spreekt.
    In dat licht is het des te valser en gemener wat Brian hier over haar zegt.
    Hij ontkent niet alleen zijn eigen agressieve gedrag, maar legt de schuld gewoon bij haar neer.

    Klootzak.
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 13:19
    Mwoah, Amanda is wel van de dikke duim. Ze is iig van haar eerste leugen niet doodgevallen. Alleen is dit heel goed te geloven omdat bijna iedereen het ook zei. 'Hoe zal dat gaan als de camera's er niet meer zijn. Ze zit nu nog in een redelijk veilige omgeving.' Zie daar.

    Ik hoop dat ze de aangifte doorzet en niet met een verjaring op de proppen komt na twee weken.
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 13:26
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 13:19 schreef noekje het volgende:
    Mwoah, Amanda is wel van de dikke duim. Ze is iig van haar eerste leugen niet doodgevallen. Alleen is dit heel goed te geloven omdat bijna iedereen het ook zei. 'Hoe zal dat gaan als de camera's er niet meer zijn. Ze zit nu nog in een redelijk veilige omgeving.' Zie daar.

    Ik hoop dat ze de aangifte doorzet en niet met een verjaring op de proppen komt na twee weken.
    Ja, dat is ook het enge, dit was zo voorspelbaar, het enige wat Brian in DGK tegenhield waren de camera's, en zelfs dán haalde hij nog uit naar haar.
    Dit was 'an accident waiting to happen'
    Kwestie van tijd.
    Hoop dat hij een fikse straf krijgt.
    Suikeroomvrijdag 26 september 2008 @ 13:36
    Amanda noemt in dat stuk natuurlijk eeen aantal feiten die in DGK hebben plaats gevonden, waar ook gewoon beeld van is.. Brian zegt op de radio dat het uit is omdat hij een aantal frustraties had.. na optellen en aftrekken denk ik dat Amanda in haar belevingswereld de waarheid spreekt
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 13:37
    Met dank aan Bwenniebren van VOL.

    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 13:38
    Krabbels
    De krabbels van Amanda zijn prive en niet voor iedereen zichtbaar.
    nu zijn ze voor mij ook niet meer zichtbaar ik als goede vriend van amanda
    tuinfluitervrijdag 26 september 2008 @ 13:42
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 13:06 schreef Gert het volgende:

    Ze heeft inderdaad weleens gezegd dat ze "een man nodig heeft die haar in het gareel kan houden."

    Maar..... misschien was dat ook simpelweg het rechtlullen van Brian's daden, omdat ze verliefd op hem was.
    Amanda zei tegen Brian dat ze nooit echt door een vader (figuur) is opgevoed
    en zich daardoor aangetrokken voelt tot dominante vrienden met losse handjes,
    vertelde Brian dat ze van al die vrienden klappen had gehad, Brian keek toen erg
    beschermend en gaf haar zo te zien een opgeluchte knuffel.

    En al haar ex-vrienden in de gevangenissen zitten, niet door mishandelingen, het viel haar op .
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 13:44
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 13:26 schreef -Blurk- het volgende:

    [..]

    Ja, dat is ook het enge, dit was zo voorspelbaar, het enige wat Brian in DGK tegenhield waren de camera's, en zelfs dán haalde hij nog uit naar haar.
    Dit was 'an accident waiting to happen'
    Kwestie van tijd.
    Hoop dat hij een fikse straf krijgt.
    Als het echt zo is (en daar ga ik even vanuit), dan is de reply van Brian wel heel erg hufterig hoor.
    Hij ontkent dat het gebeurt is en zegt dat Amanda dit naar buiten brengt omdat ze zich afgewezen voelt.
    quote:
    „Amanda is jaloers”


    „Ik weet helemaal niets van een aangifte. Wel kan ik zeggen dat ik het jammer vind dat Amanda haar dreigementen nu echt uit gaat voeren. Toen ik haar vertelde van het hernieuwde contact tussen mij en Tamara was me meteen duidelijk dat Amanda zich afgewezen voelde. Ze zei dat ze alles in het werk zou stellen om mij in een kwaad daglicht te zetten.
    Of Tamara en ik samen een kindje verwachten? Nee! Ik begrijp dat het zuur voor Amanda is dat ik mijn leven heb opgepakt, maar het is beter zo. Toen we er vorige maand een punt achter zetten, hebben we samen een enorme huilbui gehad. Maar het werkt tussen ons gewoon niet.

    Nee, ik ben niet bang voor haar aangifte tegen mij, want ik heb niets te verbergen. Ik heb Amanda nooit geslagen of kwaad gedaan. Ze is een heel lief, aardig en trouw meisje. Ze maakt nu alleen heel handig gebruik van het imago dat ik aan De Gouden Kooi heb overgehouden. Als ik boos ben, ontplof ik inderdaad. En dan sla ik bijvoorbeeld een deur kapot. Maar dan is de druk van de ketel en is het klaar. Net zoals Jaap nooit meer van het kotsincident afkomt, zo zal aan mij altijd blijven kleven dat ik soms flink uit de hoek kan komen. Maar ik ben beslist geen monster.”

    Telegraaf
    In deze tekst vallen mij een paar dingen op:
    1. Brian zegt dat Amanda zich pas afgewezen voelde nadat hij het contact met Tamara hersteld had. Dat impliceert dat het nog tijdens hun relatie was dat hij de contacten met Tamara hernieuwde.
    2. Hij stelt dat hij Amanda nooit geslagen heeft of kwaad heeft gedaan. De beelden van DGK bewijzen echter dat hij wel degelijk fysiek geweld naar haar toe gebruikt heeft (en ook naar andere bewoners).
    3. Hij erkent dat hij ontploft als hij boos is en gaat slaan (ook al zegt hij dat het een deur is).

    Brian moet zich eens afvragen hoe hij aan dat imago komt, en daar eens aan gaan werken.
    Ningvrijdag 26 september 2008 @ 13:44
    http://video.msn.com/video.aspx/?mkt=nl-NL&vid=39e3b40a-c308-4444-a2e4-969de1231fb8&wa=wsignin1.0

    novum
    Zanavrijdag 26 september 2008 @ 13:45
    tja, ik weet niet, wil niet (ver)oordelen voordat ik de feiten ken, Brian is in mijn ogen in de DGK al te ver gegaan, maar wie weet, heeft de redactie dat gedrag toen ook aangemoedigd...ooit heeft die wel op stream gezegd dat die die 2 glazen deuren moest betalen

    nu heb ik zoiets van, het was te verwachten dat ze uit elkaar gaan, heeft nog lang geduurd ook..., maar dat het met een moddergevecht moet eindigen
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 13:45
    Debora (297)
    vandaag, 13:27
    http://www.starlounge.celebs.nl.msn.com/index.cfm?objectid=35114
    Is dit waar wat ik hier las dat je aangifte hebt gedaan tegen brian?
    Wist niet dat hij je sloeg.
    Pfff sterkte meid!


    Debora (297)
    vandaag, 13:41
    Wist wel dat hij zijn agressie niet onder controle had maar niet dat hij haar ook daadwerkelijk zou slaan ja spullen kapot maken wist ik wel
    bron http://lifeofamanda.hyves.nl/blog/15858427/Verhaal_Party/iKeF/
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 13:45
    Dit is ook zo'n fijne. Mèn, die gast spoort echt niet.


    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 13:48
    quote:
    Rozenkleurig?!
    -sabine-vrijdag 26 september 2008 @ 13:59
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 12:34 schreef schatje het volgende:
    VOL lijkt als ik het zo snel lees meer op de hand van Brian te zijn.
    Ik niet

    Ook niet op die van Amanda.

    Ik mis Nena
    dieenebartvrijdag 26 september 2008 @ 14:11
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 13:59 schreef -sabine- het volgende:

    [..]

    Ik niet

    Ook niet op die van Amanda.

    Ik mis Nena
    Ik moest het ook maar met iemand eens zijn. Dan maar met Sabine

    Nena was inderdaad véél leuker dan Brian en Amanda bij elkaar. En we wisten toch al een maand dat ze uit elkaar waren?
    DAMHvrijdag 26 september 2008 @ 14:11
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 13:59 schreef -sabine- het volgende:

    [..]

    Ik niet

    Ook niet op die van Amanda.

    Ik mis Nena
    fuckin hell die zag ik laatst in adam lopen,, wat een lekker wijf is dat zeg,,
    -sabine-vrijdag 26 september 2008 @ 14:13
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 14:11 schreef dieenebart het volgende:

    [..]

    Ik moest het ook maar met iemand eens zijn. Dan maar met Sabine

    Nena was inderdaad véél leuker dan Brian en Amanda bij elkaar. En we wisten toch al een maand dat ze uit elkaar waren?
    Idd , vanaf 1 februari 2007 was DGK een aflopende zaak.
    -sabine-vrijdag 26 september 2008 @ 14:14
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 14:11 schreef DAMH het volgende:

    [..]

    fuckin hell die zag ik laatst in adam lopen,, wat een lekker wijf is dat zeg,,
    Niet met veel makeup hoop ik.
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 14:24
    Gouden Kooi Amanda doet aangifte tegen brian


    Suikeroomvrijdag 26 september 2008 @ 14:29
    was Brian trouwens afgelopen weekend op Bonaire?
    -sabine-vrijdag 26 september 2008 @ 14:30
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 14:29 schreef Suikeroom het volgende:
    was Brian trouwens afgelopen weekend op Bonaire?
    Rat
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 14:38
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 14:29 schreef Suikeroom het volgende:
    was Brian trouwens afgelopen weekend op Bonaire?
    nee amanda is geen 24 jaar
    SHEvrijdag 26 september 2008 @ 15:45
    Het is natuurlijk al belachelijk dat noch de media, noch een kijker nooit ingegrepen heeft.
    Die gast heeft haar voor miljoenen kijkers mishandeld.
    Mooi voorbeeld van hoe we in NL tegen dit soort praktijken aankijken; see no evil, hear no evil.

    Die gast mag van mij alles krijgen wat ie verdient. En verder spuug ik traditiegetrouw op de conjo baarmoeder van zijn mama

    ppptttttfoeeee
    joep.tvrijdag 26 september 2008 @ 16:00
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 14:38 schreef dgklieke het volgende:

    [..]

    nee amanda is geen 24 jaar
    Het zal me niets verbazen als ze wel 24 of ouder is
    Btw tof nieuws.Het liefdesstelletje van De gouden kooi die Huub en Claire keer op keer belachelijk hebben gemaakt krijgen een heerlijk koekje van eigen deeg!
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 16:08
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 15:45 schreef SHE het volgende:
    Het is natuurlijk al belachelijk dat noch de media, noch een kijker nooit ingegrepen heeft.
    Die gast heeft haar voor miljoenen kijkers mishandeld.
    Mooi voorbeeld van hoe we in NL tegen dit soort praktijken aankijken; see no evil, hear no evil.

    Die gast mag van mij alles krijgen wat ie verdient. En verder spuug ik traditiegetrouw op de conjo baarmoeder van zijn mama

    ppptttttfoeeee
    Volgens mij zijn er toen talloze telefoontjes en mailtjes richting makers, instanties en media gegaan. Vanuit streamers.

    Maar dat gebeurde op een gegeven moment voor zowat elke scheet die dwars zat, dus dat effect was zo goed als nihil.
    Nou ja, buiten dat de douchescène zwaar gecensureerd en vooral gebagatelliseerd op tv was te zien.
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 16:12
    En Nena moest dat hok verlaten om een lullig schopje. Had ze hem maar in zijn ballen getrapt, ik gunde hem dat toen al. Uitschot is het, Brian, Natasja en ook Amanda, ze hebben het programma verkloot.


    Mylenevrijdag 26 september 2008 @ 16:14
    Morgen Brian, Amanda, Claire, Huub en Jaap samen te bewonderen in celebbing.nl .

    Kelly is er ook .
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 16:17
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:14 schreef schatje het volgende:
    Morgen Brian, Amanda, Claire, Huub en Jaap samen te bewonderen in celebbing.nl .

    Kelly is er ook .
    Is dat die fandag ofzo?
    En zal het knokken worden tussen B&A?
    humberto.tanvrijdag 26 september 2008 @ 16:19
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:12 schreef beequeen het volgende:
    En Nena moest dat hok verlaten om een lullig schopje. Had ze hem maar in zijn ballen getrapt, ik gunde hem dat toen al. Uitschot is het, Brian, Natasja en ook Amanda, ze hebben het programma verkloot.



    Nee, niet zij hebben het programma verkloot, maar de programmamakers, die ervoor gekozen hebben de agressie tot een gimmick te maken. Woeste Brian, haha. En ondertussen de zelfbeheersing maar prijzen.
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 16:22
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:14 schreef schatje het volgende:
    Morgen Brian, Amanda, Claire, Huub en Jaap samen te bewonderen in celebbing.nl .

    Kelly is er ook .
    Zou zo een organisator van zon feest nog wel met brian te maken willen hebben op dit moment. Brian is op dit moment geen goed uithangbord natuurlijk.
    Zou eigenlijk wel even willen kijken op dat feest als inderdaad brian en amanda daar allebei zijn na deze dag. Zie ze allebei er wel voor aan om dan lekker te gaan rolle bollen op de vloer. En dan jaap er maar weer tussen gaan staan zoals in de kooi.
    Oh ik hoop zo dat er iemand van hier naar dat feest gaat en een leuk verslag ervan maakt. Liefst met filmpjes natuurlijk. Met foto's neem ik ook genoegen.
    Lekkere sensatie hou ik van.
    Ripleyvrijdag 26 september 2008 @ 16:23
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:14 schreef schatje het volgende:
    Morgen Brian, Amanda, Claire, Huub en Jaap samen te bewonderen in celebbing.nl .

    Kelly is er ook .
    het woord celeb wordt daar redelijk ruim genomen he

    Ik heb geen idee wie Maithe Holtkamp is. Of Evie Donders. Of Irmela Rensen. Bijvoorbeeld. Mis ik iets?
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 16:25
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:19 schreef humberto.tan het volgende:
    Nee, niet zij hebben het programma verkloot, maar de programmamakers, die ervoor gekozen hebben de agressie tot een gimmick te maken. Woeste Brian, haha. En ondertussen de zelfbeheersing maar prijzen.
    Inderdaad.
    Hij kreeg toch op een gegeven moment extra punten omdat hij zich tijdens een ruzie zo voorbeeldig en volwassen had gedragen?
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 16:27
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:17 schreef Manu82 het volgende:

    [..]

    Is dat die fandag ofzo?
    En zal het knokken worden tussen B&A?
    Vanavond is die barbeque toch in Scheveningen?
    Waar LS incognito naartoe gaat?
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 16:30
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:19 schreef humberto.tan het volgende:


    Nee, niet zij hebben het programma verkloot, maar de programmamakers, die ervoor gekozen hebben de agressie tot een gimmick te maken. Woeste Brian, haha. En ondertussen de zelfbeheersing maar prijzen.
    Je hebt gelijk maar dat was toch tv maken? Jammer dat die beelden nooit zijn uitgezonden, op het douche incident na.


    koemleitvrijdag 26 september 2008 @ 16:31
    lekker verhaal
    tuinfluitervrijdag 26 september 2008 @ 16:32
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:17 schreef Manu82 het volgende:

    Is dat die fandag ofzo?
    En zal het knokken worden tussen B&A?
    Op het strand van Scheveningen begint zo het etentje.

    Juud79, TheaSunny, Dementor gaan.

    Fanvanheteersteuur was van plan om te gaan?

    Dat van morgen is weer wat anders.

    Knokken zal het denk ik niet worden, wanneer de DGK-mensen
    samen zijn met al die mensen zal het wel los lopen.
    Kingavrijdag 26 september 2008 @ 16:36
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 14:24 schreef dgklieke het volgende:
    Gouden Kooi Amanda doet aangifte tegen brian


    LOL. Ik hoor dat nieuws nu pas. Werd tijd zeg. Brian zijn verdediging, 'ze is jaloers, omdat ik terug ben bij mijn ex"

    Ik lach me dood. Wie had er nou al die tijd gelijk he?
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 16:39
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:27 schreef -Blurk- het volgende:


    Vanavond is die barbeque toch in Scheveningen?
    Waar LS incognito naartoe gaat?
    Yep. Ik verwacht wel een verslag van LS, met pics.
    Heerlijk zo'n dag vol roddel en achterklap.

    Geniet van deze lekkere nazomerdag, ga ik ook doen. Terrasje pakken aan de Utregse Oude Gracht.
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 16:46
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:32 schreef tuinfluiter het volgende:

    [..]

    Op het strand van Scheveningen begint zo het etentje.

    Juud79, TheaSunny, Dementor gaan.

    Fanvanheteersteuur was van plan om te gaan?

    Dat van morgen is weer wat anders.

    Knokken zal het denk ik niet worden, wanneer de DGK-mensen
    samen zijn met al die mensen zal het wel los lopen.
    Ze hebben in ieder geval prachtig weer!
    Hoop dat ze een leuke avond hebben
    sunny16947vrijdag 26 september 2008 @ 16:46
    Tuinfluiter > helaas geen bbq voor mij, dus ook geen foto's of filmpjes.
    petraavrijdag 26 september 2008 @ 16:49
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:39 schreef beequeen het volgende:

    [..]

    Yep. Ik verwacht wel een verslag van LS, met pics.
    Heerlijk zo'n dag vol roddel en achterklap.

    Geniet van deze lekkere nazomerdag, ga ik ook doen. Terrasje pakken aan de Utregse Oude Gracht.
    Geniet ze

    stiekum tvptje
    sunny16947vrijdag 26 september 2008 @ 16:54
    Er staat ook een stuk bij RTL boulevard met naam en toenaam zelfs. Zal vanavond zeker wel in de uitzending zijn. Misschien Amanda aan de telefoon? Wel effe kijken dus.
    tuinfluitervrijdag 26 september 2008 @ 16:55
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:46 schreef sunny16947 het volgende:
    Tuinfluiter > helaas geen bbq voor mij, dus ook geen foto's of filmpjes.
    Je was toch niet zo van de foto'tjes en filmpjes maken bij dit soort uitjes,

    Ben je ziek geworden? voel jij je niet fit of goed genoeg?

    Het was vooraf betalen........
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 16:56
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:54 schreef sunny16947 het volgende:
    Er staat ook een stuk bij RTL boulevard met naam en toenaam zelfs. Zal vanavond zeker wel in de uitzending zijn. Misschien Amanda aan de telefoon? Wel effe kijken dus.
    Ik kijk het wel ff terug op rtlgemist.nl heb er zin in
    Wil eigenlijk ook wel een live verslag van LS zijn belevenissen vanavond
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 17:25
    Ik hoop voor Brian dat hij vanavond aan zich voorbij zal laten gaan en niet komt opdagen...want dat gaat NOOIT goed.
    sunny16947vrijdag 26 september 2008 @ 17:29
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:55 schreef tuinfluiter het volgende:

    [..]

    [quote]Je was toch niet zo van de foto'tjes en filmpjes maken bij dit soort uitjes,
    Klopt maar ik had voor de achterblijvers van Fok best een uitzondering willen maken.
    quote:
    Ben je ziek geworden? voel jij je niet fit of goed genoeg?
    Inderdaad. Een 3e nekhernia heeft me gevloerd. Had dus al gecanceld. En nu ook nog een fikse verkoudheid erbij. Ben echt niet in de buurt van Huub geweest.
    quote:
    Het was vooraf betalen........
    Dubbel balen dus. Want ik behoorde tot de gelukkige die niet hoefde te betalen.
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 17:30
    Van Brian zijn hyves:
    quote:
    Caro (141)
    vandaag, 14:56
    Hey klojo vond je echt een leuke vent... maar amanda slaan kun je het in de ring niet redden tegen grote kerels dus sla je maar wat je wel kan...ik zou je ook uitkotsen!!! en maar dom lullen dat je als vrienden uit elkaar bent gegaan bullshit!! ja zij met een blauw oog!! nou grote man hoor.. echt jij moet met jezelf leven.. en je kan nu nergens meer terecht bye bye carriere net goed !!!!
    quote:
    tonia (32)
    vandaag, 12:19
    Hoeveel leugens ga je nog vertellen.......psychopaat!!!!!!
    quote:
    Ik was echt een fan van jou en amanda. Wat ze nu in de telegraaf geschreven heeft daar schrok ik echt van. Ik weet dat een verhaal 2 kanten heeft maar ook iedereen weet dat jij behoorlijk temperamentvol bent en geloof ik haar wel. Ook ik hoop dat je 26 okt goed aangepakt word.
    Jammer dat je zo bent Brian
    En zo gaat het maar door...die jongen kan het wel shaken. Al doet Amanda helemaal geen aangifte, hij kan niet meer over straat.
    Kingavrijdag 26 september 2008 @ 17:40
    Hij kon het al heel lang shaken. Ontkennen heeft geen zin, staat toch meerdere malen op camera hoe hij is.
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 17:41
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 17:30 schreef agter het volgende:
    Van Brian zijn hyves:
    [..]


    [..]


    [..]

    En zo gaat het maar door...die jongen kan het wel shaken. Al doet Amanda helemaal geen aangifte, hij kan niet meer over straat.
    Zijn vrienden aantal is ook al gedaald
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 17:45
    Charmianvrijdag 26 september 2008 @ 17:45
    bermtoeristteeveepee
    hondjesvrijdag 26 september 2008 @ 17:46
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:56 schreef Manu82 het volgende:

    [..]

    Ik kijk het wel ff terug op rtlgemist.nl heb er zin in
    Wil eigenlijk ook wel een live verslag van LS zijn belevenissen vanavond
    zou toch uitgezonden worden op veronica tussen 19,00 en 22.00 uur.

    amanda was geen lieverdje, klopt.
    maar het slaan van vrouwen, kan niet goed gekeurd worden.
    en daar bij, de regie deed niets, bewoners stonden waarschijnlijk, ook machteloos, toe te kijken
    en streamers werd verweten, de zaak te overdrijven.

    amanda was de zwakste schakel, dus begrijpelijk dat die als eerste naar buiten komt . met verhalen.daarom mocht amanda er niet uit, tijdens dgk, ze wisten dat bij de regie ook wel, die zou haar mond niet houden.
    hopenlijk wordt de regie, en brian behoorlijk aangepakt en justitie moet maar oordelen,

    daarbij , om brian dan ook nog bokslessen te geven, van een H<N, was ook onbegrijpelijk.
    Charmianvrijdag 26 september 2008 @ 17:49
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 17:30 schreef agter het volgende:
    Van Brian zijn hyves:
    [..]


    [..]


    [..]

    En zo gaat het maar door...die jongen kan het wel shaken. Al doet Amanda helemaal geen aangifte, hij kan niet meer over straat.
    Zo leuk ook die mensen die zich speciaal hebben aangemeld om een berichtje neer te kunnen zetten. En het is inderdaad een sukkel om z'n krabbels privé te houden, mensen gaan gewoon verder onder zijn nutteloze blogjes, hoe maak je jezelf verdacht
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 17:56
    Amanda vs Brian

    Brian zou Amanda hebben mishandeld
    Ik geloof Amanda
    66%
    Ik geloof Brian
    20%
    Het was zo'n leuk koppel samen
    14%

    Aantal stemmen: 519
    bron http://www.rtl.nl/(/actue(...)008_brian_amanda.xml
    Ningvrijdag 26 september 2008 @ 17:56
    Brian zou Amanda hebben mishandeld
    Ik geloof Amanda
    65%
    Ik geloof Brian
    21%
    Het was zo'n leuk koppel samen
    14%

    Aantal stemmen: 513


    Je kan zelfs stemmen bij rtl boulevard
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 17:57
    Het enige wat ik niet snap is waarom Amanda tijdens haar verblijf op Ibiza, terwijl het al uit was, nog steeds zo over Brain schreef op haar hyves en daarna pas een dikke ruzie is gaan maken, dus er zit wel degelijk ook een kern van waarheid in het verhaal van Brain volgens mij, alleen is het slechts dat Amanda pas heeft besloten de vuile was buiten te hangen toen hij met Tamara lag te knallen
    blomstvrijdag 26 september 2008 @ 18:01
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 17:57 schreef Manu82 het volgende:
    Het enige wat ik niet snap is waarom Amanda tijdens haar verblijf op Ibiza, terwijl het al uit was, nog steeds zo over Brain schreef op haar hyves en daarna pas een dikke ruzie is gaan maken, dus er zit wel degelijk ook een kern van waarheid in het verhaal van Brain volgens mij, alleen is het slechts dat Amanda pas heeft besloten de vuile was buiten te hangen toen hij met Tamara lag te knallen
    Of bang zijn voor.
    Kan ook nog.
    APKvrijdag 26 september 2008 @ 18:01
    Maar om dat nou groot op de voorpagina van de Telegraaf te zetten.
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 18:04
    Wie denk jij dat de waarheid spreekt?
    Amanda
    38 %

    Brian
    21 %

    De waarheid ligt in het midden
    41 %

    Totaal: 215 Stemmen
    bron http://starlounge.celebs.nl.msn.com/index.cfm?objectid=35163
    Scrutinizervrijdag 26 september 2008 @ 18:06
    Zal Amanda nu ook aangifte doen tegen Erik wegens dierenmishandeling? En tegen Huub, wegens aanranding en het vermoorden van zijn Amerikaanse vrienden?
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 18:06
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:01 schreef APK het volgende:
    Maar om dat nou groot op de voorpagina van de Telegraaf te zetten.
    Nou, het is wél groot nieuws natuurlijk
    We zijn meteen weer helemaal terug in DGK.
    CBML kan wel inpakken
    mooiiiiiivrijdag 26 september 2008 @ 18:09
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:06 schreef Scrutinizer het volgende:
    Zal Amanda nu ook aangifte doen tegen Erik wegens dierenmishandeling? En tegen Huub, wegens aanranding en het vermoorden van zijn Amerikaanse vrienden?
    Pardon?
    Scrutinizervrijdag 26 september 2008 @ 18:12
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:09 schreef mooiiiiii het volgende:

    [..]

    Pardon?
    Ik vind het gewoon opmerkelijk hoe snel Brian nu veroordeeld wordt terwijl Amanda in DGK meer dan eens anderen zwaar belasterd heeft.
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 18:14
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:06 schreef Scrutinizer het volgende:
    Zal Amanda nu ook aangifte doen tegen Erik wegens dierenmishandeling? En tegen Huub, wegens aanranding en het vermoorden van zijn Amerikaanse vrienden?
    j en lieke voor her wishandel van haar hondjes
    droomkoninginvrijdag 26 september 2008 @ 18:15
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 17:57 schreef Manu82 het volgende:
    Het enige wat ik niet snap is waarom Amanda tijdens haar verblijf op Ibiza, terwijl het al uit was, nog steeds zo over Brain schreef op haar hyves en daarna pas een dikke ruzie is gaan maken, dus er zit wel degelijk ook een kern van waarheid in het verhaal van Brain volgens mij, alleen is het slechts dat Amanda pas heeft besloten de vuile was buiten te hangen toen hij met Tamara lag te knallen
    dat denk ik ook...
    en ik denk ook dat ze in de kooi bij hem bleef omdat ze had verwacht dat ie zou gaan winnen... na de kooi konden ze nog samen schnabbelen... daar had ze wel wat klapjes voor over...
    maar nu hij haar gedumpt heeft... tja dan moet ze de vuile was wel buiten hangen voor een beetje aandacht
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 18:18
    ja hoor het komt op rtl boulevard
    sunny16947vrijdag 26 september 2008 @ 18:18
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:12 schreef Scrutinizer het volgende:

    [..]

    Ik vind het gewoon opmerkelijk hoe snel Brian nu veroordeeld wordt terwijl Amanda in DGK meer dan eens anderen zwaar belasterd heeft.
    ik zie nergens staan dat haar belasteringen goed gepraat worden. Het gaat er in dit geval om dat een vent zijn handen thuis moet houden bij een vrouw.
    Scrutinizervrijdag 26 september 2008 @ 18:25
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:18 schreef sunny16947 het volgende:

    [..]

    ik zie nergens staan dat haar belasteringen goed gepraat worden.
    Die grove en ongefundeerde aantijgingen van haar maken haar voor mij niet erg geloofwaardig. In ieder geval niet geloofwaardig genoeg om Brian nu zo maar te veroordelen ook al heeft hij de schijn tegen.
    hondjesvrijdag 26 september 2008 @ 18:26
    precies sunny, en iedereen die een vrouw slaat , moet zijn straf krijgen.
    we hebben de beelden gezien, wat er daarna buiten is gebeurd weet ik niet, maar dat wat er gebeurde in dgk was al erg genoeg
    en de regie stond erbij en keek er naar.
    mooiiiiiivrijdag 26 september 2008 @ 18:27
    Helemaal niet snel,veel mensen met een gezond verstand en prima ogen,"of een goede bril" wisten dat dit eraan zat te komen.Er is door de redactie nooit ingegrepen op herhaaldelijk aandringen dat Brian stelselmatig veel te ver ging met Amanda te brainwashen en stiekem ,:maar filmpjes zijn er gelukkig genoeg" pijn te doen..Het zou goed zijn als de redactie onder ede de waarheid zou moeten vertellen..Die zijn mede schuldig naar mijn idee.
    markdeajaxfanvrijdag 26 september 2008 @ 18:27
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:18 schreef dgklieke het volgende:
    ja hoor het komt op rtl boulevard
    wat een mediageilehoer is het ook
    Scrutinizervrijdag 26 september 2008 @ 18:28
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:26 schreef hondjes het volgende:
    precies sunny, en iedereen die een vrouw slaat , moet zijn straf krijgen.
    we hebben de beelden gezien, wat er daarna buiten is gebeurd weet ik niet, maar dat wat er gebeurde in dgk was al erg genoeg
    .
    O, het gaat om wat er in de kooi gebeurd is? Dan heb ik het verkeerd begrepen.
    hondjesvrijdag 26 september 2008 @ 18:29
    [quote]Op vrijdag 26 september 2008 18:27 schreef markvanrinsum het volgende:

    [..]

    wat een mediageilehoer is het ook
    [/quote)

    en wat vindt je van brian?
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 18:29
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:25 schreef Scrutinizer het volgende:

    [..]

    Die grove en ongefundeerde aantijgingen van haar maken haar voor mij niet erg geloofwaardig. In ieder geval niet geloofwaardig genoeg om Brian nu zo maar te veroordelen ook al heeft hij de schijn tegen.
    Achja, eigenlijk begrijp ik zijn frustraties ook wel, Amanda wilde/kon natuurlijk niet koken en toen ging hij bij Tamara een hapje eten en wist hij weer wat hij al 2 jaar gemist had Nog een geluk voor Huub dat hij niet bij Claire ging eten
    LekkerSimpelvrijdag 26 september 2008 @ 18:30
    Even vanaf mijn mobieltje vanuit Scheveningen, Jaap bij shownieuws vanavond over de breuk tussen A&B
    markdeajaxfanvrijdag 26 september 2008 @ 18:30
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:29 schreef hondjes het volgende:
    [quote]Op vrijdag 26 september 2008 18:27 schreef markvanrinsum het volgende:

    [..]

    wat een mediageilehoer is het ook
    [/quote)

    en wat vindt je van brian?
    brian
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 18:32
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:30 schreef LekkerSimpel het volgende:
    Even vanaf mijn mobieltje vanuit Scheveningen, Jaap bij shownieuws vanavond over de breuk tussen A&B
    Mooi, kun je ook foto's uploaden?
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 18:36
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:32 schreef tuinfluiter het volgende:

    [..]

    Op het strand van Scheveningen begint zo het etentje.

    Juud79, TheaSunny, Dementor gaan.

    Fanvanheteersteuur was van plan om te gaan?

    Dat van morgen is weer wat anders.

    Knokken zal het denk ik niet worden, wanneer de DGK-mensen
    samen zijn met al die mensen zal het wel los lopen.
    Ik van plan om te gaan?????

    Wie heeft je dat ingefluisterd? Nee hoor never nooit niet ga ik ooit naar een fandag van wie dan ook,

    nee......... zelf niet van Ribas, ben geen puber......
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:37
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:36 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

    [..]

    Ik van plan om te gaan?????

    Wie heeft je dat ingefluisterd? Nee hoor never nooit niet ga ik ooit naar een fandag van wie dan ook,

    nee......... zelf niet van Ribas, ben geen puber......
    Fandag
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 18:40
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:37 schreef Deisyy het volgende:

    [..]

    Fandag
    je ava
    ben je nog sjagerijnig.....
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:43
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:40 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

    [..]

    je ava
    ben je nog sjagerijnig.....
    Sjagerijning?! Ik was heul niet sjagerijnig en ben het nu ook niet

    Ik ben vandaag zo vrolijk, zo vrolijk, zo vrolijk

    Komt Mannie in RTL-Boulevard?
    Canisfirevrijdag 26 september 2008 @ 18:44
    Nieuw liedje Van Dennix !


    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 18:44
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:43 schreef Deisyy het volgende:

    [..]

    Komt Mannie in RTL-Boulevard?
    o dat zou best eens kunnen
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 18:44
    zo die brian kwam er niet zo positief uit in boulevard zeg. Allemaal agressieve beelden van hem. Laat hij dat nog maar eens rechtpraten nu.
    hondjesvrijdag 26 september 2008 @ 18:45
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:43 schreef Deisyy het volgende:

    [..]

    Sjagerijning?! Ik was heul niet sjagerijnig en ben het nu ook niet

    Ik ben vandaag zo vrolijk, zo vrolijk, zo vrolijk

    Komt Mannie in RTL-Boulevard?
    te laat, was al in boulevard
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 18:45
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:44 schreef Canisfire het volgende:
    Nieuw liedje Van Dennix !



    wat is het toch een eikel
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:45
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:44 schreef lies1958 het volgende:
    zo die brian kwam er niet zo positief uit in boulevard zeg. Allemaal agressieve beelden van hem. Laat hij dat nog maar eens rechtpraten nu.
    Is het al geweest?

    Dan was het wel het eerste nieuws waar ze mee kwamen.

    Brian
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 18:46
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:45 schreef hondjes het volgende:

    [..]

    te laat, was al in boulevard
    o shit gemist

    heb je een klein verslagje?
    hondjesvrijdag 26 september 2008 @ 18:46
    ja, amanda was met blauw oog,,geschminkt.
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:46
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:45 schreef hondjes het volgende:

    [..]

    te laat, was al in boulevard
    ik kon de ab niet vinden

    Dan misschien vanavond nog in Showbizquiz-nieuws
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 18:46
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:44 schreef lies1958 het volgende:
    zo die brian kwam er niet zo positief uit in boulevard zeg. Allemaal agressieve beelden van hem. Laat hij dat nog maar eens rechtpraten nu.
    Maar niet het douche-incident, jammer. Dat was toch wel het duidelijkste bewijs van zijn agressie.
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:47
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:46 schreef hondjes het volgende:
    ja, amanda was met blauw oog,,geschminkt.
    Dit is toch een grapje zeker?
    Suikeroomvrijdag 26 september 2008 @ 18:48
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:47 schreef Deisyy het volgende:

    [..]

    Dit is toch een grapje zeker?
    ja gewoon een photoshop grapje
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 18:48
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:44 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

    [..]

    o dat zou best eens kunnen
    niet zelf, maar over een half uurtje kun je het waarschijnlijk al weer terug kijken, het is aan het begin van de uitzending
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 18:49
    Ze lieten allemaal agressieve handelingen van brian zien en hadden geen goed woord over voor hem en voor het programma dgk.Zeiden ook nog dat er navraag was gedaan bij politie van zaandam en dat er daar nog geen aangifte lag van amanda. Weet alleen niet of de politie dat zo maar zegt tegen de pers.
    Ze keurden brian echt af in zijn gedrag tegen amanda.
    hondjesvrijdag 26 september 2008 @ 18:49
    amanda was er zelf niet hoor.
    alleen beelden,,en ja, zonde douche incident .
    blauwe oog was op een foto van amanda gezet.
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 18:49
    shownieuws is om 19:20 en vanavond laat nog een editie.
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 18:51
    ah... oké dus eigenlijk niets nieuws, jammer dat ze zelf niet aanwezig was, dit is dan
    altijd weer zo ''van horen en zeggen'' verhaal, of uit goede bron vernomen .....
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 18:51
    palma zit dus nu bij shownieuws lees ik op NL.
    musicfreakymevrijdag 26 september 2008 @ 18:52
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:49 schreef lies1958 het volgende:
    Ze lieten allemaal agressieve handelingen van brian zien en hadden geen goed woord over voor hem en voor het programma dgk.Zeiden ook nog dat er navraag was gedaan bij politie van zaandam en dat er daar nog geen aangifte lag van amanda. Weet alleen niet of de politie dat zo maar zegt tegen de pers.
    Ze keurden brian echt af in zijn gedrag tegen amanda.
    Goh, nu hebben ze die beelden ineens wel?

    Ik las in dit topic ergens in een nieuwsberichtje dat Brian zich verdedigt en zegt dat Amanda het niet leuk vind dat hij weer bij Tamara is en gezegd heeft dat ze er alles aan gaat doen om hem in een kwaad licht te zetten.
    Wat hij heeft hoor nooit iets aangedaan.

    Gelukkig waren er niet 24/7 camera's Brian
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:53
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:51 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
    ah... oké dus eigenlijk niets nieuws, jammer dat ze zelf niet aanwezig was, dit is dan
    altijd weer zo ''van horen en zeggen'' verhaal, of uit goede bron vernomen .....
    Dan weten ze bij shownieuws niet meer dan wij weten, warschijnlijk weten wij zelfs meer
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 18:53
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:53 schreef Deisyy het volgende:

    [..]

    Dan weten ze bij shownieuws niet meer dan wij weten, warschijnlijk weten wij zelfs meer
    denk ik eigenlijk ook wel
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:54
    Ik ben eigenlijk ook benieuwd hoe Flens en haar vrienden dit goed gaan praten, nu Amanda heeft gezegd dat het hokje er ook vanaf wist.
    T-lexvrijdag 26 september 2008 @ 18:54
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:46 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

    [..]

    o shit gemist

    heb je een klein verslagje?
    Strekking van het verhaal...Amanda is jaloers en wil bloed zien.
    Morgen gaat Brian onthullen wie de moeder van Amanda is bij Boulevard. Gezellig aan de desk naast die heumo!
    Larisjevrijdag 26 september 2008 @ 18:58
    Er werd in boulevard nog wel gezegd dat John de Mol gisteren had besloten dat er geen beelden van de gouden kooi uitgezonden mochten worden, maar boulevard deed dit dus wel. Dus daarmee proberen ze te verdoezelen dat ze dus zelf nooit hebben ingegrepen.
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 18:59
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:54 schreef T-lex het volgende:

    [..]

    Strekking van het verhaal...Amanda is jaloers en wil bloed zien.
    Morgen gaat Brian onthullen wie de moeder van Amanda is bij Boulevard. Gezellig aan de desk naast die heumo!
    Op zaterdag komt er geen Boulevard

    Maar ik zou het wel een geweldige grap vinden

    Wat denk jij eigenlijk van het hele verhaal, als B & A-fan zijnde?
    hondjesvrijdag 26 september 2008 @ 19:00
    dat was dus ook de reden waarom amanda er niet uit mocht tijden dgk.
    die zou anders alles vertellen.
    Deisyyvrijdag 26 september 2008 @ 19:01
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:58 schreef Larisje het volgende:
    Er werd in boulevard nog wel gezegd dat John de Mol gisteren had besloten dat er geen beelden van de gouden kooi uitgezonden mochten worden, maar boulevard deed dit dus wel. Dus daarmee proberen ze te verdoezelen dat ze dus zelf nooit hebben ingegrepen.
    Lief van John, hij is zijn personeel al aan het beschermen
    musicfreakymevrijdag 26 september 2008 @ 19:02
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:54 schreef T-lex het volgende:

    [..]

    Strekking van het verhaal...Amanda is jaloers en wil bloed zien.
    Morgen gaat Brian onthullen wie de moeder van Amanda is bij Boulevard. Gezellig aan de desk naast die heumo!
    Ja!
    Krijgen we uiteindelijk toch nog alle sappige verhalen te horen!
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 19:02
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:54 schreef T-lex het volgende:

    [..]

    Strekking van het verhaal...Amanda is jaloers en wil bloed zien.
    Morgen gaat Brian onthullen wie de moeder van Amanda is bij Boulevard. Gezellig aan de desk naast die heumo!
    Beetje jammer dat er morgen geen uitzending gepland is Neem aan dat er dan een special komt
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:03
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:58 schreef Larisje het volgende:
    Er werd in boulevard nog wel gezegd dat John de Mol gisteren had besloten dat er geen beelden van de gouden kooi uitgezonden mochten worden, maar boulevard deed dit dus wel. Dus daarmee proberen ze te verdoezelen dat ze dus zelf nooit hebben ingegrepen.
    Interessant!
    LekkerSimpelvrijdag 26 september 2008 @ 19:04
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:49 schreef lies1958 het volgende:
    shownieuws is om 19:20 en vanavond laat nog een editie.
    Jaap komt in de uitzending van 19:20
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 19:07
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:04 schreef LekkerSimpel het volgende:
    Jaap komt in de uitzending van 19:20
    What to do, what to do ...
    RTL5 of SBS 6. De moeilijke keuze .
    T-lexvrijdag 26 september 2008 @ 19:10
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:59 schreef Deisyy het volgende:

    [..]
    Wat denk jij eigenlijk van het hele verhaal, als B & A-fan zijnde?
    Mag ik even benadrukken "Ex-B&A fan"

    Maar laat duidelijk zijn, als je met je poten niet van je vriendin af kan blijven dan kan je van mij aan het gas.

    Maar daarmee wil ik niet zeggen dat ik Amanda in deze kwestie geloof. Er worden volgens mij weer wat dingen aardig aangedikt. En vooral door het erbij halen van Brian z'n acties in de kooi lijkt het al snel allemaal heel wat. Een wraakactie omdat Brian nu weer met Tamara ligt te ballen sluit ik niet uit. En aangezien Brian toch al de schijn tegen heeft is dat makkelijk scoren.
    Dus tot het tegendeel bewezen is hou ik het ff op modder gooien. Ben benieuwd wanneer Brian terug gaat gooien....
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 19:10
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 16:30 schreef beequeen het volgende:

    [..]

    Je hebt gelijk maar dat was toch tv maken? Jammer dat die beelden nooit zijn uitgezonden, op het douche incident na.



    Hey BQ, ik word al weer agressief als ik die video zie...voel meteen mijn adrenaline omhoog komen...
    sunny16947vrijdag 26 september 2008 @ 19:11
    Boulevard heeft Brian gebeld. Hij wilde verder geen commentaar geven en zei weer dat Amanda boos was dat hij TERUG is bij zijn ex. Hmmmmmmmm veelzeggend lijkt mij. Zal ze dan toch ook zwanger zijn?
    Mika25vrijdag 26 september 2008 @ 19:11
    Zometeen Amanda in showniews.

    Leuke dag voor Brian...hij heeft al vaak gezegt dat "reputatie" belangrijk is voor hem
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 19:13
    ze zullen toch bij sbs ook wel met dit grote nieuws openen net zoals shownieuws. Anders kom ik echt in gewetensnood wat ik nu moet kijken. Zo spannend
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 19:13
    Nou ja, dat heeft ie in zijn weerwoord al gedaan, natuurlijk. Door het op een actie van a woman scorned te gooien.
    Chic is het natuurlijk niet van Amanda, dit via de pers spelen, maar smullen wel .

    Moddergevecht is Brian & Amanda .

    Edit: reactie op Alex, uiteraard .
    Canisfirevrijdag 26 september 2008 @ 19:13
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:59 schreef Deisyy het volgende:

    [..]

    Op zaterdag komt er geen Boulevard

    Maar ik zou het wel een geweldige grap vinden

    Wat denk jij eigenlijk van het hele verhaal, als B & A-fan zijnde?
    B&A dat gebruikte we vroeger voor
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 19:13
    zo wordt dus een volle bak bij shownieuws, palma, jaap en nu ook amanda. DGK leeft weer helemaal op
    LoveProfusionvrijdag 26 september 2008 @ 19:14
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:46 schreef hondjes het volgende:
    ja, amanda was met blauw oog,,geschminkt.
    Deed Claire soms de visagie?
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:14
    Cc, wij gaan voor SBS, hoor.
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 19:15
    @ T-Lex

    Is het toevallig dat het fan forum vandaag d'r af is gehaald?
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 19:15
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:14 schreef noekje het volgende:
    Cc, wij gaan voor SBS, hoor.
    Ik ben al gezapt!
    blomstvrijdag 26 september 2008 @ 19:15
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:54 schreef T-lex het volgende:

    [..]

    Strekking van het verhaal...Amanda is jaloers en wil bloed zien.
    Morgen gaat Brian onthullen wie de moeder van Amanda is bij Boulevard. Gezellig aan de desk naast die heumo!
    ik zit op het nieuws te wachten dat de hoofdschuldige Huub is.
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 19:16
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:14 schreef noekje het volgende:
    Cc, wij gaan voor SBS, hoor.
    Nou, lekker dan
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 19:17
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:15 schreef blomst het volgende:

    [..]

    ik zit op het nieuws te wachten dat de hoofdschuldige Huub is.
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:18
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:16 schreef -Blurk- het volgende:

    [..]

    Nou, lekker dan
    Ja hallo! Kelly of sensatie..Nou nou, da's moeilijk.
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 19:19
    Het is tijd voor Shownieuws!
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:19
    Jeetje, Patty! Wat een Jaap wordt dat.
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 19:20
    Shownieuws nu. SBS6.
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:20
    Na en tijdens haar verblijf in de gouden kooi.

    Nou, verstop die beelden maar.
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:21
    Go Palma!
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 19:21
    Palma bevestigt de mishandelingen in DGK.
    Jaap heeft zijn twijfels, en is naar de kapper geweest.
    LoveProfusionvrijdag 26 september 2008 @ 19:21
    Nu Brians ex die nu dus niet zijn ex is maar gewoon zijn vriendin zwanger is komt zijn grote droom uit. Nu kan hij Tamara anaal palen...waar Brian zo DOL op is. Een zwangere vrouw in haar poentje neuken zorgt er vervolgens voor dat je Tollie eraf valt" aldus Mama Netty tegen Shownieuws. Patty Brard vroeg vervolgens of Kenneth nog steeds klinkt als Pino die anaal verkracht word. Mama Netty was niet gecharmeerd van deze vraag en sloeg terug door te zeggen dat Kenneth alleen maar klinkt als Patty Brard met een klysma in haar aars.
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 19:21
    Jaap doet het goed
    Palma trouwens ook
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 19:22
    Patty's idee is dat Amanda het verzonnen heeft, om aandacht te krijgen.
    musicfreakymevrijdag 26 september 2008 @ 19:22
    Shownieuws vind het vragen om aandacht...
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 19:23
    Patty
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:23
    Wat een poep.
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:24
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:22 schreef musicfreakyme het volgende:
    Shownieuws vind het vragen om aandacht...
    En daarom is aangifte doen voor dat soort zaken zo moeilijk. Er is bijna geen hond die je gelooft.
    Maar kom op, zeg. Dit is toch zo klaar als een klontje.
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 19:25
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:24 schreef noekje het volgende:

    [..]

    En daarom is aangifte doen voor dat soort zaken zo moeilijk. Er is bijna geen hond die je gelooft.
    Maar kom op, zeg. Dit is toch zo klaar als een klontje.
    Toch is het denk ik wel belangrijk dat ze aangifte doet.
    Ook voor toekomstige vriendinnen van die wife-beater. Dan staat hij in ieder geval geregistreerd.
    BTW: er zijn genoeg beelden om haar aangifte te onderbouwen.
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 19:26
    jammer shownieuws had geen beelden ter beschikking. Ze deden het een beetje af alsof amanda gewoon publiciteit zocht. Palma gaf echt aan dat brian wel eens losse handen had in de gouden kooi naar amanda. Jaap vertelde dat hij nooit iets gezien heeft er er ook nooit bij is geweest. Jaap had toch wel de youtube filmpjes gezien toen hij 8 uur verlof had. Hij had dit nog in de villa tegen huub gezegd dat het heftig was om te zien. Beetje neutraal bleef jaap jammer.
    Mika25vrijdag 26 september 2008 @ 19:26
    Patty die over aandachtshoeren praat

    Palma heeft alles van dichtbij meegemaakt, dus dan ben ik meer geneigt om haar te geloven.
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 19:27
    Ik heb alles gemist maar dankzij jullie ben ik weer helemaal op de hoogte.

    Terrasjes aan de Oude Gracht.
    Noekvrijdag 26 september 2008 @ 19:27
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:25 schreef agter het volgende:

    [..]

    Toch is het denk ik wel belangrijk dat ze aangifte doet.
    Ook voor toekomstige vriendinnen van die wife-beater. Dan staat hij in ieder geval geregistreerd.
    BTW: er zijn genoeg beelden om haar aangifte te onderbouwen.
    Dat moet ze ook zeker doen.
    Suikeroomvrijdag 26 september 2008 @ 19:27
    zoo Jaap is weer richting de 200 kilo zo te zien
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 19:27
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:26 schreef lies1958 het volgende:
    jammer shownieuws had geen beelden ter beschikking. Ze deden het een beetje af alsof amanda gewoon publiciteit zocht. Palma gaf echt aan dat brian wel eens losse handen had in de gouden kooi naar amanda. Jaap vertelde dat hij nooit iets gezien heeft er er ook nooit bij is geweest. Jaap had toch wel de youtube filmpjes gezien toen hij 8 uur verlof had. Hij had dit nog in de villa tegen huub gezegd dat het heftig was om te zien. Beetje neutraal bleef jaap jammer.
    Ja, Jaap doet er alles aan om 'normaal' over te komen en zo van zijn kots-imago af te komen. Het afschudden van dat imago lukt hem beter dan het brian lukt, zeg maar.
    Mika25vrijdag 26 september 2008 @ 19:28
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:26 schreef lies1958 het volgende:
    Beetje neutraal bleef jaap jammer.
    Ik denk dat alle bewoners zullen proberen om neutral te zijn, ze zullen immers heus wel een waterdicht contract ondertekent hebben.
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 19:28
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:25 schreef agter het volgende:

    [..]

    Toch is het denk ik wel belangrijk dat ze aangifte doet.
    Ook voor toekomstige vriendinnen van die wife-beater. Dan staat hij in ieder geval geregistreerd.
    BTW: er zijn genoeg beelden om haar aangifte te onderbouwen.
    Juistem
    Calpevrijdag 26 september 2008 @ 19:29
    http://www.radioveronica.nl/radioveronicaplayer/player_new.php

    ik heb de link van Veronica die de hele avond in scheveningen zal zijn .... het strandfeest
    beequeenvrijdag 26 september 2008 @ 19:30
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:26 schreef Mika25 het volgende:
    Patty die over aandachtshoeren praat

    Palma heeft alles van dichtbij meegemaakt, dus dan ben ik meer geneigt om haar te geloven.
    Ban ja jak, ze steuken allemaal. Hat as eun jroot complot. Craksie voljgt.
    tuinfluitervrijdag 26 september 2008 @ 19:30
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 18:36 schreef fanvanheteersteuur het volgende:

    Ik van plan om te gaan?????

    Wie heeft je dat ingefluisterd? Nee hoor never nooit niet ga ik ooit naar een fandag van wie dan ook,

    nee......... zelf niet van Ribas, ben geen puber......
    Via PM kreeg ik dat van iemand.
    T-lexvrijdag 26 september 2008 @ 19:33
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:15 schreef Manu82 het volgende:
    @ T-Lex

    Is het toevallig dat het fan forum vandaag d'r af is gehaald?
    Oplettende kijker!
    Is geen toeval nee.
    BrainViewvrijdag 26 september 2008 @ 19:35
    Jaap valt Brian nooit aan, ook in de kooi gebeurde dit nooit..
    Hij zal Brian eeuwig dankbaar zijn
    voor de steun in het begin
    en dat hij er notabene door brian ingehouden werd, in het begin
    'Ik bepaal wanneer jij naar huis gaat, niet vandaag'

    Wat betreft dit hele item over vermeende mishandelingen..
    Vind Brian niet het type dat zijn vriendin door het huis timmert, dat ie buitensporig agressief gedrag heeft vertoont naar amanda is wel iets wat je moet aannemen.. Amanda blaast het op denk ik uit boosheid en liefdesverdriet
    De waarheid ligt ergens in het midden..denk ik
    Spaarnevrijdag 26 september 2008 @ 19:37


    http://www.rtl.nl/compone(...)ekooid.avi_plain.xml
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 19:39
    agtervrijdag 26 september 2008 @ 19:44
    Ben benieuwd of Brian vanavond komt opdagen...
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 19:46
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:30 schreef tuinfluiter het volgende:

    [..]

    Via PM kreeg ik dat van iemand.
    dat ga je niet menen ?????????????????

    ik heb één keer een pm gekregen van Juud, en ik heb gezegd, dank voor de uitnodiging maar nee is niets voor mij........

    dus.......... wie er ook iets aan het rondsturen is maakt me verder geen reet uit, maar dat was alles,
    één pm gekregen, en één teruggestuurd........

    dat achterlangsgedoe is echt zum
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 19:50
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:44 schreef agter het volgende:
    Ben benieuwd of Brian vanavond komt opdagen...
    brian komt niet bij nowlive en jaap mag niet komen
    tuinfluitervrijdag 26 september 2008 @ 19:58
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:46 schreef fanvanheteersteuur het volgende:


    dat ga je niet menen ?????????????????

    ik heb één keer een pm gekregen van Juud, en ik heb gezegd, dank voor de uitnodiging maar nee is niets voor mij........

    dus.......... wie er ook iets aan het rondsturen is maakt me verder geen reet uit, maar dat was alles,
    één pm gekregen, en één teruggestuurd........

    dat achterlangsgedoe is echt zum
    Ja schat, ik kan er niets aan doen, ik vroeg er ook niet om, ik heb pas sinds 3 maanden
    die PM opengegooid, 20 maanden zonder gedaan, ik houd ook niet van achterlangs.

    Ik heb zelfs niets terug geschreven.
    fanvanheteersteuurvrijdag 26 september 2008 @ 20:04
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:58 schreef tuinfluiter het volgende:

    [..]

    Ja schat, ik kan er niets aan doen, ik vroeg er ook niet om, ik heb pas sinds 3 maanden
    die PM opengegooid, 20 maanden zonder gedaan, ik houd ook niet van achterlangs.

    Ik heb zelfs niets terug geschreven.
    ik neem jou ook niets kwalijk hoor tuinfluitertje
    Charmianvrijdag 26 september 2008 @ 20:06
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:58 schreef tuinfluiter het volgende:

    [..]

    Ja schat, ik kan er niets aan doen, ik vroeg er ook niet om, ik heb pas sinds 3 maanden
    die PM opengegooid, 20 maanden zonder gedaan, ik houd ook niet van achterlangs.

    Ik heb zelfs niets terug geschreven.
    solly
    sunny16947vrijdag 26 september 2008 @ 20:16
    Jaap hield zich op de vlakte..........ja duhhhhhhh logisch. Veel te bang dat Brian weer iets met het adres van Cora gaat doen.
    mooiiiiiivrijdag 26 september 2008 @ 20:19
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:29 schreef Calpe het volgende:
    http://www.radioveronica.nl/radioveronicaplayer/player_new.php

    ik heb de link van Veronica die de hele avond in scheveningen zal zijn .... het strandfeest
    Meer dan 21.000 leden hoor ik Zal wel stil zijn daar,mensen staan vast nog in de file..

    [ Bericht 5% gewijzigd door mooiiiiii op 26-09-2008 21:50:31 ]
    SterreMaritvrijdag 26 september 2008 @ 20:31
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:30 schreef beequeen het volgende:
    Ban ja jak, ze steuken allemaal. Hat as eun jroot complot. Craksie voljgt.
    *Proest *
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 20:33
    De reacties bij die Telegraafberichten.
    quote:
    Het zijn allebei grote Loosers. Amanda was ook een jaloers kreng en heeft ook genoeg leugens en erge dingen gedaan in de kooi-tijd.Nu ze haast geen aandacht meer krijgt moet ze toch iets verzinnen om weer in de aandacht te komen. Nee het zijn allebei verschrikkelijke mensen en Amanda heeft het ontzettend achter haar elleboog. Weet iemand trouwens al wie haar echter moeder is?
    Cees, Haarlem | 18:44 | 26.09.08
    Suikeroomvrijdag 26 september 2008 @ 20:37
    wie heeft die gif dat Brian Amanda zo onder de kens slaat ofzo en dan uit bed stapt?
    dgkliekevrijdag 26 september 2008 @ 20:43

    jaap en palma bij shownieuws verteld over brian amanda
    Spaarnevrijdag 26 september 2008 @ 21:07
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 19:26 schreef Mika25 het volgende:
    Patty die over aandachtshoeren praat

    Palma heeft alles van dichtbij meegemaakt, dus dan ben ik meer geneigt om haar te geloven.


    Zeg dat wel.
    Tja, Patty 'vertaalt het naar haar eigen wereld'.
    En je weet nog wat er na Eric Peute gebeurde.
    Ook allemaal aandachttrekkerij. Neuh, dat was weer echt, natuurlijk.
    Suikeroomvrijdag 26 september 2008 @ 21:22
    wel tof dat Jaap nog gewoon in een bungelo park woont
    mooiiiiiivrijdag 26 september 2008 @ 21:40
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 21:22 schreef Suikeroom het volgende:
    wel tof dat Jaap nog gewoon in een bungelo park woont
    Ja Jaap is heel bescheiden en laat niet merken dat hij een miljoen euries heeft gewonnen...maar niet heus

    [ Bericht 19% gewijzigd door mooiiiiii op 26-09-2008 21:47:26 ]
    lies1958vrijdag 26 september 2008 @ 21:43
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 20:37 schreef Suikeroom het volgende:
    wie heeft die gif dat Brian Amanda zo onder de kens slaat ofzo en dan uit bed stapt?
    staat hier ergens op een pagina heb het vandaag nog gezien. En dan nog beweert brian van ik heb niets gedaan.
    Copycatvrijdag 26 september 2008 @ 21:45
    quote:
    Alsje.
    elcastelvrijdag 26 september 2008 @ 21:49
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 20:43 schreef dgklieke het volgende:

    jaap en palma bij shownieuws verteld over brian amanda
    Wat is die Brard een hoer zeg met het gebruikelijke feiten verdraaien, Amanda heeft ná de Kooi klappen gehad, wat wel klopt is dat zwarte gat, aan 1 oog (schijnt).
    mooiiiiiivrijdag 26 september 2008 @ 21:52
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 21:49 schreef elcastel het volgende:

    [..]

    Wat is die Brard een hoer zeg met het gebruikelijke feiten verdraaien, Amanda heeft ná de Kooi klappen gehad, wat wel klopt is dat zwarte gat, aan 1 oog (schijnt).
    Ook in de kooi!
    elcastelvrijdag 26 september 2008 @ 21:54
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 21:52 schreef mooiiiiii het volgende:
    Ook in de kooi!
    Ja, maar of dat ook in die aangifte voorkomt is niet bekend. Of schat ik Amanda nu te hoog in ?
    APKvrijdag 26 september 2008 @ 22:20
    Heb geen zin om alles na te lezen.

    Is het stukje uit de VPRO-gids over het TV-programma volgende week mbt (de Nederlandse versie van) DGK op de Duitse tv al langsgekomen?

    Talpa en RTL weigerden alle medewerking lees vooral door want het gaat niet over Brian en Amanda who cares maar het zou best wel eens een leuke docu kunnen zijn maar dit lees je toch niet want het gaat niet over Brian en Amanda maar het lijkt me best wel een leuke docu. Heb geen scanner hier en kan me ook nauwelijks voorstellen dat iemand anders de VPRO-gids leest maar het lijkt me best een interessante docu hoewel het dus niet over Brian en Amanda gaat maar als iemand dan toch én een scanner én de VPRO-gids heeft dan zou die persoon misschien een scan kunnen maken, hoewel het dus niet direct over Brian en Amanda gaat.
    droomkoninginvrijdag 26 september 2008 @ 22:23
    ik vond de afsluiting bij shownieus wel lollig:

    Patty: Amanda's grote droom is vj worden bij TMF... nou veel succes
    die gozer: nou ik zou het eens proberen met een briefje naar de etos.
    Gertvrijdag 26 september 2008 @ 22:27
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 22:20 schreef APK het volgende:
    Heb geen zin om alles na te lezen.

    Is het stukje uit de VPRO-gids over het TV-programma volgende week mbt (de Nederlandse versie van) DGK op de Duitse tv al langsgekomen?

    Talpa en RTL weigerden alle medewerking lees vooral door want het gaat niet over Brian en Amanda who cares maar het zou best wel eens een leuke docu kunnen zijn maar dit lees je toch niet want het gaat niet over Brian en Amanda maar het lijkt me best wel een leuke docu. Heb geen scanner hier en kan me ook nauwelijks voorstellen dat iemand anders de VPRO-gids leest maar het lijkt me best een interessante docu hoewel het dus niet over Brian en Amanda gaat maar als iemand dan toch én een scanner én de VPRO-gids heeft dan zou die persoon misschien een scan kunnen maken, hoewel het dus niet direct over Brian en Amanda gaat.
    En nu ff in één zin.
    mooiiiiiivrijdag 26 september 2008 @ 22:32
    [quote][b

    Volgens de Bouvrie is minder beter..soms heeft ie gelijk ,dus mijn bericht maar weggehaald.. pfff ..Tot morgen..

    [ Bericht 88% gewijzigd door mooiiiiii op 26-09-2008 22:52:00 ]
    APKvrijdag 26 september 2008 @ 22:35
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 22:27 schreef Gert het volgende:

    En nu ff in één zin.
    Gouden Kooi geen glazen huis

    Volgende week vrijdag op ARTE een docu.
    Een serieuze blik achter de schermen is zelfs maanden nadat de bewoners zijn vertrokken niet mogelijk.
    Voor het programma 'Zoom Europa' werd een aflevering gemaakt over moraal en televisie, met speciale aandacht voor DGK.

    Niemand van de oudbewoners durft mee te werken aan de docu.
    Waar is RTL bang voor? (Dat een eventuele Duitse versie van DGK in gevaar komt}

    Daar komt het een beetje op neer. (Niet mijn woorden maar een samenvatting)

    Maar het gaat dus niet over de crediet crisis -of nog belangrijker- Brian en Amanda.
    Manu82vrijdag 26 september 2008 @ 22:41
    Het komt er toch op neer dat iemand met VPRO gids en scanner dat stukje in moet scannen en hier plaatsen?
    APKvrijdag 26 september 2008 @ 22:43
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 22:41 schreef Manu82 het volgende:
    Het komt er toch op neer dat iemand met VPRO gids en scanner dat stukje in moet scannen en hier plaatsen?
    Yep, en daarnaast gaf ik nog een sneak preview.
    LouLouvrijdag 26 september 2008 @ 22:48
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 22:35 schreef APK het volgende:

    [..]

    Gouden Kooi geen glazen huis

    Volgende week vrijdag op ARTE een docu.
    Een serieuze blik achter de schermen is zelfs maanden nadat de bewoners zijn vertrokken niet mogelijk.
    Voor het programma 'Zoom Europa' werd een aflevering gemaakt over moraal en televisie, met speciale aandacht voor DGK.

    Niemand van de oudbewoners durft mee te werken aan de docu.
    Waar is RTL bang voor? (Dat een eventuele Duitse versie van DGK in gevaar komt}


    Daar komt het een beetje op neer. (Niet mijn woorden maar een samenvatting)

    Maar het gaat dus niet over de crediet crisis -of nog belangrijker- Brian en Amanda.
    Is er überhaupt enige versie van DGK verkocht, al dan niet aan Duitsland?
    Come to think of it, is er ooit een achter-de-schermen- programma over BB geweest? Behalve hoe de cameramensen door het grote kruis slopen.

    Waarom ze er niet aan meewerken is i.m.o. omdat er weinig te verdedigen valt, wat meer was het nou dan een experiment. Één waarbij ze niet willen uitweiden over de mate van gescript zijn etc.

    De cc is trouwens wél een leuke soap.
    mooiiiiiivrijdag 26 september 2008 @ 22:59
    Welteruste iedereen..

    [ Bericht 86% gewijzigd door mooiiiiii op 26-09-2008 23:40:21 ]
    Gertvrijdag 26 september 2008 @ 23:01
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 22:41 schreef Manu82 het volgende:
    Het komt er toch op neer dat iemand met VPRO gids en scanner dat stukje in moet scannen en hier plaatsen?
    Ja en ik heb een van de twee niet. Wie heeft zowel een scannert als de VPRO-gids?
    APKvrijdag 26 september 2008 @ 23:03
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 22:48 schreef LouLou het volgende:

    Is er überhaupt enige versie van DGK verkocht, al dan niet aan Duitsland?
    Come to think of it, is er ooit een achter-de-schermen- programma over BB geweest? Behalve hoe de cameramensen door het grote kruis slopen.
    Nee, kijkt dus allen!
    quote:
    Waarom ze er niet aan meewerken is i.m.o. omdat er weinig te verdedigen valt, wat meer was het nou dan een experiment. Één waarbij ze niet willen uitweiden over de mate van gescript zijn etc.
    Ze mochten niet meewerken, werden geintimideerd enzo.
    Huub?
    eleusisvrijdag 26 september 2008 @ 23:06
    Wie gooit die ARTE ( ) shit ff op Youtube.
    tong80vrijdag 26 september 2008 @ 23:10
    Kan iemand het aan mes rijgen van Brian topic vinden ?

    APKvrijdag 26 september 2008 @ 23:12
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 23:06 schreef soylent het volgende:
    Wie gooit die ARTE ( ) shit ff op Youtube.
    Wordt pas volgende week vrijdag uitgezonden.
    ruudpuntenelvrijdag 26 september 2008 @ 23:20
    B&A in shownews op SBS6
    LouLouvrijdag 26 september 2008 @ 23:21
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 23:03 schreef APK het volgende:


    Ze mochten niet meewerken, werden geintimideerd enzo.
    Huub?
    Die moest van het hokje.
    ruudpuntenelvrijdag 26 september 2008 @ 23:45
    il silenzio è assordante qui

    Ciao a tutti.
    -Blurk-vrijdag 26 september 2008 @ 23:56
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 23:45 schreef ruudpuntenel het volgende:
    il silenzio è assordante qui

    Ciao a tutti.
    Van hetzelfde Ruud
    ruudpuntenelvrijdag 26 september 2008 @ 23:58
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 23:56 schreef -Blurk- het volgende:

    [..]

    Van hetzelfde Ruud
    Blurkie

    Zat eigenlijk in het verkeerde topic Heb je de plaatjes al gezien van Marghe
    APKzaterdag 27 september 2008 @ 00:00
    Truste allemaal en lekker dit topic volposten zodat niemand meer weet dat er volgende week een -misschien- kritische docu over DGK op ARTE komt.

    Die overigens niet over Brian en Amanda gaat.
    ruudpuntenelzaterdag 27 september 2008 @ 00:02
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 00:00 schreef APK het volgende:
    Truste allemaal en lekker dit topic volposten zodat niemand meer weet dat er volgende week een -misschien- kritische docu over DGK op ARTE komt.

    Die overigens niet over Brian en Amanda gaat.
    Ben er mee bezig
    APKzaterdag 27 september 2008 @ 00:04
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 00:02 schreef ruudpuntenel het volgende:

    [..]

    Ben er mee bezig
    Waar blijft die Markvanrinsum
    ruudpuntenelzaterdag 27 september 2008 @ 00:07
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 00:04 schreef APK het volgende:

    [..]

    Waar blijft die Markvanrinsum
    Ligt onder de tafel met zijn eigen drankvoorraad
    -Blurk-zaterdag 27 september 2008 @ 00:12
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 00:00 schreef APK het volgende:
    Truste allemaal en lekker dit topic volposten zodat niemand meer weet dat er volgende week een -misschien- kritische docu over DGK op ARTE komt.

    Die overigens niet over Brian en Amanda gaat.
    Ik heb Arte niet meer, die heeft Ziggo er af gehaald
    mooiiiiiizaterdag 27 september 2008 @ 01:02
    quote:
    Op vrijdag 26 september 2008 23:56 schreef -Blurk- het volgende:

    [..]

    Van hetzelfde Ruud
    En als "ik" weltruste wens geen reactie ,welke taal is yuppie genoeg pffff slamat slapie
    ..
    willem-jozefzaterdag 27 september 2008 @ 01:54
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 01:02 schreef mooiiiiii het volgende:

    [..]

    En als "ik" weltruste wens geen reactie ,welke taal is yuppie genoeg pffff slamat slapie
    ..
    truste geile beer
    Prosperazaterdag 27 september 2008 @ 07:00
    Je zou bijna een Commotie om Brian-topic gaan starten

    Als Brian zich na DGK zo heeft gedragen als erin, dan heeft Mannie gelijk.
    Camera's doen toch wonderen voor zijn zelfbeheersing.

    Behalve de filmpjes, die bekend zijn en jammergenoeg is dat topic [DGK-gate] Help hier Amanda bij haar aangifte. in SHO gesloten, want het kan best waardevol voor d'r zijn, heb ik 's nachts wel meer klappen gezien van Brian.

    Dat anaal geneuk vond Amanda ook niet altijd even prettig.
    Copycatzaterdag 27 september 2008 @ 10:29
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 00:00 schreef APK het volgende:
    Truste allemaal en lekker dit topic volposten zodat niemand meer weet dat er volgende week een -misschien- kritische docu over DGK op ARTE komt.

    Die overigens niet over Brian en Amanda gaat.
    Kun je ARTE ook via uiitzendinggemist zien?
    Manu82zaterdag 27 september 2008 @ 11:57
    Iedereen op Amanda's hyves is boos op Amanda
    quote:
    C-id (4)
    today, 10:57
    Ik heb er nog een nachtje over nagedacht. Ik vind het allereerst hartstikke kut dat Brian met Tamara gaat. Dat sowieso, maar ik denk echt dat die relatie met Tamara weinig zal worden. Misschien troost ze hem, maar dat het wat zou kunnen worden tussen die twee? Nee, want daarvoor is te veel gebeurd tussen die twee.
    Ik vind het jammer dat Amanda niet sterker is geweest, nu komt ze met n gare media-actie die haar en Brian veel schade heeft gebracht. Heb je het nieuws gevolgd?!? Amanda en Brian komen er beiden superslecht vanaf, echt heel erg. Daarom was ik gister boos op Amanda. Ze had beter moeten weten. Al het keiharde werken voor roem en eer heeft ze nu belachelijk gemaakt, dat doet pijn. Niet alleen voor hun, maar ook voor de fans die toekijken. Echt, verdorrie, had eerst een advocaat in de hand genomen ipv deze actie. Okay, Amanda is pas 20, weet niet hoe t werkt met dit soort dingen, maar het doet pijn om dit schandalige media-gebeuren wat er nu is te aanschouwen. Als zij haar recht had willen halen, had ze niet de media erbij moeten betrekken, dat is en blijft een regelrechte wraakactie van Amanda, waar ze dus flink voor gestraft is door de media en terecht! Hopelijk doet ze het in de toekomst beter en gaat ze haar zaken beter regelen, want iedereen verdient een tweede kans, ook Amanda.
    quote:
    voor ons een heel nieuw leven (722)
    today, 09:48
    "ma" ik weet niet waar het op slaan moet wat jij nu zegt? maar het feit dat ik mijn profiel niet zichtbaar heb betekent niet dat ik een slet ben of weet je de roepping van slet niet? en waarom zou ik hem zichtbaar meoten stellen als je toch geen fuck met mij te maken heb.. en wat amanda betreft.. hoe kan je zo stom zijn om haar te verdedigen?! zij heeft zelf gezecht op tv tegen haar "beste" vriendin nadia dat ze gek is op dominante mannen, dus hoe dom kan je zijn haar te verdedigen.. ze is hier zelf mee begonnen en ze wilde niet luisteren naar de buitenkant en eigenlijk is het gewoon heel zielig want ze KAN het niet begrijpen omdat ze te STOM is.. dus wat wil jij nu gaan bereiken om haar te gaan verdedigen?! ben je amanda geil ofzoiets dat jij ook zo nodig even wat aandacht van d'r moet.. en jaa je begrijpt natuurlijk zelf ook wel dat je niet het ene moment mishandeling kan accepteren en er om kan lachen heel duidelijk op de televisie, en er nu in eens genoeg van kan hebben! dat zou even makkelijk zijn.. ze is warschijnlijk niet meer in trek bij de mannen omdat ze haar gare kut door iedereen heeft laten zweten en zich door iedereen vol heeft laten spuiten... dus kiest ze maar voor brian zijn geld.. pfff wat ben je dan voor golddigger? vies wijf ga toch weg man.. en ma ik weet niet wat jij mij te zeggen heb maar jou onzin is toch echt met stomheid geslagen!


    de groeten
    Inge (21)
    quote:
    today, 01:19
    Mooi verwoord Donna...
    Het zou zeker niet verkeerd zijn voor haar om (alleen!!) stil te staan bij wat ze aan het doen is... en of dat wel de manier is... en beseft wat ze eigenlijk wil en teweeg brengt.
    Die 'Telegraaf-actie' verbaasd me heel erg. Het is gewoon zóóó tegenstrijdig met eerdere verhalen/reacties/blogs e.d. Iets klopt er niet en ik hoop dat Amanda weet wat ze doet... wraakgevoelens zijn immers een hele slechte raadgever... los van wat er wel of niet gebeurd is. Jammer dat het zo loopt.
    quote:
    Thyrza - LaToya (270)
    yesterday, 22:37
    suc6 meis
    quote:
    Pat (0)
    yesterday, 22:10
    Hey Donna,

    Huub heeft Amanda gebeld.......ik geloof dat hij het tel nr van amanda heeft van Talpa gekregen want hij werkt daar......Amanda heeft hem niet opgezocht
    quote:
    Donna (22)
    yesterday, 21:52
    Amanda,

    Als het verhaal (m.b.t. de aangifte) niet of niet helemaal klopt, is het verstandiger om even een time-out te nemen en goed over alles na te denken.
    Pas op dat je niet ook je eigen glazen ingooit. Ik weet niet wat er gebeurd is tussen jullie, dus dat terzijde.

    Wat nu gebeurt, lijkt misschien wel als een soort genoegdoening, maar de mensen die jou ook het licht in de ogen niet gunnen, stoken je lekker op. Pas op dat je niet in die val loopt meissie.

    Ik snap al niet dat je Huub hierin betrokken hebt. Over jou is hij ook niet positief geweest, dus het feit dat je hem belt, geeft mij het idee dat je niet zo goed weet wat je met de situatie aan moet en om je heen aan het slaan bent, aangespoord door mensen die uiteindelijk niet voor de consequenties van dit mediageweld en dito gevolgen gaan opdraaien.

    Als je reden ertoe hebt, zoek je recht, maar laat je niet opnaaien en neem de tijd, doe geen dingen die je meer kwaad dan goed zullen doen, alleen omdat je misschien denkt dat het de ander zou kunnen treffen.

    Sterkte en veel wijsheid.

    Donna
    quote:
    Marjanika (0)
    yesterday, 21:34
    Dat weten we Kitty, Maar het is Amanda die de telefoon op neemt en Amanda die over Brian klets bij Huub die ze beschuldigt van aanranding en geweld.
    C-id (4)
    yesterday, 21:30
    Amanda, het zal wel aan je lage opleiding en je straatmanieren liggen, maar wat je nu Brian aan probeert te doen vind ik echt geen stijl! Hij heeft je zo vaak gered, je was te lui om te lopen in die kooi. Brian moet eigenlijk de beelden terug zien, toen je vreemd ging achter zijn rug met Huub. Je zoende en liet je beffen, toen dat uit kwam zei je dat Huub je verkracht had. Schijnheiligheid ten top! Fuck you bitch!
    Kitty (16)
    yesterday, 21:26
    Marjanika......... Huub belde Amanda hoor !!!!!!!! en je weet hoe sensatie belust is. dus verwijt Amanda niets !!!!!!!
    Sterkte Amanda !!!
    Marjanika (0)
    yesterday, 21:12
    Je komt wel erg ongeloofwaardig over Amanda.
    Vooral nu je lekker met Huub hebt gebeld om het over Brian te hebben.
    Huub was toch diegene die jouw had aangerand? Huub had jouw toch geslagen? Huub was toch degene die jij zo haatte en wou aangeven? En Brian moest toch vaak tussen jou en Huub springen? Nee, ik geloof niets meer van jouw verhaal. Zoals je nu met Huub doet, lijkt het alsof je dat verhaal dus ook al gelogen te hebt.
    quote:
    Hartje (3)
    yesterday, 21:10
    wat een een aandachtrekkerij van amanda.Nu het uit is..is brian de zwarte schaap.
    Ik denk als brian amanda echt mishandeld zou hebben in de kooi dat ze bij talpa/rtl5 wel allang iets hadden gedaan.
    Vind dit zo achteraf gelul. Nu heeft ze geen kooi of brian om aandacht mee te trekken dus nu gaat ze iets verzinnen.
    Als ze echt zo een grote mond heeft zoals ze altijd had.dan was ze allang voorzichzelf opgekomen.
    geloof hier niks van.. ga een camera zoeken en huilen..dan krijg je ook aandacht..of jou kennende amanda..SHOW YOUR TITTIES..daar krijg je ook goed aandacht mee

    dit is zo laag..je had dit niet nodig om aandacht te krijgen..maja dit zegt meer over jou.
    hondjeszaterdag 27 september 2008 @ 12:30
    of dom..of handjevol onder andere naam.
    anders kan ik het niet verklaren.
    dgkliekezaterdag 27 september 2008 @ 12:48
    quote:
    Merci-Lin (30)
    vandaag, 12:14
    lekker makkelijk allemaal
    aldiemensen die zpogoedweten wat amanda wel of niet had moeten doen
    een vrouw die mishandeld wordt zit vol angst en ga dat niet goedpraten
    amanda heeft brian geslagen lees je hier
    kijknaar die handjes van amanda en het lijf van brian

    ik begrijp amanda wel
    ze is gewoon gemanupuleerd om steeds haar mond dicht te houden wellicht voorde fans en lekker dan voorde fans met een man leven
    die als het hemuitkomt zijhn handjes loszitten net zo goed als amanda wist hoebrian was weet ook brian hoe amanda is
    had haar meteen laten gaan maar nee
    eerts misbruiken
    en in je achterhoofd allang weten wat je gaat doen
    Tamara is nooit uitbeeld geweest
    ik weet nog
    dat de laaste dagen van de kooi ik mij afvroeg waarom doet brian zo raar altijd als men erover begon wat ze na de kooi gaan doen
    amanda had haar antwoord klaar
    brian zei dan niets
    en dit is wat ik met mijn eigen ogen de laaste dagen van de kooi heb gezien
    ik heb brian het voordeel van de twijvel gegeven
    en zelf heel veel op hem gestemd
    maar nu weet ik dat hij dus echt slappehandjes heeft
    ja ik geloof Amanda
    waarom kan ze nu niet op haar hyves
    dat doet ze echt niet zelf
    dus hoe laf wil je nog meer wezen
    Amanda sterkte
    en weet gods molen maalt langzaam maar
    zeker
    en al die vrouwen die het gedrag van brian goed praten ga lekker zelf met hem leven en zijn para klappen ontvangen
    hyvers haal brian van je hyves weg
    laat hem nu maar eerts gaan leren dat je geen vrouwen mag slaan hoe dan ook

    Amanda er wacht vast iest mooiop jouw
    want dat verdien je
    laat gaan wieweet waar het goed vooris
    en vergeet nooit neem geen ex terug want je moet nooit vergeten waarom het een ex is .
    en zo zie ik het ook maar wat voor straf krijgt brian nu ????
    Desiizaterdag 27 september 2008 @ 12:50
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 11:57 schreef Manu82 het volgende:
    Iedereen op Amanda's hyves is boos op Amanda
    [..]

    knip

    wat een stelletje onbenullen, dus eigenlijk is het Amanda's eigen schuld
    en buiten de media houden dat ze Brian aanklaagt, zou nooit lukken, komt altijd wel op de één of andere manier naar buiten.

    Amanda, als tie je echt geslagen heeft, YOU GO GIRL
    En tuurlijk zit er ook rancune bij, lijkt me vrij logisch
    Manu82zaterdag 27 september 2008 @ 12:53
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 12:50 schreef Desii het volgende:

    [..]

    wat een stelletje onbenullen, dus eigenlijk is het Amanda's eigen schuld
    Ze denken dat Brian haar slechts een corrigerende tik heeft gegeven
    En daarbij denken die infantielen ook nog dat Amanda Brian's condoom heeft lek geprikt waardoor Tamara zwanger is geworden
    Desiizaterdag 27 september 2008 @ 13:03
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 12:53 schreef Manu82 het volgende:

    [..]

    Ze denken dat Brian haar slechts een corrigerende tik heeft gegeven
    En daarbij denken die infantielen ook nog dat Amanda Brian's condoom heeft lek geprikt waardoor Tamara zwanger is geworden
    dat meen je niet

    Kijk Amanda is niet van de slimsten, maar haar ex-fans zijn nog tig tandjes erger
    sunny16947zaterdag 27 september 2008 @ 13:58
    Amanda heeft in de kooi wel gezegd dat als ze ooit belazerd zou worden ze behoorlijk rancuneus kan zijn. Zo heeft ze ooit de auto van een ex helemaal bekrast. Ik geloof dan ook zeker dat er wel rancune bij zal zitten. Maar daarom hoeft het nog niet minder waar te zijn.
    Manu82zaterdag 27 september 2008 @ 14:01
    Ach eigenlijk is het toch ook helemaal niet interessant, behalve dan dat ze (en hun fans) de eigen reputatie naar de kloten helpen/bevestigen.
    Spaarnezaterdag 27 september 2008 @ 14:03
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 11:57 schreef Manu82 het volgende:
    Iedereen op Amanda's hyves is boos op Amanda

    Goh, ik ben benieuwd wie haar Hyves beheert.
    Hier en daar herken ik wel de hand van meesteres Netty (in de comments) en volgens mij zijn er ook flink wat reacties uit Almere (aan het taalgebruik te zien - beetje Mamjotaaltje).
    Copycatzaterdag 27 september 2008 @ 14:06
    Is die Hyves van Amanda weer zichtbaar dan?
    Manu82zaterdag 27 september 2008 @ 14:09
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 14:06 schreef Copycat het volgende:
    Is die Hyves van Amanda weer zichtbaar dan?
    je moet bij de comments op de blogs kijken tegenwoordig
    Copycatzaterdag 27 september 2008 @ 14:13
    Heeft Amanda een blog?
    Manu82zaterdag 27 september 2008 @ 14:15
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 14:13 schreef Copycat het volgende:
    Heeft Amanda een blog?
    maar Netty schijnt die inmiddels te schrijven

    http://lifeofamanda.hyves.nl/blog/15858427/Verhaal_Party/iKeF/
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:14
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 11:57 schreef Manu82 het volgende:
    Iedereen op Amanda's hyves is boos op Amanda

    quote:
    Donna (22)
    yesterday, 21:52
    Amanda,

    Als het verhaal (m.b.t. de aangifte) niet of niet helemaal klopt, is het verstandiger om even een time-out te nemen en goed over alles na te denken.
    Pas op dat je niet ook je eigen glazen ingooit. Ik weet niet wat er gebeurd is tussen jullie, dus dat terzijde.

    Wat nu gebeurt, lijkt misschien wel als een soort genoegdoening, maar de mensen die jou ook het licht in de ogen niet gunnen, stoken je lekker op. Pas op dat je niet in die val loopt meissie.

    Ik snap al niet dat je Huub hierin betrokken hebt. Over jou is hij ook niet positief geweest, dus het feit dat je hem belt, geeft mij het idee dat je niet zo goed weet wat je met de situatie aan moet en om je heen aan het slaan bent, aangespoord door mensen die uiteindelijk niet voor de consequenties van dit mediageweld en dito gevolgen gaan opdraaien.

    Als je reden ertoe hebt, zoek je recht, maar laat je niet opnaaien en neem de tijd, doe geen dingen die je meer kwaad dan goed zullen doen, alleen omdat je misschien denkt dat het de ander zou kunnen treffen.

    Sterkte en veel wijsheid.

    Donna

    Wat is hier mis aan?
    elcastelzaterdag 27 september 2008 @ 16:23
    Huub is alles behalve anti-Amanda, dat klopt er niet aan. Huub was anti-Brian in het spel, dit heeft hij zo vaak uitgelegd in DGK zelf ook.
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:24
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:23 schreef elcastel het volgende:
    Huub is alles behalve anti-Amanda, dat klopt er niet aan. Huub was anti-Brian in het spel, dit heeft hij zo vaak uitgelegd in DGK zelf ook.
    Yeah right!. Dat Huub graag zijn piemeltje ook bij haar naar binnen wilde prakken, is een ander verhaal.

    Wat acheraf niet bleek te kloppen, is dat niet Amanda, maar Huub het initiatief heeft genomen. Hoezo lijkenpikker!
    elcastelzaterdag 27 september 2008 @ 16:25
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:24 schreef ThunderBitch het volgende:
    Yeah right!. Dat Huub graag zijn piemeltje ook bij haar naar binnen wilde prakken, is een ander verhaal.
    Waar heb je het over ? Heb je wel gekeken, of herinner ik me nu opeens dat je dat soort dingen niet met jou kunt bespreken ?
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:27
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:25 schreef elcastel het volgende:

    [..]

    Waar heb je het over ? Heb je wel gekeken, of herinner ik me nu opeens dat je dat soort dingen niet met jou kunt bespreken ?
    Ik heb mijn reaktie gegeven, durf maar te zeggen dat het niet klopt. Het zal me overigens worst wezen. De kooitijd is geweest.
    Copycatzaterdag 27 september 2008 @ 16:29
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:24 schreef ThunderBitch het volgende:


    Wat acheraf niet bleek te kloppen, is dat niet Amanda, maar Huub het initiatief heeft genomen. Hoezo lijkenpikker!

    Omdat hij iemand met wie hij lange tijd heeft samengewoond en met wie hij het een aanzienlijk deel van de tijd goed kon vinden een telefonisch hart onder de riem steekt, is hij een lijkenpikker?
    Hoe zwart wit kan je wereldbeeld zijn ...
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:30
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:29 schreef Copycat het volgende:

    [..]


    Omdat hij iemand met wie hij lange tijd heeft samengewoond en met wie hij het een aanzienlijk deel van de tijd goed kon vinden een telefonisch hart onder de riem steekt, is hij een lijkenpikker?
    Hoe zwart wit kan je wereldbeeld zijn ...
    Ik zie dat zeker niet zo. Maar jij mag het zien zoals je wilt. Hij droomt vast nog van die mooie schaamlippen van haar.

    By the way, als je zo om iemand geeft, ga je het allemaal niet op je blog neerzetten. Bah. Hypocriet ventje is het.
    Copycatzaterdag 27 september 2008 @ 16:31


    Mijn God. Wat een kinderachtig niveau.
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:32
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:31 schreef Copycat het volgende:


    Mijn God. Wat een kinderachtig niveau.
    Ben ik helemaal met je eens, laat die twee het zelf uitzoeken.
    elcastelzaterdag 27 september 2008 @ 16:32
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:27 schreef ThunderBitch het volgende:
    Ik heb mijn reaktie gegeven, durf maar te zeggen dat het niet klopt. Het zal me overigens worst wezen. De kooitijd is geweest.
    Wat is daar voor durf voor nodig, ? Jij refereert naar een actie van Huub (die al veel genuanceerder ligt dan jij beweerd), dat had verder bitter weinig met de band Amanda-Huub te maken. Na die nacht lagen Huub en Amanda nogsteeds op 1 lijn, het was pas later - toen ze weer richting Brian trok - dat ze anti-Huub werd en vice versa.

    Huub heeft meerdere malen aangegeven dat Amanda een tof wijf is en dat het jammer is dat ze in handen is gevallen van zo'n figuur (ik hou me netjes, anders lees je het niet). Huub had niet alleen speltechnisch een hekel aan Brian, maar vond ook dat hij Amanda niet goed behandelde. Dit is allemaal gewoon 10 keer op de streams geweest, het is jammer dat jij selectief blind bent (of ergens bent geraakt).

    En ja, er is een hoop geschreeuwd tussen Huub en Amanda, en er zijn lade's gegooid en weet ik veel wat, maar in de basis zat het goed, zeker van Huub's kant. Het verbaast me niks dat Amanda nu contact met Huub zoekt, die herkent nu kennelijk ook hoe Huub er precies over dacht.

    Ow ja en die PI suggereert idd dat ik je uitlach.
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:41
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:32 schreef elcastel het volgende:

    [..]

    Wat is daar voor durf voor nodig, ? Jij refereert naar een actie van Huub (die al veel genuanceerder ligt dan jij beweerd), dat had verder bitter weinig met de band Amanda-Huub te maken. Na die nacht lagen Huub en Amanda nogsteeds op 1 lijn, het was pas later - toen ze weer richting Brian trok - dat ze anti-Huub werd en vice versa.

    Huub heeft meerdere malen aangegeven dat Amanda een tof wijf is en dat het jammer is dat ze in handen is gevallen van zo'n figuur (ik hou me netjes, anders lees je het niet). Huub had niet alleen speltechnisch een hekel aan Brian, maar vond ook dat hij Amanda niet goed behandelde. Dit is allemaal gewoon 10 keer op de streams geweest, het is jammer dat jij selectief blind bent (of ergens bent geraakt).

    En ja, er is een hoop geschreeuwd tussen Huub en Amanda, en er zijn lade's gegooid en weet ik veel wat, maar in de basis zat het goed, zeker van Huub's kant. Het verbaast me niks dat Amanda nu contact met Huub zoekt, die herkent nu kennelijk ook hoe Huub er precies over dacht.

    Ow ja en die PI suggereert idd dat ik je uitlach.

    Huub wilde indertijd Amanda aan zijn kant, en toen het niet lukte (met hulp van Eric en Sylvia) en zij duidelijk koos voor Brian, toen deugde er niets meer aan Amanda.
    Dat Huub soms positief over haar was, zegt mij niets, hij heeft ook weleens gezegd dat hij het met Brian best goed kon vinden buiten het spel om. Ook heeft hij weleens gezegd dat Brian erg op rechtvaardigheid gebrand is. Om nu de scheldpartijen van Huub te gaan bagetelliseren, waar Amanda het lijdend voorwerp was, vind ik op z'n zachts gezegd lachwekkend.

    Het schijnt Huub te zijn die contact heeft gezocht (zie blog Huub).
    Ik heb hem hier ook nooit voor haar zien opkomen toen zij gebashd werd.
    Huub is een smerig mannetje, je weet wel, de " ideale schoonzoon" die alles recht praat en slim zijn woorden kiest (lukt niet alijd, maar hij doet zijn best).

    Ik weet niet wat een Pl is, maar je lacht maar, tot je blauw ziet, ik zit er niet mee.
    Manu82zaterdag 27 september 2008 @ 16:45
    Ah Donnatellie komt het feestje even compleet maken
    elcastelzaterdag 27 september 2008 @ 16:48
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:41 schreef ThunderBitch het volgende:
    -knip-
    Hierop reageren zou een herhaling van mijn eerdere post zijn. Succes met je bekrompen geest, ik krijg een deja vu van je.
    Copycatzaterdag 27 september 2008 @ 16:49
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:41 schreef ThunderBitch het volgende:

    Ik weet niet wat een Pl is, maar je lacht maar, tot je blauw ziet, ik zit er niet mee.
    Zulks een misplaatste smiley.

    Maar gelukkig zal DGK je verder worst wezen .
    elcastelzaterdag 27 september 2008 @ 16:50
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:49 schreef Copycat het volgende:
    Zulks een misplaatste smiley.

    Maar gelukkig zal DGK je verder worst wezen .
    Cc, rustig effe, ik zeik al in mijn broek.
    Manu82zaterdag 27 september 2008 @ 16:53
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:30 schreef ThunderBitch het volgende:

    [..]

    By the way, als je zo om iemand geeft, ga je het allemaal niet op je blog neerzetten. Bah. Hypocriet ventje is het.
    Ben ik het overigens mee eens, als ik Huub was geweest had ik champagne ontkurkt en Evert en Albert even uitgenodigd
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:54
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:48 schreef elcastel het volgende:

    [..]

    Hierop reageren zou een herhaling van mijn eerdere post zijn. Succes met je bekrompen geest, ik krijg een deja vu van je.
    Dat het een herhaling zou zijn, heb je goed gezien. Jij succes met je tunnelvisie.
    ThunderBitchzaterdag 27 september 2008 @ 16:55
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:49 schreef Copycat het volgende:

    [..]

    Zulks een misplaatste smiley.

    Maar gelukkig zal DGK je verder worst wezen .
    Misplaatst?
    Yep, worst!
    Noekzaterdag 27 september 2008 @ 16:55
    Nog 2 en dan nemen we ARTE even mee in de OP.
    1 dan.
    elcastelzaterdag 27 september 2008 @ 16:56
    quote:
    Op zaterdag 27 september 2008 16:54 schreef ThunderBitch het volgende:
    Dat het een herhaling zou zijn, heb je goed gezien. Jij succes met je tunnelvisie.
    Thanx, ik heb het licht al gezien, jammer dat jij dat niet kunt zien met die grote plaat voor je kop.