Altijd is het zo bij mij:
Vorig jaar, de zondag voor kerst, ik kon 8 uur lang werken = 16 uur uitbetaald. Ik had in die weken al mijn contracturen gemaakt, ik moest invallen voor iemand - ik kon lekker cashen.
De zaterdag was ik al niet helemaal jovel, wat verkeerds gegeten? Enfin, die nacht was ik vanaf 4 uur in touw en heb ik met luidkabaal kenbaar gemaakt dat ik moest overgeven (

) en ik ben de hele zondag doorgekomen met biscuitjes die ik 10 minuten later er weer uit spuugde. De maandag erop? Kiplekker

!
In het voorjaar, ik werkte al 15 weken 50 uur in de week, ik liep al wat te kwakkelen: zondag brak aan. Hele dag in bed doorgebracht, total loss. De maandag? Kiplekker en ik kon weer lekker de hele dag werken zonder enige vrije tijd.
Hoe ik er nu bij lig? Zieke hond, als een dweil, het is weer zondag... Morgen? Tussen half 9 en half 6 heb ik diverse colleges. Ga ik die gezond doormaken? Ik weet haast zeker van wel.

op een vrije dag ziek zijn, op een drukke dag geen vrije tijd hebben

!
| ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu