Stel, je gaat naar het centrum, plaatst je fiets tegen een van de rekken bij de Coolsingel aan en gaat dan een beetje je ding doen zeg maar. Geen punt bij Karwei. Bij terugkomst pak je je fiets en fietst weg via een toeristische alternatieve route omdat men het (kennelijk) nodig vond de Coolsingel deels af te sluiten. Tot zover geen probleem.
Terwijl je zo een beetje fietst en zachtjes doch waarschijnlijk vals aan het zingen bent, ontdek je dat er iets om je stuur heen gerold is. Terwijl er een groot vraagteken bij je opkomt, je had je fiets immers netjes tegen het rek aan gezet (mag dat dan ook niet meer?), bekijk je het stuk papier. Het is een reclame voor fietsdiefstal.nl, waarbij het befehl wordt gegeven om vooral je framenummer te noteren.
Waarom wordt zoiets aan mijn fiets gehangen? Dat het ding nog rijdt mag een wonder heten en ik ben de enige die er op kan rijden. In handen van een eventuele dief is het ding een zelfmoordapparaat. Stel dat een dief het zou proberen, zou je iets krijgen als
ROTTERDAM - Een onfortuinlijke fietsendief had de pech om een fiets te stelen die hij niet kon beheersen. Ter hoogte van de Westblaak viel hij. De ambulance heeft hem met levensbedreigende verwondingen overgebracht naar het Erasmus MC, waar hij in de nacht overleed.
Je kunt dan natuurlijk nog een dief hebben die de fiets steelt maar het niet waagt om er op te gaan rijden. Deze dief zal echter tot de conclusie komen dat niemand die fiets wil hebben, zelfs niet als je er geld bij geeft.
Samenvatting : Nutteloze papierverspilling van een website
[ Bericht 0% gewijzigd door Alicey op 21-09-2008 14:13:28 ]