Die vraag verwachte ik al, maar hoezo??quote:
Nee hè....ik ook niet begrijp ook niet waar die fabel vandaan komt dat mannen met de jaren aantrekkelijker worden, meer uitzondering dan regel.quote:Op zondag 21 september 2008 03:23 schreef SpecialK het volgende:
ik moet er niet aan denken. Seks met oudere mannen.
Jij zit nog net op de grens hmquote:Op zondag 21 september 2008 03:57 schreef tong80 het volgende:
Ik ben 45 en kan beter neuken dan toen ik 23 was.
Waneer heb je tijd ?
Ja maar gelukkig ben ik jonger....pfffquote:Op zondag 21 september 2008 04:08 schreef tong80 het volgende:
Trouwens Herman Brood :
'Het ergste is sex met vrouwen van je eigen leeftijd'
Geniet er nog maar van danquote:Op zondag 21 september 2008 04:09 schreef Lola1 het volgende:
[..]
Ja maar gelukkig ben ik jonger....pfff
Doe ikquote:
Dan begint het pas maar kun je geen 18jarigen meer in bed lullen.quote:Op zondag 21 september 2008 04:14 schreef Lola1 het volgende:
[..]
Doe iken hoezo geniet er nog maar van dan?
Klinkt toch een beetje alsof je aan je eind bent.....als je 45 bent.
Tja maar ik ben geen 18 meer gelukkig.quote:Op zondag 21 september 2008 04:16 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dan begint het pas maar kun je geen 18jarigen meer in bed lullen.
Het is maar net hoe oud je zelf bent. Ik was op mijn 14e megaverliefd op een man van 36, hij zag mij niet echt staan natuurlijkquote:Op zondag 21 september 2008 03:49 schreef Lola1 het volgende:
[..]
Nee hè....ik ook niet begrijp ook niet waar die fabel vandaan komt dat mannen met de jaren aantrekkelijker worden, meer uitzondering dan regel.
Mooi ik voelde me al een beetje pedoquote:Op zondag 21 september 2008 04:16 schreef Lola1 het volgende:
[..]
Tja maar ik ben geen 18 meer gelukkig.
Neuken ?quote:Op zondag 21 september 2008 04:17 schreef Morwen het volgende:
[..]
Het is maar net hoe oud je zelf bent. Ik was op mijn 14e megaverliefd op een man van 36, hij zag mij niet echt staan natuurlijk![]()
![]()
Sex met een oudere man als mij heb ik nu al en dat bevalt prima, hij is 42 en goed afgericht![]()
Ik denk dat jij een rimpelig oud mannetje met een bierbuik bedoelt..........Nou nee, daar zou ik het (denk ik) niet mee kunnen maar liefde is blind ej
FF mijn nootjes laten zakken.quote:
Nog niet misschien maar in de loop der tijd verandert je blik daarop denk ik. Spastisch vasthouden aan het ideaalbeeld als dat al bestaat is niet realistisch. Ik zie genoeg oudere stellen die het prima hebben samen (ook zat nietquote:Op zondag 21 september 2008 04:24 schreef Lola1 het volgende:
Ja die bedoel ik, kale plekken op hoofd hangbuik enz.
Weet niet of het wat te maken heeft met hoe oud je zelf bent, ik val er gewoon niet op...
Haha held, ga slapen hehe.quote:Op zondag 21 september 2008 05:46 schreef Atreyu het volgende:
Haha wat een topic weer... Ben net terug van uitgaan en ben 24. Ik weet zeker dat ik er over 10 jaar beter uitzie en volwassener ben.. Doe aan bodybuilding en best al groot hehe. Over 10 jaar ben ik echt een freak en zonder anabolen het is genetisch. Als meidne van 18 dan niet meer op me vallen dan importeer ik er gewoon een uit Thaialdn.. Ik heb fucking schijt aan normen en waarden op dat gebied.. Ik ben een man en doe waar ik zin in heb hehe. Fuck al die burgermensen ik doe wat ik wil hehe.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |