quote:Degene die
quote:die gasten
Wat bedoel je nou?quote:die pauper
Doe is niet net alsof je slim bentquote:Op maandag 15 september 2008 17:19 schreef Desunoto het volgende:
Wat bedoel je nou?
De Bijbel is niet door één persoon geschreven. o.o
Dat waren er heel wat meer dan drie.quote:Op maandag 15 september 2008 17:21 schreef Florian_ het volgende:
[..]
Doe is niet net alsof je slim bent![]()
Het gaat om het verhaaltje in z'n geheel, niet of het nou één of drie mongolen waren die het opgeschreven hebben
Ben je een pubertje dat perse iets nodig heeft om tegenaan te schoppen, is het meer algehele domheid, of is het luiheid om je ook maar 15 minuten in te lezen over een onderwerp voordat je er een stompzinnige mening over neerkwakt?quote:Op maandag 15 september 2008 17:16 schreef Florian_ het volgende:
De bijbel is volgens mij dus gewoon een soort Danielle Steel romannetje uit het verleden, wat een paar apen in de volgende generaties gingen verafgoden. Nu vind ik het dus redelijk kut dat die gasten het zo verneukt hebben. Persoonlijk zou ik er iets hebben ingezet in de trand van "Vrouwen met een grote voorgevel en lekker kontje mogen geen kleren dragen" of "Enkel bier ipv schoolmelk in het basisonderwijs"![]()
Nou vraag ik mij dus weleens af wat er nou was gebeurd als die pauper die de bijbel heeft gedrukt lekker was gestorven aan de pest en ipv daarvan de Ron Jeremy van die tijd z'n Playboy met schönes madchen had laten slingeren. Dat had ons een hoop bullshit bespaard![]()
Voor tieten bidden is toch een stuk beter dan voor een vaag onzichtbaar "iets" in de lucht![]()
Al het bovenstaande waarschijnlijk.quote:Op maandag 15 september 2008 17:27 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ben je een pubertje dat perse iets nodig heeft om tegenaan te schoppen, is het meer algehele domheid, of is het luiheid om je ook maar 15 minuten in te lezen over een onderwerp voordat je er een stompzinnige mening over neerkwakt?
Gedrukt?quote:Op maandag 15 september 2008 17:29 schreef SuperwormJim het volgende:
De bijbel is heul niet geschreven.
4, en allemaal onder invloed van drugs en/of geestelijke ziektesquote:Op maandag 15 september 2008 17:24 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dat waren er heel wat meer dan drie.
ik verveelde me gewoonquote:Op maandag 15 september 2008 17:27 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Ben je een pubertje dat perse iets nodig heeft om tegenaan te schoppen, is het meer algehele domheid, of is het luiheid om je ook maar 15 minuten in te lezen over een onderwerp voordat je er een stompzinnige mening over neerkwakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |