Heel goed. Ze zijn daar al bang van een Beagle die helemaal niemand iets doet. Bij onze jack Russel hebben ze 5 keer moeten prikken om een chip in te brengen. Bloeden als een runt en het beest had veel pijn. De tweede keer dat onze Jack daar binnen kwam liet hij alles lopen van schrik. Dat was dus gelijk de laatste keer.quote:
sjeutje, 'helemaal' naar Veldhoven. Toch frappant he, ik las net al in een ander topic dat dierenartsen in kleinere plaatsen al goedkoper zouden zijn. Misschien ook wel gewoon beterquote:Op maandag 15 september 2008 17:55 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
Heel goed. Ze zijn daar al bang van een Beagle die helemaal niemand iets doet. Bij onze jack Russel hebben ze 5 keer moeten prikken om een chip in te brengen. Bloeden als een runt en het beest had veel pijn. De tweede keer dat onze Jack daar binnen kwam liet hij alles lopen van schrik. Dat was dus gelijk de laatste keer.
We gaan nu naar de Kempen in Veldhoven en dat is echt een aanrader! De kitten die we laatst hebben gehaald via Redcat word bij de Kempen gesteriliseerd. Dus best kans dat de Kempen ook nog heel voordelig is aangezien het asiel in Eindhoven de poesen laat sterilleseren in Veldhoven.
Geen idee, Redcat maakt de financiële afspraken. Ik breng ze en haal ze op.quote:Op maandag 15 september 2008 21:34 schreef nein het volgende:
Dat klinkt wel positief idd! (als je het toevallig zou weten: Castratie zal daar ook rond de 40 euro liggen neem ik aan?)
Hier zijn er ook minder goede ervaringen mee, dat was onze oude dierenarts die ons oude (reeds overleden) hondje steeds weer middeltjes en pilletjes gaf, terwijl het beestje eigenlijk doodziek was en beter ingeslapen had kunnen worden (wat dus op advies van een andere dierenarts gebeurd is). De andere dierenarts was http://www.dierenkliniekdenheuvel.nl/site/gezelschaps/index.html in Best, vlakbij Eindhoven dus.quote:Op maandag 15 september 2008 17:33 schreef splendor het volgende:
Soepnel in de Achtse Barrieer heeft een slechte reputatie, maar dan vooral omdat het een chagrijn is
Wilde ik ook net opschrijvenquote:Op maandag 15 september 2008 17:33 schreef splendor het volgende:
Soepnel in de Achtse Barrieer heeft een slechte reputatie, maar dan vooral omdat het een chagrijn is
Hij is ook ongeduldig en onvriendelijk tegen de dieren vind ik. Mijn persoonlijke mening: Links laten liggen om voorgenoemde redenen.quote:Op dinsdag 16 september 2008 14:05 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Wilde ik ook net opschrijven
Op de Italiëlaan zit Dierenartsenpraktijk Heesterakker, gaan wij ook altijd heen en is echt prima![]()
Bij het Catharina zkhs in de Michelangelolaan zit er ook een maar die zou ik ook mijden
Soepnel bedoelt Juupquote:Op dinsdag 16 september 2008 14:09 schreef Juup© het volgende:
[..]
Hij is ook ongeduldig en onvriendelijk tegen de dieren vind ik. Mijn persoonlijke mening: Links laten liggen om voorgenoemde redenen.
Aanraderquote:Op donderdag 18 september 2008 10:59 schreef pulletje het volgende:
ik heb goede ervaringen met de dierenarts op de Tinelstraat..
Dierenkliniek Gestel als ik het goed heb..
mn katten gaan daar gewoon lekker liggen slapen, 1 minuut nadat ze een inenting hebben gehad..
Terwijl de 2e aan de beurt was, lag de eerste al op tafel te slapen..
Heb ik ook al eens gehoord jaquote:Op donderdag 18 september 2008 10:59 schreef pulletje het volgende:
ik heb goede ervaringen met de dierenarts op de Tinelstraat..
Dierenkliniek Gestel als ik het goed heb..
mn katten gaan daar gewoon lekker liggen slapen, 1 minuut nadat ze een inenting hebben gehad..
Terwijl de 2e aan de beurt was, lag de eerste al op tafel te slapen..
Dat kan je wel zeggen, ik moet morgen daar om 9.00 zijn, en dat vrouwtje aan de telefoon zei nog (zonder dat ik iets zei over files etc) "ja, als je in de file komt, das dan pech, dan ben je gewoon wat later, maakt niet uit. Toch netjes dat ze dat ff zeggen, dat ik morgen niet helemaal in de stress in de file staquote:Op maandag 15 september 2008 21:25 schreef Cat22 het volgende:
-knip-
Ook prettig dat je een papiertje meekrijgt met punten waar je op moet letten en ze zijn heel flexibel in de tijden van halen en brengen van je huisdier.
Heeft ze misschien wel van mij geleerd.quote:Op donderdag 25 september 2008 15:55 schreef nein het volgende:
[..]
Dat kan je wel zeggen, ik moet morgen daar om 9.00 zijn, en dat vrouwtje aan de telefoon zei nog (zonder dat ik iets zei over files etc) "ja, als je in de file komt, das dan pech, dan ben je gewoon wat later, maakt niet uit. Toch netjes dat ze dat ff zeggen, dat ik morgen niet helemaal in de stress in de file sta
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |