abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62650522
Heb hem nog niet kunnen zien, die HD versie laat lang op zich wachten
Michael Scott: If I were joking, you'd be laughing. Do you look like you're laughing?
Dwight K. Schrute: Impossible to say. I can't see myself.
pi_62650793
ja idd, ik kon me niet meer inhouden en heb maar op de 'old school' manier gekeken
:: Cold as ice ::
  zaterdag 1 november 2008 @ 00:29:38 #53
82471 CrazyDutchPunk
Just watch me burn...
pi_62853784
Jeff blogt hier btw over het seizoen:
http://popwatch.ew.com/popwatch/survivor/index.html
You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
pi_62857933
Leuk blog! Jaquie heeft denk ik echt geen zin om gezellig te doen bij de reunion show

Verder wel een leuke ep. Fijn dat we eindelijk weer wat van de gele tribe hebben gezien. En ook dat de vote dit keer wel spannend was. Wel jammer dat Ace weg is, die zorgde toch wel voor een hoop entertainment.
Spoilers!
pi_62890464
Ik ben nu heel seizoen 16 aan het kijken, wel erg leuk seizoen hoewel ik de ene tirbe niet echt vat. Ik vind het sowieso een stuk beter dan de Nederlandse expeditie robinson.
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
pi_62898431
quote:
Op zondag 2 november 2008 20:02 schreef rene90 het volgende:
Ik ben nu heel seizoen 16 aan het kijken, wel erg leuk seizoen hoewel ik de ene tirbe niet echt vat. Ik vind het sowieso een stuk beter dan de Nederlandse expeditie robinson.
Waarom ga je in vredesnaam een all-stars seizoen kijken? Dan weet je toch al dingen over de eerdere seizoeken?

Gewoon lekker bij het begin beginnen zou ik zeggen

Edit: misschien is dit helemaal niet je eerste seizoen maar loop je gewoon een seizoen achter....
Spoilers!
pi_62899784
quote:
Op maandag 3 november 2008 00:28 schreef Lucky_Strike het volgende:

[..]

Waarom ga je in vredesnaam een all-stars seizoen kijken? Dan weet je toch al dingen over de eerdere seizoeken?

Gewoon lekker bij het begin beginnen zou ik zeggen

Edit: misschien is dit helemaal niet je eerste seizoen maar loop je gewoon een seizoen achter....
Omdat ik niet zoveel zin / tijd had om alle vorige 15 seizoenen ook te kijken, plus dat seizoen 16 in ze geheel op usenet stond als .avi dus was even ideaal.
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
pi_62910000
Ja, ik had s16 ook al zien staan.. Vond dat seizoen na s7 pearl islands en s8 all stars toch wel het leukste survivor seizoen.. Maar dat kwam denk ik vooral omdat je al veel weet over de 'favorieten' uit vorige seizoenen.. Daarnaast was het concept om fans het op te laten nemen tegen de favorieten toch wel sterk (vooral met Erik--"OMG dude, it's Jeff Probst!")..

Ep6 was weer interessant trouwens.. Had wel verwacht dat Fang zou verliezen, maar niet dat ze Ace zouden wegstemmen.. Ik ben nou stiekem toch wel voor de alliance Sugar-Kenny.. Verbaasde me dat Ken Sugar wist om te praten.. Maarja, ze heeft ook alleen maar op exile island gezeten.. Met die immunity idol in haar bezit heeft die alliance van sugar toch wel kans van slagen.. Ligt eraan wanneer ze hem inzetten..

Bij de andere tribe was het wel logisch dat ze uiteindelijk Dan eruit stemden.. Fysiek toch behoorlijk sterk, en z'n loyaliteit is twijfelachtig.. Dat laatste geld ook voor susie, die Corinne wilde stemmen en dat tegen Corinne zelf zei.. Hoe dom kun je zijn?!

Maarja, ik zie die alliance van Marcus-Corinne-Charlie-(Randy)-(Bob) niet doorbroken worden.. Ik heb Randy en Bob tussen haakjes omdat die na de final 5 eruit gestemd gaan worden denk ik. Die andere 3 zijn namelijk originele Kota leden met Bob als buitenbeentje..

De merge in combinatie met de immunity idol van sugar en mogelijke nieuwe alliances volgende week zal misschien nog van invloed kunnen zijn, en zal dus het kijken waard zijn..

[ Bericht 2% gewijzigd door Sub_Zero op 03-11-2008 16:00:55 ]
:: Cold as ice ::
pi_63072728
Nog geen reacties over de geweldige stemming van de afgelopen aflevering? Eindelijk gebeurt er iets bijzonders.
  zondag 9 november 2008 @ 13:47:39 #60
82471 CrazyDutchPunk
Just watch me burn...
pi_63072785
Geen merge
Ik ben heel benieuwd wat ze gaan doen. ik gok dat ze pas bij de final 6 gaan mergen ofzo.
You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
pi_63236957
Wow, gave stemming! Je kunt goed merken dat het nou echt allemaal anders gaat worden en ook een stuk spannender. Ik heb wel het vreemde voorgevoel dat Sugar of Randy gaat winnen. Al zou ik vooral van Randy niet weten hoe hij dat gaat doen.

Ik heb benieuwd hoe erg die hoe-heet-ze-ook-alweer uit de alliance van Marcus en zn vriendje gaat slijmen bij de rest volgende week. Er zijn dan alleen nog maar underdogs over.

Ik had trouwens echt het gevoel dat Sugar voor de andere partij zou kiezen en dus op Christel zou stemmen. Kenny enzo hadden het echt niet slim aangepakt. Ze hadden beter Sugar kunnen laten kiezen wie zij eruit wilde stemmen, daarmee trek je haar veel sneller over de streep.
Spoilers!
pi_63238701
Leuke aflevering.

Vond die Idol wat Bob maakte toch echt vet hoor! hoop dat hij iemand ermee kan faken..
En ugh toen Crystal als 1e die 4 votes kreeg wist ik gewoon al dat charlie weg was.. bah

Randy gaat lekker tekeer lijkt het volgende week, geweldig.
pi_63239999
Dit is echt de eerste keer in een boel seizoenen Expeditie Robinson/Survivor dat de alliance die ik het leukst vind ineens en masse wordt weggestemd. Ik vind het echt stom dat Marcus en Charlie weg zijn, ik vond ze erg tof.
Kenny is wel echt meesterlijk. Omdat hij zo'n ongeloofwaardige Survivor is (ik bedoel, een mager gamejochie, wie ziet dat nou gebeuren?) kan hij iedereen met gemak beïnvloeden.
De grote heldin van het spel is voor mij toch Sugar, hoe zij iedere keer weer de belangrijkste persoon in het spel is echt geweldig.
Nu maar hopen dat we volgende week een trio-eviction hebben met Randy , Crystal en Susie in één keer weg.
pi_63253081
Ik vind die kenny maar eng worden met zijn lange vingers en evil nagels. Dat sisteract van chrystal mag ook een beetje minder. Maar toch ben ik voor die allience
A little bit hateful
pi_63253253
Kenny is wel slim bezig vind ik. niemand ziet hem als een gevaar op het moment, lekker sneaky

Ik hoop dat Bob ver komt.. me enige favoriet dit seizoen.
  zondag 16 november 2008 @ 10:37:45 #66
67615 Shadowcat
Macho does not prove mucho
pi_63257352
Ik ben al weken voor het clubje van Sugar, Crystal, Susie, Mattie en Kenny
Dus ben erg blij dat ze het zo goed doen.

En Randy is ook hilarisch. "BITCH!" bij het stemmen

Corinne, Charlie en Bob vind ik maar arrogant en suf dus blij dat ze een voor een geruimd worden.
I never travel without my diary, so that I always have something sensational to read.
pi_63271774
Iemand is nu alle seizoenen van Survivor op usenet aan het seeden. Doe maar wat je wil met deze waardevolle informatie.
A little bit hateful
  vrijdag 21 november 2008 @ 17:32:57 #68
67615 Shadowcat
Macho does not prove mucho
pi_63409913
Dit was echt de grappigste aflevering ooit, ik heb van begin tot eind in een deuk gelegen

Sugar en Chrystal
I never travel without my diary, so that I always have something sensational to read.
pi_63420977
Omg, deze was echt hilarisch. Wat een verschrikkelijk debiel plan van Randy zeg, van alle kanten. Hij had zelfs nog de mogelijkheid om Matty aan zijn kant te krijgen en t was m nog gelukt ook als hij zijn mond even een minuutje had gehouden.

Deze komt hoog binnen in de blindsight top 10 van Survivor
Spoilers!
pi_63422329
Randy is een ongelofelijke domkop, kinderachtige piemel, maar toch vond ik het ergens wel zielig. Leek wel das experiment waar alle mensen dan heel evil zijn en nog na trappen terwijl iemand al down is.

Volgens mij wilde randy iedereen echt wel een koekje geven hoor. Dat sugar zo bitcherig was om zo'n halve peace offering niet wilde accepteren is haar probleem. Randy had het gewoon niet door moeten drukken.

Maar goed, waarschijnlijk ben ik de enige die dat vind (en bob waarschijnlijk ook, want hij voelde zich volgens mij wel schuldig, maar ja liever randy dan hemzelf natuurlijk)
A little bit hateful
pi_63440571
Sugar is echt koningin. Wat een briljante actie van d'r. WEER! Als zij niet wint ga ik nog huilen. Natuurlijk is ze gemeen, en dat met die koekjes was gewoon stom, maar Sugar doet het op zo'n briljante manier. Wij zijn het niet waardig om zoveel briljantheid van één persoon op onze TV's/computers te mogen aanschouwen.

Ik hoop dat C rinne het nog wel een paar weekjes volhoudt, ik vind haar zo tof.
  dinsdag 25 november 2008 @ 11:51:57 #72
9883 Marble
Was liever geaborteerd.
pi_63502204
Voor sassy negerinnenmomma Crystal heb ik ook een zwak. En Sugar mag met vlag en wimpel de Hall of Fame van tofste Survivors aller tijden in. Gezellig gesandwiched tussen Rupert en Yau-Man in.
My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
pi_63505317
Ik vind het heerlijk dat de deelnemers zo ongegeneerd niet-aardig zijn.
Niks geen geslijm of gevlei, hup, gewoon bot

Kost ze natuurlijk wel stemmen (bij tribal council en bij de jury) maar het is zóveel leuker om te zien !!
pi_63530677
Ben maar eens begonnen met Survivor kijken na jarenlang Robinson fan te zijn.

Maar wat heeft Survivor te maken met surviven, want elke 3 dagen winnen ze weer dik veel eten ed. Vind dat echt jammer. Echte honger is daar niet bij. Ze zitten al ontiegelijk te zeuren dat ze geen eten hebben, maar tegelijkertijd zitten ze een ruime bak rijst te eten.

Rijst die in aanraking is gekomen met water gooien ze allemaal weg in zee, terwijl in Robinson ze rotte rijst zaten te eten en dat was de enige maaltijd die dag.
pi_63532938
Bij welk seizoen ben je McGiddes?
Vaak krijgen ze er nog wel spijt van als er eten weggegooid is trouwens.
Spoilers!
pi_63533023
Kan iemand me vertellen of het laaste seizoen van Expeditie Robinson al is afgelopen? Wil m toch nog maar gaan kijken, alleen voor EP.
Graag niet de winnaar verklappen please! Vorig jaar keek ik op de site van ER hoeveel eps er waren en toen stond de winnaar er op. En dat is al helemaal niet leuk kijken
Spoilers!
pi_63533627
quote:
Op woensdag 26 november 2008 12:11 schreef Lucky_Strike het volgende:
Bij welk seizoen ben je McGiddes?
Vaak krijgen ze er nog wel spijt van als er eten weggegooid is trouwens.
Idd australian outback en africa waren echt geen voedsel paradijs als met de afleveringen met water en ozzy
A little bit hateful
pi_63536051
quote:
Op woensdag 26 november 2008 12:43 schreef Liquidootje het volgende:

[..]

Idd australian outback en africa waren echt geen voedsel paradijs als met de afleveringen met water en ozzy
Dan ga ik die kijken. Degene die ik nu aan het kijken ben heeft niks te maken met survival. Die gasten eten nog meer dan ik thuis

Neemt niet weg dat ik het niet leuk vind.
pi_63591897
oh bah, deze week dus een herhalingsweek...
pi_63592363
Iemand hier toevallig aflevering 1 en 2 van seizoen 17 op hun schijf staan en de mogelijkheid om deze te uploaden?
pi_63595718
quote:
Op vrijdag 28 november 2008 12:30 schreef athlonkmf het volgende:
oh bah, deze week dus een herhalingsweek...
A little bit hateful
pi_63595904
Tijdens de recap vindt sugar ook wel leuk terwijl ik dat niet vond. Ze is zo aandoenlijk happy ondanks alles.
A little bit hateful
  vrijdag 12 december 2008 @ 18:56:53 #83
225913 qxp
/me confabuleert
pi_63967934
Deze aflevering was weer eens geniaal. En zondag de finale + reünie al
- Ik heb genoeg geld voor de rest van mijn leven, tenzij ik iets koop.
pi_63968170
quote:
Op vrijdag 12 december 2008 18:56 schreef qxp het volgende:
En zondag de finale + reünie al
Met 5 survivors naar de finale maakt mij bang dat we weer terug gaan naar een final 3 (nadat bij fans vs faves ze eindelijk weer eens terug gestapt waren op final 2).

Sugar heeft volgens mij nog maar weinig haar hersenen gebruikt. Laat zich volledig leiden door haar emoties. Met Matty én Bob naar de finale gaan, als dat niet jezelf in je been schieten is

Ik was voor Kenny maar die lijkt het spoor nu ook een beetje kwijt te zijn, daarom niet echt meer een favoriet die ik graag zie winnen (als Suzy het iig maar niet is).
hmmmm....WAT???
pi_63968720
Van mij mag Bob het winnen.. de rest heb ik niets mee, eerst vond ik Kenny wel cool maar die gast denkt opeens dat hij de man is...

Bob die maar challenges blijft winnen op 57 jarige leeftijd
pi_63978321
Ik ben het meest pro Bob. Verder ben ik niet tegen Kenny en Sugar. Vooral de laatste valt me echt mee van mezelf, ik vond het echt een enorm domme doos in het begin. Nog steeds, maar ze heeft het spel wel mooi gespeeld uiteindelijk. Deze laatste zet tijdens tribal council was ook meesterlijk ten slotte.
Spoilers!
pi_63979024
Niet mee eens. Vind het bepaald niet meesterlijk om Bob én Matty mee te nemen naar de finale. Had er zeker een uitgewerkt. Enige reden dat ze voor chrystal gaat is omdat ze emotioneel (huilbaby) gezien niet meer bob eruit kon stemmen
hmmmm....WAT???
  zaterdag 13 december 2008 @ 04:58:49 #88
9883 Marble
Was liever geaborteerd.
pi_63980172
Sugar tegen Matty: "Let me do the thinking."
My mother was a drug addict. When she got pregnant, she took more drugs. She even tried to kill me inside her with a coat hanger, but I survived. I was born blind as a result, but my mother didn't care. She overdosed choking on her own vomit.
pi_63983167
Ik bedoel meesterlijk door de immunity idol op die manier aan Matty te geven. Zij had m om haar nek, open en bloot dus niemand dacht eraan dat ze m ter plaatse nog aan een ander kon geven en dat ze m zelf zou houden.

Ze heeft juist door haar emotionele en domme gedoe een paar leuke tribals opgeleverd. We zijn Randy toch nog niet vergeten?

Iedereen die Bob meeneemt naar de final 2/3 is niet goed bezig trouwens. Die kerel gaat het dan echt zo verschrikkelijk hard winnen.
Ik denk trouwens dat er een beetje geknipt en geplakt is. Ik heb het idee dat Sugar eigenlijk Kenny eruit wilde stemmen, maar dat Bob dat te ver vond gaan vanwege zijn deal met hem. Als hij de necklace zelf had gehouden terwijl hij zei dat hij dat deed omdat hij dacht dat Kenny veilig was, en Kenny werd eruit gestemd had Bob gelogen. Dat heeft hij nu niet gedaan. Dus smart move van Bob once again.
Spoilers!
pi_63983560
Zit nu in seizoen zeven op het eind. Die Johny Fairplay is wel prachtig bezig opzich. Die actie met ze oma die "overleden" is
Chinaphones / andere artikelen: www.fok.nl/tag/chinaopfok
Top 5 China producten
pi_63983908
quote:
Op zaterdag 13 december 2008 12:54 schreef rene90 het volgende:
Zit nu in seizoen zeven op het eind. Die Johny Fairplay is wel prachtig bezig opzich. Die actie met ze oma die "overleden" is
Oh ja, dat is echt een van de mooiste Survivor-acties ever!
Spoilers!
pi_64008077
Vanavond de Gabon finale ,cmon bob.
  maandag 15 december 2008 @ 15:24:07 #93
225913 qxp
/me confabuleert
pi_64032217
bob als winnaar, geen verrassing meer nadat hij de finale had bereikt. alhoewel ik ook wel sympathie kreeg voor susie tijdens de laatste tribal counsil.

één ding wat ik niet snap is waarom "sugar" zo populair is bij het amerikaanse publiek. ik ergerde me echt dood aan haar. zo nep, zo onnatuurlijk en altijd maar janken

al met al een leuk seizoen, met veel backstabben, blindsides en verrassende plotwendingen.

ik verheug me al weer op het volgende seizoen
- Ik heb genoeg geld voor de rest van mijn leven, tenzij ik iets koop.
pi_64033474
Hehe was inderdaad wel een leuke finale... en Bob toen die tie was met matty wist ik dat hij die vuur challange ging winnen

die matty krijgt geeneens vuur wat een kneus.... je zit daar 39 dgn en nog weet je geen vuur te maken, uber sad.

En oh my god wat was die Jury toch een potje kinderachtig, vooral die Corinne


Oh ja en cry baby sugar, PFFFFFFFFFFFFFFFFFFF is dat meisje misbruikt geweest ofsow? Jezus altijd maar huilen!


ben blij dat Suzie niet gewonnen heeft zeg,


ik hoor dat s18 in brazil waarschijnlij is, overall vond ik dit seizoen wel geslaagd.


BOB
pi_64039731
Final 3 (en wil ook weer de klassieke endurance proef terug als laatste proef ipv zo'n stom kaartenhuis bouwen).

Bob uiteindelijk absoluut een terecht winnaar. Gedomineerd in de challenges en met die twee fake idols toch ook goede taktische zetten gedaan.
Maar hij kreeg het wel echt in de hand geworpen. Sugar , en ook die anderen hadden gewoon met Kenny mee moeten doen in de blindsight toen Chrystal eruit ging. Alsof er ook maar iemand kans maakte tegen Bob voor de jury. (Dat Suzie ook nog echt aan bob ging vragen of hij dacht dat hij veel jury stemmen zou krijgen, wat denk je zelf )

Vond het een leuk seizoen met een uiterst teleurstellende finale. Zo nog even de Reunion kijken.
Hopelijk houdt Sugar daar voor een keer haar tranen binnen
hmmmm....WAT???
pi_64039798
quote:
Op maandag 15 december 2008 16:13 schreef Jnk18 het volgende:

En oh my god wat was die Jury toch een potje kinderachtig, vooral die Corinne
Jury is bijna altijd kinderachtig. Vind het ook jammer dat ze vaak tegen iemand stemmen omdat ze hem niet mogen/hij (zij) hun eruit gestemd heeft ipv dat ze gewoon stemmen voor degene die het beste spel gespeeld heeft.

(vond trouwens dat Charlie een erg goede vraag had voor de dames. De antwoorden waren echt dramatisch...Sugar )

Corinne

[ Bericht 15% gewijzigd door Vitamine_C op 15-12-2008 20:42:41 ]
hmmmm....WAT???
  maandag 15 december 2008 @ 21:01:23 #97
82471 CrazyDutchPunk
Just watch me burn...
pi_64040690
Ik vond het een fijn seizoen waarin elke allantie z'n hoogtepunt beleefde en vervolgens werd ingeruild voor een betere. ben ERG benieuwd wat Brazillie gaat brengen, zo te zien extreme weersomstandigheden.
Was ik de enige die NIET snapte dat de producers Bob de hut i/d fik liet steken? Straks brand dat hele bos af..errrr
You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
pi_64042949
quote:
Op maandag 15 december 2008 20:32 schreef Vitamine_C het volgende:

[..]

Jury is bijna altijd kinderachtig. Vind het ook jammer dat ze vaak tegen iemand stemmen omdat ze hem niet mogen/hij (zij) hun eruit gestemd heeft ipv dat ze gewoon stemmen voor degene die het beste spel gespeeld heeft.

(vond trouwens dat Charlie een erg goede vraag had voor de dames. De antwoorden waren echt dramatisch...Sugar )

Corinne
Joh ik snap dat niet hoor... die mensen hebben het volgens mij ngo steeds niet door dat het "maar" een spelletje is.. mja toen suzie de 1e 2 votes kreeg wist ik al dat bob ging winnen, die votes zijn altijd zo predictable bij survivor

Ook grappig dat die Sugar de middelvinger naar Corinne gaf, haha ik deed hetzelfde
(was overigens wel heel dom van Sugar om Bob niet eruit te voten.. mja ben er wel blij met het resultaat )
quote:
Op maandag 15 december 2008 21:01 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
Ik vond het een fijn seizoen waarin elke allantie z'n hoogtepunt beleefde en vervolgens werd ingeruild voor een betere. ben ERG benieuwd wat Brazillie gaat brengen, zo te zien extreme weersomstandigheden.
Was ik de enige die NIET snapte dat de producers Bob de hut i/d fik liet steken? Straks brand dat hele bos af..errrr
Ik denk dat ze daar wel maatregelen voor hebben genomen hoor. Wij zien niet wat er behind the scenes gebeurt he.
  maandag 15 december 2008 @ 22:28:32 #99
82471 CrazyDutchPunk
Just watch me burn...
pi_64043744
Jeff zegt over Brazil:
quote:
Survivor: Brazil is going to be very different from Gabon. A lot of likable people and a very differently played game. I think you are going to like it.
You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
  maandag 15 december 2008 @ 22:41:59 #100
82471 CrazyDutchPunk
Just watch me burn...
pi_64044141
Iemand zin in een set visit naar Survivor 19?
Ebay bieding!
$1,625.00 is er nu geboden.
You know when you close your eyes and wish for something?
Well, God's the person that is ignoring you.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')