abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_66118689
Heb een tijdje gewerkt (8 maanden) als secretaresse/telefoniste/receptioniste bij Imtech.. Echt een achterlijk bedrijf.. De afdeling waar ik zat was totaal niet collegiaal..

Mijn direct leidinggevende was een wijf (sorry voor het taalgebruik) die nogal overspannen was en haar werk dus helemaal niet goed uitvoerde, maar omdat ze zulke goede vriendjes was met de directeur en mijn andere leidinggevende (een echte kontlikker) mocht ze dus blijven..

Pauzes moest ik maar nemen als het haar uitkwam en wanneer ze zin had (want de telefoon moest door iemand worden overgenomen). Toen zei ze dus dat ik maar de afwasmachine 2 x per dag moest laten draaien, omdat iemand had lopen klagen, geen idee waarom, maar ik weigerde dus om dat te doen.. Mannenbedrijf dus je kent het wel, 90% van de mensen was te beroerd om zn vuile spul in de afwasmachine te zetten..

Maar als klap op de vuurpijl kreeg ik nog eens te horen bij mijn functioneringsgesprek dat ik naar een schoonheidsspecialiste moest terwijl ik er altijd tip top uitzie.. Na 8 maanden werd ik ontslagen omdat ik niet in het team paste en mijn vervanger begon de volgende dag al..

Wat een vreselijk kontenlikker bedrijf was dat zeg.. Maar ben er wel achter dat het in 9 van de 10 bedrijven zo gaat helaas.. Ben er nog steeds wel een beetje boos over..
  maandag 16 februari 2009 @ 16:45:35 #252
44609 MrFl0ppY
So Fucking What
pi_66124454
quote:
Op maandag 16 februari 2009 14:20 schreef Heleeeen het volgende:
Heb een tijdje gewerkt (8 maanden) als secretaresse/telefoniste/receptioniste bij Imtech.. Echt een achterlijk bedrijf.. De afdeling waar ik zat was totaal niet collegiaal..

Mijn direct leidinggevende was een wijf (sorry voor het taalgebruik) die nogal overspannen was en haar werk dus helemaal niet goed uitvoerde, maar omdat ze zulke goede vriendjes was met de directeur en mijn andere leidinggevende (een echte kontlikker) mocht ze dus blijven..

Pauzes moest ik maar nemen als het haar uitkwam en wanneer ze zin had (want de telefoon moest door iemand worden overgenomen). Toen zei ze dus dat ik maar de afwasmachine 2 x per dag moest laten draaien, omdat iemand had lopen klagen, geen idee waarom, maar ik weigerde dus om dat te doen.. Mannenbedrijf dus je kent het wel, 90% van de mensen was te beroerd om zn vuile spul in de afwasmachine te zetten..

Maar als klap op de vuurpijl kreeg ik nog eens te horen bij mijn functioneringsgesprek dat ik naar een schoonheidsspecialiste moest terwijl ik er altijd tip top uitzie.
. Na 8 maanden werd ik ontslagen omdat ik niet in het team paste en mijn vervanger begon de volgende dag al..

Wat een vreselijk kontenlikker bedrijf was dat zeg.. Maar ben er wel achter dat het in 9 van de 10 bedrijven zo gaat helaas.. Ben er nog steeds wel een beetje boos over..
wtf! Ik was meteen opgestapt!
He Who Controls The Present Commands The Future. He Who Commands The Future Conquers The Past
pi_66158466
[quote]Op maandag 16 februari 2009 14:20 schreef Heleeeen het volgende:
Maar als klap op de vuurpijl kreeg ik nog eens te horen bij mijn functioneringsgesprek dat ik naar een schoonheidsspecialiste moest terwijl ik er altijd tip top uitzie.. [/quot

pi_66159787
Geweldig topic!
AFC Ajax | SS Lazio | SK Slavia | Bobby Haarms †
"Het gaat nu even slecht, maar je moet Ajax altijd blijven steunen hè," zei hij. Hij herhaalde zijn boodschap nog eens: "Altijd blijven steunen, die club. Daar ben je Ajacied voor."
  dinsdag 17 februari 2009 @ 15:01:50 #255
12348 _Flash_
Heeft altijd blackjack
pi_66160678
Een receptioniste moet er wel een beetje representatief uitzien natuurlijk. Maar om dat nou te zeggen... Doe het dan subtieler.
Devil, just come on back if you ever wanna try again, because I told you once you son of a bitch, I'm the best there's ever been!
pi_66162755
quote:
Op dinsdag 17 februari 2009 15:01 schreef _Flash_ het volgende:
Een receptioniste moet er wel een beetje representatief uitzien natuurlijk. Maar om dat nou te zeggen... Doe het dan subtieler.
Aangezien ik die opmerking had verwacht, hier een foto van mij;

*knip foto weg*

Ik ben de rechtse uiteraard

[ Bericht 9% gewijzigd door Heleeeen op 18-02-2009 21:49:34 (foto verwijderd :)) ]
pi_66214891
Geschoond.

We hebben een [SC] tegenwoordig. Hier mag het gaan om de 'bizarre werkervaringen'. Foto's mogen achterwege blijven.
[b]A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?[/b]
pi_66214972
Gelukkig heb ik nog een glimps op kunnen vangen van Heleeeen
pi_66215135
Sorry meneer moderator
  woensdag 18 februari 2009 @ 23:13:20 #260
195113 Pyjama
Gestreept, niet gestipt
pi_66218519
Tvp
Toeval is toeval
  woensdag 18 februari 2009 @ 23:17:01 #261
219075 Fortitudo
de echte vedett
pi_66218703
quote:
Op woensdag 18 februari 2009 22:03 schreef Heleeeen het volgende:
Sorry meneer moderator
Een oude, seniele vos is nog steeds sluw en schuw. Nooit afschrijven zeg ik je.
pi_66224766
quote:
Op vrijdag 13 februari 2009 12:39 schreef Metalfreak het volgende:
Ik heb er ook wel eentje: ik werkte destijds in de computerwinkel van het automatiseringsbedrijf waar ik nu ook werk en daar moesten we de PC van een klant opnieuw installeren, maar dus wel eerst een backup maken van zijn huidige "Mijn Documenten" map. Tijdens het kopiëren valt ons oog ineens op bestandjes met de namen "erin.jpg" "erin gaan.jpg" "closeup kut.jpg", dus wij werden wel nieuwsgierig... Blijken het dus pornofoto's te zijn van de eigenaren van de computer in "actie" Het ergste kwam nog wel daarna, want een half uur later gaat de bel dat er iemand de winkel is binnengekomen en je raadt het al: de meneer en mevrouw van de computer/foto's om te vragen of hun computer al klaar is. Het is verrekte lastig om dan nog serieus te blijven, vooral als mijn collega vanaf het kantoor aan de zijkant zich kapot staat te lachen
Hehe. Niet echt een werkgerelateerde ervaring dit, maar toen ik een jaar of 17 was ben ik een keer door een buurvrouw van een vriendin gevraagd of ik niet eens naar haar computer wou komen kijken, want ze had gehoord dat ik 'goed met computers was'. De buurvrouw in kwestie was zo'n alleenstaand moedertje met twee kinderen die zelf nog pas laat in de 20 was (dacht 27 of zo), en de vriendin welke mij in contact heeft gebracht met deze mevrouw ging héél regelmatig bij deze buurvrouw oppassen, omdat zij bijna elke dag de hort op was. Ondanks dat ze niet werkte had deze mevrouw trouwens bakken met geld en overal de briefjes van 500 euro rondslingeren. Best dubieus dus.

Goed, ik zat dus op een dag daar die computer na te kijken, komt die buurvrouw de kamer op om me te vertellen dat ze weer dringend weg moest en dat ze het wel zou horen hoe het zou gaan. Ik bleef met die vriendin dus alleen achter. Afijn, ik die hele computer in orde gemaakt binnen een paar minuten, kwam die vriendin met het idee om eens 'Mijn documenten' door te lopen. En wat vinden we? De meest ranzige, bizarre pics van die buurvrouw in kwestie, van gefilmde en gefotografeerde 'gloryhole' pijpbeurten tot hele gangbangs waar deze anders zo onschuldig ogende buurvrouw in elk mogelijk gat genomen werd door zwaar behangen negers.

Elke keer dat mijn vriendin en ik die buurvrouw zagen moesten we echt ons best doen om serieus te blijven. Achteraf is die buurvrouw trouwens moeten verhuizen, geruchten zeggen dat ze stiekem is moeten verhuizen omdat bepaalde karikaturen uit het foute milieu haar opgeruimd wouden hebben omdat ze ze nog geld schuldig was. De buurt is daar op wel een flink stuk rustiger geworden, want man, wat had dat wijf altijd enge figuren over de vloer.

[ Bericht 0% gewijzigd door Tuvai.net op 19-02-2009 08:27:38 ]
pi_66241191
dit vind ik wel een tvptje waard. dan kan ik later mijn verhaaltje kwijt!
wie zaait zal oogsten.....
pi_66262182
Zonde dat dit topic inslaapt. Hartstikke leuk om al die verhalen te lezen.
Mocht er een tweede deel komen heb ik ook nog wel wat te posten.
  vrijdag 20 februari 2009 @ 08:59:13 #265
240066 Mr.Talisker
Care for a dram?
pi_66265831
Leuk topic.

Ergens heel lang geleden (in de autobranche) eens meegemaakt hoe iemand een klein plekje op een dorpel van een bijna nieuw Peugeotje moest bijtippen. Die kerel stapt met een halve liter lak in de kleur van die auto op die auto af, doet de deur open, let even niet op en laat het geopende blik verf ín de auto uit z'n handen flikkeren. Resultaat was een interieur in de lakkleur van de auto.
pi_66265962
Mijn vader had vroeger nog wel eens wat seizoenswerkers nodig, en dan stuurde het uitzendbureau soms toch ook wel dubieuze types langs..

Zo ook een keer een jongeman, die ten eerste al te laat kwam de 1e dag (was in het vlees, dus zaterdag om 6 uur 's morgens beginnen), en na wat door de fabriek te hebben gesjokt vertelde hij dat de lader van de elektrische vorkheftruck een beschadigde kabel had. Naja in het spek, met pekel ed, is een 380v kabel met blote aders niet erg veilig. Dus ik vroeg hem om die kabel even van de vloer te halen, op te bergen en er een kaartje aan te hangen om mensen te waarschuwen. Dat wilde meneer eerst niet doen, en wie ik dan wel niet was, etc etc. Ik hem vriendelijk uitleggen dat ik hier al een aantal jaren werkte, wat voor geweldige combo zout water en stroom is, dat dit de enige heftruck was, en dat mijn vader die dingen niet zo even bij de supermarkt van een schap af kon trekken..

Goed, hij droop of met de belofte om dit te gaan regelen, liep de chef er later langs, en kwam vervolgens al grinnikend naar mij toe met die kabel.. Had die grapjas er een kaartje aan gedaan met het woord "bruek" er op , en toen hem werd gevraagd of er misschien niet iets aan mankeerde, zei hij vastbesloten: "nee hoor, dat is goed zo.."..

Later bleek dat hij LTS schilderen deed, maar enkel de theorie had gehaald, voor het praktijkexamen was hij al 2x gezakt... Na 2 zaterdagen is hem vriendelijk verzocht om zijn carrière ergens anders voort te zetten, hij had meer verstand van het opvoeren van zijn puchje volgens mij...
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
pi_66392653
quote:
Op zondag 14 september 2008 22:22 schreef Berkery het volgende:
Twee collega's van me waren de zoekmachine van ons intranet aan het testen, en gebruikte de hele tijd als test-zoekwoord 'kontneuken'. Tot ze bedachten dat er ook een overzicht van de 10 meest populaire zoektermen op de site werd bijgehouden, en pontificaal 'kontneuken' op 1 stond. Ze hebben de database maar leeggegooid en de webcrawler opnieuw opgestart.
Deze blijft gewoon grappig, zelfs na het 3 x achter elkaar gelezen te hebben.
pi_66392663
Dubbel.
pi_66439584
Dit voorval is een aantal jaar geleden gebeurd! Ik zat nog op school en werkte part-time bij een computer winkel!

Rond een uurtje of 11 komt er een klant binnen, van een afstande (2-3 meter) gooit hij een tasje op de toonbank van de winkel!

Het verhaal was als volgt : "De klant had 3 dagen geleden een modem gekocht maar deze werkte niet." Mijn baas opende de tas en kwam tot de conclusie dat het geen modem maar een netwerk kaart was, dit vermelde hij dus ook aan de klant. Waarop de klant volledig uit z'n dak ging!

Het was geen netwerk kaart maar een modem! Hij had het laten controleren door een systeembeheerder van de Shell! en die zei dat het een modem was! Wij waren een stelletje oplichters en waren totaal niet te vertrouwen! Hij ging de boel wel even verbouwen!

Waarop mijn baas heel droog antwoorde :

" Het is beter dat meneer bij de Mcdonalds in de ballenbak gaat spelen"

Hierna knapte er iets bij de klant! Hij begon te tieren en te dreigen met het feit dat hij met zijn motor de winkel zou inrijden! Waarop mijn baas zijn schouders ophaalde en terug antwoord: "Je doet je best maar"

De klant loopt naar buiten, start zijn motor en rijd zo de winkel in! Stapt van zijn motor af en loopt weer richting mijn baas. Die ondertussen de politie al aan de lijn had!

Ondertussen kwam onze vracht binnen, met onze vertrouwde vrachtwagen chauffeur (Formaatje 2 bij 2)
En die klant begint hem ook te bedreigen! Waarop de chauffeur hem met 1 hand bij zijn keel pakt en op tilt en heel droog tegen hem zegt dat hij er niet warm en koud van hem wordt en dat hij moet oprotten!

Hierop dimde die gast in en ging buiten op zijn motor zitten! Hij had niets fout gedaan en de politie zou het wel regelen! Hij is uit eindelijk aangehouden en heeft poging tot doodslag aan zijn broek gekregen.
pi_66440022
Geinig verhaaltje (ook al mag je baas wel een cursusje klantvriendelijkheid volgen) maar die poging tot doodslag is op zijn zachtst gezegd ongeloofwaardig.
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_66441309
quote:
Op woensdag 25 februari 2009 12:05 schreef Argento het volgende:
Geinig verhaaltje (ook al mag je baas wel een cursusje klantvriendelijkheid volgen) maar die poging tot doodslag is op zijn zachtst gezegd ongeloofwaardig.
Waarom ongeloofwaardig ::

1. Er liepen klanten in de winkel
2. Hij reed gericht op mijn baas af.
pi_66454734
quote:
Collega: Solid, ik heb iets voor je !!!
Solid: Nou, dat lijkt me niet, het is niet eens 6 uur, er is niks dat je voor me hebt... flikker op
Pa: Ah kom Solid, ga nou even met hem mee...
Solid: *zucht

Dus ik loop met hem mee naar zn auto, opent ie zn kofferbak heeft ie 12kg (!!!!) gesorteerde bonbons !!! Maar niet gevraagd waar dat vandaan kwam...
what the hell
deal with it
pi_66471651
Toen ik nog bij een grote energieleverancier werkte is er wel eens iemand naar binnen gelopen met een bijl, waarna hij begon in te hakken op het meubilair om zijn standpunten kracht bij te zetten.

Maar dit soort taferelen daar schijnt gesneden koek te zijn, want een maandje daarvoor had een boze klant zijn Volvo door de glazen voorpui gereden en bij de receptie geparkeerd.
  donderdag 26 februari 2009 @ 10:06:30 #274
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_66471786
quote:
Op donderdag 26 februari 2009 10:00 schreef PDOA het volgende:
Toen ik nog bij een grote energieleverancier werkte is er wel eens iemand naar binnen gelopen met een bijl, waarna hij begon in te hakken op het meubilair om zijn standpunten kracht bij te zetten.

Maar dit soort taferelen daar schijnt gesneden koek te zijn, want een maandje daarvoor had een boze klant zijn Volvo door de glazen voorpui gereden en bij de receptie geparkeerd.
Schijnt bij de sociale dienst ook regelmatig te gebeuren.
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_66472661
quote:
Op donderdag 26 februari 2009 10:00 schreef PDOA het volgende:
Toen ik nog bij een grote energieleverancier werkte is er wel eens iemand naar binnen gelopen met een bijl, waarna hij begon in te hakken op het meubilair om zijn standpunten kracht bij te zetten.

Maar dit soort taferelen daar schijnt gesneden koek te zijn, want een maandje daarvoor had een boze klant zijn Volvo door de glazen voorpui gereden en bij de receptie geparkeerd.
Ik heb het inderdaad ook meegemaakt toen ik bij een grote energieleverancier werkte. Op een gegeven moment was mocht niemand de afdeling af, er was nl. een boze klant met een pistool aan het zwaaien bij de receptie
De mate van kinderachtigheid van dit soort posts is te sneu voor woorden.
pi_66474167
quote:
Op woensdag 25 februari 2009 12:38 schreef blackie007 het volgende:

[..]

Waarom ongeloofwaardig ::

1. Er liepen klanten in de winkel
2. Hij reed gericht op mijn baas af.
Punt 2 is al helemaal ongeloofwaardig als je eerst verklaart dat de klant van zijn motor afstapte en vervolgens alsnog richting je baas loopt. Toen zijn motorfiets tot stilstand kwam was hij dus in het geheel niet in de buurt van je baas.

Voor doodslag is vereist dat de klant in kwestie het opzet (!) had om je baas of wie dan ook te doden en op basis van dit verhaal zal geen OvJ hier een poging tot doodslag in zien.
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
  donderdag 26 februari 2009 @ 12:26:36 #277
181657 LordNemephis
computer says no
pi_66476159
quote:
Op donderdag 26 februari 2009 10:36 schreef Sabelhout het volgende:

[..]

Ik heb het inderdaad ook meegemaakt toen ik bij een grote energieleverancier werkte. Op een gegeven moment was mocht niemand de afdeling af, er was nl. een boze klant met een pistool aan het zwaaien bij de receptie
Geen wonder, zoals dat soort bedrijven hun soms klanten behandelen - dat is wel bijna een rechtvaardiging voor het zwaaien met bijlen, pistolen en weet ik wat voor wapentuig...
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
  donderdag 26 februari 2009 @ 12:40:42 #278
152789 karr-1
One man can make a difference
pi_66476614
quote:
Op donderdag 26 februari 2009 12:26 schreef LordNemephis het volgende:

[..]

Geen wonder, zoals dat soort bedrijven hun soms klanten behandelen - dat is wel bijna een rechtvaardiging voor het zwaaien met bijlen, pistolen en weet ik wat voor wapentuig...
Dus het feit dat een klant zich slecht behandeld voelt is een vrijbrief om mensen te bedreigen en zaken te vernielen om je gelijk te krijgen? Nee, dat gaat vast werken
Op zondag 22 november 2015 20:44 schreef Bart2002 het volgende:
"Je bent wel een ongelooflijk eigenwijs pijpje drop."
pi_66477048
quote:
Op donderdag 26 februari 2009 11:25 schreef Argento het volgende:

[..]

Punt 2 is al helemaal ongeloofwaardig als je eerst verklaart dat de klant van zijn motor afstapte en vervolgens alsnog richting je baas loopt. Toen zijn motorfiets tot stilstand kwam was hij dus in het geheel niet in de buurt van je baas.

Voor doodslag is vereist dat de klant in kwestie het opzet (!) had om je baas of wie dan ook te doden en op basis van dit verhaal zal geen OvJ hier een poging tot doodslag in zien.
Hey dan geloof je het niet!

Zijn uitspraken die in het verleden zijn gedaan na te kijken?

Zo ja dan nodig ik je uit om de uitspraak op te zoeken:

Locatie : Alphen aan den Rijn
WInkel : Dynabyte op het thorbeckeplein
Jaar : Tussen 1998 en 1999 het zou zelfs nog 2000 geweest kunnen zijn. Staat niet helemaal 100% meer op mijn netvlies.

Mijn baas moest geloof ik naar Den Haag voor de uitspraak! Kom je vast een stukje verder mee

Succes hé!

[ Bericht 3% gewijzigd door blackie007 op 26-02-2009 13:04:30 ]
pi_66483739
neh, zo belangrijk vind ik het nu ook weer niet.
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
  maandag 6 april 2009 @ 01:05:46 #281
245888 jortkeldert
Waar de CAPS LOCKT
pi_67747446
tvp b1tches
20 jaar oud, en wat had ik bereikt?
pi_67747707
quote:
Op donderdag 26 februari 2009 12:54 schreef blackie007 het volgende:

Hey dan geloof je het niet!
Het zou me verbazen als het poging tot doodslag zou zijn. Toen een idioot bewust op 10 cm langs me reed met een aardige snelheid zei de politie doodleuk "als je niet opzij hoefde te springen, dan was er ook geen sprake van een intentie om je aan te rijden". En daar zit op zich best iets in. Hoe kun je iemand een poging tot doodslag aanrekenen, als je onmogelijk kunt bewijzen dat 'ie je aan wilde rijden?
quote:
Mijn baas moest geloof ik naar Den Haag voor de uitspraak!
Waarom moest 'ie dat? Je baas was helemaal geen partij in de zaak: poging tot doodslag is een strafzaak, met het OM aan de ene kant en de verdachte aan de andere.
pi_67753617
als getuige misschien?
[b]Op zaterdag 3 juni 2006 18:14 schreef Dirktator het volgende:[/b]
Zelden zoeen hendig sjieke OP meegemaakt! :D
[quote][b]Op woensdag 14 juni 2006 20:41 schreef Jeff1981 het volgende:[/b]
En met 2 handen heb je al een trio :P
  maandag 6 april 2009 @ 11:32:08 #284
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_67753987
quote:
Op maandag 6 april 2009 11:27 schreef Spatzmann het volgende:
leuk topic! Weer een aanvulling vanuit de helpdeskhoek. Tijdens mijn studie werkte ik bij @home op de helpdesk. Daar deden we vaak controle op de juiste klant door middel van het e-mailadres. Helaas weten mensen nooit dat we ook secundaire adressen kunnen zien. Dus het komt dan regelmatig voor dat mensen met een e-mail adres "sex slavin@home.nl", travestieslet@home.nl etc hadden. Aangezien ik mijn werk altijd zo leuk vond, gebruikte ik altijd deze e-mailadressen ter contorle "spreek ik met meneer travestieslet@home.nl"... Soms hingen ze dan gewoon op.. Wonder boven wonder ben ik nooit ontslagen
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_67754037
quote:
Op maandag 6 april 2009 11:27 schreef Spatzmann het volgende:
leuk topic! Weer een aanvulling vanuit de helpdeskhoek. Tijdens mijn studie werkte ik bij @home op de helpdesk. Daar deden we vaak controle op de juiste klant door middel van het e-mailadres. Helaas weten mensen nooit dat we ook secundaire adressen kunnen zien. Dus het komt dan regelmatig voor dat mensen met een e-mail adres "sex slavin@home.nl", travestieslet@home.nl etc hadden. Aangezien ik mijn werk altijd zo leuk vond, gebruikte ik altijd deze e-mailadressen ter contorle "spreek ik met meneer travestieslet@home.nl"... Soms hingen ze dan gewoon op.. Wonder boven wonder ben ik nooit ontslagen
Ik heb vroeger kutjebef@home.nl gehad.
pi_67754339
quote:
Op maandag 6 april 2009 11:27 schreef Spatzmann het volgende:
leuk topic! Weer een aanvulling vanuit de helpdeskhoek. Tijdens mijn studie werkte ik bij @home op de helpdesk. Daar deden we vaak controle op de juiste klant door middel van het e-mailadres. Helaas weten mensen nooit dat we ook secundaire adressen kunnen zien. Dus het komt dan regelmatig voor dat mensen met een e-mail adres "sex slavin@home.nl", travestieslet@home.nl etc hadden. Aangezien ik mijn werk altijd zo leuk vond, gebruikte ik altijd deze e-mailadressen ter contorle "spreek ik met meneer travestieslet@home.nl"... Soms hingen ze dan gewoon op.. Wonder boven wonder ben ik nooit ontslagen


MOKUM XXX RATED
  maandag 6 april 2009 @ 12:11:29 #287
165237 Leef
Sunny side up!
pi_67755243
Dit was in 2001 -
Niet ik (helaas) maar een vriend van me.
Hij werd aangenomen bij een it-bedrijf, maar in z'n proeftijd ontslagen, omdat hij niet zo'n werker was zullen we maar zeggen.
Maar hij had een lease auto met tankpas en alles erop en eraan, en daar werd niks over gezegd.
Dus is hij na z'n ontslag rustig door blijven rijden/tanken in z'n lease Opel Astra.

ANDERHALF JAAR LATER krijgt hij een telefoontje van dat bedrijf, of hij z'n auto eigenlijk wel had ingeleverd.
"Neuh.. moest dat dan?"
"Ja dan mag u de kosten met terugwerkende kracht aan ons betalen!!!!"
"Waar staat dat dan in het contract? En had u het niet zelf even moeten vragen?"

Hij heeft de auto teruggebracht, nooit meer wat van gehoord

Moraal van het verhaal: gewoon een grote bek teruggeven
  maandag 6 april 2009 @ 12:19:18 #288
165237 Leef
Sunny side up!
pi_67755461
Wat mezelf betreft: ik heb in een jeugdhotel in Amsterdam gewerkt. Dus ik zou niet weten waar ik moet beginnen met verhalen vertellen

Psychoses, erg verknipte gasten en collega's, bizar toevallige ontmoetingen, moorden, alles heb ik meegemaakt. Als je op zo'n plek gaat werken kom je nooit verhalen tekort.
  maandag 6 april 2009 @ 12:43:54 #289
165237 Leef
Sunny side up!
pi_67756109
Ook leuk: ik heb een keer in een it bedrijf gewerkt waar we een bedrijfspsycholoog hadden.
Die had geen benul van computers of internet.
Toen moest hij steeds "overwerken" 's avonds.
Maar later moesten ik en een andere collega van me iets doen aan zijn computer, en hadden we even een browser nodig.
Bleek dat hij avond aan avond aan het zoeken was geweest op "sex+dier" "sex+dier" en nog eens "sex+dier"

Daar zijn wel de nodige grappen over gemaakt.
Grappig was vooral dat niemand ontslagen werd, iedereen het wist, dat er grappen over gemaakt werden, en het ergste wat je kon overkomen dat een van de andere managers zei: 'nou nou nou rustig maar'

[ Bericht 0% gewijzigd door Leef op 06-04-2009 13:58:32 ]
  maandag 6 april 2009 @ 12:56:50 #290
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_67756480
quote:
Op maandag 6 april 2009 12:43 schreef Leef het volgende:
Ook leuk: ik heb een keer in een it bedrijf gewerkt waar we een bedrijfspsycholoog hadden.
Die had geen benul van computers of internet.
Toen moest hij steeds "overwerken" 's avonds.
Maar later moesten ik en een andere collega van me iets doen aan zijn computer, en hadden we even een browser nodig.
Bleek dat hij avond aan avond aan het zoeken was geweest op "sex+dier" "sex+dier" en nog eens "sex+dier"

Daar zijn wel de nodige grappen over gemaakt.
Grappig was vooral dat niemand ontslagen was, iedereen het wist, dat er grappen over gemaakt werden, en het ergste wat je kon overkomen dat een van de andere managers zei: 'nou nou nou rustig maar'


Die kerel kan dan toch niet meer fatsoenlijk z'n werk uitvoeren? Alsof hij nog serieus genomen zou worden door de werknemers van dat bedrijf .
Huilen dan.
  maandag 6 april 2009 @ 13:08:50 #291
69066 cohen
immer 2.
pi_67756846
ik heb een tijd als schoonmaker in een ziekenhuis gewerkt. en op een afdeling was een vrouw die altijd vast zat en de hele dag zat te schelden. en de verpleging waarschuwde al als je naar binnen ging. De hele muur zat ook vol met poep. Dus ik kwam binnen en ze begint te schelden. Doet ze ineens een greep in dr broek en pakt een hand stront! En dat heeft ze in dr hand en dreigde ze naar me te gooien! Toen ben ik snel de kamer uitgegaan
wie zaait zal oogsten.....
  maandag 6 april 2009 @ 13:13:24 #292
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_67756971
quote:
Op maandag 6 april 2009 12:11 schreef Leef het volgende:
Dit was in 2001 -
Niet ik (helaas) maar een vriend van me.
Hij werd aangenomen bij een it-bedrijf, maar in z'n proeftijd ontslagen, omdat hij niet zo'n werker was zullen we maar zeggen.
Maar hij had een lease auto met tankpas en alles erop en eraan, en daar werd niks over gezegd.
Dus is hij na z'n ontslag rustig door blijven rijden/tanken in z'n lease Opel Astra.

ANDERHALF JAAR LATER krijgt hij een telefoontje van dat bedrijf, of hij z'n auto eigenlijk wel had ingeleverd.
"Neuh.. moest dat dan?"
"Ja dan mag u de kosten met terugwerkende kracht aan ons betalen!!!!"
"Waar staat dat dan in het contract? En had u het niet zelf even moeten vragen?"

Hij heeft de auto teruggebracht, nooit meer wat van gehoord

Moraal van het verhaal: gewoon een grote bek teruggeven
Lekker bedrijf dan als ze hun administratie zo op orde hebben .
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_67757307
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 20:41 schreef credendo_vides het volgende:

[..]

Laat me raden, de Rabobank met de rotzooi van Natalie Ypma
Whehe laatst was er ook al een kunstwerk 'ontvreemd'
  maandag 6 april 2009 @ 13:47:47 #294
103930 Ewelina
Ik ben ik
pi_67758106
Ik heb een tijdje gewerkt bij de klantenservice van een grote supermarkt. Daar kreeg je soms de meest rare mails en telefoontjes binnen...

- een klant was ziedend omdat er alcohol was verkocht aan zijn 15-jarige zoon, die hij compleet laveloos thuis had aangetroffen. Op zich een terechte klacht, maar meneer had er ook foto's bijgedaan van zijn dronken zoon, incl. diegene waarop hij aan het kotsen was en hij in zijn broek gezeken had U begrijpt, die foto's zijn de hele afdeling over gegaan.
- een klant trof een vogelspin aan in de bananen. Suprise! Klant was compleet hysterisch en ik moest proberen om dat mens weer stil te krijgen.
- Collega van me had een klant aan de lijn die helemaal ziedend was omdat ze geen actiefiguurtjes meer kon krijgen: "Ja, hoe moet ik dat aan mijn kinderen vertellen?!" Collega: "Ik hoef u toch niet te vertellen hoe ik uw kinderen op moet voeden?"
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_67759561
"Mijn PC werkt niet"
* loopt naar afdeling toe
"Uw monitor staat uit"
Live out of your imagination, not your history.
pi_67759898
quote:
Op donderdag 26 februari 2009 12:40 schreef karr-1 het volgende:

[..]

Dus het feit dat een klant zich slecht behandeld voelt is een vrijbrief om mensen te bedreigen en zaken te vernielen om je gelijk te krijgen? Nee, dat gaat vast werken
Als je je doodergert aan die bedrijven, omdat ze je niet WILLEN helpen, is dat zeker gerechtvaardigd.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  maandag 6 april 2009 @ 14:44:14 #297
157922 fathank
Wie baas is bakt koekjes.
pi_67759985
quote:
Op maandag 6 april 2009 14:41 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Als je je doodergert aan die bedrijven, omdat ze je niet WILLEN helpen, is dat zeker gerechtvaardigd.
Daarom moet je je ook niet tot 1elijns helpdeskmedewerkers richten. Dat zijn mensen die protocollen volgen, doen ze dat ben je met een beetje pech zo je (bij)baantje kwijt..
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
pi_67760397
die oude man: ik kom hier om te sexen....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')