Dat was ze al vanaf haar 13 hoorquote:Op maandag 8 september 2008 16:28 schreef BobbyB het volgende:
Zo, die JoJo is ook wel een beetje knap geworden!
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ][ link | afbeelding ][ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Oh? Ik vond er nooit veel aan, maar hier is ze aardig bangable!quote:
UEFA CUP MEETquote:Op maandag 8 september 2008 16:26 schreef afcajos het volgende:
Fok meet:
4 october half 9 Amsterdam Arena Ajax - fc Borak
Aanwezig:
de_ananas
afcajos
SPOILER: Volledige Heroes S3 castOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De laatste tijd zit ons dochtertje in de nee-fase. Ze wil niet meer hebben dat ik haar naar bed breng. Twintig jaar terug was dat nooit een probleem.
Und ik.quote:
En daarna kapot zuipen in de stad ja!!quote:
Sorry, moest ffquote:Op maandag 8 september 2008 16:43 schreef BobbyB het volgende:
Ik ben 4 oktober wel in Amsterdam trouwens, maar dan voor iets anders, de hoeren.
Bedankt voor de informatiequote:Op maandag 8 september 2008 16:43 schreef BobbyB het volgende:
Nee, niet de hoeren.
quote:Op maandag 8 september 2008 16:43 schreef BobbyB het volgende:
Ik ben 4 oktober wel in Amsterdam trouwens, maar dan voor iets anders.
Nee, niet de hoeren.
http://www.totheildesvolks.nl/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=164quote:Symposium 4 oktober
Stichting tot Heil des Volks organiseert op zaterdag 4 oktober een symposium in Amsterdam met als thema: Het evangelie in de uitverkoop? Aanleiding voor dit symposium is de Nederlandse uitgave van het boek This little church went to market van Gary Gilley. Het boek is een uitgave van Oogstpublicaties, onderdeel van Stichting Tot Heil des Volks, in samenwerking met de George Whitefield Stichting. Marktdenken in de kerk en het symposium daarover zijn bedoeld als een prikkelende en stimulerende bijdrage aan debat over de vormgeving van de christelijke kerk.
Op het symposium van 4 oktober gaan Hans Eschbach (Evangelisch Werkverband binnen de PKN), Jeroen Bol (George Whitefield Stichting), Wim Dekker (IZB), Jaap Ketelaar (EA) en Sake Stoppels (VU) met elkaar in debat over het marktdenken in de kerk. Onder andere de volgende stellingen komen daarbij aan bod:
- Als de markt de vorm en inhoud van de kerk gaat bepalen, belandt het evangelie in de uitverkoop.
- Marketing is een goede manier om invulling te geven aan de missionaire opdracht van de kerk.
- Marktdenken in de kerk leidt tot desoriëntatie en ketterij.
- Omdat er op religieus gebied veel te kiezen valt, is het belangrijk dat de kerk zijn product aan de man brengt.
- De evangelische beweging heeft door de groeiende aandacht voor bezoekersaantallen en entertainment een verkeerde focus.
Voor wie inzicht wil krijgen in de achtergrond van de vele veranderingen in kerken de afgelopen jaren, is dit symposium zeker de moeite waard. Opgave voor het symposium door een e-mail te sturen naar lottalorier@totheildesvolks.nl .
Het boek Marktdenken in de kerk: gaat het evangelie in de uitverkoop? is verkrijgbaar voor ¤ 14,95. Wilt u een exemplaar bestellen? Stuur dan een e-mail naar lottalorier@totheildesvolks.nl .
Datum symposium
Zaterdag 4 oktober.
Tijd
Van 9.00 tot 12.30 uur.
Plaats
Mozes en Aaronkerk, Waterlooplein 205 in Amsterdam.
Achteraf is er de mogelijkheid om te lunchen bij een van onze jeugdhostels: Shelter City. Een lunch kost 5 euro per persoon.
Ik ga Bobby gewoon stalkenquote:Op maandag 8 september 2008 16:56 schreef BigKahuna het volgende:
[..]
[..]
http://www.totheildesvolks.nl/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=164
Nouwe, ok bedankt. Kus terugquote:
Hier was ik gestopt met lezen.quote:
Je denkt echt dat je nu helemaal geweldig bent, half vrouw/half man? Ben je eigenlijk wel helemaal gezond, of ben je zo'n psychoot die zich meer meisje voelt dan jongen?quote:
Stuur is een klassenfoto ofzoquote:Op maandag 8 september 2008 16:59 schreef GasTurbine het volgende:
Dit is het toppunt. Mijn klas kan niet lager zakken_!
Jongen X zit al het hele tussenuur alleen. GT en compagnons vragen hem of hij erbij komt zitten.
Meisje Z (![]()
): 'Waarom draag jij altijd joggingbroeken, jongen X?'
Jongen X: Anders scheuren ze. De laatste keer dat ik een spijkerbroek droeg was 2 jaar geleden.
Meisje en GT in koor (): scheuren?
X: Ja, scheuren!
Gaattie op een tafel zitten en legt'ie zijn been in z'n nek_!_!
Zijn nog niet gemaaktquote:Op maandag 8 september 2008 17:03 schreef behangplakker het volgende:
[..]
Stuur is een klassenfoto ofzo
Anders zou ik niet online zijn he.quote:Op maandag 8 september 2008 17:03 schreef GasTurbine het volgende:
Ben je eigenlijk wel helemaal gezond?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |