Die edit vond ik dan weer minder raar.quote:Op vrijdag 5 september 2008 11:18 schreef Ultralaser het volgende:
Mijn Post was ook al aangepast lekker fok weer
quote:Op vrijdag 5 september 2008 10:36 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ik kruip altijd onder mn bureau, en hoop dan dat ze snel weer weg gaan![]()
Ga je negers zoenen?
Ja, en met mijn nagels uithalen, dat zal ze lerenquote:Op vrijdag 5 september 2008 12:20 schreef Ladidadida het volgende:
[..]En grommen als ze dichtbij komen!
Nee
Omgquote:Op vrijdag 5 september 2008 12:22 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ja, en met mijn nagels uithalen, dat zal ze leren![]()
Gelukkig maar
quote:Op vrijdag 5 september 2008 12:51 schreef pimbah het volgende:
Ga je tijdens het vasten ook weleens live naar bands?
Waarom?quote:Op vrijdag 5 september 2008 12:53 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Ik vulde het voor jou in![]()
Ja, vooral in het donker
Zaten geen plaatjes in mijn post maar goedquote:Op vrijdag 5 september 2008 11:21 schreef Biogarde het volgende:
Plaatjes verwijderd omdat ze de grootte hadden van een poster in een bushok. En de laadtijd was om te huilen. En het storend midden in zo'n topic.
Heeft verder niets met vasten te maken ofzo. En klagen kan in het vervolg in het FB-Topic.
Dat zit ik mezelf nu ook af te vragenquote:Op vrijdag 5 september 2008 12:56 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Waarom?
Dan zie je ze niet en dan worden het weerwolven
Hou opquote:Op vrijdag 5 september 2008 13:00 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Dat zit ik mezelf nu ook af te vragen![]()
Je ziet ze dan alleen als ze lachen
idd, gewoon een volle maand écht vasten... Dát zegt pas iets over je als mensquote:Op vrijdag 5 september 2008 13:47 schreef Glijdt_licht het volgende:
vasten is eigenlijk pure hypocrisie. Beetje jezelf 's nachts knalvolvreten, en dan met het suikerfeest weer.
Suikerfeest is net zoiets als Carnaval voor de Katholieken.quote:Op vrijdag 5 september 2008 13:47 schreef Glijdt_licht het volgende:
vasten is eigenlijk pure hypocrisie. Beetje jezelf 's nachts knalvolvreten, en dan met het suikerfeest weer. En ja dát hebben de arme moslimmetjes niet. Conclusie: vasten is hypocriet.
Alleen zonder de smartlappenquote:Op vrijdag 5 september 2008 13:55 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Suikerfeest is net zoiets als Carnaval voor de Katholieken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |