quote:Op donderdag 23 oktober 2008 20:59 schreef Cee het volgende:
Ohh Marielle is 32, dit doet me deugd.Oma's aan de top
idd, een schattig poppetjequote:Op donderdag 23 oktober 2008 21:04 schreef happyme28 het volgende:
Beetje een rommeltje, maar ik word wel vrolijk van dat hoofd van Marielle.
Stemmen per koppel, ja. De 6 dansers van de 3 koppels met de minste stemmen moeten dan om de beurt een halve minuut dansen in hun eigen stijl en dan bepaalt de jury welk meisje en welke jongen weg gaat. Tenminste, zo ging dat in de US versie.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 21:04 schreef happyme28 het volgende:
Beetje een rommeltje, maar ik word wel vrolijk van dat hoofd van Marielle.
Maar dus wel stemmen per koppel? Jammer dan als je met een partner zit waarmee het niet echt klikt.
okéquote:Op donderdag 23 oktober 2008 21:09 schreef Cee het volgende:
[..]
Stemmen per koppel, ja. De 6 dansers van de 3 koppels met de minste stemmen moeten dan om de beurt een halve minuut dansen in hun eigen stijl en dan bepaalt de jury welk meisje en welke jongen weg gaat. Tenminste, zo ging dat in de US versie.
Jep, na Gooische meisjes.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 21:11 schreef Susi het volgende:
En de uitslag is een uur na de uitzending ?
preciesquote:Op donderdag 23 oktober 2008 21:12 schreef Cee het volgende:
Je ziet hier echt de totale passie voor het dansen. Bij Idols zie je de passie voor het met je kop op tv komen.
Zodra er nog 5 jongens en 5 meisjes over zijn, wisselt de samenstelling van de koppels iedere show. In de finaleshow dansen zelfs de jongens en de meisjes met elkaar. Uiteindelijk gaat het om 1 winnaar maar de beoordelingen worden wat de publieksstemmen betreft gebaseerd op de dansen die de kandidaten in koppels doen.quote:Op donderdag 23 oktober 2008 21:14 schreef Poison-Ivy het volgende:
Maar vor mij hoeft het niet iedere week met koppels eerlijk gezegd. Want stel je hebt gewoon GEEN chemie, dan heb je 100% pech terwijl je perfect kunt dansen.. hm
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |