Kom ik net terug van boodschappen doen, zie ik zoéén paar van die uitgehongerde reljongeren in wording lopen. Je kent het wel, lusteloos slenterend op weg naar waar hun criminele ingevingen hen brengt.
Ik begrijp eigenlijk nooit waarom ze zo desperaat zijn in hun pogingen te rijden op het achterwiel van hun gestolen fietsen. Waar ik ook kom, deze vreemde manier manier van fietsen kom ik altijd weer bij dat soort lowlifes tegen.
Maar goed, daar gaat het hier niet om. Ik kom terug van boodschappen doen en terwijl ik bedenk hoe de wereld er een stuk leuker uit zou zien als die jonge stunter achterover zou vallen en nooit meer zou opstaan, knalt er een appeltje tegen de muur waar ik langs loop uiteen.
Dat smerige grut heeft het lef gehad een appel in mijn richting te gooien. Ik draai me snel om, maar ik kan niet zien wie het gedaan heeft. Ik kan de grootste van het stel er op aanspreken maar dat tuig is geboren om te liegen dus hij zal ontkennen. Dan wens ik ze allemaal maar een zware vastenmaand toe.
Bij deze!
De oorspronkelijke versie van mijn column was wat scherper van toon, maar doodsverwensingen liggen wat gevoelig op het moment bij Fok!
[ Bericht 6% gewijzigd door right_turn op 03-09-2008 17:43:06 ]
Acht Cola, Acht Bier!