Mona? Die hep momenteel genoeg problemen van d'r eige, dachten wij zo, dus die is thuis nog wel even bezig met puin ruimen.
Bianca? Misschien... sinds wij haar hebben zien lopen met dat witte schaap op haar kop, achten wij haar in principe tot ALLES in staat.
Sabine? Kleine kans, die is zo genadeloos weggestemd door het kijkerspubliek, dat ze zich vast niet geroepen voelt nóg eens zo'n vernedering te ondergaan.
Tara? Never.
Martin? Oh god, MARTIN!!! Natúúrlijk heeft VOO inmiddels achttien ondertekende contracten van Martin in de kluis liggen - die wil niets liever dan terugkeren naar zijn dierbare vrienden, om ons vervolgens te gaan vervelen met zijn koffietijd-ervaringen en zijn RTL Live-gebabbel.
Hoe schatten jullie de kansen in? Welke ex-bewoners hebben zich beschikbaar gesteld voor de herkansing? Met welk doel? En: wie willen wij terug? (Sabine!!!)
De weggestemde bewoners zijn erg overzichtelijk: Martin, Sabine en ongetwijfeld Anouk (of toch Bart?)
Sabine bedenkt zich wel drie keer voor ze weer bij die achterbakse Willem in huis kruipt. En de armen van Bart vindt ze waarschijnlijk ook niet aanlokkelijk genoeg.
Nee, dan Martin. Sinds zijn vertrek heeft hij elke mogelijkheid om met zijn hoofd op tv te komen aangegrepen. Regelmatig zag ik hem opduiken, zonder dat hij iets wist toe te voegen aan het programma waarin dat was. Niet dat die programma's er de gelegenheid toe gaven iets toe te voegen, maar toch.
Dus ja, 't zal Martin wel worden dan. Als hij zich ten minste uit het bed van Sabine kan slepen. Of zou het toch niet waar zijn, wat de bladen schrijven?
Oh ja, mijn eigen voorkeur. Doe maar Sabine, de enige kans op wat vuurwerk, ik neem het geblaat wel op de koop toe.
Stom zeg, ik realiseer me net dat ik ons' Cyriel vergeten ben. Maar dat zegt genoeg, lijkt me...
Je lijkt Willem wel, maar nog even ter verduidelijking: het is mijn mening over de gang van zaken. En ter aanvulling; voor mijn mening hoef ik geen VOO contract te lezen.
quote:
Ik heb Hummie ooit ergens (weet niet meer waar) horen zeggen op tv dat in principe alle bewoners die eruit zijn gegaan behalve de 2 die het geld hebben aangenomen in aanmerking komen voor terugkeer dus geen Mona en Bianca
Sinds wanneer houdt dat hummie tegen???
Eerst bij hoog en laag hoor je iedereen zeuren dat Bientje zo'n bitch is en Bartje maar gebruikt for the time being. Dan een paar weekjes later doodlief gaan zeggen dat Bientje terug moet! Ik weet het, ik ben hetzelfde van mening.
Van alle bewoners die weggestemd zijn en mogelijk terug mogen komen bij een uitvaller, staat Bientje toch boven aan mijn lijstje.
Martin hoeft van mijn part helemaal niet terug te komen. Wat heeft hij te melden? Hij heeft maar een paar daagjes in het huis gezeten. En de helft van die tijd had hij helemaal niets te melden. Alleen de laatste 2 daagjes of zo werd hij wakker en liet zich een beetje gaan. En dat was alleen maar om de aandacht te krijgen van Sabine.
Ik verwacht nu wel dat er sneller iemand vrijwillig het huis uit wil. Laat dan in godsnaam (en als zij dat wil natuurlijk) Sabine er weer in.
quote:
op 11-21-1999 om 11:58 PM schreef Thorka het volgende:
Ik snap niet dat iemand het eens kan zijn met het terugkeren van een bewoner (of een nieuwe). De opdracht is: honderd dagen in het huis te overleven. Met een nieuwe kan dit al helemaal niet, maar ook niet met iemand die "even een paar weken op vakantie is geweest"! En, net als het oplichten van het publiek door Anouk de keus te geven te vetrekken ongeacht de stemmingsuitslag, zou het toch ook oplichterij zijn als iemand die door het publiek is weggestemd weer terug mag komen in het huis!!!! Het publiek mag kiezen, betaald geld voor het bellen en Veronica stopt ze weer terug. Als dat gebeurt dan kijk is helemaal niet meer naar het programma, dat is zeker.
Zou het niet kunnen, Thorka, dat 'het publiek',dwz. de meerderheid van stemmen, gewoon leuke televisie wil? En van Sabine bijv. hebben ze al leuke televisie te zien gekregen... denk je dat dan ìemand nog aan spelregels denkt, als men de kans krijgt haar terug bij haar 'droomprins' Bart geplaatst te zien?
Moeten ze maar ff bij mij thuis komen kijken , ik heb de Philips 32PW9763 matchline staan , van meer dan F4200,- !!!!!!
Das pas een LEUKE TELEVISIE !!!!!
Aangezien het vertrek van Anouk tot donderdag is gerekt, zal (indien ze wordt genomineerd en 'gekozen door de kijkers')
ze niet gewoon via de stemming vertrekken. Dat betekent dat er dan één van de andere bewoners vrijwillig zou moeten vertrekken. Met elke twee weken nominaties acht ik die kans niet groot.
De vraag is of de bewoners het sowieso zouden accepteren als Sabine zou terugkeren. Om met Ruud te spreken: "een sprinter die nie over de Alpen komt kan ook niet winnen op de Champs Elyssee." Hetzelfde geldt voor Tara, Mona en Bianca. Zij hadden te weinig uithoudingsvermogen voor deze afvalrace (nog even afgezien welke reglementen Veronica uit de mouw tovert.)
Uitzonderingen zijn Martin en Cyrille. Zij zijn niet door de bewoners maar door de omstandigheden het huis uit gestuurd. Martin zal ongetwijfeld willen terugkeren. Te betwijfelen valt of Veronica dit wil. Martin staat garant voor oersaaie televisie, tenzij de regie besluit zijn rascistische geneuzel niet te filteren. Hoe dan ook, met de komst van Martin zal het BB-huis met het trio Willem, Ruud, Martin snel in een kantine veranderen. En er is al zoveel voetbal op televisie.
Blijft over Cyrille. In tegenstelling tot Anouk heeft zij wel de juiste instelling om het langere tijd vol te houden, voegt iets toe aan de groep en staat garant voor irritatie bij de kijker, die immers vooral kijkt, dat kunnen we nu wel toegeven, om zich te ergeren. BB leeft bij de gratie van emotionele betrokkenheid van de kijker (zowel positief als negatief) en met de wonderbaarlijke comeback van Cyrille is die verzekert. Ook is Veronica er inmiddels wel achter dat bij de keuze tussen extreme persoonlijkheden (Sabine, Cyrille) de belopbrengsten veel hoger zijn. Te verwachten valt dat bij een keuze tussen bv. Maurice en Martin de helft minder kijkers bellen. Deze mensen laten de kijker koud.
Cyrille viel bovendien niet slecht bij de BB-originals (zie vorige nominatie). En niet te vergeten met de komst van Cyrille gaat het kruis van Ruud weer wat sneller kloppen. Eindelijk weer wat te knuffelen! Cyrille zal ook weinig bezwaar maken. Is werkloos en kan publiciteit/naamsbekendheid goed gebruiken bij de op handen zijnde uitbreng van nieuwe cd. Ergo: Cyrille terug -> hogere opbrengsten. I rest my case.
quote:
op 11-22-1999 om 11:12 AM schreef Roger Wilco het volgende:
Het is wel leuk om te speculeren wie van de oude bewoners weer terug zou komen, maar vergeet niet dat er dan eerst iemand vrijwillig moet vertrekken. (Toch?)
Met elke twee weken nominaties acht ik die kans niet groot.
Roger toch! Je weet inmiddels toch wel dat VOO niet - NOOIT! - zal schromen ons op te zadelen met een geheel nieuwe invalshoek danwel regel, die er (voorbeeldje) op neerkomt dat er sowieso een nieuwe bewoner (en tevens ex-bewoner) bijkomt omdat:
1) Het regent.
2) Willem zijn gele joggingbroek draagt.
3) Het niet meer regent.
Zo zijn de regels, Roger, en daar veranderen wij niets aan! Wij hebben ons er bij neer te leggen.
Intussen zijn wij het helemaal eens met Fly (on the wall), die uit de doeken doet dat VOO niet zomaar een nieuwe bewoner uit de hoge hoed tovert - daar moet iets tegenover staan, namelijk hoge kijkcijfers. Hoewel wij Martin een grote kans gaven, zijn wij zeer opgelucht dat hij het vermoedelijk tóch niet gaat worden.
Mona wordt ook veel genoemd. Wij zijn echter van mening dat Mona er bewust uitgezet is door VOO. Niet zozeer omdat haar gezin in de rokende puinhopen zat, maar gewoon omdat Moon niet helemaal het kijkcijferkanon was dat BB nodig had.
Cyrille dus? Wij kunnen dit vooruitzicht nog niet helemaal behappen, in de zin van: het beneemt ons de adem, we moeten even rustig gaan liggen - daarna nemen we deze optie alsnog onder de loep.
Dat is nou juist wat ik bedoel! Het publiek koos er(bijvoorbeeld)voor om Sabine er uit te stemmen. Het publiek vond haar dus niet leuk en zou het dus volgens mij ook geen leuke tv vinden met haar er weer in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |