FOK!forum / Voetbal / Het David Villa topic: Trouwe topspits
Gordon_Shumwaydonderdag 28 augustus 2008 @ 14:24


Biografie
quote:
David Villa Sanchez werd geboren op 3 december 1981 in de Spaanse provincie Asturie.

En als je talent hebt en geboren wordt in Asturie, beland je al snel in de jeugdopleiding van Sporting Gijon.
Zo ook David Villa.
Hij maakte in 2001 zijn debuut voor de club en speelde er 80 wedstrijden. In deze wedstrijden wist hij 38 keer het net te vinden, reden genoeg voor Real Zaragoza om hem naar La Romareda te halen.

In Zaragoza ging hij verder met wat hij in Gijon al vaak genoeg had gedaan: doelpunten maken.
Hier won hij onder andere de Copa del Rey, Villa scoorde in de finale en had zijn ploeg eerder al langs Barcelona geschoten.

Een jaar later, we zitten inmiddels in 2005, vertrok hij naar een grotere club en maakte zo geleidelijk de stap naar de top.
Villa ging voetballen bij Valencia, waar hij het eerste jaar gelijk topscorer van de club werd met 25 doelpunten. Er was dat seizoen maar een speler die vaker wist te scoren dan David Villa in de gehele Primera Division en zijn naam was definitief gevestigd in Spanje.

Dit zorgde ervoor dat hij ook bij bondscoach Aragones niet onopgemerkt bleef. Hij had zijn debuut al gemaakt, op 9 februari 2005 tegen San Marino, maar aan het einde van het seizoen 2005/2006 kwam een mooie beloning voor Villa: hij ging mee naar het WK in Duitsland.
Op dit WK wist hij driemaal te scoren, twee keer tegen Oekraine en een benutte penalty tegen Frankrijk. Hij werd met deze drie doelpunten gedeeld topscorer van Spanje op dat WK.

Het seizoen erop werd hij weer topscorer bij Valencia, ditmaal met 15 doelpunten.

Ondanks de doelpunten van Villa ging het zijn club Valencia, onder andere financieel, minder voor de wind. Het seizoen 2007/2008 draaide op een teleurstelling uit, in ieder geval in de competitie.
De Copa del Rey werd echter wel gewonnen en zo pakte Villa zijn eerste prijs bij Valencia.

Net als twee jaar eerder werd hij geselecteerd door Aragones, ditmaal voor het EK in Oostenrijk en Zwitserland.
Hier brak hij ook door bij de voetballiefhebbers buiten Spanje, door het eerste EK waar hij aan meedeed meteen te winnen en door zelf aan de haal te gaan met de titel van topscorer.
Villa scoorde driemaal tegen Rusland en de belangrijke treffer tegen Zweden.
Later raakte hij geblesseerd, waardoor hij in de finale van de kant moest toekijken hoe Spanje de titel pakte door Duitsland te verslaan.

Onlangs heeft Villa zijn contract bij Valencia verlengd tot 2014.


Filmpjes van Villa
Villa op Youtube
Villa op Dailymotion
sjimzdonderdag 28 augustus 2008 @ 14:28
Goede speler die het op de 2 eindtoernooien voortreffelijk heeft gedaan.
Jammer dat hij de finale van het afgelopen EK niet kon spelen.
In de schijnwerpers #14: David Villa (Spanje) zijn EK topic.
Leuk om terug te lezen.

Ik ben benieuwd of hij dit seizoen Valencia naar een betere positie kan schieten dan vorig jaar, al lijkt dat niet zo moeilijk te zijn.
Gordon_Shumwaydonderdag 28 augustus 2008 @ 14:30
Oja, dat topic was er ook nog.

Nou, ik vond dat hij er ook wel één verdiende in VBL.

Edit:
quote:
Op vrijdag 16 mei 2008 23:31 schreef Heerlijkheid het volgende:
wat een voetballer, kan er niks van, slechte techniek, sterallures, gebrek aan inzet, kortom zonde dat ie mee is
Die had 'm zeker nog nooit zien voetballen
sjimzdonderdag 28 augustus 2008 @ 14:30
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 14:30 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Oja, dat topic was er ook nog.

Nou, ik vond dat hij er ook wel één verdiende in VBL.
Ben ik helemaal met je eens
Ruuddonderdag 28 augustus 2008 @ 14:37
ik had wel een transfer verwacht deze zomer
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 14:30 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Edit:
[..]

Die had 'm zeker nog nooit zien voetballen
mcyodoggdonderdag 28 augustus 2008 @ 14:52
Erg gecharmeerd van hem. Niet zo veel als Silva, maar hij is een goede 2e.
EnGCatjuhdonderdag 28 augustus 2008 @ 15:11
Het verlengen van zijn contract is eindelijk eens goed beleid van Valencia.
-Vaduz-donderdag 28 augustus 2008 @ 15:15
Een vrij eendimensionale spits, maar goed in waar hij goed in moet zijn. Dat hij blijft verbaast me enorm, dan moet Valencia dit jaar wel echt weer aanhaken bovenin.
Gordon_Shumwaydonderdag 28 augustus 2008 @ 15:20
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 15:15 schreef -Vaduz- het volgende:
Een vrij eendimensionale spits, maar goed in waar hij goed in moet zijn. Dat hij blijft verbaast me enorm, dan moet Valencia dit jaar wel echt weer aanhaken bovenin.
Wat bedoel je precies met eendimensionaal?
Want hijj kan aan het eind van een aanval staan, heeft een goede vrije trap, benut penalties, heeft een actie in huis.
mcyodoggdonderdag 28 augustus 2008 @ 15:34
Hij is ook enorm snel in denken en bewegen, vraag me af hoeveel spitsen hier optimaal gebruik van gemaakt zouden hebben: http://www.oleole.com/video/watch/176
Deliahdonderdag 28 augustus 2008 @ 16:11
Knappe speler .
M0NTANAdonderdag 28 augustus 2008 @ 16:14
Ruuddonderdag 28 augustus 2008 @ 16:15
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 16:14 schreef M0NTANA het volgende:
[ afbeelding ]
kijk 'm gelukkig zijn
El_Bassiedonderdag 28 augustus 2008 @ 16:19
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 15:15 schreef -Vaduz- het volgende:
Een vrij eendimensionale spits, maar goed in waar hij goed in moet zijn. Dat hij blijft verbaast me enorm, dan moet Valencia dit jaar wel echt weer aanhaken bovenin.
Ik snap het ook niet zo goed, Villa is juist erg compleet?
Trystardonderdag 28 augustus 2008 @ 16:26
Mooi dat hij z'n club Valencia trouw blijft.
Erg goede voetballer, hopelijk kan hij Valencia dit seizoen veel doelpunten brengen. Want een seizoen als vorig jaar hoort niet bij een club als Valencia.
dndiekdonderdag 28 augustus 2008 @ 17:48
Een van mijn favoriete spitsen
Suijkdonderdag 28 augustus 2008 @ 22:26
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 15:15 schreef -Vaduz- het volgende:
Een vrij eendimensionale spits, maar goed in waar hij goed in moet zijn. Dat hij blijft verbaast me enorm, dan moet Valencia dit jaar wel echt weer aanhaken bovenin.
Wtf is een eendimensionale spits? Hij kan alleen maar vooruit en achteruit lopen?
sjimzdonderdag 28 augustus 2008 @ 22:29
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 22:26 schreef Suijk het volgende:

[..]

Wtf is een eendimensionale spits? Hij kan alleen maar vooruit en achteruit lopen?
Of van links naar rechts
methodmichvrijdag 29 augustus 2008 @ 17:03
Toch wel mooi dat hij Valencia trouw blijft. En EK-topscorer, dat staat voor altijd achter zijn naam.

Hopelijk weer een mooi seizoen met veel goals, al is dat een zekerheidje bij hem normaal gesproken.
Gordon_Shumwayvrijdag 29 augustus 2008 @ 17:09
quote:
Op vrijdag 29 augustus 2008 17:03 schreef methodmich het volgende:
Toch wel mooi dat hij Valencia trouw blijft. En EK-topscorer, dat staat voor altijd achter zijn naam.

Hopelijk weer een mooi seizoen met veel goals, al is dat een zekerheidje bij hem normaal gesproken.
In de competitie altijd minimaal 15 doelpunten (uitgezonderd zijn eerste seizoen bij Gijon, waar hij slechts een wedstrijd speelde)
Gordon_Shumwayzondag 31 augustus 2008 @ 11:05
Eerste doelpunt alweer gemaakt
Cyberia18woensdag 3 september 2008 @ 15:52
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 17:48 schreef dndiek het volgende:
Een van mijn favoriete spitsen
Same here ja.

Hopelijk weet ie zijn vorm van het EK door te trekken in de komende maanden.
Gordon_Shumwaydinsdag 9 september 2008 @ 21:36
Hij heeft overigens zaterdag de winnende gemaakt tegen Bosnie. en hij miste een strafschop
Rekkofdinsdag 9 september 2008 @ 22:33
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 17:48 schreef dndiek het volgende:
Een van mijn favoriete spitsen
Gordon_Shumwaywoensdag 10 september 2008 @ 22:30
En weer gescoord, loopt in ieder geval 1 op 1.
dndiekwoensdag 10 september 2008 @ 23:44
Hij scoort zijn 2e van de avond
Gordon_Shumwayzondag 14 september 2008 @ 22:30
En ook in de competitie weer gescoord

De 2-2 tegen Almeria
Cyberia18zondag 14 september 2008 @ 22:58
Gordon_Shumwayzondag 28 september 2008 @ 20:13
Donerdag twee keer gescoord, en nu ook alweer 1 tegen Deportivo.

Wat een ongelooflijke held zeg.

[ Bericht 5% gewijzigd door Gordon_Shumway op 28-09-2008 21:09:34 ]
Deliahzondag 28 september 2008 @ 20:21
quote:
Op zondag 14 september 2008 22:58 schreef Cyberia18 het volgende:

Gordon_Shumwayzondag 28 september 2008 @ 20:24
Mooie foto van vorige week

Gordon_Shumwayzondag 28 september 2008 @ 20:39
En weer een erbij
Cyberia18zondag 28 september 2008 @ 20:51
Hoeveel heeft ie er nu in liggen? 5 toch?

Gordon_Shumwayzondag 28 september 2008 @ 21:11
6 toch?

Vandaag 2, donderdag 2, tegen Almeria en Mallorca 1.
Tizitlzondag 28 september 2008 @ 21:57
6 maal inderdaad.
Gordon_Shumwayzaterdag 11 oktober 2008 @ 22:54
Een artikel van vorige week uit DAG:
quote:
Topscorer EK gaat rustig door met scoren.
David Villa is dit seizoen verder gegaan waar hij bij het EK was gestopt, scoren. De topscorer van het afgelopen Europees kampioenschap verkeert momenteel weer in een bloedvorm. Zijn club Valencia plukt daar ook de vruchten van, na vijf wedstrijden staan Los Ches bovenaan in de Primera Division. Vanavond verdedigt Valencia in de UEFA-Cupreturn tegen Maritimo Funchal uit Portugal een 1-0 voorsprong. In het eigen Mestalla zal Villa op zoek gaan naar doelpunten, Europees gezien staat hij nog droog.
Ongekende waardering
Hij speelde dit seizoen vier wedstrijden voor zijn club Valencia waarin hij liefst zes keer wist te scoren. In de kwalificatiewedstrijd met Europees kampioen Spanje tegen Bosnië-Herzegovina maakte Villa het enige en beslissende doelpunt van de wedstrijd. Het Europees kampioenschap lijkt El Guaje , het Kind, nog meer zelfvertrouwen te hebben gegeven. Opeens was níet Fernando Torres maar David Villa dé man van Spanje. Real Madrid had er voor de start van het seizoen zelfs nog een slordige 40 miljoen euro voor over om Villa naar de hoofdstad te krijgen.

Het was misschien wel de waardering waar Villa lange tijd op heeft gewacht. Al sinds zijn debuut in 2001 was de Asturiër elk seizoen goed voor 15 doelpunten of meer. In het seizoen 2005/06 waren zijn 25 doelpunten net niet goed genoeg voor de topscorertitel van Spanje, de Trofeo Pichichi . Samuel Eto’o scoorde twee keer vaker dan Villa. Valencia beloonde Villa met een forse opwaardering van zijn contract, geïnteresseerde clubs werden nu afgeschrikt met een prijskaartje van maar liefst 126 miljoen euro.
Stap naar de top
Niet slecht voor een jochie dat pas op zijn zeventiende jaar op de voetbalacademie van Sporting Gijon kwam. David Villa kwam tot dan toe uit voor kleine clubs als Langreo en Tuilla tot Gijon besloot hem op te nemen in de Cantera, de jeugdopleiding. Drie jaar later maakte Villa al zijn debuut in de hoofdmacht. In twee jaar trof hij 38 keer doel voor hij naar Real Zaragoza vertrok. In zijn eerste seizoen werd de beker gewonnen, met Villa als scherpschutter werd het Real Madrid van Beckham en Roberto Carlos in de finale verslagen.

De stap naar de echte top volgde in de zomer van 2005, Valencia telde 12 miljoen euro neer om de spits naar de sinaasappelstad te halen. Zijn debuut was stormachtig te noemen met 25 doelpunten, gemiddeld is Villa goed voor 17 doelpunten per seizoen. Zijn start in september belooft nog meer, Villa loopt meer dan één op één. Het team draait ook als een tierelier, met Europees kampioenen Silva en Albelda op het middenveld swingt Valencia de pan uit. Dit in groot contrast met vorig jaar toen onder leiding van Koeman onrust aan de orde van de dag was.

Door de bekerwinst vorig jaar mag Valencia alsnog Europa in. Maritimo zal vanavond geen probleem zijn, de groepsfase van de UEFA Cup wordt gehaald. Maar volgend jaar moet er toch weer Champions League gespeeld worden, met Villa in de spits.
En vandaag ook één keer gescoord voor Spanje, uit een penalty.
Cyberia18woensdag 15 oktober 2008 @ 22:45
Bezorgt Spanje vandaag de 3 punten met de 2-1 3 minuten voor tijd.
Gordon_Shumwayzondag 19 oktober 2008 @ 17:20
En weer omhoog, hij heeft weer gescoord.

Een stuk van valenciacf.es (maar dan in het Engels , gaat ook over de wedstrijd tegen Spanje)
quote:
David Villa Sánchez was born in Tuilla, Langreo, Asturias, Spain, on December 3rd 1981. He is the proud of Valencia CF. He is the proud of the national team. He has the class of the best strikers ever. October 15th 2008. David Villa Sánchez proved again that he is the best striker in the world. It wasn’t necessary to do that, but his greatness forced him to do it. Like he did against Russia, Sweden, Armenia, Estonia, Bosnia... 23 goals in 40 matches. He is currently the 5th top scorer in the history of the national team, with the same amount of goals as Alfredo di Stefano. In the night of October 15th 2008, Villa proved his skills in the last minute with a lethal header. This goal decided another extraordinary exhibition of the European champions in Belgium. The ‘Guaje’ awarded his team with the prize they deserved along the 90 minutes and he gave another victory to the best football team in the world. But things went wrong at the beginning. Sonck scored the breakthrough in the seventh minute. This was another challenge for Spain - to comeback playing away against a good team. Spain did a great job and was faithful to its football style. With it, the team disarmed its opponent. This superiority can be observed from the beginning of the match, during the match or, like yesterday, at the end of it.

Del Bosque’s team faced a new situation in this golden era. The team had to overcome an early goal and the players had to do it with Fernando Torres injured right after the first goal. The team found it hard to impose its usual passes and combinations and precipitation came due to the unforeseeable situation. There was still enough time though, but the players tried to score too fast, without creating good combinations and this hindered the team to impose its style. Furthermore, the Belgian team waited for the mistakes of their opponent to counterattack dangerously. But the team improved as time went by and this helped the players to control the situation. Cesc Fábregas came in for Torres and this change was essential to regain the possession of the ball and to fill the midfield line with players capable to assist Villa. The striker was perfect in slipping the coverage of the defenders and he proved that he can disarm a four-man defence. This time it was thanks to the help of the two defensive midfielders, who stuck in the centre of the defence. Fábregas began to feel comfortable and he started connecting with Iniesta, Xavi and Cazorla. And Spain scored the equalizer in a combination between Fábregas and Iniesta, who did a masterpiece. It was one of the best goals in the history of Spain’s national team. Arsenal’s midfielder did a great pass-through to Barcelona’s player. Iniesta tricked the goalkeeper with an impossible dribbling and scored the equalizer. This masterpiece gave security to the team and the players started to create goal chances to comeback. And it was Villa who deserved to score the second before the break. He run through the defenders with a great control, but his powerful shot to the near post was deflected by keeper Stijnen right over the goal line.


The half-time left good sensations both to Spain and Belgium, who felt comfortable with the draw and proud for the great performance they were showing to their fans. It’s not easy to play against Spain. If you give them a break, you are lost. Aware of their inferiority, the Belgian team started the second half waiting back and looking for a similar action to the one in which they scored the first goal. And they had it. It was in a crossed shot from the right by Witsel which Casillas couldn’t stop. The ball was going into the net, but Puyol did a great job and deflected the ball. From that moment, 53rd minute, there was only a team on the field of the Roi Baudouin Stadium and this was Spain. What a football exhibition from that moment to the final whistle. With even a greater ball control, Del Bosque’s side played with great and long combinations. They had patience until they found the way to score. This performance was a prize for the great offensive football. The team never lost its faith and the best striker in the world found the reward - David Villa Sánchez, a player to be recognized by the whole football planet.
En hij is genomineerd voor de Gouden Bal.

DeVingerwoensdag 22 oktober 2008 @ 02:10
Favorietje in Pro Evolution Soccer. De witte raaf!
Cyberia18donderdag 23 april 2009 @ 00:42
Even een vette schop.

Na vandaag kunnen er weer twee bij waardoor hij het aantal nu op 25 brengt..

Zijn eerste doelpunt was erg fraai.

http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2410059/

Plato1980donderdag 23 april 2009 @ 08:39
Ik las gisetren ergens dat Chelsea een bod op hem heeft uitgebracht. Ben benieuwd of hij daar op in gaat.
Gordon_Shumwaydonderdag 23 april 2009 @ 09:19
quote:
Op donderdag 23 april 2009 08:39 schreef Plato1980 het volgende:
Ik las gisetren ergens dat Chelsea een bod op hem heeft uitgebracht. Ben benieuwd of hij daar op in gaat.
Ook al wil Valencia juist de wat mindere goden laten vertrekken om de financiële problemen op te lossen, ik denk dat Villa (en ook Silva wel) deze zomer toch wel vertrekken. Puur uit noodzaak.
Rahldonderdag 23 april 2009 @ 11:21
Hij staat nu op 25 in de competitie, 2 achter Eto'o.

Wát een topspits
Gordon_Shumwaydonderdag 4 juni 2009 @ 10:40
El Guaje

28 treffers, meeste tot nu toe voor 'm.
Jammer dat Forlan en Eto'o ook dit seizoen zo vaak het net vonden, ik gun 'm die Trofeo Pichichi wel.
Damzkieeedonderdag 4 juni 2009 @ 10:41
Held
DeVingerdonderdag 4 juni 2009 @ 12:47
Zou die blijven, net als Silva?
Gordon_Shumwaydonderdag 4 juni 2009 @ 14:39
Bij de Spaanse variant van Studio Voetbal twijfelden ze daaraan, ik denk zelf ook niet dat 'ie blijft.
Hoe hard de club 'm ook nodig heeft als voetballer, het geld is ook gewoon welkom.

Maar het zou fantastisch zijn als 'ie er nog een seizoen aan vast zou plakken en Valencia weer wat constanter gaat voetballen en langer bovenin mee kan doen.
Dan heeft het ook weinig zin om te vertrekken.
Fortitudodonderdag 4 juni 2009 @ 14:56
geldt een beetje hetzelfde voor villa als kaka voor milan
One_conundrumdonderdag 4 juni 2009 @ 16:49
kom naar Liverpool
DeVingerdonderdag 4 juni 2009 @ 18:17
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 14:39 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Bij de Spaanse variant van Studio Voetbal twijfelden ze daaraan, ik denk zelf ook niet dat 'ie blijft.
Hoe hard de club 'm ook nodig heeft als voetballer, het geld is ook gewoon welkom.

Maar het zou fantastisch zijn als 'ie er nog een seizoen aan vast zou plakken en Valencia weer wat constanter gaat voetballen en langer bovenin mee kan doen.
Dan heeft het ook weinig zin om te vertrekken.
Villa zou wat dat betreft eerder moeten vertrekken dan Kaka, met Valencia win je de titel of CL niet zo snel.
Denk dat zijn prestatie voor Spanje ook meegeteld hebben, daar heeft hij even kunnen schitteren en dat was voor hem de bevestiging dat hij goed genoeg is.
BliksemSchigtdonderdag 11 juni 2009 @ 12:14
quote:
Chelsea biedt meer, maar Villa wil naar Real Madrid

11/06/2009 12:03

Real Madrid biedt Valencia 35 miljoen euro en Alvaro Negredo voor David Villa. Dat vertelde de zaakwaarnemer van Villa op radiozender Cadena Ser.

'35 miljoen én Negredo, dat is een prima aanbod voor Villa', oordeelde José Luis Tamargo, de zaakwaarnemer van de aanvaller van Valencia. 'Het is niet het bedrag van Kaká, ook al is bekend dat men in het voetbal meer betaalt voor een aanvaller, voor de doelpuntenmaker, dan voor een middenvelder. Maar Valencia is degene die moet bepalen wanneer een aanbod onweerstaanbaar is.'

Valencia zou ook een voorstel van Chelsea hebben gehad, meldden enkele Spaanse media. The Blues zijn bereid 47 miljoen euro neer te tellen voor de 27-jarige international, die afgelopen competitie 28 doelpunten maakte. Dat bod lijkt hoger dan dat van Real, aangezien de transferwaarde van Negredo op vijf miljoen euro wordt geschat. Negredo speelde de laatste twee seizoenen op huurbasis voor UD Almería.

Maar, Villa zou weinig voelen voor een transfer naar Engeland. Vorig seizoen was El Guaje al dicht bij een overgang naar Real Madrid. Maar Los Ché weigerden destijds een bod van naar verluidt vijftig miljoen euro te accepteren voor de topscorer van het EK van 2008.

Valencia's voorzitter Manuel Llorente laat weinig los over de huidige situatie. In Las Provincias vertelde hij dat zijn club een 'heel hoge' transfersom aan Villa heeft gehangen. Hij bevestigde dat Valencia een aanbieding heeft ontvangen, maar reageerde ontwijkend op de vraag of het bod aan zijn eisen voldeed. 'Hum, het is een goede aanbieding, maar niet uit Spanje.' Tot slot voegde Llorente toe dat hij al wel met Real heeft gesproken.
Gordon_Shumwayzondag 14 juni 2009 @ 22:49
Nog steeds niet rond dus.

Maar voor 31 augustus is 'ie weg.
BliksemSchigtzondag 14 juni 2009 @ 22:51
Barcelona zou hem nu echter gaan halen .
DatMeenJeNietzondag 14 juni 2009 @ 23:14
Hmm, ik zie hem liever naar Engeland vertrekken, maar als de keuze Barca/Real is, is Barca de beste uiteraard.
venomsnakezondag 14 juni 2009 @ 23:19
quote:
Op zondag 14 juni 2009 23:14 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hmm, ik zie hem liever naar Engeland vertrekken
Nee man. Zo'n goede speler moet behouden blijven voor la liga. Het is al zonde dat jongens als Cesc, Torres etc in Engeland spelen.
Cyberia18zondag 14 juni 2009 @ 23:58
quote:
Op zondag 14 juni 2009 23:14 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Hmm, ik zie hem liever naar Engeland vertrekken,
What the hell...
DatMeenJeNietmaandag 15 juni 2009 @ 00:08
Nouja, dan kijk ik een beetje door mijn Valencia-bril he. Ik zie hem liever niet tegen Valencia scoren en ownen.

Verder vind ik zowel Barca als Real boutclubs. Dat eerste zal me nu wel veel gebash opleveren, maargoed.

En ik zie hem natuurlijk héél graag naar Man Utd komen.
venomsnakemaandag 15 juni 2009 @ 00:13
quote:
Op maandag 15 juni 2009 00:08 schreef DatMeenJeNiet het volgende:


Verder vind ik zowel Barca als Real boutclubs. Dat eerste zal me nu wel veel gebash opleveren, maargoed.
BOUTCLUB? GVD, JIJ ONGELOOFLIJKE ...... VECHTEN?

Fortitudomaandag 15 juni 2009 @ 00:22
quote:
'Barcelona gaat verrassen met transfer Villa'

Niet Real Madrid, maar Barcelona lijkt de bestemming te worden van David Villa. De Catalanen zijn volgens Spaanse media favoriet om de aanvaller van Valencia in te lijven.

Barcelona en Valencia hebben de eerste gesprekken over Villa al achter de rug. Dat bevestigde Rafael Yuste, vice-preses van Barça, zondagmiddag tegenover Catalunya Radio. De superspits zou zo'n vijftig miljoen euro moeten kosten.

De kampioen van Spanje profiteert daarmee van het afhaken van Real Madrid. Die club was lang de grote favoriet om Villa in te lijven, maar Valencia brak zondag de onderhandelingen af. Los Che vonden de aanbieding van Real -37 miljoen euro en Alvaro Negredo- niet voldoende.

Real heeft zijn zinnen nu gezet op de komst van een andere spits. Onder meer Diego Forlán en Zlatan Ibrahimovic zijn in beeld bij de hoofdstedelingen.
voetbalprimeur
Gordon_Shumwaymaandag 15 juni 2009 @ 12:37
Ik denk dat 't voor hem gewoon het beste is om in La Liga te blijven. Waarom het risico lopen dat je het in Engeland niet zou halen?
venomsnakemaandag 15 juni 2009 @ 12:42
Sowieso.. Waarom naar dat koude kille saaie Engeland verhuizen als je in Spanje lekker in de zon kunt zitten?
DemonCleanermaandag 15 juni 2009 @ 12:55
quote:
Op maandag 15 juni 2009 12:37 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Ik denk dat 't voor hem gewoon het beste is om in La Liga te blijven. Waarom het risico lopen dat je het in Engeland niet zou halen?
Van de andere kant is het wel weer een uitdaging natuurlijk. Van mij mag ie naar Man Utd komen, maar zie het niet gebeuren eigenlijk.
Gordon_Shumwaymaandag 15 juni 2009 @ 13:06
quote:
Op maandag 15 juni 2009 12:55 schreef DemonCleaner het volgende:

[..]

Van de andere kant is het wel weer een uitdaging natuurlijk. Van mij mag ie naar Man Utd komen, maar zie het niet gebeuren eigenlijk.
Ja, hij mag het van mij ook best bij Arsenal proberen, daar niet van. Maar voor hemzelf kan ik begrijpen dat 'ie nu weet wat 'ie heeft, en niet weet of het hem in de PL ook lukt.
DemonCleanermaandag 15 juni 2009 @ 13:12
quote:
Op maandag 15 juni 2009 13:06 schreef Gordon_Shumway het volgende:

[..]

Ja, hij mag het van mij ook best bij Arsenal proberen, daar niet van. Maar voor hemzelf kan ik begrijpen dat 'ie nu weet wat 'ie heeft, en niet weet of het hem in de PL ook lukt.
Zit ook wat in ja. Kan me ook voorstellen dat hij graag steekpasses wil ontvangen van Xavi, Iniesta en Messi
BliksemSchigtwoensdag 17 juni 2009 @ 22:39
quote:
Villa: 'Ik heb een besluit genomen'
Door Mike Boeschoten
Woensdag, 17 juni 2009, 21:27

David Villa twijfelt niet meer over zijn toekomst. De Spaanse aanvaller, begeerd door Real Madrid, is er voor zichzelf uit. "Ik heb een besluit genomen", verklaarde hij na afloop van de met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen Irak voor de Confederations Cup.

Of de speler van Valencia, afgelopen seizoen goed voor 28 treffers in de Primera Division, daadwerkelijk Real Madrid bedoelt, wilde hij niet zeggen. "Mijn zaakwaarnemer is er nog mee bezig", hield hij zich op de vlakte.

Toch lijkt de kans klein dat een andere club Villa wegkaapt voor de neus van de Koninklijke. Real Madrid zou volgens Spaanse media namelijk een bedrag van zo'n 40 miljoen euro overhebben voor de goaltjesdief. Er zijn maar weinig clubs die veel meer kunnen bieden.
DiegoArmandoMaradonavrijdag 19 juni 2009 @ 01:04
Zou dat dan het einde van Raul betekenen?
DeVingervrijdag 19 juni 2009 @ 01:05
Gaat Real nog eens investeren in de achterhoede
venomsnakevrijdag 19 juni 2009 @ 16:52
quote:
Valencia zet streep door transfer

David Villa speelt nog minimaal een seizoen voor Valencia. Na een onderhoud met voorzitter Manuel Llorente heeft zaakwaarnemer José Luis Tamargo vrijdag in een officiële verklaring laten weten dat de club radicaal van gedachten is veranderd en dat de aanvaller niet langer te koop is. Dat is voor Real Madrid, waar de voorkeur van Villa naar uitging, en alle andere geïnteresseerde clubs een streep door de rekening.

Tamargo had vrijdagmiddag in de kantoren van Valencia een onderhoud met Llorente. De belangenbehartiger hoopte tot een vergelijk te komen over een transfer naar de Spaanse hoofdstad. Valencia besloot namelijk afgelopen week de onderhandelingen te staken, om zodoende de situatie rustig te kunnen bekijken. Llorente gaf vrijdag echter aan dat de club besloten heeft de topschutter van de transferlijst te halen.

"In een eerder stadium gaf Valencia aan dat David Villa tegen een marktconforme prijs mocht vertrekken", stelt Tamargo. "Dit in verband met de moeilijke financiële situatie van de club. De club legde mij de financiële voorwaarden voor om zodoende met geïnteresseerde clubs te kunnen onderhandelen. De vier grootste clubs te wereld hebben zich de afgelopen weken meermaals voor de speler in kwestie gemeld."

"De situatie is nu echter omgeslagen. Valencia wil David Villa niet meer verkopen, ondanks het feit dat ik reeds met drie geïnteresseerde clubs heb onderhandeld. De ontstane situatie is voor iedereen nadelig, zowel voor de club als voor de speler", aldus Tamargo. Real Madrid zou een bedrag van 35 miljoen euro plus Álvaro Negredo hebben geboden, maar in Valencia aaste men op de absolute hoofdprijs voor Villa.
FireFox1vrijdag 19 juni 2009 @ 17:03
35 miljoen weigeren, terwijl je met torenhoge schulden te kampen heb.

Waar gaat dat heen in de voetbalwereld?
Damzkieeevrijdag 19 juni 2009 @ 17:32
Dit slaat echt nergens op inderdaad.
VoreGvrijdag 19 juni 2009 @ 17:40
Maar wat was/is het besluit van Villa nou?
FireFox1vrijdag 19 juni 2009 @ 17:41
quote:
Op vrijdag 19 juni 2009 17:40 schreef VoreG het volgende:
Maar wat was/is het besluit van Villa nou?
Real Madrid
Tizitlvrijdag 19 juni 2009 @ 18:54
quote:
Op vrijdag 19 juni 2009 17:03 schreef FireFox1 het volgende:
35 miljoen weigeren, terwijl je met torenhoge schulden te kampen heb.

Waar gaat dat heen in de voetbalwereld?
Bod was gewoon te laag, vorige zomer bood Madrid 50 miljoen en dan zou hij nu na een superseizoen ineens minder waard zijn?

Bovendien hadden ze al gezegd dat ze hem alleen voor een marktconforme prijs gingen verkopen, en dat is bij Villa lastiger dan bij andere spelers omdat hij niet overal naartoe wil. Dus ik denk dat ze nu andere speler gaan verkopen.
DiegoArmandoMaradonavrijdag 19 juni 2009 @ 21:17
Valencia moet sws verkopen. Denk dat hij dadelijk voor een stuk lager bedrag wordt verkocht
Tizitlzaterdag 20 juni 2009 @ 00:56
Denk het niet, dan verkopen ze wel iemand anders. Ze hebben op dit moment 6 mensen als international mee met Spanje dus er zijn zeker andere opties.

Voor minder dan 35 miljoen gaat het echt niet gebeuren, ik denk dat hij uiteindelijk voor iets van 45-50 miljoen vertrekt deze zomer.
DiegoArmandoMaradonazaterdag 20 juni 2009 @ 00:59
Valencia heeft een schuld van 400 miljoen
Gordon_Shumwayzaterdag 20 juni 2009 @ 12:37
quote:
Op zaterdag 20 juni 2009 00:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Valencia heeft een schuld van 400 miljoen
Ja, dus dan maakt die 35 miljoen die je nu 'mist' aan transferinkomsten ook niet echt verschil.
DemonCleanerzaterdag 20 juni 2009 @ 13:13
quote:
Op zaterdag 20 juni 2009 12:37 schreef Gordon_Shumway het volgende:

[..]

Ja, dus dan maakt die 35 miljoen die je nu 'mist' aan transferinkomsten ook niet echt verschil.
Het zou wel kunnen als je die 35 miljoen, of een soortgelijk bedrag, op korte termijn moet afbetalen. Maar als je als club een aantal spelers hebt die veel waard zijn, zoals Villa en Silva, moet je denk ik inderdaad proberen ze toch voor zoveel mogelijk te verkopen en anders maar niet, ondanks schulden.
venomsnakezaterdag 20 juni 2009 @ 13:23
Ik snap Valencia ergens wel.
Kaka voor 69 miljoen, Ronaldo voor 96 miljoen.. Tja, dan is 30 miljoen natuurlijk een lachertje voor Villa.
Als Madrid hem wil hebben moeten ze maar betalen zullen ze daar wel denken.
Tizitlzaterdag 20 juni 2009 @ 15:08
quote:
Op zaterdag 20 juni 2009 00:59 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Valencia heeft een schuld van 400 miljoen
En 2 stadia, daar zal de echte oplossing vandaan moeten komen. Transfergeld is alleen om aan de kortetermijn verplichingen te voldoen.

Maar het probleem is dat Villa maar naar een club wil of wil blijven waar dat bij andere spelers minder speelt, daardoor is de onderhandelingspositie van Valencia bij een eventuele verkoop van Villa veel zwakker. Als de club waar hij naar toe wil voldoende bied is hij morgen weg hoor, maar niet voor 35 miljoen als eerder 50 is geboden.

Chelsea heeft overigens een bod gedaan dat een stuk hoger is dan dat van Madrid, probleem is dat Villa niet naar Engeland wil.

[ Bericht 8% gewijzigd door Tizitl op 20-06-2009 15:13:47 ]
dennis00zaterdag 20 juni 2009 @ 15:19
David Villa voelt zich ook niet op z'n gemak als elke dag de kranten weer vol over hem staan. Het komt Real Madrid natuurlijk wel goed uit, dan hebben de spelers ook behoefte om alles snel af te ronden.
Tizitlzaterdag 20 juni 2009 @ 19:56
quote:
Op zaterdag 20 juni 2009 15:19 schreef dennis00 het volgende:
David Villa voelt zich ook niet op z'n gemak als elke dag de kranten weer vol over hem staan. Het komt Real Madrid natuurlijk wel goed uit, dan hebben de spelers ook behoefte om alles snel af te ronden.
Och sinds het EK zijn er continu berichten en geruchten over een transfer van Villa, denk niet dat hij daar echt wakker van ligt aangezien hij waarschijnlijk meer weet dan de kranten.

En laten we eerlijk zijn, over elke speler van dat kaliber worden kranten volgeschreven met transferonzin
Rejectedzaterdag 20 juni 2009 @ 21:10
Een van de mooiste:
Cyberia18zaterdag 20 juni 2009 @ 22:26
Scoorde vandaag een fraai doelpunt.
Gordon_Shumwayzaterdag 20 juni 2009 @ 22:28
Jammer van die penalty.
Tim86zaterdag 20 juni 2009 @ 22:30
Indirect scoorde hij toch uit de rebound
Cyberia18maandag 22 juni 2009 @ 23:29
quote:
Real Madrid ziet af van Villa

Geschreven op maandag, 22 juni om 23:05

David Villa kan een transfer naar Real Madrid definitief vergeten. In een interview met de nationale radiozender Radio Nacional Española (RNE) laat algemeen directeur Jorge Valdado maandagavond optekenen dat men geen moeite meer gaat doen om de aanvaller van Valencia naar de hoofdstad te halen. "We hebben door dat zijn komst niet haalbaar is en zijn reeds druk bezig met een alternatief."

De woorden van de sportbestuurder zijn voor Villa een flinke streep door de rekening. Valencia gaf vorige week aan dat de aanvaller niet meer op de transferlijst stond. José Luis Tamargo, zaakwaarnemer van de Europees kampioen, was niet te spreken over de ontstane situatie. "'Ik kan niet zeggen dat we hem niet zullen verkopen als er een enorm bod komt", benadrukte Valencia-voorzitter Manuel Llorente ten slotte.

Valdano maakte maandag echter een einde aan het laatste restje hoop van Villa. "Real Madrid gaat geen poging meer doen om Villa aan te trekken. De voorzitters hebben onderling contact gehad, en we hebben opnieuw te horen gekregen dat de speler in kwestie gewoonweg niet te koop is. We hebben door dat zijn komst niet haalbaar is en zijn reeds druk bezig met een alternatief. Op namen gaan we uiteraard niet in."

De voormalig wereldkampioen wil absoluut vermijden dat de club haat zaait binnen de provincie. "Valencia heeft ervoor gekozen om de strategie te veranderen en staat daarmee volledig in haar recht. Real Madrid gaat echter geen halszaak maken van de komst van Villa, en de provincie Valencia op haar kop zetten. Als we een speler als Villa kunnen krijgen, graag, maar zo niet, dan kijken we zoals we nu ergens anders."

Valencia leek bereid Villa te laten gaan, omdat de miljoenen voor de spits gezien de deplorabele financiële situatie meer dan welkom waren. Llorente erkende met zijn collega's van Barcelona en Real Madrid van gedachten te hebben gewisseld over Villa. Real Madrid had naar verluidt een bod neergelegd van 37 miljoen euro plus aanvaller Álvaro Negredo. In Valencia hoopte men 45 miljoen euro te vangen.
Rejectedmaandag 22 juni 2009 @ 23:46
Hij gaat toch wel.
Cyberia18dinsdag 23 juni 2009 @ 00:15
quote:
Op maandag 22 juni 2009 23:46 schreef Rejected het volgende:
Hij gaat toch wel.
Hopelijk naar Barcelona.
carloz187zondag 26 juli 2009 @ 21:16
Is trouwens ook wel zuur voor Villa nu zowel Barca als Real een spits hebben gekocht terwijl hij bij beide clubs toch hoog op het lijstje stond. Die zit voorlopig nog wel bij Valencia aangezien hij niet naar het buitenland wil.
venomsnakemaandag 27 juli 2009 @ 01:26
Beter toch?
ik heb liever dat hij in La Liga te bewonderen is dan dat hij naar die Premier League gaat.
Gordon_Shumwaymaandag 27 juli 2009 @ 12:33
Ik ga niet te vroeg juichen, het is nog lang geen 31 augustus.
carloz187maandag 27 juli 2009 @ 13:41
quote:
Op maandag 27 juli 2009 01:26 schreef venomsnake het volgende:
Beter toch?
ik heb liever dat hij in La Liga te bewonderen is dan dat hij naar die Premier League gaat.
Nou weet ik niet. Ik denk dat hij ook weleens een stap vooruit wil maken en dat zit er voorlopig niet in in Spanje. Dus wil hij een stap hoger dan zal hij het buiten spanje moeten proberen. Ik kan mij voorstellen dat hij niet blij is met situatie nu.
venomsnakedinsdag 28 juli 2009 @ 20:43
quote:
Villa: 'Ik ben zeker geen transfer misgelopen'

David Villa leek Valencia deze zomer te gaan verlaten maar zowel Real Madrid als Barcelona slaagde er niet in de aanvaller los te weken uit het oosten van Spanje. Op een persconferentie gaf de Spaans international dinsdag duidelijkheid over het feit waarom hij een maand lang media uit binnen- en buitenland ontweek. "Ik kon niet de hele zomer dingen gaan weerleggen, daarom koos ik voor een mediastilte." "Mijn aanblijven hing af van de club, zij hebben besloten dat ik moet blijven en ik heb daar absoluut vrede mee", stelde de topschutter van los Che. "Ik kreeg in eerste instantie te horen dat ik de club moest verlaten, maar daarna veranderde er van alles en was ik ervan overtuigd dat ik zou blijven." Zo kreeg Real plots te horen dat Villa niet langer te koop was, en werd een megabod van Barcelona evenmin geaccepteerd.

"Ik heb niet het gevoel dat ik een transfer ben misgelopen", vervolgde El Guaje tegenover de aanwezige media. "Ook heb ik mijzelf nooit speler van een andere club gevoeld. Ik heb vrede met de situatie. Ik ben wie ik ben dankzij Valencia en het nationale elftal, dus ik heb zeker geen trein gemist." Het contract van de 27-jarige Villa, die sinds de zomer van 2005 in Mestalla speelt, loopt door tot de zomer van 2014.

"Ik ben eerlijk gezegd blij dat alle speculaties voorbij zijn. Eén jaar geleden was het precies eender. Vier maanden lang deden dezelfde verhalen de ronde, maar dit jaar is er al vroeg een einde aan gekomen. Ik heb nooit met een andere club onderhandeld. Mijn zaakwaarnemer wél, maar hij kan doen wat hij wil. Ik heb niemand vermoord, dus excuses aan de supporters van Valencia lijken mij niet van toepassing."
Gordon_Shumwaydinsdag 28 juli 2009 @ 21:19
Begin nu niet weer over die trein
Plato1980dinsdag 28 juli 2009 @ 21:21
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 21:19 schreef Gordon_Shumway het volgende:
Begin nu niet weer over die trein
Kennelijk is Koeman alweer doorgereden met die trein voordat Villa in kon stappen.
Gordon_Shumwayzondag 13 september 2009 @ 20:09
Hij heeft z'n eerste competitiedoelpunt gemaakt.

Voor Valencia
Cyberia18zondag 13 september 2009 @ 20:58
Nummer 2 volgde niet veel later.
Tizitlzondag 13 september 2009 @ 21:56
quote:
Op dinsdag 28 juli 2009 21:21 schreef Plato1980 het volgende:

[..]

Kennelijk is Koeman alweer doorgereden met die trein voordat Villa in kon stappen.
Trein Koeman werd dan ook op een dood spoor gezet