FOK!forum / Klaagbaak / Onsbrabantnet legt kabel maar half aan... leuk!
Noindonderdag 28 augustus 2008 @ 10:10
Ik woon in een bovenwoning, de meterkast staat beneden.
Onsbrabantnet (kabel, tv, telefonie etc etc) legt de kabel alleen aan in de meterkast en verder niet.

Nu is het zo dat Essent, de gasleverancier, KPN, UPC en XS4ALL (alle aansluitingen die ik hier heb gehad) allemaal de policy hadden: we leggen het aan tot in uw huis.
Ik woon BOVEN! Ik woon niet in een godverrekte meterkast ergens BENEDEN!

klacht: Onsbrabantnet is niet klantvriendelijk, en ik ga het opzeggen nog voor de aansluiting compleet is.
McFearlessdonderdag 28 augustus 2008 @ 10:32
Even zonder dollen. TS, waarom heb je Onsbrabantnet ipv KPN ofzo?
ColtZ40donderdag 28 augustus 2008 @ 10:38
Heb je een eigen huisnummer?
Darkomendonderdag 28 augustus 2008 @ 11:11
TS gaat gewoon moeten betalen.
Dat je huisbaas geen kabel naar jouw appartement heeft getrokken is niet de fout van Brabonet.
Providers leveren tot aan het isra, rest is voor de huiseigenaar.
Noindonderdag 28 augustus 2008 @ 11:11
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 10:32 schreef McFearless het volgende:
Even zonder dollen. TS, waarom heb je Onsbrabantnet ipv KPN ofzo?
Nou ja ik heb nu XS4ALL en dat werkt prachtig, maar is wel duur.
Onsbrabantnet is een glasvezelinitiatief wat begint met 100/100mbit voor eehh 17 euro per maand of zo.
Daarnaast heb ik UPC televisie en ben daar erg ontevreden over. Vaak storing en een abominabel zenderaanbod. (Cartoon Network eraf donderen en dan Tell-Sell ervoor in de plaats, want uit een onderzoek is gebleken dat men daar behoefte aan had (yeah riiight!)).

Maar ik was toch al van plan om het sowieso de eerste 6 maanden parallel te hebben en dan te kijken welke van de 2 ik op ga zeggen. Ik denk echter dat ik het antwoord nu al weet (en dat glasfiber ligt er nog niet eens...)
wikwakka2donderdag 28 augustus 2008 @ 11:27
Gozer, wees blij dat je glasvezel kan krijgen. Een hoop ongelukkige mensen zoals ik moeten het doen met 4mb/s internet voor twee keer zo veel geld als dat jij betaalt voor 100/100mb/s.

Leg gewoon zelf een extensie aan naar jouw kamer, dat geld verdien je toch wel weer terug.
maffemutsdonderdag 28 augustus 2008 @ 11:31
TS ziet door de bomen het bos niet meer en is daardoor ook nog eens de boswachter ergens kwijtgeraakt.

Waarom zoveel leveranciers ? " KPN, UPC en XS4ALL " Ik weet niet wat je zoekt
Maar neem lekker een schotel voor je tv, en xs XS4all voor je internet en bellen ( telefoon gratis bij je inet ) en snel geregeld ook.

Onsbrabantnet niets anders dan klachten gehoord daarover. goede vriend verhuist naar een gebied van obn, ruim 9 maanden geleden, en gister ja je leest het goed gister?! werkte de aansluiting van de tv eindelijk.. na al die tijd voor niets te hebben betaald krijgt hij ook nog geen eens resitutie. das dan weer n ander onderwerp.

Veel succes met obn TS
Juup©donderdag 28 augustus 2008 @ 11:35
Nokken met die semi leuke TS bagger opmerkingen .
xyz147donderdag 28 augustus 2008 @ 11:37
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 11:27 schreef wikwakka2 het volgende:
Gozer,
Aresdreamsdonderdag 28 augustus 2008 @ 11:45
heb nu al bijna 3 jaar onsbrabant net, eerst op naam van me vader tot dat die weg ging, en nu op me eigen naam, in het begin wat problemen gehad met de DHCP en DNS servers, nu nergens meer last van en werkt goed, oke, heb alleen internet, maar goed, ben er wel tevreden over.
thedude0donderdag 28 augustus 2008 @ 12:52
kankeren over een belachelijk goedkope 100 mbit glasvezel verbinding dat voor de meeste andere nederlanders pas over jaren beschikbaar zal zijn gaat het helemaal worden
moonmoviesdonderdag 28 augustus 2008 @ 13:44
onsbrabantnet
Nembrionicdonderdag 28 augustus 2008 @ 13:46
quote:
Op donderdag 28 augustus 2008 11:11 schreef Noin het volgende:
(Cartoon Network eraf donderen en dan Tell-Sell ervoor in de plaats, want uit een onderzoek is gebleken dat men daar behoefte aan had (yeah riiight!)).
Wordt eens wakker. Je woont in frekking Brabant! Wat denk jij nou