Ik vermoed dat ik heel wat meer jaren van m'n leven aan Ajax heb besteed dan jij (doch kan dit niet zeker weten), en die ambitie is niet hetzelfde als in 1995 en echte supporters weten dat. Die laten zich niet gek maken door zulk gelul.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De ambitie van Ajax is nog steeds hetzelfde als in `95, en zo hoort het ook.
Echte supporters weten dat.
Jep, daarom zijn clubs als Man Utd en Juve ook zo extreem geliefd onder de supporters van andere clubs. Je hebt er kijk op.quote:Kansloze opmerking![]()
Oh dat. Hoor ik al niet eens meer.quote:Nee, ik zou lachen om de Heracles fans die uitzinnig van vreugde zouden dansen en springen op de tribune al roepend "Helemaal niets in Amsterdam".
En ja, dat recht heb ik.
Ik zag psv - AC Milan.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:19 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Laat hem, hij weet gewoon niet beter. Hij ziet het verschil tussen resultaat en kwaliteit niet.
Valt reuze mee. Maar plattelandsjongens die mij wat over Ajax komen vertellen, daar schijt ik graag overheen.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:20 schreef Scorpie het volgende:
Ik ben er trouwens nu wel van overtuigd; je bent echt te dom om in de keuken te schijten.
Hoogstens 3 jaar, aangezien je slechts 3 jaar ouder bent.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:21 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ik vermoed dat ik heel wat meer jaren van m'n leven aan Ajax heb besteed dan jij (doch kan dit niet zeker weten), en die ambitie is niet hetzelfde als in 1995.
?quote:De club heeft daar niet naar gehandeld in ieder geval.
O nee? Goh, dat hoor ik voor het eerstquote:Het winnen van de CL is na 1998 nooit meer een serieuze doelstelling geweest.
Wat heeft dat er mee te maken? Als je een clubliefde hebt dan moet je altijd gaan voor het beste van het beste, wat heeft het anders voor zin? Supporter te zijn van een middelmatig clubje dat tot primaire doelstelling heeft het handhaven in de Eredivisie?quote:Jep, daarom zijn clubs als Man Utd en Juve ook zo extreem geliefd onder de supporters van andere clubs. Je hebt er kijk op.
Nee klopt. Ajax speelt geen smerig laf Italiaans countervoetbal.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:22 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Ik zag psv - AC Milan.
Zo heb ik Ajax in geen tijden zien voetballen.
Wat doe je dan in een Twente topic? Moet je niet terug naar je AFC AJAX topic, waar je o zo vaak post?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:23 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Valt reuze mee. Maar plattelandsjongens die mij wat over Ajax komen vertellen, daar schijt ik graag overheen.
Tja, ik zie in jou geen Ajax aanhanger, ik vraag me af waar dat vandaan komt. Misschien omdat je PSV voetbal zo geil vind om te zien? Dat zijn ook van die plattelandjongens.quote:Wellicht dat daar je verwarring vandaan komt?
Waarom worden wij er nu weer bijgehaaldquote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:14 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
De een maakt ze waar, de ander niet?
De ambitie van Ajax... Nou, wie het ondertussen nog weet mag het zeggen.
[..]
Hoge bomen vangen veel wind.
Ik heb Ajax ook wel eens zien verliezen in de beker bij heracles. Volgende ronde lag heracles er uit.
Dan zou jij dus gaan zeiken op heracles?
Wedstrijdbezoek, etc doel ik op.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hoogstens 3 jaar, aangezien je slechts 3 jaar ouder bent.
Oh, dus nu is het niet meer hetzelfde als 95.quote:O nee? Goh, dat hoor ik voor het eerstTuurlijk zijn er fouten gemaakt, maar dat het nooit een serieuze doelstelling is geweest is kul. Dat dat doel bijgesteld is naar de beste 16 clubs in Europa is het enige wapenfeit.
Je bent supporter van je club omdat je het bent. Als Ajax geen A'damse club was, had ik m'n tijd er niet aan verdaan.quote:Wat heeft dat er mee te maken? Als je een clubliefde hebt dan moet je altijd gaan voor het beste van het beste, wat heeft het anders voor zin? Supporter te zijn van een middelmatig clubje dat tot primaire doelstelling heeft het handhaven in de Eredivisie?
Een discussie over voetbal zonder Heracles? Dat gaat natuurlijk niet.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:27 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Waarom worden wij er nu weer bijgehaald![]()
En dat was een hele mooie prestatiequote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:27 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Waarom worden wij er nu weer bijgehaald![]()
Vorig seizoen wel halve finale he
O nee he, krijgen we dat weerquote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:27 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Wedstrijdbezoek, etc doel ik op.
Nee, tien jaar na dato zijn de doelstelling bijgesteld. Raar is dat eigenlijk, dat in voetbal zulke dingen kunnen verkeren.quote:Oh, dus nu is het niet meer hetzelfde als 95.
Ow, dus je bent geen supporter van Ajax omdat het de mooiste club ter wereld is, maar omdat je er toevallig dicht bij woont?quote:Je bent supporter van je club omdat je het bent. Als Ajax geen A'damse club was, had ik m'n tijd er niet aan verdaan.
Dit is een KLB topic.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:26 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat doe je dan in een Twente topic? Moet je niet terug naar je AFC AJAX topic, waar je o zo vaak post?
Waarschijnlijk uit je onwetendheidquote:Tja, ik zie in jou geen Ajax aanhanger, ik vraag me af waar dat vandaan komt.
Ik ben eerlijk, dat is alles.quote:Misschien omdat je PSV voetbal zo geil vind om te zien? Dat zijn ook van die plattelandjongens.
Ahja. Of omdat Ajax je gewoon eigenlijk niet zo interesseert.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:29 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Dit is een KLB topic.
Ik post niet in het Ajax topic omdat ik de discussies en de mensen daar niet zo interessant vind.
Ik denk toch eerder dat het ligt aan jouw ophemeling van duits anti-voetbal. Ik vraag me nog steeds af: ben je nou een jood, een duitser, een brabo of een domme allochtoon? Misschien wel een mix van alles.quote:Waarschijnlijk uit je onwetendheid
Ja, we hebben goed kunnen zien hoe jouw hersenen werken, dat is waar.quote:Ik ben eerlijk, dat is alles.
Supporter zijn en het daadwerkelijk bezoeken van wedstrijden hebben niets met elkaar te maken natuurlijk. Stom van mequote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
O nee he, krijgen we dat weerGa je nu dit werkelijk tot argument verheffen?
Nee hoor, maar jij had het over dat de doelstellingen hetzelfde waren.quote:Nee, tien jaar na dato zijn de doelstelling bijgesteld. Raar is dat eigenlijk, dat in voetbal zulke dingen kunnen verkeren.
Nee, omdat ik een A'dammer ben ben ik begonnen Ajax te volgen toen ik klein was. Uit chauvinisme.quote:Ow, dus je bent geen supporter van Ajax omdat het de mooiste club ter wereld is, maar omdat je er toevallig dicht bij woont?
Dat gelul van jullie interesseert me niet. Dat is iets totaal anders.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ahja. Of omdat Ajax je gewoon eigenlijk niet zo interesseert.
Dat kankerdorp waar je vandaan komt was zeker lekker fout in de oorlog, of niet?quote:Ik denk toch eerder dat het ligt aan jouw ophemeling van duits anti-voetbal. Ik vraag me nog steeds af: ben je nou een jood, een duitser, een brabo of een domme allochtoon? Misschien wel een mix van alles.
Jouw opmerkingen daarentegen, oh teletekst supporter der eerste klasse, geven blijk van een intelligentie niveau waar je U tegen zegtquote:Ja, we hebben goed kunnen zien hoe jouw hersenen werken, dat is waar.
Ik vind dat inderdaad minder belangrijk. Er zijn mensen die meer houden van hun club en elke zondag op de bank kijken, en er zijn mensen die in het stadion zitten en het geen reet kan interesseren.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:37 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Supporter zijn en het daadwerkelijk bezoeken van wedstrijden hebben niets met elkaar te maken natuurlijk. Stom van me
En nu ben je PSV-er geworden. Oke, je bent iig een successupporter.quote:Nee, omdat ik een A'dammer ben ben ik begonnen Ajax te volgen toen ik klein was. Uit chauvinisme.
Van daaruit is het m'n leven gaan beheersen tot een jaar of wat terug.
quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:39 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Dat gelul van jullie interesseert me niet. Dat is iets totaal anders.
Als er al iemand fout was in de oorlog...........deze hoef ik denk niet af te maken, je snapt hem zo alquote:Dat kankerdorp waar je vandaan komt was zeker lekker fout in de oorlog, of niet?
Hey, PSV en kwaliteitsvoetbal in 1 zin gebruiken, dat zie je mij niet doenquote:Jouw opmerkingen daarentegen, oh teletekst supporter der eerste klasse, geven blijk van een intelligentie niveau waar je U tegen zegt
Dat je een slappe ouwehoer bent met een grote bek, maar dat je niet eens weet hoe je voetbalsupporter schrijft. Ga nou maar gauw weer aan je intieme correspondentie met Johan Derksen.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik vind dat inderdaad minder belangrijk. Er zijn mensen die meer houden van hun club en elke zondag op de bank kijken, en er zijn mensen die in het stadion zitten en het geen reet kan interesseren.
Whats your point?
Ja, lul je d'r maar uit slapjanus.quote:En nu ben je PSV-er geworden. Oke, je bent iig een successupporter.
Ah, dus je geeft mij gelijk als ik zeg dat je argument over het aantal stadionbezoeken slap gelul is? Mooi, dan zijn we het daar over eens.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:42 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Dat je een slappe ouwehoer bent met een grote bek, maar dat je niet eens weet hoe je voetbalsupporter schrijft. Ga nou maar gauw weer aan je intieme correspondentie met Johan Derksen.
Hey, ik kan het me voorstellen hoor. Dr zijn er ook zat naar AZ toe gerend.quote:Ja, lul je d'r maar uit slapjanus.
Bij Milan (ook een club die wel eens een succesje boekt) denken ze daar anders over.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:41 schreef Scorpie het volgende:
[quote]Hey, PSV en kwaliteitsvoetbal in 1 zin gebruiken, dat zie je mij niet doen
Jongen, als je wilt blijven volhouden dat PSV mooi en aantrekkelijk voetbal speelt, be my guestquote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:43 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Bij Milan (ook een club die wel eens een succesje boekt) denken ze daar anders over.
Bij Lyon ook.
Bij.... ARSENAL ook
Nee, ik bedoel ga lekker snel je VI lezen en ga maar flink prat op je supportersschap.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:43 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ah, dus je geeft mij gelijk als ik zeg dat je argument over het aantal stadionbezoek slap gelul is? Mooi, dan zijn we het daar over eens.
Ga toch heen man, als er 1 een voorbeeld is van een successupporter dan ben jij het wel.quote:Hey, ik kan het me voorstellen hoor. Dr zijn er ook zat naar AZ toe gerend.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |