Als ik aan de linkerborst voed kan ik ook redelijk goed aan de gang achter de computer, maar meestal dan beneden achter de laptop, maar dat toetsenbord is niet zo fijn (cursor die de hele tijd verspringt midden in een tekst).
Troel wat fijn dat jou tas en spulletjes weer terecht zijn!!!
simmu, ik had ze denk meteen een schop onder de kont gegeven de deur uit; alles leuk en aardig, maar als ik ook maar een beetje het gevoel krijg dat Amber overstuur raakt van iemand doordat het gewoon net even te ver gaat allemaal voel ik me meteen heel defensief.
Jammer dat ze je niet meteen serieus nemen!
Hmmm... Vrijdag voor het eerst samen met vriendlief op stap zonder Amber.
Hoe dichterbij het komt, hoe minder ik me erop verheug. We gaan lekker buiten de deur eten en naar de kermis.
Maar ik wil alles zo graag met Amber doen, maar ze is daar gewoon nog te jong voor en Papa en ik moeten samen ook wat leuks doen. Best wel dubbel gevoel, en ik dacht dat ik er niet zo'n problemen mee zou hebben.
Misschien ook wel die tijd van de maand

Want volgens mij is die periode weer aangebroken? Ik ben ineens weer gaan vloeien na anderhalf a 2 weken niet gevloeit te hebben, alleen het is weinig voor een maandelijkse periode, en ik had juist veel verwacht?
"Next was Llewella, whose hair matched her jade-colored eyes. For some reason, I knew she was not like the rest of us."
Amber Mae