Gaat heen, je bent 12quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 18:43 schreef misteriks het volgende:
Lieve Yvonne,
Ik masturbeer reeds 20 jaar meermaals per dag. Onlangs vertelde de dokter me dat m'n zicht en gehoor perfect werken. Komt dat doordat ik altijd condooms gebruik, of doe ik iets anders verkeerd?
een hopeloze rukker
Hoiquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 15:51 schreef UIO_AMS het volgende:
Lieve Yvonne,
De laatste tien jaar trek ik alleen nog maar vrouwen aan, waar een steekje aan los is. Alles is complex en niets gaat vanzelf. Verder moet elk woord dat ik ooit heb uitgesproken of opgeschreven, verklaard worden. Ik wil een keer een normale vrouw, die niet alles wil analyseren, die gewoon tegen me aankruipt als we op de bank zitten en dan haar mond houdt, die me pijpt zonder dat ik daar om hoef te vragen, die niet klaagt als ik eens dronken thuiskom, die niet zeurt om kinderen. Maar bestaat zoiets eigenlijk wel?
Met vriendelijke groet,
Een hoopvolle naïeveling.
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 18:51 schreef misteriks het volgende:
Lieve Yvonne,
soms heb ik het gevoel dat mensen me niet begrijpen, ik krijg verwensingen naar m'n hoofd geslingerd en ze verwijten me kinderachtig te zijn. Weet jij een goede manier om deze slechte mensen op hun fouten te duiden?
een onbegrepene
aaaah sorrie schatje!!!! ik wist niet dat je weg moest voor te werken!!! dacht eigelijk dat jullie dat vanaf thuis deden!!! maar wel leuk dat je meedoetquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 12:03 schreef yvonne het volgende:
Wanouweer, kom ik net bekaf terug van m'n werk kan ik ook nog post gaan benatwoorden?
Hell, ik beantwoord m'n pm's al matig
Hoe schattig.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 19:51 schreef Viswijfje het volgende:
aaaah sorrie schatje!!!! ik wist niet dat je weg moest voor te werken!!! dacht eigelijk dat jullie dat vanaf thuis deden!!! maar wel leuk dat je meedoet
Ik werk buiten FOK!quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 19:51 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
aaaah sorrie schatje!!!! ik wist niet dat je weg moest voor te werken!!! dacht eigelijk dat jullie dat vanaf thuis deden!!! maar wel leuk dat je meedoet
Heb je al geboekt?quote:
quote:
Lieve yvonne,quote:
Ga zelf wegquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:04 schreef Viswijfje het volgende:
[..]
ga wegg!!! is dat voor als hobbie?
of betalen ze van fok zo slecht? of doet bregtje te veel winkelen
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:09 schreef yvonne het volgende:
[..]
Ga zelf weg
Je kunt m'n werk als m'n hobby beschouwen ja, en het betaalt flink
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:10 schreef Pappie_Culo het volgende:
Dus toch!
Ik doe:quote:
Meer om de smaak van dode vogeltjes des smorgens uit m'n bekkie te krijgenquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:10 schreef jusdOrange het volgende:
Lieve Yvonne,
Poets jij je tanden voor een gezonder tandvlees of om wittere tanden te krijgen?
Iene, miene, mutten is de baas?quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:14 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
Lieve Yvonne,
2 pakken 0% vet melk
1 pak vanille yoghurt
12 flesjes Leffe dubbel
1 zak blauwe doritos
1 pak scheepknopen drop
1 pond kaas
10 pot grutten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |